Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Rumcsaka válasza Vikthor (#450) üzenetére


Rumcsaka
tag

Várom én is :K ;)

(#452) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Úgy néz ki hogy a Live Chat opciót a Zavvinál estefelé érdemes nézni, mert már nem EU időzónából adják a támogatást, hanem valószínűleg ázsiából valahonnan. Vki rendelt mostanában onnan?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#453) Vikthor válasza Rumcsaka (#451) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Vaterán látok The Expendables magyart, igaz trilógia és vissza van még 3 nap, de 15e jár ami jó ár a 3 filmért...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#454) Rumcsaka válasza Vikthor (#453) üzenetére


Rumcsaka
tag

Köszi szépen hogy gondoltál rám ez ügyben :R
Tényleg nagyon jó ár három filmért...az első rész szokott majdnem ilyen áron menni...
A második és harmadik rész az megvan...de majd csak horogra akad az első rész is... + a John Wick első...
Közeledik a Karácsony az ünnepek így vissza kell fognom magam... :D

(#455) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Volt szerencsém böngészni a fakelook marketplace-t és ezekre a bontatlan Zavvi exclusive 4K UHD steelbookokra bukkantam és természetesen le is csaptam rájuk. Két igazi mérföldkő a filmművészetben és a gyűjteményemből hiányoztak. Kár hogy itthon ezek csak DVDn jelentek meg, vérlázító.


Az Ötödik elem film mindenütt 22e felett van ahol lehet bontatlanul kapni, én még féláron eredeti áron jutottam hozzá, az sem két fillér, de Zavvi-n már ez pl. nincsen, nem kapható.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#456) makkmarce válasza Vikthor (#455) üzenetére


makkmarce
őstag

az 5th elemen van magyar vonatkozás? vagy bilibe lóg a kezem? :)

[ Szerkesztve ]

okoskodom, tehát vagyok

(#457) Vikthor válasza makkmarce (#456) üzenetére


Vikthor
nagyúr

A DVD kiadvanyon tuti, de sajna hazánkban egyik alábbi cím sem jelent meg BD vagy UHD formatumon... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#458) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Westend mediamarktban van Saul fia gyűjtői kiadás 1990 forintért. Ugye ebben van egy 35mm-es filmkocka termeszetesen a film blray és dvd formatumon is.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#459) belinho


belinho
senior tag

Akit esetleg érdekel, és eddig nem tudta megvenni külföldről, az most a rocky.hu-nál megveheti itthonról sok régóta nem kapható és továbbra sem kapható 20thcentury FOX-os kiadványt.
Pl: Lopott idő, Mars mentőakció, Féktelenül,Száguldó bomba, Nagy durranás 1-2, Függetlenség napja feltámadás stb...
De újra kapható a Con-Air fegyencjárat, Múmia 2-3, Tolvajtempó, Doom, Az elnök különgépe, Felhőatlasz, Csatahajó, E.T a földönkívüli, Tron örökség, Pearl Harbour, Az ismeretlen drakula, Hadak útján, Utolsó esély stb...
Az árak változók 2-3-4K, és mivel Magicboxos kiadványok a borító cseh, viszont magyar szinkron és felirat is van a lemezeken.
Remélem tudtam segíteni, sok filmet kívánok a fa alá!

[ Szerkesztve ]

(#460) Vikthor válasza belinho (#459) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez nagyon jó infó, köszi szépen a nép nevében is! :R

Nekem Jézuska intézett a fa alá egy Indiana Jones 4K UHD steelbook (Zavvi) 9 lemezes pakkot. Holnap szerelem fel hozzá a C11-es TV-t.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#461) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na ma reggel átvehetted a "téli" mese csomagot és egy szintén karácsonyi klasszikus duót. Már várom, hogy egy forró csoki közepette megnézzük valamelyiket az ünnepek alatt... :D


~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#462) Rumcsaka válasza Vikthor (#461) üzenetére


Rumcsaka
tag

Szép csomag 👍 :)
Más:
Ezek a kiadások már karácsonyra érkeztek :)

(#463) Vikthor válasza Rumcsaka (#462) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Cop Car megvan nekem is az iszonyat jó film. A másikat nem ismerem bár latom hogy Fabrys. Ez vígjáték vagy afféle karácsonyi családi film?

