Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ledgeri válasza Jakuu (#249) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!
USB 2.0/1.1 headers -magyarázatot mit is jelent ez?(van rajtuk usb 3 is...erroros vagyok ebből a szempontból)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#252) ledgeri válasza MrTwister (#250) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi! Csak a klasszikus ,,azt sem értem, hogy miről kommunikálnak az infósok" effektus áll be, ha megnézek egy mai pro-bb fórumot, miközben én alap dolgoknak nénék utána (ti már húzzátok, nekem még meg sincs...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#253) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Megjelentek a z-s alaplapok a giga oldalán...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#254) R̲e̲m̲ válasza ledgeri (#251) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

azt jelenti, hogy az a header az usb2.0/1.1 vezérlőre van kötve. tehát abbol a headerből nem lesz 3.0. az usb3.0 header az 20tüskés.
ja és ne dupla(tripla)postolj annyit, mert vkinek szemet fog szúrni :)

[ Szerkesztve ]

(#255) Faterkam válasza ledgeri (#253) üzenetére


Faterkam
addikt

Igen most néztem én is, egyik X-el jelöltön sincs monitorcsatlakozó, csak az A vagy MA jelzésűekén! :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#256) MrTwister


MrTwister
őstag

Már tegnaptól tesztpadon vannak a Corsaireim, jó gyors a nagyker szerviz mi? :O Ma délutánra elvileg van info, ha lesz mit akkor megosztom a nagyérdeművel! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#257) ledgeri válasza R̲e̲m̲ (#254) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!, A 3 hozzászólás 3 féle volt..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#258) Jakuu


Jakuu
őstag

Ugy tunik az GA-P67A-UD3-B3 F4 BIOS-t kihagytak es egybol az F5a-t dobtak ki.

(#259) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Már megint nem tudom, melyiket használnám ki, melyiket érné meg:
H, P, Z chipset

Valaki választott már neki nem megfelőt (többet, kevesebbet tudót?)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#260) Jakuu válasza ledgeri (#259) üzenetére


Jakuu
őstag

H no tuning, tehat eleg egy mezei, nem K-s processzorhoz is viszont van integralt VGA.
P limitalt tuning, javaslott minimum a K-s processzorokhoz. (A sima procin ami nem K jelzesu is lehet vele maximum 4x-es szorzoval emelni az orajelet) Nincs integralt VGA.
Z tuning orrba-szajba + Virtu technology + Intel Smart Response technology, Van Integralt VGA a megfelelo lapokon.

(#261) R̲e̲m̲ válasza Jakuu (#260) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

nemtudom, miért limitált tuning a p-s lapokon :F enyém nem szenved hiányt semmiféle opcióban.... levegővel 5000 :))

(#262) Jakuu válasza R̲e̲m̲ (#261) üzenetére


Jakuu
őstag

Tudod egy MHzes leptekben emelni az orajelet mind a proci mind a memoria tartomanyban ? Nem. Na ezert.

(#263) R̲e̲m̲ válasza Jakuu (#262) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

procin nemhiszem, hogy tudsz te valamien lapban 1mhz-enként léptetni, mert az órajel, bárhonnan is nézzük, blck x szorzó, memóriát nem húzok, me minek. elég az xmp.

[ Szerkesztve ]

(#264) Zoli1983


Zoli1983
tag

Sziasztok!
Nekem sajnos egyáltalán nem zökkenőmentes a Sandyre váltás. :( Gigabyte P67A UD4-es alaplapot vettem, 4 gb G Skill Ripjaws 1600mhz-es 1.5V-os ramokkal, 2500K procival. A probléma már a biosban keződik, ugyanis kiderült, hogy az ASUS GTX 295 vga-mat nem igazán kedveli az alaplap. :F A 16x pci-ban be se bootol, csak sípol -próbáltunk több biost is, a helyzet változatlan- a 8x pci-ben bebootol ugyan, de Windows telepítés közben újra indul a gép alap órajelen... Elvileg fog kiadni egy GTX 2xx kompatibilis biost a Gigabyte csak kérdés, hogy mikor, ha lesz egyáltalán. Nagyon-nagyot csalódtam a Gigában és kétlem, hogy a jövőben valaha is Gigabyteos dolgot veszek a gépembe! :( :( :(

