Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edari


edari
őstag

Az a cím... jézusom... bulvár lvl 9999.

(#2) Soderes


Soderes
aktív tag

Tényleg, srácok ez brutálisan szánalmas cím.
Ki volt az az okos, aki kitalálta ezt?
Ez egy online PC magazin.
A Főszerkesztő hogy adhatott erre áment?

[ Szerkesztve ]

(#3) <Dénes> válasza edari (#1) üzenetére


<Dénes>
csendes tag

Pont ezt akartam írni én is. És szerintem elég visszataszító.

(#4) Samott


Samott
addikt

Plane mostanaban, bar en az egesz kategoriat se ertem, miert kell beszamolni egy-egy uj driverrol, tenyleg van ennek hirerteke? Ugyis szol a gep ha van friss. Es mindig valami kinos cime van, nem csak ez, ami kulonosen kellemetlen lett.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) copass válasza edari (#1) üzenetére


copass
veterán

"szakmai" oldal, ami lassan már nyomokban se tartalmaz szakmaiságot...
bezzeg amd-nek megy a normális cím adás, de hát ugye ezen ki lepődik már meg...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#6) .LnB válasza Soderes (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És egyébként mi szükség minden VGA driverről külön hírre?! Hangkártya driverek, egyéb hardverek, software frissítéséről akkor miért nincs hír?! Mondjuk nem is kell, de ezekre a VGA driver hírekre sincs semmi szükség. Semmitmondó az összes. Csak azért van, hogy Abu ne unatkozzon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) copass válasza .LnB (#6) üzenetére


copass
veterán

+1

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8) solfilo válasza Samott (#4) üzenetére


solfilo
veterán

Volt anno egy szavazás, a nép döntött, az oldal meg teljeíti.

Szavazás: mennyi grafikus meghajtóról legyen hír?

solfilo

(#9) Gave válasza Samott (#4) üzenetére


Gave
addikt

Lenne igazából hír értéke, én ezeket általában más oldalakról már korábban látom mondjuk, de pl; ha 1-1 program nagyon lassan vagy hibásan fut és valakinek ez nagyon számít, akkor jó ezekről tájékozódni.

Kicsit olyan eseti dolog, van amikor x évig nem érdekel, van amikor pár hónapig nézem őket, mert talán talán benne van a javítás amit várok.

Mindenki: a címre +1, nem is értem..

(#10) .LnB válasza solfilo (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta. :DDD Mindez 7 éve. És igazából ha jól látom, akkor jelenleg pont a "Csak a hivatalos weboldalra felkerülő, WHQL aláírással rendelkező meghajtók érdekelnek."-ról van csak hír.
De minek?! Abu saját szórakoztatására. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Soderes


Soderes
aktív tag

Engem igazából nem érdekel, ha driverről ír cikket. Írjon.

De ilyen clickbaites, nyomorult címet adni. Na ez kiveri a biztosítékot nálam.

Rengetegen azért jövünk ide, hogy kiszabaduljunk a mindennapi mókuskerékből.
Kommunikáljunk, beszélgessünk, vitázzunk értelmes vagy nem értelmes témákról.
Elfelejtsük ezt a mocsok, alpári politikát, ami átszövi az életünket. (Sajnos.)

Erre a főoldalon is egy nyomorék politikai főcím vár.
Hagyjuk már ezt!

Ennek a közösségnek mindenféle vallású, színű, nemű, politikai beállítottságú ember tagja lehet. Mindenki szabadon kifejtheti a véleményét, megírhatja cikkeit, üzletelhet, jól érezheti magát.
Felejtsük már el ezt a megosztottságot.

[ Szerkesztve ]

(#12) Cassi


Cassi
senior tag

Gyerekek, lazítsatok már egy kicsit, Abu csak ironizálni próbált.

(#13) lezso6 válasza Cassi (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Irónia az az ország, ahol az irónok laknak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Balázs Z.


Balázs Z.
tag

Nem értem, mi ez a felháborodás. A cím vicces, mindig jólesik kifigurázni az idióta propagandát, a hír pedig apró, de akit érint, annak érdekes. A többiek meg gondolom nem olvassák.

(#15) CJ4567 válasza .LnB (#6) üzenetére


CJ4567
veterán

Én személy szerint nem egyszer innen értesültem, hogy van új driver, legyen az NV vagy AMD, mert hamarabb van hír PH-n, mint a GFE jelezzen, manuálisan meg nem keresek, mert néha havonta jön kettő, aztán másfél hónapig semmi.

