Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!
Nem tudom mi haszna ezeknek a blogoknak, de mindegy! Nem akarok kimaradni! Itt láthatjátok majd az unalmas, és egyhangú életem napjait.

Akkor kezdem is: Ma nem volt semmi kölünös a suliba. Hazaérkeztemmel, egyből a PH-ra ugrottam. Kezdek kicsit rászokni! Ez nem valami betegség? Lehet hogy megfogom kapni a ''PH! Beteg'' rangot.

Annyit még az előzőkhöz, hogy anyám szerint hülyébb vagyok mint a sok évi átlag! Igaza lehet! :))



[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Még sem annyira unalmas az életem! A volt csajom(Kati) Írt egy SMS-t, hogy hiányzom neki, és hogy még szeret, és hogy a barátja(aki miatt elhagyott) csak kihasználta! És akkor döntsem el hogy mi legyen! Ja és nagyon sajnálja! A válaszom: még gondolkozom rajta!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#3) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos! A mai napon tovább bonyolódott a helyzet. A volt barátnőm kiharcolta, hogy találkozzak vele. Azzal hívott fel, hogy rossz a gépe, és hogy nem tudom-e, hogy mi a probléma. Elég gyorsan elhadarta, hogy miket ír ki, és abból nem sokat értettem meg. Akkor menjek fel, ha nem gond, és csináljam meg neki! PHÚÚ! Szóval most ez van. Ja és most jut eszembe! Márc 15. van! Egy perces néma tisztelgés... 1 perc múlva... Jó! Egyet biztosra tudok! körülöttem a nők iszonyat bonyolultak, és kiszámíthatatlanok!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#4) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma reggel felkeltem, és egyből gondom akadt a böngészőmmel a gépen. Ez rosszat jelent? Ma megyek Bp.-re a iskolaszövetkezetbe, és vállalok valami munkát a hétvégére, és keresek majd pénzt. :))

Üdv. H

(#5) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Válaltam munkát! Nagyon komoly diák munka! Leveskockákat fogok cimkézni szombaton. Már közelebb jutottam az új gépemnek a megvételéhez!
Viszont lassan elkellene döntenem, hogy mit is kezdjek a volt csajommal, aki teljesen rám van kattanva. Néha arra gondolok, hogy újra össze kellene jönnöm vele, de néha arra, hogy egy olyan csajjal jöjjek össze, aki megcsalt, és akit szanaszét... Inkább hagyjuk! Lassan döntenem kell.

Üdv. H

(#6) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma, egy gép telepítéssel, frankón gondom akadt, szóval ez a napom is cool volt. De hát ez van. Remélem holnap már jobb napom lesz, ugyanis holnap megyek először dolgozni diákmunkába. A csajjal a változatosság kedvéért, még mindig nem tudom, hogy mi legyen. Haverok szerint már 100%, hogy összejövök vele. Hát... nem tudom!

Üdv. H

(#7) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos! Ma a volt csajomnál voltam gépet szerelni. Megbeszéltem vele az időpontot, és lementem. A gépét nyogve-nyelve, de sikerült megcsinálni. A csajjal beszélgettem közben elég sok mindenről. Most ott tartok, hogy hiányzik. De még mindig nem tudom, hogy mi legyen.

Üdv. H

(#8) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Egész nap azon gondolkodám, mikent beszéljem meg a problémám a volt csajommal. Eddig akárkit kérdeztem, nem tudtak frankó megoldást ajánlani! De ma megkaptam a nagyon jó megoldást. Elmegyek hozzá újból(mert persze személyesen eredeti a dolog!), és megmondom neki, hogy nagyon megbántott azzal amit tett, és felék vele új kapcsolatot kezdeni, mert félek hogy megint lazán el fog hagyni egy másikért. És majd meglátom, hogy erre mit fog válaszolni, és az alapján folytatom a beszélgetést. Ha nem igazán válaszol, hanem mondjuk csak hallgat, beismervén hogy megtenné, akkor hagyom az egészet. De ha megigéri hogy nem csinálja többet, és meggyőz, akkor talán lesz valami. Ez a király ötlet egy osztálytársam fejéből pattant ki, akinek a monogramja:VG! Köszönöm VG!