(#265) dime27 válasza subaruwrc (#244) üzenetére


dime27
őstag

Holnap landol nálam egy z68 ud7-b3om a Fatal1ty helyett :K :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#266) Jakuu válasza Zoli1983 (#264) üzenetére


Jakuu
őstag

AZ a gaz, hogy en is csalodtam. Mar elotte is Giga lapom (P35-DS3) volt es mar akkor megfogadtam, hogy nem veszek tobbet ilyet, aztan most vacilaltam az Asus es a Giga kozott es hulye fejjel adtam megegy eselyt a gigabytenek, igy utolag azt mondom kar volt.
Az XMP-s Kingston memoriaval iszonyat instabil a lap, meg alap orajelen is.
Akkor megy, ha 1333-askent 1.5Volton uzemeltetem a RAMokat, de 1600ban szinte azonnal resetel a gep. Mas RAM-al is ugyanez a helyzet, tehat nem a memoria a bunos.

A vicces az egeszben , hogy meg 1333-on is fagy 9-9-9-24 idozitesek mellett, akkor lesz a gep stabil, ha 11-11-11-34 idozitesre teszem a memoria idoziteseket. (1333as beallitasoknak kell a 11-11-11-34 LOL)
A vdropja a lapnak valami iszonyat, raadasul ha fix ertekre teszem akkor is droppol, ami egy vicc, hiszen nem azert adom meg a feszultseg erteket fixkent, hogy az alaplap ennek ellenere csokkentse a feszultseget a beallitott ertekrol, energiatakarekos modok nelkul.

Nagyon elgondolkoztam most egy cseren egy Asus P8Z68-V PRO lapra, mert ez egy pocsek termek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#267) R̲e̲m̲ válasza Jakuu (#266) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

Tudtad, hogy a snady-nál a prociban van a memóriavezérlő?
nem az alaplapon. az Intel 1333-ig garantálja a memóriaórajelet, afölött nem!
nem a gigát kell szidni feltétlenül.
(lehet, hogy kicsit gigabyte fan vagyok, de ezt nézzétek el, én évek óta csak giga lapokat nyúzok teljes elégedettséggel )
én speciel as asusban csalódtam többszörösen, lehet épp pocsék lapokat fogtam ki... (nade 3szor??!)

[ Szerkesztve ]

(#268) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

akarommondani sandy

kis info a 2500k memóriavezérlőjéről

az i3-540esem is ezt csinálta a 2000es kingmaxokkal. nem ment xmp profillal, csak 1600on

[ Szerkesztve ]

(#269) Zoli83 válasza Jakuu (#266) üzenetére


Zoli83
tag

Csak az a bosszantó az egészben, hogy túlzás nélkül több ezer hozzászólást elolvastam pont azért, hogy az ilyen helyzetet elkerüljem. Végignéztem ramos topicokat, alaplaposokat, Sandy Bridge topicot, kérdezgettem, hogy minden passzol-e egymáshoz. Álmomban nem gondoltam volna a vga-lap inkompatibilitásra! Hiába úgy vettem a cuccokat, egy hónapot várva, hogy ne nullázzam le magam teljesen anyagilag, de egy új vga nem fér bele a költségvetésbe, még úgy se ha a mostanit eladom (45k-t ér elvileg). Nem azért vettem új gépet, hogy utána vga-limitem legyen! Gariztatni se tudom az alaplapot inkompatibilitással, most áron alul kell eladjam, amikor alig "ment" egy órát, és vehetek másik lapot, talán így bukok a legkevesebbet. Nekem most játszotta el a GB az utolsó esélyt. :((

(#270) dime27


dime27
őstag

Mától csatlakozom a fórumhoz egy ilyen giga lappal:

[link]

igaz ez Z-s már de topikját még nem nyitották meg :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#271) R̲e̲m̲ válasza dime27 (#270) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

ez majnem olyan mit az enyém :DD

(#272) dime27 válasza R̲e̲m̲ (#271) üzenetére


dime27
őstag

Ez az új trónkövetelő és nyugdíjba küldte a tiédet:D

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#273) N_A_S válasza dime27 (#270) üzenetére


N_A_S
veterán

nyisd meg ;)

https://tinyurl.com/phnas

(#274) R̲e̲m̲ válasza dime27 (#272) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

váá szerintem nem tud az annyival többet :)
mennyivel másabba a z68 a p67-nél?
legalább hdmi van a lapon? akkor esetleg elgondolkodnék rajta :))