Viszont a címnek tényleg semmi keresnivalója egy ilyen oldalon.

No Sana No Life

(#17) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Csináltam jobb címet. Köszi a lehetőséget, hogy megtehettem. :R

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) .LnB válasza Abu85 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végül is a célodat legalább elérted, megint te voltál a téma. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Gave válasza Abu85 (#17) üzenetére


Gave
addikt

Továbbra is alacsony az információ per hossz értéke, SEO-ból is gyenge. Téves is mert nem 3 MW játék van.
Harmadszor pártolja a modern hadviselést az új GeForce driver

Letölthető a 2023 novemberi GeForce Driver, fókuszban a Call of Duty: Modern Warfare III.

Elérhető a friss GeForce Driver, CoD Modern Warfare NVIDIA profillal és Halo Infinite hiba javításokkal.

stbstb

Ezek az AI-t és a sztenderd gépi kereső parsereket is súrolják. Plusz most szétcsúszott az URL és a cím, bár gondolom ez engine hiba.

[ Szerkesztve ]

(#20) Soderes válasza Abu85 (#17) üzenetére


Soderes
aktív tag

Na, így már bírlak. :R

(#21) nexplo


nexplo
őstag

Srácok egy ilyen kis cikk miatt ekkora felháborodást? Lassan minden héten jön ki hasonló én is biztosan bedobnék néha valami frappáns agyzsibbasztó címet mert az ember beleőrülne ha csak annyi lenne a cím hogy XY meghajtó megérkezett..... Szerintem nincs ebben a témában több :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) Robitrix


Robitrix
senior tag

Amúgy csendben jegyzem meg új videó drivert nagyjából kiad minden gyártó úgy havonta vagy 3-4 darabot. Mióta a játékok beállításainak optimalizálás a driverben szerepel folyamatosan frissítik a drivert az új játékok miatt. éves szinten van vagy 30-40 frissítés. Amúgy meg ha felmegy az ember a driver frissítő oldalára vagy letöltődik a frissítés ott elmeséli, hogy aktuálisan mihez nyúltak hozzá nagyjából. Amúgy is szól a driver, hogy új van töltsem le és tegyem fel..... ha nem olvasnám a cikket, akkor is befutnék a frissítésbe előbb vagy utóbb....

(#23) Robitrix


Robitrix
senior tag

de mindent összevetve nem baj, hogy van róla egy cikk. legalább számítok rá, hogy ha bekapcsolom otthon a gépemet neki áll letölteni úgy 700 mb-ot és frissíteni pár percig. Sőt mivel játszom Warzone-t arra is kell számítani, hogy az új driver miatt rá kell számítanom pár perc shader optimalizálást is majd. Bekapcsolom a gépet és vagy 10-12 percig még nem fogok majd tudni játszani.... bár a legtöbb NVIDA frissités ritkán érint amúgy, mert vagy nem játszok olyan játékkal, amit érint vagy eleve mostanában inkább a RTX 4000-es kártyákhoz adnak ki játékokhoz DLSS 3.0 frissítőket. Mivel RTX 3000-es kártyám van nem igen érintenek igazán a frissítések. Vadonatúj játékokat meg nem szokásom megvenni, mert sajnálok rájuk kiadni 30-40 ezret vagy többet. Simán megfelel ha érdekel majd 1-2 év múlva mikor már harmad áron dobálják az ember után. :)

(#24) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Haha! Nem sz*rozik. Írt akkor rögtön két hírt, egy driver update-ről. Csak azért is. Nem fért volna bele egybe, nem...
Biztos nem direkt csinálta. :U :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nvidiánál számít, hogy most 546-ra ugrottunk a 545-ről, vagy csak kifutottak a 545.xx formátumból a belső verziók által is?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26) nexplo válasza Robitrix (#23) üzenetére


nexplo
őstag

A Warzone-nak külön cikk kéne mert rapszodikusan ingadozik az FPS minden frissítés (hetente kb) és minden update (pár havonta kb ) után. Volt már olyan hogy ide felnéztem és annyian írták a frissítési hibákat hogy nem frissítettem a driverem és pár napra rá jött is a hibajavításos frisítés mert tényleg elcsesztek valamit.. Szumma szummárum lehet előnye ha itt megvitatjuk pár mondatban a tapasztalatot (persze ha van) :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.