Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) $ válasza uboat (#3790) üzenetére


$
tag

9800xt fölé húzható se nem érdekel? Előző 30-as hsz. csoport elején találsz infót róla.
Ja tényleg az 9700 pro, ami 9800 pro-vá húzható, de van 1 ugyanolyan nyákos 9800se is, ami megy 450/370-et, és majdnem tökéletesen műxik a 8 pipa, szóval szabad szemmel észre se veszed, hogy mégse :))

(#3802) bibimad válasza Balinov (#3796) üzenetére


bibimad
aktív tag

Rendben.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3803) bibimad válasza helkis (#3771) üzenetére


bibimad
aktív tag

Mennyi a samsung?

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3804) helkis válasza Dryman (#3774) üzenetére


helkis
addikt

van egy 1200-es cerkurám, ki tudnád próbálni benne?:R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3805) helkis válasza bibimad (#3803) üzenetére


helkis
addikt

16k?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3806) bibimad válasza helkis (#3805) üzenetére


bibimad
aktív tag

Hát az nekem sok.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3807) Daler válasza bibimad (#3803) üzenetére


Daler
csendes tag

Bibimad!

Nemrég mikor vettem 1 DVD olvasót töled, volt benne egy CD-R (elfelejtettem szólni :( )

Ha jól látom valami ''fiatal lányok szórakoztatják egymást'' jellegű anyag van rajta.

Mikor vigyem vissza?

(#3808) Daler


Daler
csendes tag

Hopp valamit benéztem :D

A te CD-den egy BIOS flash-elő progi és egy fájlba kényszerített BIOS van :DD

[Szerkesztve]

(#3809) helkis válasza bibimad (#3806) üzenetére


helkis
addikt

mennyit adnál érte?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3810) Jazzos válasza Daler (#3808) üzenetére


Jazzos
tag

Akkor kié is volt a ''Szűzlányok hatalmas műfarokkal'' c. lemez? :))

(#3811) Jazzos válasza Daler (#3786) üzenetére


Jazzos
tag

Jutott mindkettőből, így egy ezressel drágább lesz a ház sajnos! ;):C

(#3812) Daler válasza Jazzos (#3811) üzenetére


Daler
csendes tag

:DDD

Ok, egy darab mindenképp kell a házból! Mikorra tudnád beszerezni? (Jó lenne még ezen a héten :F :R )

(#3813) Thunder78


Thunder78
senior tag

Inno3D 6600GT 128MB AGP eladó.
Ha sokalljátok az árát, adjatok ajánlatot.

Szerk.: Ára 40k. Elég képlékeny. Jobb csere is érdekel értékegyeztetéssel.

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3814) Picike69


Picike69
tag

okiDoki!
A ramokat kipróbáltad?

...

(#3815) Jazzos válasza Daler (#3812) üzenetére


Jazzos
tag

Megpróbálódom minél előbb. Írok holnap, hogy mit sikerült...

(#3816) Jazzos válasza Thunder78 (#3813) üzenetére


Jazzos
tag

Mi bajod a VGA-val hogy eladod? Én pont most vettem ilyet, és nagyon tetszik a teljesítménye. Az árat sztem kicsit vidd lejjebb, mert ez a mostani új ára áfával számlával, zsírújan. Nem ''bántásiból'' mondtam :R

[Szerkesztve]

(#3817) bibimad válasza Daler (#3808) üzenetére


bibimad
aktív tag

Bármikor jöhetsz.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3818) bibimad válasza helkis (#3809) üzenetére


bibimad
aktív tag

Átgondolom.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3819) okiDoki válasza Picike69 (#3814) üzenetére


okiDoki
tag

Hát a mai nap nem arról szólt.
A cégnél lévő gépembe vettem.
Tán holnap!

0,0

(#3820) zolnagy válasza Balinov (#3765) üzenetére


zolnagy
őstag

A firmware update nem jött be. Úgy látszik nem ott van a bibi.
Nem tudnád kölcsönadni azt a tisztító CD-t?
Illetve elvinném a gépet hozzád, ha jó valamikor.

(#3821) Füleske válasza Jazzos (#3816) üzenetére


Füleske
addikt

Nem olyan jó az , én is eladtam 3 nap múlva... :DDD
Szaggat rajta a 3dmark 05 mint a képregény... :))
nah , komolyan : egyetértek Jazzossal , egy tizessel túllőtted az árát szvsz. :R

(#3822) Dryman válasza helkis (#3804) üzenetére


Dryman
aktív tag

Miért ne, legfeljebb ujból hozzálátok megjavítani!
Mikor hol találkozzunk?
900-as Cerka teker benne most 1200-on hogy jó legyen neki:)

(#3823) Dryman válasza Füleske (#3821) üzenetére


Dryman
aktív tag

''nem olyan jó az'':)hihihihi, ezt ugye nem gondolta komolyan!?
Csak egy megfelelő proesszor kell mellé hogy teletömje adattal az agyát!
mondjuk egy A64/3200-essel már nagyon királyul megyeget!