Üdv. H

(#9) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos! Terveim szerint a mostani hétvégém is hasonló képpen fog telni az előzőhöz képest.
Szombat: Diák munkába megyek, megint cimkézni(nem tudom, hogy mit), de.-os műszak, és ismét teljesítmény bér.
Vasárnap: Ismét a csajhoz megyek, és folytatom a gépének a telepítését(mert legutóbb ''véletlenül'' nem sikerült tökéletesen befejezni), és megbeszélem vele a fenntebb látható módon a dolgokat.
Na ez a tervem! A Diák meló az biztos, a csajhoz is biztosan megyek, már csak az a kérdés, hogy hogyan fognak sikerülni! A hetemet elnézve jól, ugyanis jó hetem volt(eddig. Hangsúlyozom EDDIG!!!)

Üdv. H

(#10) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ilyen sem volt még, az eddigi gimnáziumi tanumányaim során! Jó hetem volt! Az eljejétől(Hétfő) a végéig(Péntek)! Már csak annyi van hátra, hogy a hétvége jól sikerüljön, és annyi már biztos(90%) amit fenntebb leírtam. Te hát, most happy vagyok!

Üdv. H

(#11) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos! A hetem nagyon frankón zárult, és ilyen nagyon még nem volt! A lényeg, hogy voltam a volt csajomnál, aki igazán már nem a volt csajom, hanem a csajom. Az egész úgy történt, hogy voltam nálla, és befejeztem(mostmár tökéletesre) a gépet, és akkor elkeztem vele beszélni a kettőnk dolgárol. Mondta, hogy szörnyen sajnálja, és megtanult megbecsülni, meg hasonlók. Nagyon semmi extra nem törént, és nem is maradtunk semmiben. Köteleztek, hogy még maradjak kajálni, és csak utána lépjek le. Nem volt nagyon kifogásom,mert farkas éhes voltam. Megkajáltam, megköszöntem, és mentünk kifele, elbúcsúztunk. Ahogy távolodtam a kaputól, ő utánam kiáltott, hogy titkon azt reméli, hogy vissza forgulok, és még beszélgetek vele. Hát vissza fordúltam, de nem történt semmi változatos. Beszélgettünk még egy kicsit, majd tényleg mennem kellett, mert ment a buszom is. Ahogy mentem a buszmegálló felé, azon gondolkoztam, hogy hogyan lehetek ekkora marha, hogy nem smároltam le, és vagy ötször vissza fordultam, meg megállítam, de tovább mentem inkább, mert nem akartam magamból nagyon hülyét csinálni. Ott álltam a buszmegállóban, és folyamatosan azon tűnődtem, hogy felszáljak-e a buszra, vagy inkább menjek vissza a csajhoz. Ahogy néztem ki a fejemből egyszer csak feltünt a csaj. Meglepődtem(bár titkon erre vártam), és nagyon boldog voltam. Azt mondta, hogy csak úgy elment biciklizni, és épp erre járt véletlenül. Én meg megkérdeztem, hogy jól működik-e a gépe, és erre azt mondta, hogy megy, meg minden, de valami miatt nem igazán futnak a játékok. Valami angol szöveget ír ki, de nem igazán érti, és egyszer megint eljöhetnék, hogy megnézzem, hogy mi is a baj. És hát ekkor összeszedtem magam, és megcsókoltam. És a busz érkeztéig(15perc, szerencsére, kicsit késett) ölelkeztünk, illetve csókolóztunk. És nagyon jó volt. És nagyon Happy vagyok, és csak azért írtam le most ezt a kis történetet, hogy megtudja mindenki, hogy milyen Happy vagyok, és hogy miért. :))

Üdv. H

(#12) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Össze állítottam a PH! Szabály''könyvét'', amit sekeresen elutasítottak. :O
De hát ez van! Semmi sem jöhet össze. Majd legközelebb, valami mással!

