Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Gorneck válasza Bordoi (#1050) üzenetére


Gorneck
titán

Nagyon elemedben vagy... :DDD

Ma Én is megnyirbálom kicsit főnököm egoját...azzal, hogy agyára megyek...érezze a törődést...ebben amúgy is profi vagyok... :D

Gorneck#1239

(#1052) Bordoi válasza Gorneck (#1051) üzenetére


Bordoi
őstag

Mikor gonoszkodok, akkor én is szoktam volt mondani, hogy "érezze a törődést". :DDD
Jó látni, hogy nem vagyok egyedül.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1053) Gorneck válasza Bordoi (#1052) üzenetére


Gorneck
titán

Ugye... ;] És teljesen jól érzem magam ilyenkor...mások annyira nem... :D

Gorneck#1239

(#1054) ngabor2 válasza Bordoi (#1052) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én a tudathasadással vagyok így...

a listával kapcsolatban: mindenki szerepel legalább egy listán, úgyhogy felesleges válogatni.

mondj egy számot ~204000 alatt... http://prohardver.hu/p.php?mod=27&id= ;]

(#1055) szacsee válasza Bordoi (#1052) üzenetére


szacsee
nagyúr

Megájj öreg, használhatóvá teszem a kisgépet, oszt skype lezsibbasztalak. :P
Potmétercserére készülj fel előre. :DDD
Most szerintem úgyis húzod a szádat szó szerint. Kitartás! :K

Ja és hogy én is gonoszkodjak, van ám ember, akitől Bordoi is fél mostanában.. ;] :D

(#1056) Gorneck válasza szacsee (#1055) üzenetére


Gorneck
titán

Ez kész! Kitől? Tőled? :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1057) hucsikoi válasza Gorneck (#1056) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Szerintem az orvos orvosovics fogdoktortól.

(#1058) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Giga professzorok: Mi a gond olyankor, ha a power ledem 6 másodpercenként elalszik és újabb 6 másodperc után újra világít? A gépen semmit sem lehet észrevenni, hogy lassab lenne. :F

(#1059) Gorneck válasza hucsikoi (#1057) üzenetére


Gorneck
titán

Attól Én is rettegek... :D Tankkal vontattak el egy fúrás miatt... :)

Az még bármi is lehet...bios reset?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1060) hucsikoi válasza Gorneck (#1059) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Bios reset meg volt.

Bios a legfrissebb, ha a tápkábelre gondolsz akkor az is

[ Szerkesztve ]

(#1061) Gorneck válasza hucsikoi (#1060) üzenetére


Gorneck
titán

Bios friss? Kábel lehúzás?

Gorneck#1239

(#1062) Bordoi válasza hucsikoi (#1057) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem is mentem ma el a fogdokihoz. :DDD
Az átlagnál is kevesebbet aludtam és nem volt kedvem, most hozzá.
Át tettük szerdára. :O

Lehet van a lapodon egy 6 másodperces villogó automata? :P

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1063) hucsikoi válasza Bordoi (#1062) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

"nem volt kedvem, most hozzá." na neeeeeeeeee inkább bátorságod nem volt. :K

(#1064) Gorneck válasza hucsikoi (#1063) üzenetére


Gorneck
titán

Elég gyanús, hogy mellé duma... :D

Gorneck#1239

(#1065) ngabor2 válasza Gorneck (#1056) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy biztos: őt is Gábornak hívják ;]

lehet, hogy hülye a mániám a nevekkel, de van benne valami érdekes, van néhány tulajdonság, ami az eddig megismertek közül eléggé hasonlít.

(#1066) hucsikoi válasza Gorneck (#1061) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

No sikerült kiszedni a villogó automatát. :D
Ráfrissítettem ugyanazzal a biossal ami rajta volt és megoldódott.Köszi a segítséget. :R

(#1067) Bordoi válasza Gorneck (#1064) üzenetére


Bordoi
őstag

Háromszor voltam nála az elmúlt 2 hétben, úgyhogy most bátor vagyok. :K
Viszont tényleg vagy 3 órát aludtam és amikor kialvatlan vagyok, akkor a szokásostól is morcosabb. ;)
A dokinak is jobb így, biztos vagyok benne.
Előfordult már, hogy megfogtam a kezét és közöltem vele, hogy ezt azért mégsem kellene. ;]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1068) Gorneck válasza Bordoi (#1067) üzenetére


Gorneck
titán

Én a karfát szorítottam, hogy az recsegett ropogott...ekkor kérdezte meg a dokinő, hogy "Kellett volna érzéstelenítő igaz?!"...kemény voltam...nemmel válaszoltam... :D

A Tejesember: NM. ;)

ngabor2: :DDD

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1069) Bordoi válasza Gorneck (#1068) üzenetére


