Hirdetés

2024. július 9., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18801) junhum válasza glutamin (#18798) üzenetére


junhum
tag

Köszönöm!
Számomra nem ismert készítmények.
Mondjuk a nevük több mint hangzatos :))

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#18802) Atomgeszi válasza glutamin (#18798) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Rendelés leadva. :)

;]

(#18803) Kidus


Kidus
őstag

Tegnap jol edzettem mell-bicepsz, ma meg izomlazas a hatam.
:U :F

Assuming Control

(#18804) God Vazzeg válasza Kidus (#18803) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Örülj neki :D

(#18805) Sotho válasza Kidus (#18803) üzenetére


Sotho
őstag

gerincmerevítő izmok :U :F :D

(#18806) harry


harry
veterán

Én a szerdai hátazás miatt érzem a hátam ;] illetve volt combhajlító, az szintén rendben. Ma volt váll-bicepsz, ezeknél nem nagyon szoktam izomlázat érezni... majd kiderül.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#18807) Sotho válasza Quan-Chi (#18794) üzenetére


Sotho
őstag

Közösen? :( :B

Ez nem macikosnak akart menni privátban? ;]

(#18808) macikos válasza Sotho (#18807) üzenetére


macikos
addikt

Melegszendvics témában nem én vagyok az illetékes, hanem Boxer és a barátja, Feró.

;]

(#18809) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

wowwwww

(#18810) Márk01 válasza CoolBoy323 (#18809) üzenetére


Márk01
tag

:Y

===============================================================

(#18811) Quan-Chi válasza glutamin (#18798) üzenetére


Quan-Chi
őstag

azért van köztük ismert márka is , az Anabolic Extreme gondoltam hogy közte lesz :K de az IDS-re nem számítottam főleg nem ennyi termékkel , eddig elég szolid cuccokat gyártott én EZT a fehérjét ismerem tőlük és ez elég jó ( volt mikor még nem került közel 30K-ba ) ... no de mindig akad valami , Európába elég szigorúak ezek a szabályok nagyon sűrűn betiltanak valamit :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#18812) Markgx10


Markgx10
őstag

Kipróbáltam a Scitec Mental Focus termékét bunyós edzés előtt (este 7-től van, úgy hogy reggel már megjárom a konditermet, utána munka és estére már igencsak el vagyok fáradva). Komolyan mondom, ez remek :R Egy órával edzés előtt 2-t bevettem (100mg vízmentes koffein + ALC + tirozin) és hihetetlenül (magamhoz képest) jól tudtam koncentrálni, pörögtem, jobban bírtam a terhelést, mint egyéb alkalmakkor, amikor is egy energiaitalt ittam meg. A két tabletta ára összesen 60ft, tehát még olcsóbb is, mint egy energiaital és számomra ezerszer jobb. :K

Gondoltam megosztom :D

(#18813) Márk01 válasza Markgx10 (#18812) üzenetére


Márk01
tag

Ez a hármas (koffein,karnitin,tyrosin)az alapja szinte az összes hiper-szuper-giga-mega-energizáló-zsírégetőnek,csak tízszer ennyibe kerülnek. :D

===============================================================

(#18814) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mi ez a punny?
Kakaós tejfölös palacsintá ettem, up. :D

(#18815) macikos


macikos
addikt

Mi ez a csend? Mindenki elment a strandra feszíteni? :D

Atomgeszi: Megelőzöl kcsg? :D ;] Egyél csak, az legalább meglátszik rajtad :D

[ Szerkesztve ]

(#18816) Bubee82 válasza Markgx10 (#18812) üzenetére


Bubee82
őstag

Milyen gyakran fogyasztasz koffeint tartalmú terméket?