Üdv. H

(#13) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Na most lesz a húzós hetem!! Mármint ''szerencsére'' csak a vége! Csütörtök(holnap): Angol, Biosz, Töri TZ. Péntek:Irodalom, Föci TZ. Szombat: Hajnali 4:20-kor kellni, és irány Budaőrsre dolgozni. Vasárnap(Egy szabad nap): Pihi, a barátnőm társaságában. És hogy folytatódjon ez a jó kis menet, akkor Hétfő:Matek TZ, Kedd: Nyelvtan TZ. a folytatást, meg még ki tudja. Vicces ''6 nap elé''(amiből 1 nyugis) elé nézek! :Y

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#14) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Túl cagyok a heti TZ-ken. At angol kivételével az összeset megírtuk(az angolt, csak azért nem, mert nem volt tanár). De holnap még dolgozni kell mennem Budaőrsre. Jaj. Hogy fogok tudni felkelni olyan korán! Majd kiderül!

Üdv. H

(#15) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Aúúúú! Fáj az újjam! Mind a két hüvelykújjam fáááj! Tiszta ''nem jó''! Le kellett szedni a fóliát a dezodorokról, meg a tusfűrdőkről, és szétcsesződött mind a kettő hüvelyk újjam, és fáj! Fel van szakadva a körmöm, és alig tudok írni.

Üdv. H

(#16) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma jön a barátnőm! Ma jön a barátnőm!....
Az lesz az első dolgom, hogy egyből felküldöm a PH!-ra, hogy hagy szenvedjen. ;]

Üdv. H

(#17) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Volt a csajom! De teljesen ki vagyok! hogy miért? Nem írom le még egyszer! Íme:[link], [link]

Üdv. H

(#18) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Mennem kell suliba. De miért? Annyira nincs kedvem olyan tantárgyakat tanulni, amire a büdös életben nincs szükségem! Miért nem lehet kihagyni a gimit, és egyből fősulira menni, és csak olyanokat tanulni, ami érdekel. Kész szenvedés az élet a sok felesleges tanulni való miatt. És közben meg folytan csak egy valamin jár a fejem. Szerintem ki lehet találni hogy min. Néha azon hogy mennyire hiányzik, és hogy jaj de jó lesz a hétvégén megint; néha meg azon, hogy MIÉRT! nekem végülis nem az a gondom hogy megint megteszi-e velem, vagy sem. Ez fura mód, nem tud érdekelni. Engem az zavar, hogy megtette. És már mondták, hogy ne foglalkozzak a gondolataimmal, de akaratom ellenére, néha beugrik, hogy a csajom, és a volt barátja, akiért elhagyott, ott... hát az... és akkor jön a MIÉRT!... De neki nem nagyon szeretnék beszélni erről. Nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatot egy veszekedéssel... kellene egy pszhiológus. Itt a PH!-n nincs egy ilyen. Mondjuk a Fáradt Gőz-ba belelehetne rakni, és ilyen topicot, és akkor időpontok lennének, hogy ki mettől-meddig írhat bele(rendelés). De mind attól függetlenül, MIÉRT!

Üdv. H

(#19) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A ''MIÉRT?''ekre, még nem kaptam választ, de feltétlenül beírom, ha megkapom. Felhívtam a csajom, úgy öt perce, és beszéltem vele arról, hogy ne haragudjon, hogy este ideges voltam, csak feldúlt a téma. És megkértem, hogy a sex-szel kapcsolatos támékat egyenlőre hadjuk, mert még kis idő kell, amíg feldolgozom a történteket. Azt tudom jól, hogy örökké nem halogathatom, de akkor is kell egy kis idő, egyrészt még lenyugszom, és készenállok, másrészt hogy bebizonyosodjak arról hogy nem csak arra kellek neki. Bár az utóbbiban már 90%-ban megbizonyosodtam, ugyanis úgy érzem, hogy viszont szeret, szóval inkább csak az első okból kell egy kis idő!