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#464) Rumcsaka válasza Vikthor (#463) üzenetére


Rumcsaka
tag

Ez a kiadás Fábry egyik önálló estjét tartalmazza ahol gyermekkorának karácsonyairól mesél... :)

(#465) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Dune hazai bluray formátum megjelenés... elképesztő, így kéne minden filmmel btw. Én a homokdűnén leszaladós 4k steelt gyűjtöm be. Kár, hogy itthon a 3D-t nem adják ki, sebaj azt majd berendelem a lengyelektől, mert ott lesz 3D-s Dune.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#466) koncsik válasza Vikthor (#465) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hol szerzed be?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#467) Vikthor válasza koncsik (#466) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Bluedvd.pl

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#468) koncsik válasza Vikthor (#467) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R köszii (a magyar verzió is elérhető? bocs mobilról kérdezek...)
upd.: sajna sehogy sem találom :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#469) spiky03 válasza Vikthor (#467) üzenetére


spiky03
veterán

Ha esetleg majd rendelsz innen szólj lehet társulnék, ha lehet? :B

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#470) Vikthor válasza spiky03 (#469) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hogyne bar idén mar nem rendelek, holnap veszek át egy pakkot azt ennyi. De januárban vagy az első negyedévben lehet.

@koncsik: azon a 3D kiadványon nem vagyunk rajta ahogy látom.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#471) koncsik válasza Vikthor (#470) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocsánat, megpróbálom érthetőbben :B
Hol rendeled (elő) a magyar kiadású 4k UHD "Dune"-t? Konkrétan: Dűne - UHD+BD - limitált, fémdobozos ("Running" steelbook) változat (12.990 Ft)
köszönöm :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#472) Vikthor válasza koncsik (#471) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jaaa azt valószínűleg a mediamarktban majd.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#473) koncsik válasza Vikthor (#472) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R ok köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#474) makkmarce válasza koncsik (#471) üzenetére


makkmarce
őstag

január 14-et mondtak, én is várom :)

okoskodom, tehát vagyok

(#475) spiky03 válasza Vikthor (#470) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm szépen:R
A Predator érdekelne majd mert ha jól láttam ott van és rajta is vagyunk.
Meg az ára is baráti kb 3200 huf.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#476) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Srácok, szükségem lenne egy kis segítségre, tegnap beraktuk a The Hurt Locker című filmet (Bombák földjén) és szomorúan tapasztaltam, hogy az 52ik percnél lefagy, hibádzik és ugrik egy fél percet a filmben. Van ebből valakinek duplikált vagy eladó amitől a megfelelő pénzmag ellenében megválna?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#477) makkmarce


makkmarce
őstag

megjött az év utolsó szállítmánya, még épp meglett karácsony előtt az új James Gunn film :)

okoskodom, tehát vagyok

(#478) makkmarce válasza Vikthor (#476) üzenetére


makkmarce
őstag

látszik valami sérülés vagy hiba a lemezen? ha úgy is rossz, érdemes megpróbálni kipolírozni, ha csak egy karc, mert az esetek 99%-ában csak a felső műanyag sérül, nem az adat réteg.

okoskodom, tehát vagyok

(#479) Vikthor válasza makkmarce (#478) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Semmi felületi sérülés, karc nincs rajta, de vaterán találtam egyet 5 ropiért, azt lehet elviszem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#480) spiky03 válasza Vikthor (#479) üzenetére


spiky03
veterán

Durva. :Y
Én sztem 990 HUF-ért vettem még annó.

Igaz még egyszert sem néztem meg. :D
De megkéne már azt is ha már van vászon, meg ugye a hangkeverése Oscart kapott.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#481) Vikthor válasza spiky03 (#480) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hol volt 990 forint egy bluray pláne egy ilyen A listás? Készletkisöprésen csípted meg?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#482) spiky03 válasza Vikthor (#481) üzenetére


spiky03
veterán

Szerintem valamelyik MMben volt ennyi.
De ez nem most volt, ha jól regisztráltam a BD lsitámba akkor 2014-ben. :D

De majd belenézek, hogy nálam mit csinál a 52ik percnél.
Mert lejátszóban kb addig volt, amikor megvettem akkor belenéztem, hogy milyen a menüje. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#483) makkmarce válasza Vikthor (#481) üzenetére


makkmarce
őstag

MM-ben a polcról 16 utca BD 649ft :)

okoskodom, tehát vagyok

(#484) eeXaa


eeXaa
addikt

December/Karácsony

(#485) Vikthor válasza eeXaa (#484) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:R

