Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Na üdv

Mivel imádom ezt a zenei sorozatot gondoltam elkezdem beszerezni a jó öreg Tony (R.I.P) első nagy alkotásától amit mint tudjuk 1996-ban Tel Aviv-ban művelt.
Kíváncsi vagyok kinek mennyi van meg, HOL! vásárol, melyik a kedvenc anyaga stb. Szóval GU minden mennyiségben.

Nagyon szépen kérek mindenkit CSAK és KIZÁRÓLAG eredeti anyagokról beszélgessünk.

(no tömörítés)!!!

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2) Vandit. válasza Archttila (#1) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem megvan az összes. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3) Archttila válasza Vandit. (#2) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

esetleg abban tudnál nekem segíteni hogy hol tudom olcsón beszerezni mert hivatalos oldalról rendelve sokat kell várni na meg ugye posta... (darabokban) :)

Media Markt-ba (Nyíregyháza) szerencsére 1800 FT-ba 006, 013 kezem közé akadt meg is vettem gyorsba viszont jó lenne a neten is találni egy hasonlóan olcsó helyet ahol van futár kézbesítés.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#4) maru válasza Archttila (#3) üzenetére


maru
aktív tag

1800 ft-ért :Y

(#5) Vandit. válasza Archttila (#3) üzenetére


Vandit.
addikt

Sajna nem. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) Integra válasza Archttila (#3) üzenetére


Integra
titán

a 13as az egyik legjobb
a másik legjobb a 11es warren papától
aztán még volt pár jó eresztés pl a 30-as, de
amúgy elsilányult az egész már rég, úgy kb a 16ostól..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) Archttila válasza maru (#4) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

ja mert spéci import sok darabot küldtek de jó lenne még hasonló vagy ha online is ilyen árakat találnék :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8) Archttila válasza Vandit. (#2) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Az létezne hogy pl a SYNCHRONISED csak sima papírtokos? Azt féltem megvenni de nagyon úgy fest hogy a mellékkiadványok csak natúr papír tokban vannak.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki felvilágosítani, hogy tulajdonképpen mi is ez??? :B

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#10) Archttila válasza Makaveli (#9) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

http://www.globalunderground.co.uk/
http://en.wikipedia.org/wiki/Global_Underground
http://hu.wikipedia.org/wiki/Global_Underground

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#11) barnam_ válasza Makaveli (#9) üzenetére


barnam_
nagyúr

(#12) Makaveli válasza Archttila (#10) üzenetére


Makaveli
senior tag

Aha, köszönöm szépen! :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13) konas


konas
senior tag

Ja jo kis sorozat
En valahol a Dubfire resznel vasztettem el a fonalat,ugyanis szerintem onnantol mar a hangzasa nem annyira GU s..

(#14) maru válasza Archttila (#7) üzenetére


maru
aktív tag

Mázlista, én is mindig turkálok a leértékelt CD-k között, de ilyen jó még nem akadt a kezembe. :)

Amúgy a sorozat 10. évfordulójára az addig megjelent lemezeket kiadták díszdobozban. Nekem is arra fájt a fogam, de senki nem lepett meg vele. :O
[IMG:]

[ Szerkesztve ]

(#15) Archttila válasza maru (#14) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

nem is fog! Ha megvenné megtartaná :D :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16) Archttila válasza konas (#13) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ebben sajnos van valami igazság :( De én azért úgy veszem észre hogy egy Pako & Frederik - The Alert-je vagy egy Electric Calm V.4 az kárpótol! Utóbbinál nagyon azt mondtam hogy juj ez tényleg kellett :) (függetlenül hogy csak mellékkiadványa a sorozatnak)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#17) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nemsoká megjön:

GUMIXED
GUMIXED 2
GU10

£19.99 (spóroltam £15.98)

Ez 9 db lemez és nincs 10 ezer ft pk. ktg.-el!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#18) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Pólót rendelt már valaki? Jó az anyaga?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.