Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) core i7


core i7
addikt

Töltve, Telepítve. Aztán megnézzük mit tud :C

(#2) Busterftw


Busterftw
veterán

Controlhoz bovebb info, mi volt erintett:
[Control][DX12] Cut scenes and videos show tearing and partial jitter [4084000]

Illetve ket open issues, amit kovetkezoben javitanak:
[Halo Infinite] Significant performance drop is observed on Maxwell-based GPUs. [4052711]
-This driver implements a fix for creative application stability issues seen during heavy memory usage. We’ve observed some situations where this fix has resulted in performance degradation when running Stable Diffusion and DaVinci Resolve. This will be addressed in an upcoming driver release. [4172676]

[ Szerkesztve ]

(#3) santiago7


santiago7
csendes tag

sziasztok 3070 ti vga-m van érdemes lenne valami frissebb drivert felraknom ?
jelenleg 531.79 van

(#4) core i7 válasza santiago7 (#3) üzenetére


core i7
addikt

Azóta már 5 WHQL driver jött ki

Leginkább ,ha új játékokkal játszol kínál sokhoz profilt és DLSS támogatást.
Valamint rengeteg hibát korrigáltak játékoknál és monitoroknál és az experience szűrőknél.

De találtam egy ilyet is:

Mostantól nem kell magasabb DPC késleltetéstől tartani az Ampere architektúrára épülő GPU-kon a

A 3070Ti-od pedig Ampere

Én mindig frissítek minden szoftvert. Neked kell eldönteni.

(#5) santiago7 válasza core i7 (#4) üzenetére


santiago7
csendes tag

attól félek hogy direkt szándékosan gyengítenek a vga-m az újabb szoftverrel hogy vegyek egy rtx 4-est

(#6) core i7 válasza santiago7 (#5) üzenetére


core i7
addikt

Szerintem a Gyengítés ,ha létezik is nem számottevő pár FPS. De te is letudod tesztelni. Vagy teszt videókat nézni.

[ Szerkesztve ]

(#7) PuMbA válasza santiago7 (#5) üzenetére


PuMbA
titán

Nem létezik gyengítés :) Nyugodtan frissíthetsz.

Az NVIDIA egyébként mindig hardveresen gyengít / idő előtt elavultat azzal, hogy kevés memóriát rak a kártyákra, tehát a 8GB memória miatt lesz a kártyának vége. Ezt onnan tudni, hogy a 16GB-os ki nem adott prototípust tesztelve tudjuk, hogy pár mai játékban dupla olyan gyors ez a változat.

[ Szerkesztve ]

(#8) core i7 válasza santiago7 (#5) üzenetére


core i7
addikt

Szerintem is elég az ,hogy új szériánként vannak olyan " :DDD fícsörök" Amelyek előzőnél már nem. DLSS3 és a többi

(#9) Busterftw válasza santiago7 (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezeket Nvidia hivatalos Reddig oldalan kimerik, erre nincs semmi bizonyitek.
Mar 5-10 eve sem volt.

(#10) core i7 válasza Busterftw (#9) üzenetére


core i7
addikt

Max pár fps szokott lenni tesztekben. Lehet rosszul írják meg vagy anomália. Ha egy új drivernél 2-3 fps el kevesebb van

(#11) Busterftw válasza core i7 (#10) üzenetére


Busterftw
veterán

Igy van, ami marginalis, nekem DRG jateknal szokott olyan hogy 165Hz monitor miatt fixre van allitva es egyik drivernel nem erte el mint azelott (163fps), aztan kovetkezonel megjavult :)

(#12) Frorika1972


Frorika1972
csendes tag

Végre a Dead Space folyamatosan kifagyott 4070ti, Most már stabilan megy :K nem kell korlátozni az fps-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.