(#18817) Atomgeszi válasza macikos (#18815) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Eszem eszem.. de most visszatérek a rántotthúshoz. :)
[link] Mit találtam :D

(#18818) macikos válasza Atomgeszi (#18817) üzenetére


macikos
addikt

Itt mit kell nézni? :D A diszkóizmos csávót? :D

(#18819) #89874944 válasza BÁ Nutrition (#18689) üzenetére


#89874944
törölt tag

bitura, kóróra, meg majomra van... bitu nem megy, kórón nincs meghivás, majomra tudok adni:D

nah hogy legyen egy kis ON is ;]

spirot felfüggesztem 2 hétre, megyek siófokra nyaralni, nem akarom hogy felrobbanjon a májam:D 3 hét alatt elért eredmények(ebből 2 hét sp): testsúlyból csak 2,2kg, mérleg is azt mondja h 2% körül változtam, de több ismerősöm is azt mondta hogy már nem dudorodik a hasamnál a póló:D meg a fejemről is sok ment le, szal számomra ez a lényeg nem a mérleg.
2 hét hydroxycut fog menni, tegnap bedobtam 6-ot, hát kegyetlen szarul voltam. SZédülés, roszullét, hányinger, mint akit fejbevágtak. Aztan megnéztem a dobozát, ott figyel benne a yohimba:D hát igen...

[ Szerkesztve ]

(#18820) Atomgeszi válasza macikos (#18818) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jah..diszkóizom mi? :D
Mehetsz visszafele .. ott is vannak érdekes képek.. :D
És pont erre a bulira nem mentem el.. ááá.. :D

(#18821) macikos válasza Atomgeszi (#18820) üzenetére


macikos
addikt

Lehet velem van a baj, de én soha nem voltam ilyen "bulikban" és soha nem is akartam menni :U :)

Geli.: Képet. Legfeljebb röhögünk egyet :D ;]

(#18822) #89874944 válasza macikos (#18821) üzenetére


#89874944
törölt tag

[link]

ilyet merek egyelőre:D majd nyár végén esetleg... ;]

(#18823) BÁ Nutrition válasza Atomgeszi (#18817) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18824) PókerFész^^ válasza Atomgeszi (#18820) üzenetére


PókerFész^^
tag

ere gondoltál?

áj láv szifon

(#18825) Atomgeszi válasza PókerFész^^ (#18824) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Van baj. :D

Na de legyen már valami lány is. :)

Dymatize elite whey isolate-ban ugye 3 íz van. Mennyire fogyaszthatóak zab mellé?
Illetve myofusion csokis milyen? Profigym-en elég jó árak vannak. :)

(#18826) Quan-Chi válasza #89874944 (#18819) üzenetére


Quan-Chi
őstag

hát igen, nem poénból van minden ilyesmire ráírva hogy fokozatosan emeld az adagot :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#18827) Markgx10 válasza Bubee82 (#18816) üzenetére


Markgx10
őstag

Kizárólag ilyen edzés előtt (heti 3x). Amíg volt pénzem edzés előtti kiegre, addig gyúrós edzés előttre is jutott. :U

(#18828) lavour


lavour
csendes tag

Hali!

18 éves vagyok és 64kg elég vékony vagyok de mivel az elmúlt 3 évbe 2-3 hónapokat gyúrtam néha (rendesen keményen) van rajtam izom is ami iszonyat szállkás.
De iszonyúan zavar, hogy sovány vagyok, az arcom be van esve...
a gyúrás alapjaival tisztába vagyok, de a napi 5-6 étkezés (minőségi kaják ám :P) nem elég nem hízok...
ismerem a tömgnövelő gyakorlatokat de egyszerűen nem hízok, ezért étrendkiegészítő vásárlása mellett döntöttem:)
tudnátok valamit ajánlani? attól nem kell félni hogy elhízok:P :R

(#18829) dnelb válasza lavour (#18828) üzenetére


dnelb
veterán

Szerintem egyél többet . De most komolyan :DDD

(#18830) CoolBoy323 válasza lavour (#18828) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

sorstárs :DDD

mondjuk a magasságod se lenne mellékes :P

ha normálisan eszel napi 5x, és nem hízol, akkor ott qwa nagy baj van, ajánlatos egy orvos meglátogatása... vagy nem is olyan jó az az 5 étkezés? :P