Üdv. H

(#20) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nincs kedvem suliba menni! Főleg, hogy írok nyelvtanból. Annyira nincs kedvem. A Barátnőmmel viszont szívesen találkoznék! Folyton ő jár a fejemben. A hétvégéig nem voltam biztos abban, hogy mennyire szeretem, de mostmár tudom, hogy nagyon! Bár kicsit félek még jobban szeretni, mert félek, hogy megint megteszi velem azt. Mindig felsikítanak a vészfékek, mikor már úgy érzem, hogy kezdem,még ennél is jobban szeretni. Ez a fészfék az az, hogy eszembe jut, hogy mit tett, és lelombozódik a kedvem. De valszeg az idő múlásával feloldódik bennem ez a ''méreg'' és akkor már minden teljes lesz! De megkell hagyni, hogy más most baromira szeretem, és hiányzik! És már most iszonyatosan fájna, ha megint megtenné.

Üdv. H

(#21) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Most itt ülök a suliban. Éppen számtechem van. Már túl vagyok a nyelvtan TZ-n, és már válaszoltam a szerelmem e-mailjeire. Otthon felejtettem a jelenléti ívemet, és ezért nem tudok egyból pestre menni, a diákmunka központba, hanem haza kell mennem, és cfsak utána tudok menni pestre. Vicces.

Üdv. H

(#22) Hasek


Hasek
Közösségépítő

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Egy megyei méretű versenyen első lettem!!!!! Nyertem 100.000 pénzt! ÁÁÁÁ! Ez nagyon király!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#23) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Belső gondolataim végtelennek tűnő háborút vívnak egymással, a döntés képtelenségem megoldásáért. Magyarúl: Teljesen nem vagyok képben a dolgok folyásával. Megnyertem egy versenyt. Újra van barátnőm. és közben teljesen le vagyok lombozódva. Mindenki fúrcsálta, hogy nem igazán örülök a pozitív dolgoknak, de tényleg nem vagyok odáig miattuk. Valahogy zavar, hogy ilyen nagy figyelem fordúl, az irányomba. Nm szeretem, mikor az emberek velem foglalkoznak. Azt szeretem, ha békén hagynak. Ne foglalkozzanak velem. Az elmúlt három hétben az életem 180°-os fordulatot vett, és ez egy kicsit sok volt, még ha pozitív irányba történt is. A barátnőm le se szart még másfél hónapja, most meg... Tegnap még egy nagy senki voltam, most meg már mindenki rólam beszél, hogy megnyertem azt a versenyt. De én nem akarok ekkora figyelmet. Lehet, hogy ez furán hangzik másnak amiket most írok, de akkor is zavar.

Üdv. H

(#24) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Eddig azt hittem, hogy a föld legbonyolultabb lényei a csajok. Ami 90%-ban igaz is, de ma rájöttem, hogy van egy ember, aki a csajoknál is bonyolutabb. Ennek az embernek a keresésekor nem kell messzire mennem. Csak a tükör elé. Lehet, hogy ez vicces, de nekem hétről hétre változhat az ízlésem, és a gondolkodásom. Tegnap tele volt a tököm, az egész világgal, pedig nyertem egy rakat pénzt. Ma meg már tiszta happy vagyok, és örülök az egésznek. Az Ízlésem pedig úgy változott, hogy míg egy hete kemény Rockot hallgattam(System of a Down) ma már csak egy ''Soft'' Rockot(Linkin Park). De erre van egy durvább példa, mikor egy hétig csak diszkót hallgattam, és egyhét után jött a kemény Rock! Rajtam nem lehet kiigazodni. Teljesen kiszámíthatatlan vagyok, mert nem lehet tudni, hogy holnap miket fogok gondolni azokról a dolgokról, amiket ma szidtam, vagy éppen dícsértem. Na mind1! A lényeg, hogy bonyolult vagyok!