Bordoi
őstag

Nekem is azt szokta mondani, hogy tegyem le a két kezem és akkor emeljem fel a bal kezemet, ha fájdalmat érzek.
Viszont én közöltem vele, hogy nekem már az is fáj amikor rám néz. ;]
Úgyhogy inkább a megszokott módszernél maradtam, amikor fáj, picit emelt hangon elengedek egy Helóóóóóóóóó-t.
Ért belőle. :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1070) Gorneck válasza Bordoi (#1069) üzenetére


Gorneck
titán

:D :DDD

Gorneck#1239

(#1071) -bh- válasza Bordoi (#1069) üzenetére


-bh-
aktív tag

Tipikus (?) orvos-beteg bizalmi viszony: Te bízol benne, h a fogorvos nem okoz fájfdalmat neked - és Ő is bízik benne, h te sem okozol neki ezért fájdalmat :DD
Multkor addig húztam, h szájsebészet lett belőle....viszont gyors volt, és kíméletes...el se hittem, h 10 perc alatt kint van a bölcsesség-fogam....

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#1072) Gorneck válasza -bh- (#1071) üzenetére


Gorneck
titán

Azt valóban megúsztad...mert aki sebészetre megy az ritkán végez 10 perc alatt...

Gorneck#1239

(#1073) Gorneck


Gorneck
titán

Elég rendesen szakad felénk a hó...már este is necces volt melóból hazabuszozni...akkor ma mi lesz...

Gorneck#1239

(#1074) Bordoi válasza -bh- (#1071) üzenetére


Bordoi
őstag

Én már egy vérvételnél is képes vagyok raplizni. :DDD
Nem fáj, viszont jól esik a balhét csinálni.

Gorneck23 maradj ott és dolgozz, amíg el nem olvad. ;]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1075) #65675776 válasza Bordoi (#1074) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ráadásul felmegy a vérnyomásod, és hamarabb leveszik az adagot.

(#1076) -bh- válasza Gorneck (#1073) üzenetére


-bh-
aktív tag

Erre is...elszóltam magam pár napja tél-ügyben... :B
Imádom a nyári-gumis idiótákat, mondtam már? :U Ráadásul reggel, 1 szűk egyirányúban előttem kilinccsel előre haladt 1 'telekjáró'...sztem ő sem így akarta...hátsó kerékkel végig - a kb 15cm mély - "árokban"... vagy 40el.... :U tiszta Death-match ilyenkor közlekedni :D

Bordoi: egyszerűen csak utálom az össszes féle tűt.... a kontár fogorvosokról nem is beszélve. Ezt a szájsebész dokit legalább ismerem gyerekkorom óta... Találkoztam már olyan fogorvossal is, h nekem kellett a fogröntgen-készüléknek összekötnöm a vezetékeit (kissé eltépték...), h aztán megröntgenezhessék a fogam.... :))

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#1077) Gorneck válasza Bordoi (#1074) üzenetére


Gorneck
titán

Bázzz...ne is mond...gyerekkoromban vmi balga benga nő szétdöfködte a karom, de vért nem nagyon sikerült vennie belőlem...azóta, ha lehet kerülöm a vércsapolást...egyenesen rettegek...kb annyira, mint a fogorvostól... :D

De jó is lett volna otthon...csináltam volna magamnak jó kis rakott krumplit vagy milánóit... :) Így is jó kedvvel jöttem be munkába...főleg, mert lassan lesz mit aláírnom bent...ami ebből az anyagi slamasztikából ki fog húzni...

-bh-: Ilyen agyament barmokkal szoktam Én is talizni sajna...mondjuk húztam sokáig a téligumit...majd 3 évig, de mikor esett a hó nem mentem ki az utakra jampizni...most meg már van és tökre boldog vagyok, hogy nem veszélyeztetek senkit...max engem...

Gorneck#1239

(#1078) Bordoi válasza -bh- (#1076) üzenetére


Bordoi
őstag

Én a múltkor az IP tévés csóka helyett kötöttem be a másik szobába a kis tévére a boxot. :K
Az ember sikítva rohant hozzám, hogy baj van mert a TV-n nincs scart.
Mondom neki semmi gond, kösd az RCA-ra.
Erre közli, hogy az kimenet, mondom nem az bemenet.
Átmentem megnéztem, persze bemenet. Erre jön, hogy nincs neki RCA kábel, mondom nem baj nekem van.
Aztán közöltem vele, hogy ülj le a párom csinál neked kávét, majd én bekötöm. :DDD
3 nap múlva jön egy másik szerelő, mert telefon a bekötés óta nem volt. kiderült, hogy emberünk rosszul nyomta rá az egyik csatit. Új szerelő nézi értetlenül a routert és kérdezi, hogy a wlan is megy :F Mondom persze, kérdezi a kolléga állította be. Nem én voltam, de a leírásból?
Nem, a fejemből. ;]
Az ember annyira bután nézett rám, hogy kénytelen voltam hangosan kiröhögni.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1079) -bh- válasza Bordoi (#1078) üzenetére


