Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vip1986


vip1986
csendes tag

Azt meg tudja valaki mondani hogy az ftp kliensekben miért nem jelennek meg azok a fájlok amelyek a kapcsolodás után ,egy másik kapcsolattal kerültek az ftp szerverre?
Tehát egyik user beloginol az ftp-re és mindig azt az állapotot látja ami a beloginoláskor állt fent.Ha az után kerülnek fel fájlok azokat nem látja. Telljesen újra kell indítani a klienst.
Mert probáltam total commanederrel és flashfxp-vel de amig újra nem idítom a klienst addig a kapcsolodás pillanatában lévő állapotot mutatja. Tehát még a reconnect se segít hanem ki kell kapcsolni a kliens progit és ujrainditani.

Hogy lehet ezen segíteni ?

(#2) fendre válasza vip1986 (#1) üzenetére


fendre
tag

A legtöbb ftp-s program cache-eli a könyvtárakat, hogy késöbb gyorsabban meg tudd nézni. Frissíteni kell hogy lásd a frissebb cuccokat. Vagy tiltsd le a cache-elést, vagy frissítsd ilyenkor.
(És a topic tök felesleges volt, mehetett volna a kérdés pl az azonnali kérdések órájába)

(#3) vip1986 válasza fendre (#2) üzenetére


vip1986
csendes tag

:)

Oda írtam először csak éppen senki se válaszolt . Gondoltam így vki veszi a fáradságot és válaszol majd a végén lebasz hogy miért nyitok új topicot és bejött :D

(#4) vip1986 válasza fendre (#2) üzenetére


vip1986
csendes tag

Egész pontosan:

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#5) vip1986 válasza fendre (#2) üzenetére


vip1986
csendes tag

Köszi! Megtaláltam az ftp kliensemen a Refresh gombot :)

(#6) fendre válasza vip1986 (#4) üzenetére


fendre
tag

Ok. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.