Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hálózati kelékek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

Hy all
a mai nap a fél város lejártam pár alkatrész után amiketnem sikerült beszerezni :(
+ pedig:
Utp kábelt mindenhol kapni tonna szám, rj45 dugot is bár azt már kevesebb helyen, türésgátlót még kevesebb, szineseket egyenesen ritkán..
fogot már vadászni kel..
és ami dühit
Fali csatlakozot sehol...
(pedig nekem ráadásul sülyesztett kéne)
az hagyán.. de még isdn sem nagyon van(ugyanis barkács megoldás de ezt is lehet használni lanhoz ha mind a 8 érintkező benne van igaz elméletileg sebeség csökenés lesz meg minden, gyakorlatba nem teszteltük még mekkora de az internet és mp3 szépen megy rajta..)

szóva
ha bárki bir olyan bolt holétéről BP n ahol szines kábeleket és törésgátlókat, rj45 dugokat fogot és sülyesztet rj45 ajzatot is lehet kapni és nem nagyker hanem mint mezei vásárló tudok ott venni
plz ne titkolja és osza meg velünk
thx

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) engusz válasza TitiRii (#1) üzenetére


engusz
veterán

Én az OBI-ban láttam, de sajnos drága volt...! :(((

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) Pötyi


Pötyi
őstag

[L]http://www.newnetwork.hu[/L]
Ez egy totál hálózatépítő bolt, még üvegszálat is tartanak...

[L]http://www.hrp.hu[/L]
Ez megsok más minden mellett tart mindent, ami a hálózatépítéshez kellhet...

QNX is cool!

(#4) nap válasza TitiRii (#1) üzenetére


nap
addikt

Szerintem nezd meg a jumperben [L]http://www.jumper.hu[/L]. Az arlistajukban vannak ilyen cuccok, egy telefont meger.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) TitiRii


TitiRii
senior tag

ezt nem hiszem el
sehol nincs sülyesztett..
illetve ahol van az nagyker és oda nem mehetek be
Engu:(

emlékeim szerint maga a csatlakozot lehet rakni kinti illetve sülyesztett dobozba is, tehát ha veszek kintit és veszek hozá sülyesztett dobozt(isdn) akkor azt össze lehet rakni nem?(vagy ez csak azonos márkánál van igy?)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#6) engusz válasza TitiRii (#5) üzenetére


engusz
veterán

Pedig minden ilyen nagyobb barkácsboltban kell lennie, ahol már mondjuk konnektort vagy villanykapcsolót lehet kapni. Legközelebb nézz szét jobban! Nekem az OBI-ban két félét is mutattak... Sőt! Talán még az Auchan-ban is láttunk a multkor.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) TitiRii válasza engusz (#6) üzenetére


TitiRii
senior tag

Ne néz má lámának :D
kértem és néztek rám mint borju az uj kapura, mikor isdnt kértem már vágták mi van de az meg nem volt jó mert csak 4 szál volt benne ráadásul irdatlan ára volt :((
miért zárt be a hln? :( ott olyan jókat lehetett venni olcson és közel is volt :(
holnap tovább probálkozok hátha..

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#8) TitiRii válasza TitiRii (#7) üzenetére


TitiRii
senior tag

na végül is meg tudtam vanni mindent
a sarki elektro boltba kaptam kábel csatornát
40*16 mm osztott 410ft/méter bruto áron :)
de etől üggetlenülha valaki tud egy jó olcsó helyet szoljon
utp kábel meg rj45 csatik törésgátlok mindig kellenek ;)
csak nenagyker vagy ha az mezei ember mint én be tugyak menni :9

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hálózati kelékek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.