(#18831) lavour válasza CoolBoy323 (#18830) üzenetére


lavour
csendes tag

180 cm és mellette focizok ez is közre játszhat
kaja meg csirke mell vagy 3-4 fajta módon elkészítve szárnya combja, marha hús is, sok hal, sok rízs, sok zöldség gyümölcs, napi 3-4l víz, krumpli, cukrot és sót egyáltalán nem használok, tej tejtermékek(sajt pl.) reggelire zabpehely magas rosttartalmú sok fehérjével:)
hasonlók

(#18832) Kidus


Kidus
őstag

Dietas kerdes.
Most igy a harmadik hetnel mar elegge vilagossa valt, hogy nem birom megoldani a reggeli kajat, pedig rohadt ehes vagyok. Melo elott nincs idom semmire, bent meg bacon, kenyerek ( eskuszom cukros ), sutemenyek, sult krumpli es hasonlo szarok vannak.
Megfontolando lehetosegek a zabkasa ( ruhellem ), esetleg valami muzli tejjel ( joghurt tele cukorral, ki is esett, mondjuk a tejben is van.... ). Ezek mind. Vagy tojas barmilyen formaban.
Lehet nekem tejes muzlis, vagy inkabb valami omlett? Ez a ketto lehetoseg van maximum.
Hus nincs.....
Vagy ehezes 11-ig, akkor tudok valami normalis kajat szerezni.

Mas:
Ne rohogjetek nagyon, fogalmam nincs ki mennyivel mit csinal, en ma eloszor kiprobaltam ezt.
Normalis, hogy 72 kiloval 4x10 viszonylag kenyelmesen megy? A kerdes komoly, soknak tunik szemre, nem akarom magam tulhuzni sem, bar lehet hogy labnal ennyi az annyi.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#18833) macikos válasza lavour (#18831) üzenetére


macikos
addikt

Szia!

Ha nem hízol, akkor nem eszel eleget, ezt értsd meg. A táplálékkiegészítők és ennivalók. Ha veszel például tömegnövelőt, abban fehérje van és cukor. Azért tömegnövelő, mert cukor van benne és amikor a hozzád hasonló vékonyka srácok elkezdik enni akkor egyből megindulnak a növésben. Ugyanezt elérnék, ha rendesen ennének, de sokat.

Mindegy. Semmi baj, ha tömegnövelőt fogsz enni. Sokan nehezen indulnak meg a növésben, de aztán meg..., láttunk már ilyet :U :D

Vegyél Jumbot: [link]

Van többféle kiszerelésben is. Na ezt egyed, amennyi belédfér :D ;]

(#18834) CoolBoy323 válasza macikos (#18833) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a jumbo egy kaka :)

nálam okosabb véleménye ez, ha akarja, majd kifejti ide is, h miért sz@r!

én is szedtem 2 4,4-est, de 1-2 kg hozott összesen... nem olyan jó cucc az, mint hírdetik... :S

(#18835) macikos válasza CoolBoy323 (#18834) üzenetére


macikos
addikt

Miért, mennyit kellett volna hoznia? :D

Mint amikor srác bement Mészáros Laci tápkieg boltjába, aztán mondta neki, hogy ő venni akar fehérjét, de olyat, amiből ha megeszik 1 kilót, akkor az 1 kiló izmot hoz :DDD

(#18836) CoolBoy323 válasza macikos (#18835) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

5kg-t "hivatalosan" legalább...

(#18837) Jojo5 válasza CoolBoy323 (#18834) üzenetére


Jojo5
őstag

szedni a hangyákat szokták :)

#18836 : hivatalosan 5kg-ot ????? ezt az állatságot ki mondta neked vagy hol van ez leírva ? :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18838) macikos válasza Jojo5 (#18837) üzenetére


macikos
addikt

Most mit szólsz bele? :((( Én például rizst szedek. Jó sokat.