Üdv. H

(#25) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Fáradt vagyok! Most keltettek fel Anyuék, hogy elaludtam, ugyanis ma ECDL-re kellene mennem, (amire már nem megyek). Mondom király! Pedig olyan jó volt végre pihenni egy kicsit. Már 4 hete nem tudtam aludni egy jót. :O

Üdv. H

(#26) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Végre Péntek délután! Végre kipihizhetem magam normálisan! Holnap délig fogok aludni! Ma jó napom volt viszonylag! Kosaraztunk a szünetekben, és a csapatommal elvertünk mindkit! Jó volt!

Üdv. H

(#27) Hasek


Hasek
Közösségépítő

OHHH! SH*T!!! Miért nem jött még meg a fizum! Meddig kell még várnom? Nagyon örülnék, ha már ott csücsülne a számlámon!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#28) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Mivel ma volt fogadó óra a sulimban, és persze hogy az én őseim elmentek, és persze, hogy csak a rosszat tudták rólam mondani, és persze higy amint haza értek kaptam a fejmosást(persze jogosan). De akkor is! Meg olyanokkal jönnek, hogy milyen fősulira, vagy egyetemre szeretnék tovább menni, mert lassan ideje lenne eldöntenem. De nem tudok dönteni. Az a baj, hogy annyi mindennel be próbálkoznék! Mostani álláspontom alapján, szivesen mennék Számítástechnikai, Jogi, Orvosi, Építész Mérnöki fősulira illetve egyetemre mennék! De valszeg Számítástechnikai fősuli lesz belőlle.

Üdv. H

(#29) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Holnap megyek fel Pestre, a munka központba. Még mindig nem küldték a fizut, de majd lassan itt lesz az ideje. Pestre elkisér a barátnőm is, és én ennek nagyon örülök. A Pesti kalandtúra után, hozzámegyünk, és valszeg ott is alszom. Jee!

Üdv. H

(#30) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Voltam pesten, és voltam a barátnőmnél is, de nem aludtam ott. Nagy bánatomra! :O Anyám felhívott, hogy haza kellene jönnöm, mert nagytakarítás van, és be kellene segíteni. Most mondjam azt, hogy nem. De hát ez van. Majd valszeg Hétfőn megint találkozunk, és akkor együtt alszunk. De még kitudja. Holnap megyek dolgozóba Reggel 8-tól este 18-ig. Hulla fáradt leszek. Másnap meg keresztelő. A nővérem kislányát kereszteljük meg. Na de nem én leszek a kereszt apa. A bátyám. Ezzel nincs is baj, de ha a nővéremnek születik még 1 gyereke, annak sem én leszek a keresztapja, mert a nővérkém, meg egy haverjának ígérte el. :( Engem így szépen kihagytak a játékből. :( A bátyám is, és a nővérem is. Ez eléggé szarul esett. :((( Ezek után azt felejtsék el, hogy majd bármelyikük is a kereszt szülője lesz az én gyerekemnek. Majd ha piros hó esik! :(((

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#31) Hasek


Hasek
Közösségépítő

F*ck! Most hívtak a melóhelyről, hogy holnap még sincs meló! :O :((( :O :(( :O :( :O

Üdv. H

(#32) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma jött a nagymuter. Alszok nagyban, azt hallom kint a hangját. Mondom király! Holnap lesz a keresztelő, és arra jött, egy nappal korábban. Na mind1. Tengnap nagyrész, csak avatarokkal foglalkoztam.

Üdv. H

(#33) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Kellemes húsvéti ünnepeket azoknak akik elovlassák/bele olvasnak a blogomba! Én mindját megyek a keresztelőre.

Üdv. H

(#34) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma megyek a csajomhoz, és lehet, hogy ott alszok. Mondjuk az ott alvás, még nem biztos, mert van valami gondja, és a telefonba nem tudta elmondani, hogy mi is az. De remélem nem az, amire gondolok.

