Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#439) PeL válasza Daweee (#438) üzenetére


PeL
addikt

Nekem a Profilomba lévő configon csinált egy olyan újraindulást a gépem, csak pislogtam...
Pedig előtte tök stabil volt, semmi probléma nem volt vele. Épp böngésztem, amikor egyszer csak lefagyott az egér nem mozdult semerre (ekkor már valszeg a gép is gatteron volt), majd jött egy pillanatra a sötét kép, és utána indult újra, de az egyik HDD-met hallottam hogy újra felpörög.
Nem hinném hogy a tápcsati miatt volt, mert megmozgattam és semmi nem történt menet közben. nemrég lett új proci meg RAM cserélve a gépben, winfost azóta nem raktam újra csak tegnap.

Külön érdekesség, hogy tegnap szétszedtem RE-Install után a gépet hogy kitakarítsam, újrapaztázzam stb. megnéztem a proci alját, és mintha ezüstpaszta lett volna a proci lábai között a szélén, mert az előző tulaja ezt használt hozzá. Tűvel szépen kitakarítottam a lába közeit :DDD :DDD , majd mikor újra összeraktam bekapcsolás után azt írta ki a BIOS hogy megváltozott a processzor a rendszerben. Ez elég furcsa...

De lehet az egész újraindulás csak egy program miatt volt, mert pl. a tűzfalam a legújabb Outpost és egy-két helyen hallottam hogy nem valami stabil. De valszeg ennek a restartnak az okát sohasem fogom kideríteni

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.