(#275) dime27 válasza R̲e̲m̲ (#274) üzenetére


dime27
őstag

Csak vicc volt no para neke dnem éri meg váltani sztem ellenben segíthetnél ha már ud7esed van te hogy állítottad be normálisan a vcore feszt nekem az asrockban anno fixedre volt rakva és llc level 2esre ugy tudta stabilan 1.2Val a 4.4ghzet a procim de a gigában akárhogy bűvészkedek mindíg 1.34Vot állit be ráadásul se cpu-z se aida se hwmonitor nem mutatja normálisan a cpufeszt csak az easy tune 6os amit a laphoz adtak! :K :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#276) R̲e̲m̲ válasza dime27 (#275) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

betettem a magfeszt 1,15 fixre, úgy ment 4000-en, illetve úgyis próbáltam, h vcore auto, és -0,1Vos dynamic offsetet tettem mellé, úgyis 1,15ön ketyegett.
.aida meg cpu-z is reális feszt adott vissza

(#277) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

valakinek van tapasztalata az intel RST raid0 teljestményéről?
nagyon furcsa, hogy 4db 2,5es 120as vinyót toltam rá, és csak 150-180megával tudja olvasni, 220körül irni a tömbböt.
a vinyók külön-külön 50-60meát tudnak, olvasásban is elvárnám a 200at, de nagyonnemakar összejönni...

(#278) Faterkam válasza dime27 (#270) üzenetére


Faterkam
addikt

Z68-as de akkor miért nincs rajta monitor csatlakozó? Ezt nem értem a Gigabyte-nál. Ez lenne a Z68-as lényene :U

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#279) Zoli83 válasza Zoli1983 (#264) üzenetére


Zoli83
tag

Sziasztok!
Magától meggyógyult az alaplap, egyszer csak úgy döntött, hogy mégis összebarátkozik az ASUS GTX 295-tel, érdekes :U

(#280) lala42


lala42
őstag

Miért is kell a monitorcsati? :U Beruházol egy 60-80 ezres VGA-ba és még hiányzik az integrált?
Szerintem ezeket a lapokat inkább játékra adták ki, mintsem filmezés, valamint netezésre. Ha jól gondolkodom, akkor játékra pedig beszerez az ember egy ütősebb kártyát.
Vasárnap én is összeraktam ill. váltottam (az 1.konfigom). Sokat gondolkoztam a lapon és úgy ítéltem meg,hogy nem kell integrált kari, hisz játszok a géppel. Net-re ott a 2.-es vagy a laptop. :K
Már csak a NOCTUA kiegészítőt várom a procihűtőhöz és uccu neki. ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#281) N_A_S


N_A_S
veterán

Ígértem eredményeket a Z68-as lappal, íme:

https://tinyurl.com/phnas

(#282) MrTwister


MrTwister
őstag

Tegnap megjöttek a csere memóriák a szervizből! Végre! Eddig jó!(kopp-kopp :K ) :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#284) Jakuu válasza MrTwister (#282) üzenetére


Jakuu
őstag

Nekem meg kedden jon egy Asus P8Z68-V, kivancsi leszek a kulonbsegre, mert az irjak, hogy jobb mint egy UD7 es nekem csak egy UD3 van, amivel mint irtam kozel sem vagyok elegedett.

(#285) MrTwister válasza Jakuu (#284) üzenetére


MrTwister
őstag

Kíváncsi vagyok majd a tapasztalataidra akár itt vagy másik fórumon is(csak akkor linkelj ide v. küldj egy privit légyszi) ne kímélj! :K :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#286) Jakuu válasza MrTwister (#285) üzenetére


Jakuu
őstag

Rendben, de szerintem szerdanal elobb ne szamitsal ra, hiszen ha minden igaz keddre jon meg es meg ossze is kell majd szerelnem. Lehet egy Win7 telepites se fog artani es tesztelni is kellene kicsit, bar az elso benyomasokrol is lehet majd irni. Mindenesetre remelem azzal mar megszunnek a vdropjaim es a memoria nyugjeim, mert azt irjak a lap LLC ulra high beallitasanal 0 nincs vdrop, ami nagyon szuperul hangzik, mig az ud3-b3-nal nemegyszer ugy indult el a gepem, hogy bejott egy nagy piros figyelmezteto abak, hogy a feszultseg nem volt megfelelo (mikozben hosszu napokat ugy ment vele) ezert visszaallitotta az orajeleket. LOL

Amugy addig olvasgasd ezt el, nagyon osszetett es jo teszt szinte minden bele van irva.