Üdv. H

(#35) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma voltam a csajomnál. Tök jó volt, csak egy kicsit összekaptunk délelött, ugyan is elő jött belöllem a megcsaltság érzése.(Egyébként most egy zöld banánt nyámnyomog. Imádom a banánt, fölleg a zöldet. Utána eszem a megmaradt sonkát(egyész tányérnyi)). Na de mind egy, végül is lecsillapodott a dolog, és folytatódott tovább a szerelem.(Meg ettem a banántot)

Üdv. H

(#36) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos ha minden igaz, mától ide be fogom illeszteni, az én álltalam készített avatarokat. Ezért is lett átnevezve a blogom címe.
Mivel nem régen kezdtem az avatar készítést, ezért még nincsen olyan sok, de majd az i9dő folyamán(ha nem bannolnak) lesz még jó pár. Illetve a kezdeti időkből van pár elég béna alkotásom, de hogy igazságos legyen, aezeket is beillesztem.

Akkor kezdem is. Íme:
Legelső munkáim(próbálkozásaim) közé tartoznak a következők:
[kép][kép][kép][kép]

Késöbb már valamelyest jobban ment a dolog. A következő képeket nem régen készítettem:
[kép][kép][kép][kép][kép][kép]

A következő képeknek van gazdájuk, vagy lett volna, ha valaki nem készíti el szebben, de ezeket is beillesztem:
[kép]>Ez volt a legeslő munkám itt a PH!. Elkészítettem, de a gazdája nem ezt választotta, ugyanis kapott egy sokkal szebb változatot(Lényegesen szebb)
[kép]>Ezzel a képpel eléggé sokat szenvedtem, de a gazdája elégedett volt a végeredménnyel.
[kép]>Nos mikor elkészítettem ezt a képet, kiderült, hogy nem igazán jó az alapanyag, mert túl részletes, és kicsiben összefolynak a részletek. Úgy hogy elvetettük ennek a képnek az használatát.
[kép]>Ezzel a képpel ketten is megpróbálkoztunk, de nem volt jó az alapanyag, ugyanis ennek a piktogramnak, csak az egyik fele volt látható, illetve a képnek nincs arca.
[kép]>Ezt a képet a közelmúltban készítettem, és tetszett is az illetőnek, de egy kolléga élinkített rajta, így a gazdája inkább azt választotta, bár még nem kapta meg.

Ennyi. Az idők folyamán, ha még készítek avatart, ami valószínű, akkor azt ide beillesztem.

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#37) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Meg kellene tanulnom, egy szemét két oldalas verset, de egyáltalán nincs hozzá kedvem. Pedig holnap már suli, és felelni fogok belőle

Üdv. H

(#38) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Mennem kell ma suliba. De nincs kedvem! Fölleg, hogy nem tanultam meg az a hülye versert. Próbáltam, de egyszerüen nem ment. :O

Üdv. H

(#39) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Super volt a mia napom! Nem kellett felelnem Irodalomból! Jeee! Holnap sem kell, ugyanis holnap nem is lesz irodalmam! Jee! Egyébként csináltam még egy avatart, csak úgy hobyból. Íme:
[kép]

Üdv. H

(#40) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Most éppen ECDL órán ülök, és szenvednek a többiek azzal, hogy hogyan kell létrehozni a mappákat. ÚR ISTEN! Hova kerültem! Nem gond.... Túl élem.... Ha nem, akkor a végrendeletem látható a www.hasek@megpusztult.hu-n. Na pá.......

Üdv. H

(#41) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Még mindig ECDL-ről jelentkezem!
Egyébként ha minden igaz, akkor pont ma vagyok fenn két hónapja a PH!-n. Két hónapja találtam rá az apróhírdetés részre, és két nap múlva lesz két hónapja, hogy megírtam az első HSZ-emet, a Fórumrészbe.

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#42) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma kétszer is volt áram szünet, aminek feletébb örültem! Ha megint, lesz, akkor én felkötöm magam! De végre péntek van, és holnaptól lazuls lesz Végree!

Üdv. H

(#43) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Most újabb három képpel bővítem a topicot, de ezek más fórumozóknak készültek.

Először is készítettem egy kecskét, de az nem nyerte meg a tetszését, a fórumozónak:
[kép]
készítettem kárpótlásul egy másikat, egy jobb alapanyagból, de ez meg alapból nem jött be neki:
[kép]

Ma készítttem egy stich-et, az egyik fórumtársnak, és még majd elválik, hogy megkapja-e:
[kép]

Ennyi egyenlőre.

