Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gazsi01


gazsi01
csendes tag

Gondom hogy google nem találja freewebre feltöltött lapomat, próbáltam add url-t azt irta ok, de 1 hónap alatt sem történt semmi. Próbáltam a google sitemaps-ot az meg valamiért nem hitelesít se meta tag-el se html file-al. Mit ronthattam el?

(#2) burgatshow válasza gazsi01 (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

A head-ben benne van ez?

<meta name=''robots'' content=''index, follow, all'' />

Egyébként mást nagyon nem tusz tenni, minthogy vársz...

(#3) gazsi01 válasza burgatshow (#2) üzenetére


gazsi01
csendes tag

még nincs, nem tudtam hogy van ilyen, beírom és várok, sitemap vajon miért nem megy fw-n?

(#4) gazsi01


gazsi01
csendes tag

akinek megy google sitemap, vagy a google analytics Freeweb-es honlappal kérem segítsen! sehogy nem hitelesíti le az oldalt!?

(#5) gazsi01 válasza gazsi01 (#4) üzenetére


gazsi01
csendes tag

még mindíg keresem a megoldást!
Help..

(#6) _PTR_ válasza gazsi01 (#4) üzenetére


_PTR_
csendes tag

Nem. amit felviszel metatag-et, az se jó helyre kerül, és ha feltöltöd a google235324523.html-t, kívülről az sem látszik a freeweb ütődött hirdetések miatti framelése okán. Többek között ezért is váltottam szolgáltatót... Meg mert nem látszottak a referrerek, meg mert....

üdv,
PTR
[link]


[Szerkesztve]

(#7) ploteus


ploteus
aktív tag

A google azt is figyeli, hányan hivatkoznak az oldaladra, és a meta tageket már gyakorlatilag figyelembe sem veszi, azt még kis %-ban inkább a Yahoo.
Nagyon nagy szerepe van annak, más forgalmas oldalakon hivatkoznak e rád, mutat-e valami az oldaladra, mekkora a látogatottság, stb.

Keres rá a googleba :), és rengeteg érdekes blog van erről a témáról, ha komolyabban érdekel.

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#8) gazsi01 válasza _PTR_ (#6) üzenetére


gazsi01
csendes tag

akkor gyakorlatilag semmi megoldás nem lehetséges? Nem akarom elhinni... írtam supportnak is de csak annyit válaszoltak olvassam el a kereső regisztrációs rész.....@#&@ természetesen ott azt írják náluk működik google és egyéb kereső bot-ok átengedése a frame-en! Hát vagy én nem csinálok valamit jól, vagy ők!

(#9) gazsi01 válasza ploteus (#7) üzenetére


gazsi01
csendes tag

Szerintem nem ezzel van a gond, mert több fw-s oldalam is van és van ami bent van google-ban, de az is csak domain-ig a tartalmát nem látja csak amit az fw küld neki!
Szerintem ezt is csak azért rakta be, mert külön domaint vettünk neki!?
google blog-al meg az a gondom, hogy angol tudásom eléggé felületes....Magyar reírásokat meg eddig érdemileg nem találtam.

(#10) _PTR_ válasza gazsi01 (#9) üzenetére


_PTR_
csendes tag

Próbáld meg az ''alapoldallal trükközni'' a googliba, pl. ha megnézed ezt, bár freeweb, de nincs rajta frame: [link] De ez mind félmegoldás. Ha google-ra akarsz optimalizálni, akkor célszerűbb lehet egy frame-telen hostingot venni :(
üdv,
P.

Hálózatos témák: [link]

(#11) gazsi01 válasza _PTR_ (#10) üzenetére


gazsi01
csendes tag

Értem, csak az a gond nem tudom amit belinkeltél oldalnál hogy valósították meg a frame nélüli betöltést!?
Igen a jövőben átköltöztetem a weboldalt valami normális fizetős tárra, de addig is jólenne valmi megoldást kitalálni. Egyenlőre 1 évig most nem változtatok, domain is ott van befizetve, majd akkor variálok ha az lejár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.