P8Z68 review

[ Szerkesztve ]

(#287) MrTwister válasza Jakuu (#286) üzenetére


MrTwister
őstag

Rendben. Várom. :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#288) BIROD5


BIROD5
tag

Sziasztok !
Van egy ud4 b3-as deszkám F3 BIOS-al .
Kezdő vagyok gép ügyben ,hogy tudok egyszerűen és biztonságosan BIOS-t frissíteni .
Melyik a legfrissebb ami kell a lapnak ?
Köszi .
Még valami ,nekem corsair vengancve 1600 -as ramom van xmp alatt megy hiba nélkül .
Gondoltam megosztom a tapasztalatomat ,mert olvastam ,hogy sokan cummantanak velük.

(#289) Jakuu válasza BIROD5 (#288) üzenetére


Jakuu
őstag

BIOS frissiteshez hasznald a @BIOS nevu programjat, arra viszont keszulj fel, hogy frissites utan ujra mindent be kell allitani a BIOSban. Amugy a program, megnezi a szerverukon melyik a legfrisebb BIOS a laphoz.
Ha pedig kezzel akarod letolteni a BIOS-t a ud4-b3-hoz vagy a szoftvereket, latogass el ide:

P67A-UD4-b3

(#290) BIROD5 válasza Jakuu (#289) üzenetére


BIROD5
tag

Köszi .
Lehetne egy kicsit szájbarágósabban ?
Ezt a @BIOS-t hol találom ,stb ?
Ha kérhetném lépésről-lépésre.
Köszönöm ! :R

(#291) Jorus válasza BIROD5 (#290) üzenetére


Jorus
nagyúr

Addig is fusd át a BIOS frissítéses topicot, kezdésnek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#292) Brekkk


Brekkk
senior tag

Van egy Giga P67A-UD3-B3 lapom. Most cserélték egy Giga P67A-UD3 helyett.
Feltettem a legújabb hivatalos BIOST F4, mert voltak gondjaim a BIOS-ból kilépés és újraindítás után. Ezt megoldotta az F4-es BIOS, de a ventiszabályozással vannak gondjaim. Eredeti Intel hűtőt használok. És az lenne a gond, hogy 2000 RPM fölé nem engedi a venti fordulatot, még manuális módban sem. A gyári hűtő akár 3500-at is foroghatna. A 2000-es fordulat sajnos kevés, alap órajelen is nyaldossa a LINX a 80 fokot. A régi lapomban 70-72 foknál melegebb sohasem volt. A venti fordulat is magasabb volt ott. Mit lehet tenni. Ötlet?

(#293) Jakuu válasza MrTwister (#287) üzenetére


Jakuu
őstag

Na leirom, az igeretemhez hiven az elso tapasztalatokat.
UD3-hoz kepest eg es fold a kulonbseg. Gyakorlatilag eddig mindossze egy hibaval talalkoztam, az is szoftveres, igaz jo nagy blama. :DDD +1 Valamint van megegy ami nem tetszett (majd leirom), ellenben minden masban nagyszeru lap.

Semmi extra nincs a csomagban, nincs kulon kabel csak a megszokott dolgok sata kabelek, hatlap stb, abban ugyanolyan, mint a GA lap.
Osszeszereles flottul ment, es elso poccre mukodott is, meg a memoria kompatibilitas gombot (igen ilyen is van rajta :D)sem kellett hasznalnom, pedig a 4GB-s ramjaim nem voltak a felsoroltak kozott.

Sot utana se volt gondom vele, ugy mint irtam a GA lap nagyon haklis volt ezekre a XMP Kingston 1600-as ramjaimra. Na itt ilyen nincs, nem csak 1333n megy raadasul rosszabb idozitesekkel, hanem beallitottam az XMP profilt es 1600-n az original idozitesekkel siman gond nelkul megy minden.

Sokkal gyorsabbnak is tunik lemezkezelesben, nincsenek az apro doccenesek, ami nalam megvoltak a GA-nal.

Van egy olyan funkcio is, amilyet meg mas lapnal nem lathattunk. Egyszerre tud mas-mas megjeleniteni, kulon megjelenitokon a diszkret es az integralt VGA. :DDDD
Ilyen regen nem volt, ha beletettunk egy VGA-t a lapba az igpu-t egybol tiltotta.
Itt meg siman mukodik a ketto kulonalloan.