(#3824) Dryman


Dryman
aktív tag

Jazzos elhoztam a tua procit a boltbólmár el is ment:)!
Az alaplapot kicsomagoltam, de nem volt vele időm foglalkozni sajnos!
Az majd holnap du-ra marad!

(#3825) helkis válasza Dryman (#3822) üzenetére


helkis
addikt

Okidokival találkozol mostanában? mert elvileg holnap jön a cuccaiért, esetleg rávenném, hogy továbbítsa feléd a procit.. amúgy délelött a spar fele jó nekem csütörtök 9h?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3826) okiDoki válasza helkis (#3825) üzenetére


okiDoki
tag

Megyek Dry felé holnap (remélem).

0,0

(#3827) helkis válasza okiDoki (#3826) üzenetére


helkis
addikt

ok, akkor bevállalsz postai futár szerepet? :) holnap jössz ugye?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3828) Füleske válasza Dryman (#3823) üzenetére


Füleske
addikt

Dryman , már többször mondtam neked , hogy a szemed szűri a szmájlikat ! :DDD
Kéretik szemorvoshoz fordulni ! :))
Amúgy az említett 3dmark az A64 - en (meg minden máson is) szaggat... Szal a teljesítmény relatív , meg ugye ki mire használja. Nekem a C64 meg Amiga emuhoz hót mindegy hogy 8500 vagy 7800... Más meg a dúmért van oda és annál nem mindegy , szal kinek a pap kinek a papné...
:C

(#3829) okiDoki válasza helkis (#3827) üzenetére


okiDoki
tag

Úgy néz ki...

0,0

(#3830) bibimad válasza bibimad (#3818) üzenetére


bibimad
aktív tag

Adok egy 9200-es ATI radeont egy 256/400-as ramot+kp-t.
Ez Helkis-nek ment.

[Szerkesztve]

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3831) helkis válasza bibimad (#3830) üzenetére


helkis
addikt

most inkább kp játszik..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3832) bibimad válasza helkis (#3831) üzenetére


bibimad
aktív tag

Az a legkevesebb.:)

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#3833) Jhony5


Jhony5
csendes tag

V kinek Hangfalszett vagy Akorp lapK 6-os procival=450Mhz Ats házal

(#3834) okiDoki válasza Jhony5 (#3833) üzenetére


okiDoki
tag

K6-III? :DD

0,0

(#3835) Balinov válasza uboat (#3800) üzenetére


Balinov
félisten

akkor the on-the-fly másolsz? nemcsodálom,hogy nem bírja a tempót.én akkor szoktam le az on-the-fly másolásról,mikor még 200Ft + volt a 16x CD-R ára és elkúrtam nem egy lemezt az Aopen 16x DVD-Rom és az LG 12x8x32 CD-RW kombóval.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3836) Balinov válasza zolnagy (#3820) üzenetére


Balinov
félisten

Zolnagy mester,az a marha nagy igazság,hogy a Hama tisztítócd-met kölcsönadtam abdai szembeszomszédnak épp 1 hete,ő meg 7főn ment el ausland nyaralni a nejével. Ha visszaadja,szívesen odaadom egy puccantás erejéig.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3837) Thunder78 válasza Jazzos (#3816) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nincs vele konkrét bajom, csak mivel a TFT miatt nagy felbontáson járatom, jobb lenne egy erősebb kártya. 6800-asba, vagy x800-asba gondolkodom elsősorban.

Szerk.: valóban 40k körül van nálatok az új, de az milyen márka, mert azt nem látom a listán.

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3838) Balinov válasza Thunder78 (#3837) üzenetére


Balinov
félisten

rozsdás bökőt a nyakamba,ha nem inno3d.

Thunder,mélemet megkaptad. oda fogok érni. forgalomtól függően. Annyit még megmondál,hogy az enrontech memók hány ns-ak?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3839) Supr@ válasza Balinov (#3838) üzenetére


Supr@
senior tag

hali! akkor te vetted meg thunder r9500-át? mert akkor lehet érdekelne a r9600-ad:)

(#3840) Balinov válasza Supr@ (#3839) üzenetére


Balinov
félisten

Szeva Supr@,igen, ma délután meló után megyek ki hozzá a vga-ért.
Az R9600np-m már sajna:C elkelt,hála Bibi szíves segítségének.