-bh-
aktív tag

;] ilyen felkészült "betanított munkással" volt már dolgom... ott a figura a hálózatnál akadt el... LAN összeomlott a 2. gépre...WLAN ledobálta a notit percenként....addig nyaggattak, h átmentem, és 10 perc alatt meg is voltam vele...
Más monopólium "szakembereiről" is tudnék mesélni...villamosenergia-iparból...errefelé úgy megy, h van a vállalkozó, aki kiépíti a mérőhelyet; van a cég, aki ráköt/földkábelt terít(monopol-helyzetben....); és van az ELMÜ (...). Amíg az ELMÜ emberei kötöttek rá a hálózatra, nem voltak gondok - mostanában van úgy, h elfelejtette a "köztes cég" embere rákötni a nulla-vezetőt... :W mert biztonsági őrből tanítottak be villanyszerelőt...még jó, h megfelelő volt a földelés....

Véletlenül nem Thomson márkájú a routered?

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#1080) Gorneck


Gorneck
titán

Már két napja nyúz az egyik szerelő/javító technikus a 64 bites vista ram címzésével...ma este a buszon ismét megkérdőjelezte a tudásom...mert neki ezt mondták azt mondták...kezdtem felkapni a vizet...erre beszállt a beszélgetésbe egy másik tröszt is...mondtam nekik, holnap keressék fel a microsoft oldalát és tanulmányozzák... :D

Gorneck#1239

(#1081) Bordoi válasza -bh- (#1079) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem, az új fajta Pirelli. Viszont nem melegszik és atom stabil.
Egyébként meg nem kellene elmenni szerelőnek, ha idióta hozzá.
Mert szép dolog az akarás, csak ha nem ért hozzá, vagy kedve sincs megtanulni, akkor minek :F

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1082) ngabor2 válasza Bordoi (#1081) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mert máshoz sem ért...

(#1083) Bordoi válasza ngabor2 (#1082) üzenetére


Bordoi
őstag

Jah csak képzeld már el, hogy elmennék hozzátok gyárlátogatásra és a végén én mesélnék neked a gyógyszer gyártásról. :U :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1084) Gorneck válasza Bordoi (#1083) üzenetére


Gorneck
titán

Hozzánk jöhetsz..elintézem, hogy bejussál...de hogy ki fog mesélni kinek... :DDD :D

Gorneck#1239

(#1085) Bordoi válasza Gorneck (#1084) üzenetére


Bordoi
őstag

Oda nem lenne jó bejutnom. :DDD Egyrészt mert szívrohamot kapnék a sok okosságtól, illetve kifelé 32 biztonsági őr sem állítana meg, amikor targoncával törném át a kaput.
Természetesen a targoncán minimum 2 raklap nekem tetsző cucc. :K

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1086) Gorneck válasza Bordoi (#1085) üzenetére


Gorneck
titán

Vicces lenne...főleg, hogy targi nélkül se nagyon biztos bármelyik megállítana... :D 60 feletti átlagéletkor van... :D

Amúgy igen...Én is nehezen bírom ki néha a sok láma hüleségét... :)

Gorneck#1239

(#1087) hucsikoi válasza ngabor2 (#1082) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Akkor politikusnak ideális :D

(#1088) Gorneck


Gorneck
titán

Hááát nem szépek?! :D

ui: Laraxior lapjai...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1089) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Egy gyors képrejtvény. Szacsee neked tudnod kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#1090) szacsee válasza hucsikoi (#1089) üzenetére


szacsee
nagyúr

Passz... :U

(#1091) Gorneck válasza szacsee (#1090) üzenetére


Gorneck
titán

Egy megoldás nem lenne rossz valóban... :D

Gorneck#1239

(#1092) hucsikoi válasza szacsee (#1090) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Annyit segítek, hogy az alsó rész jelentése egy kiszelt ű :D

[ Szerkesztve ]

(#1093) -bh- válasza hucsikoi (#1092) üzenetére


-bh-
aktív tag

Csak nem már megint kiszelt-Ü-n De ? :U :P

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#1094) hucsikoi válasza -bh- (#1093) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

De bizony az mégpedig sok kos áll a pótban. :DDD

(#1095) Bordoi


Bordoi
őstag

Csen rend fegyelem. :(((

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1096) hucsikoi válasza Bordoi (#1095) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Bővebben? :F

(#1097) Bordoi válasza hucsikoi (#1096) üzenetére


Bordoi
őstag

Nagy csend, komoly rend és hihetetlen fegyelem.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1098) hucsikoi válasza Bordoi (#1097) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Erőt, Egészséget parancsnok elvtárs! :D

(#1099) #65675776 válasza Bordoi (#1097) üzenetére


#65675776
törölt tag

Még a végén bekerül az alapelvekbe, hogy tilos Kiszel Tünde nevét említeni, vagy akár csak utalni is rá...

(#1100) -bh- válasza #65675776 (#1099) üzenetére


-bh-
aktív tag

...különben a moderátori gárda sok kos áll a potba' kerül? ;] :DDD

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.