Es akkor ami nem tetszett. A giganal a hangkartya minijack csatlakozoit ugy allitottam be ahogy akartm, mindegy mit dugtam be feljott egy ablak es en tudtam megadni barmilyen eszkozt. Tehat ha bedugtam a TV minijacket (igy hasznalom en) es megadtam hogy szabvany fejhalgao, akkor sima sztereo eszkozkent le is kezelte. Na itt ilyen nincs, mindent az Asus drivere akar lekezelni es ez nem tetszik, kenytelen voltam az elolapi csatlakozokat is bekotni emiatt, mert egyszerre keptelen voltam a TV hangjat es a fulest osszehozni, hogy egyszerre mukodjenek a hatso csatlakozokkal, mert ha nem a kozepso-also csatlakozoba dugtam valamelyiket, nem reagalt ra.

Igaz most mar mennek, de ugy hogy a fejhallgato az elolapi csatlakozorol mukodik.
A blama meg az, hogy az ASUS programozoi, az egyik menupontot, ellentetesen irtak le. Van egy olyan menu, hogy a hatso panel tiltasa, ha elolapi csatlakozot erzekel a szoftver. Na en johiszemuen atallitottam ezt, mondvan, hogy mindket kimeneten mukodjon a hangvezerles. Hiba volt, mert pont igy nem mukodott. :DDD

Tunning istencsaszar, bar meg nem tudtam igazabol tesztelni, de elsore a sajat tunning beallitasaival a lap 4,4GHz-en elinditotta a procit, utana problema nelkul futott is intel burn programjaval is siman stabilan ment is minden.

Azt kell mondjam, sokkal elegedetebb vagyok mint a regi lappal, igaz egy mas kategoria is ez a lap, mondjuk az eleg erdekes hogy giga az UD-7jet 80k korul adja ez a lap meg 40k volt es teljesitmenyben a tesztek alapjan ugyanolyan szinten van, tehat jobb vetelnek tunik ar/ertek aranyban.

(#294) MrTwister válasza Jakuu (#293) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi! Jól hangzik! Azért hosszútávú tapasztalataidra is kíváncsi leszek majd(tudod (be)lakva ismerszik meg valami tartja a mondás):R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#295) Jakuu válasza MrTwister (#294) üzenetére


Jakuu
őstag

Egy deka hibam nem volt azota miota beszereltem, minden szep es jo, csak ennyit tudok mondani. :D

(#296) nero2006


nero2006
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozok egy GIGABYTE GA-P67-DS3-B3 deszkán,valakinek valami tapasztalata erről a lapról?Kérdésem az lenne még hogy, milyen márkájú ramot ajánlotok hozzá? Amivel biztos stabilan megy a deszka nincs esetleg semmi inkompatibilitási gond.(Mennyire mérvadó a memory support list a giga hivatalos oldalán?)Mert egy ilyen ramot néztem ki:KINGMAX 8192MB DDR3 1333MHz KIT, gondolom 1600mhz helyett az 1333mhz nem nagy érvágás,de mit gondoltok menne ez gond nélkül ebben a lapban?

(#297) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

i5 2500K -hoz keresek Gigabyte vagy Intel alaplapot.
Fontods lenne a tuning, Raid0, 8-12 usb, optikai hang kimenet (koax vagy spdif), gigabites lan (ez sztem már minden van), DDR3, SATA2 + SATA3.
Chipsetekbe elvesztem.
Tudnátok ajánlani valamit?
Természetes az ár nem utolsó szempont, de 18-25 közt elég sokat láttam, csak nem tudom melyik lenne jó választás.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

havri

(#298) toyone


toyone
őstag

UD3-B3 hoz létezik egy F5f jelzésű Beta BIOS. Azzal csak ügyesen mert nálam nem POSToló gépet generált. Természetesen úgy hogy a Flash közben minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#299) Alpachino válasza toyone (#298) üzenetére


Alpachino
veterán

nálam az F1 gyári biossal is ezt csinálta, ment is gariba :( Kuka

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#300) MrTwister


MrTwister
őstag

Kijött az F5-ös az UD4 B3-hoz (is). Ez már táccs bioszos :DD Ha frissítettétek ez is kell hozzá: [link] Holnap kipróbálom! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.