Bibi,tudom,hogy még alszol éjjeles műszak után,de a srác odaadta a vga árát neked? mert ha nem,akkor nagy szarba vagyok... Juteszembe,van még a vga-hoz a dvi átalakítón kívül egy rca kábel is.és minden cucc ittvan a kocsiba nálam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3841) Supr@ válasza Balinov (#3840) üzenetére


Supr@
senior tag

a francba, ezekről lecsúsztam:(:D

(#3842) Thunder78 válasza Balinov (#3838) üzenetére


Thunder78
senior tag

Üsse kavics. Akkor mennyit ér ez így fél évesen úgy, hogy mindene megvan?

A memóriák típusáról f**gom nincs, hogy milyen.
Elég nehéz kibogarászni rajta a feliratokat. EtronTech, EM6A9320BI-3.3, meg serial num van még rájuk írva. Ha ebből tudod, hogy mennyi, akkor annyi :)
Nemtudom egyébként, hogy a többi 9500-asnál hogy van, de ennek külső táp kell, különben kiírja, hogy nincs csatlakoztatva 9700-as (!) kártya a tápra. És nem is indul el, csak ha rákötöd.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3843) Supr@ válasza Thunder78 (#3842) üzenetére


Supr@
senior tag

ha egy sorban vannak a ramok, akkor ez egy r9500pro elvileg, amin gyárilag megy a 8pipe! ja és a leírtak alapján 3.3nanos ramok vannak rajta.

(#3844) Thunder78 válasza Supr@ (#3843) üzenetére


Thunder78
senior tag

Bali! Ott a válasz Supra mesternél.

Nem ismerem ezeket a kártyákat, csak ez az egy jött be hozzám beszámítás útján.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3845) sonar válasza Jazzos (#3815) üzenetére


sonar
addikt

Jazzos a héten kellene nekem laptop árlista! 160-200 között! És legyen benne egy usb-s tv kártya meg hogy 12/24V ról tölthető legyen!
Meg kérdés, hogy melyik mennyi gari van?

THX :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3846) Supr@


Supr@
senior tag

nincs vkinek elfekvőben egy gef4 ti4200 karija vagy vmi hasonló kategóriájú vga-ja? lényeg hogy 128mb-os legyen, és az se baj ha beszámít a tulaj egy asus fx5200-at:)

(#3847) Thunder78


Thunder78
senior tag

Továbbra is eladó egy Inno3D GF6600GT 128MB AGP. Ára: mondjuk 35k.
6800-as vagy X800-as csere is érdekel. Csak AGP-s jöhet szóba.
Továbbá megválnék Feel V-ös házamtól. Várom az ajánlatokat. Itt is érdekel nagyobb csere. Sajna már kevés a hely benne, nem fér bele a cuccom :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3848) Balinov válasza Thunder78 (#3844) üzenetére


Balinov
félisten

Supr@,Supr@,beelőztél,miközbe irogattam a K750i totyikba...
3.3ns ramok vannak rajta,elméleti 303Mhz (DDR606mhz) max sebességgel. Annyit tudtam meg ezekről az etrontech ramokról,hogy néha kevesebb,néha meg több tuningot bírnak,mint a 3.3-as Hynix/Hyundai ramok,amiket anno szokta a 9500-ökre tenni. Imádkozok a +4 pipe-ért,de ha nem megy a +4 akkor sem esek 2ségbe,mivel még így is (4pipe,128bit) gyorsabb,mint az R9600np (~2500 pötty 3dm03 vs ~3300-3400pötty 3dm03) és hát a tuningpotenciál sem elhanyagolható.
Thunder azt is elfelejtettem kérdezni,hgoy rambordák vannak-e a ramon? bár,ha le tudod olvasni a bga ic-kről a feliratot,akkor nem hiszem,hogy van borde..


Thunder májsztór, 6600gt-d milyen márka is? idáig a PH!-n legolcsóbban 30-31k-ért láttam,igaz noname (gyk referencia) 6600gt-t Uzsz kollégánál,de ahogy követtem a topikját,nemsokan tudtak venni tőle. szerintem,lévén még fél évig garis olyan 34-36k reális érte,ofkorz tokkal-vonóval. A többiek javítsanak ki,ha nem értenek velem 1-et árilag.

Balinho

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3849) Balinov


Balinov
félisten

Mégvalami fontos kérdés, ThundR, a külső tápcsati alatt egy szabvány atx molex tápcsatit értesz,ugye?

Bővebben: link itt van a 3.3-as ram speckója

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3850) Supr@ válasza Balinov (#3849) üzenetére


Supr@
senior tag

nem, ezeken floppy csati van, ráadásul ha egysorban vannak a ramok, akkor az egyik ramra rá is fog lógni, nehéz mellette rárakni rambordát. az etrontechről: én eddig túl sok jót nem olvastam róla, nem egy tuningbajnok ram-márka. az én régi 9700-amon 3.3-as hynix volt, de az azért nem ment 301 fölé, mert alulszabályozta a gyártó, hogy ne lehessen belőle teljes prót csinálni. de a mag ment 390-et is:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.