;]

Az úgy van, hogy betolsz 10 zsák Jumbot, az hoz 50 kiló izmot és Mr. Olympia leszel :D

[ Szerkesztve ]

(#18839) kovsol válasza CoolBoy323 (#18836) üzenetére


kovsol
titán

hiszékeny hülye vagy sry hogy ezt kell mondanom :W
amúgy is a jumbó egy táplálék kiegészítő... érted az mit jelent ? ez nem csodaszer, bár én amúgy se fogok soha venni ilyeneket

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18840) Bubee82 válasza Kidus (#18832) üzenetére


Bubee82
őstag

Az omlett kiváló. Minimális olívaolajon, zöldségekkel elkészítve kevés jobb dolog van első étkezésre. Ha mondjuk 5 lemegy, akkor 1 maximum 2 sárgáját benne hagyhatsz. Ha nem belesütöd a zöldséget, akkor mellé köretként mehet.

Ha nem eszel mellé szénhidrátot, akkor megemelheted a zsírt benne, ami jelenthet +1 sárgáját, esetleg azt a zsiradékot amin elkészíted.

A gyakorlat neve Hack-guggolás. Jó kis gyakorlat. A súly az áttételek miatt tűnik soknak.

(#18841) CoolBoy323 válasza kovsol (#18839) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem mondtam, h elhittem, de azért vártam volna majd' 9kg csodaszertől legalább 3-4kg plusszt, ehhez képest az az 1 ami feljött az se olyan nagy cucc, mert 1kg súlyingadozás bennevan a pakliban...

tanulópénznek jó volt :D

jojo5: kérdezz meg egy tápkieg. boltost pl :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18842) cerkarobi válasza junhum (#18789) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Szerintem meg finoman fogalmazva durva, hogy a felsorolt készítmények szteroid, vagy szteroid-szerű összetevőket tartalmaznak! Az Egyesült Államok Élelmiszer hatósága szerint ezekből 43 anabolikus szteroidot, 14 pedig szteroid hatású összetevőt tartalmaz. Nem ellenőrzött gyógyszernek minősítették, és az amerikai hatóságok illegálisnak tekintik, és annyira kockázatosnak, hogy elrendelték az első osztályú termék visszahívást. Ez a gyors riasztás az EU-ban így Magyarországon is érvényben van. Úgy gondolják idehaza is találni ezekből a szarokból.

(#18843) P00By válasza junhum (#18789) üzenetére


P00By
nagyúr

(#18844) cerkarobi válasza CoolBoy323 (#18834) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

max igaz :R

(#18845) cerkarobi válasza Markgx10 (#18812) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

Akkor Te még nem próbáltad [ezt]

(#18846) Vandit. válasza CoolBoy323 (#18834) üzenetére


Vandit.
addikt

Megettél egy 2 kilósat kb 20 nap alatt és mivel nem híztál 5 kilót szárazizomban, ezért szar. :Y :C Én kérek elnézést. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18847) God Vazzeg válasza Vandit. (#18846) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Értő olvasás egyes.. De amúgy igaz, a tömegnövelő alapból semmit se ér, ha nincs mögötte sok kaja, és helyes edzés :K

(#18848) peetmaster válasza CoolBoy323 (#18834) üzenetére


peetmaster
senior tag

Nem vagyok Scitec ellenes egyáltalán, de azért bőven nem éri el a komolyabb tápkieg. gyártók színvonalát (lásd. Muscletech, Optimum Nutrition, MHP, stb.). Az meg az alapismeretek közé tartozik, hogy a tömegnövelő csak megfelelő mennyiségű és minőségű szilárd tápanyaggal kombinálva tud a legjobban hasznosulni. De ezt már többen leírták. :)

Egyes emberek amennyi táplálékkiegészítőt betolnak itt....hát már bőven 120kg fölött kellene lenniük, ha csak magától a terméktől nőnének. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18849) Vandit. válasza God Vazzeg (#18847) üzenetére


Vandit.
addikt

én is szedtem 2 4,4-est, de 1-2 kg hozott összesen... nem olyan jó cucc az, mint hírdetik... :S

Ezt írta, nem? :) Azt várta, hogy megeszi az egészet és majd elkezd érdemben fejlődni csak ettől? Nekem ez jött le kb.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18850) NyxNyxNyx válasza Vandit. (#18849) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

2 x 4,4 = 8,8 kg

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.