Üdv. H

(#44) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Már megint áramszünet volt! Asszem készíthetem elő a kötelet.

Üdv. H

(#45) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Na jó! mégsem kötöttem fel magam. Ma ha minden igaz, akkor parkettáznom kell itthon.

Üdv. H

(#46) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hulla vagyok! Van egy gigantikus véraláfutás a tenyeremen, a jobb kezemen, a kisújjam, nem érzem, csak zsibbad folyamatosan, már három-négy órája. Parkettáztam... Most eg teljesen hulla vagyok a fáradságtól. Lassan itt az ideje, megtámadni, az ágyamat.

Üdv. H

(#47) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Amikor össze hozta az isten a világot, a férfiből egy darabot kivágott, hogy megcsinálja neki belöle a nőt, azóta áldják a fiúk a teremtőt, aki az életnek, értelmet adott, a történetet már mindenki halotta, valaki él, és akad aki halott.... Tanksapkát hallgatok! :DDD
Kollegának készítettem a következő avatart. Még nem dölt el, hogy megkapja-e, de én elkészítettem.:[kép]
Valaki ésszel, valaki pénzel, valaki egyszerű puszta kézzel; valaki tudja, valaki érti, valaki az életét se félti; valaki mindig, valaki egyszer, valaki gyűlöl, valakinek tetszel valaki ellened, valaki érted, úgy kapod ahogy kérted; az élterőt, úgy kapd ahogy..... :DDD

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#48) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ma király napom volt! Sokat kosaraztunk a suliban, a szünetekben, és játék közben felszakadt a körmön. Illetve belekönyöltem egy kis srác arcába. Az egész úgy kezdődőt,, hogy a kicsit sehogy nem tudják megosztani a pályát, velünk, mert nekik az egész pálya kell, és nem tudnak félpályán street-ballozni. Végül is mindannyian játszottunk, de csak úgy, hogy mi az egyik fél pályan, míg a kicsik azon a fél pályán, amerre a labdájuk éppen ment. Ez minket egy kicsit idegesített, de nem foglalkoztunk vele, max rájuk szóltunk, hogy húzzanak már arréb. Ám egyszer szabad volt a térfelünk, és a csapattársam nekem dobta a labdád, én elkaptam, de úgy, hogy a könyököm hátra hajlítottam, és mind e köben, a kicsik megint úgy gondolták, hogy át kell rohanniuk a mi térfelünkre,és az egyik kicsi mellettem akart elrohanni. Nos a végeredmény az lett, hogy a könyöm, és az ő feje, ultra-brutál módon, egy pár másodpercbe tömörült, de gyönyörű szerelmi történetet mutattak be. Ez után, a srácot, az együtt érző osztálytársai lekisérték, mi meg tovább játszottunk, minden gond nélkül. Ilyenkor most őszintén mit tegyek! Nem hallgattak ránk, hogy osszuk fel a pályát. Mi megtettünk mindent a védelmük érdekében, ennél többet már csak akkor tehettünk volna, ha nem is játszotunk volna. De hát ez van. A srác megkapta az élettől az első pofonját, és töllem az ''első töllem kapott'' arcba könyökölését. De megmondom öszintén, viszont halkan, hogy mikor hirtelen hátra néztem, hogy mi a franc történik, vicces volt,látni, ahogy elterül. Most ezzel a kijelentéssel gonosz vagyok? Lehet! De akkor is vicces volt! ;]

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#49) Hasek


Hasek
Közösségépítő

:((( :((( Szar napom volt nagyon.... Fölleg a haza fele út... Íme: [link]

Üdv. H

(#50) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Egyre inkább azon gondolkodom, hogy csinálni kellene a suliban egy kosárlabda csapatot, és más sulik ellen játszani, bajnokságot. De majd még elválik, hogy mi lesz a többiek reakciója.Minden esetre most Go play basketball....

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.