Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) -= CsoCso =-


-= CsoCso =-
tag

Korábbiakhoz nem kapcsolódik, de a topic-ba tartozik; nekem is meggyűlt a gondom:

Mostanában (1-2 napja) valami mindig 100%-on pörgeti a procimat (WinXPprof.) feladatkezelő szerint. Meg érezhetően be is van lassulva szegény gépem... Igaz, egyszerre vagy 50 folyamat fut (Serv-U, WinSSHD, Kerio, NOD32, TheBat!, Skype, NVidia chipset stuff, ATI tray, 5-6 Nokiás cucc, VMware, stb-stb.) de eddig semmi gondom nem volt, aztán egyik pillanatról a másikra...!

Persze rögtön futtattam egy frissített Ad-aware SE-t, meg csekkoltam NOD-dal is a rendszert, de nem lepődtem meg, eddig semmit sem engedett be a Kerio, most sem.

De akkor mi lehet a gond?!? :F Ahogy elindítok valamit (egyszerű FireFox, vagy TotalCmd 6.03a, vagy WinAmp) rögtön 90-100% -ra leterheli a procimat, aztán ahogy bezárom/kilövöm, átveszi a processzoridőt egy másik folyamat! Pl. ha bezárom a TotalCmd-t, akkor a BSplayer kezd dolgoztatni ezerrel, ha azt is, akkor mondjuk egy svchost , vagy nemes 1Xűséggel az explorer.exe! (most is épp' az dolgozik, majd 300 MByte memóriát zabálva, a procim meg 53°-os (ált. ~46°) :((( )

Lehet, hogy csak újra kéne már gyúrni a rohadt XP-t, és örüljek, hogy eddig bírta a nyúzást?!? még áprilisban telepítettem :P

Vagy valakinek értelmesebb 5lete?

70 000 Ft a nyomravezetőnek: http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=515309

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.