Lone Survivort nemrég néztük meg itthon, elképesztő milyen hangja van, maga a film kicsit drámai, amire rárak egy lapáttal, hogy igaz sztori alapján, tökre sajnáltam a végén őket. Rogue One az egy kincs, Solo hát az meg szódával elmegy no... :D Tenet viszont nekem még nincs meg. The Walk meg 3D-ben igen jó élmény lehet, mi nemrég a Gravity-t néztük meg 3D-ben, hát még mindig nem találok szavakat rá, annyira jó élmény volt.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#486) eeXaa válasza Vikthor (#485) üzenetére


eeXaa
addikt

Ja a Lone azonnal felkerült a 4k listámra amikor előszőr láttam UHD prime-on.... Mintahogy a Tenet is (amúgy az első instant Nolan film nállam)
Amúgy a Solo minden téren jobb film mint a RO, de látom miért tettszik mindenkinek jobban.
Jahh... must have lista volt... :)

(#487) Rumcsaka


Rumcsaka
tag

Az idei év utolsó csomagja...Karácsony 2

(#488) eeXaa válasza Rumcsaka (#487) üzenetére


eeXaa
addikt

A sisters brothers zseniális... láttad már?

(#489) Rumcsaka válasza eeXaa (#488) üzenetére


Rumcsaka
tag

Sajnos még nem láttam...a YouTube-n futottam belé az előzetesébe... :)

(#490) spiky03


spiky03
veterán

A Jézuska hozta:D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#491) Rumcsaka válasza spiky03 (#490) üzenetére


Rumcsaka
tag

Akkor jól viselkedtél ebben az évben :D
Én is kaptam tőle egy filmel kapcsolatos figurát... :DDD
Mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok! ;)🎄🎁

[ Szerkesztve ]

(#492) makkmarce


makkmarce
őstag

egy bosszantó dologra szeretném felhívni a figyelmet.
Az elmúlt pár hétben több boltból is kaptam olyan blu-ray-t, amit már felbontottak, és házilag visszacsomagoltak (más anyagú fólia, béna heggesztés, ragasztóval összetaknyolt fólia és doboz. Mindenki nézze meg jól, hogy mit vesz át, sajnos az egyikben még a lemez is karcos volt.
Mivel több(magyar) boltból is kaptam ilyet (mondjuk 6 bluray-ből 1 volt házilag csomagolt, azon belül karcos a doboz, vagy épp karcos a lemez), ezért nem írok boltneveket, mert lehet valahol máshol keresendő a probléma, de mindenki nézze meg jól, mit kap (sajnos én meg visszaállok a felbontós videókra :O )

okoskodom, tehát vagyok

(#493) Vikthor válasza makkmarce (#492) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én is jártam már így, bár én megnevezem a boltot, mert szerintem nincs abban semmi rossz, elvégre csak egy sima vélemény/tapasztalat megosztás. Az awilime.com (Animare Software Kft. Pécs) webshopjából rendeltem meg anno az "Inside Man" Denzel Washington filmet blurayen. Bár be volt csomagolva, de utána láttam, hogy a tok is karcos meg maga a lemez is az, de szerencsére lejátszható és működőképes. A nagyobb baj az volt inkább, hogy napokig hívtam őket az elérhetőségükön, de még arra sem méltattak, hogy visszahívjanak vagy bármi.

Kicsit más, kellemesebb téma. Jött Jézuska és a fa alá biggyesztett nekem egy 9 lemezes Zavvi féle steelbookos 4K UHD Dolby Vision remasteres komplett Indiana Jones pakkot. Össze is hasonlítottam a sima blurayes változattal és azt kell, hogy mondjam, igencsak jót tett neki ez a remaster. A színek és a csúcsfények olyan élethűre varázsolják a képet, hogy szinte beleéli magát az ember, tényleg, mintha ott lenne Connery és Ford mellett az ember.





~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#494) makkmarce válasza Vikthor (#493) üzenetére


makkmarce
őstag

gyönyörű pakk, :R
tippelhetek, hogy sajnos ezen sincs semmi magyar vonatkozás?

okoskodom, tehát vagyok

(#495) Vikthor válasza makkmarce (#494) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Csak a DVD-re és a kristály koponyás sima BD-re kerültünk rá.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#496) Rumcsaka válasza makkmarce (#492) üzenetére


Rumcsaka
tag

Sajnos ezt én is tapasztaltam már párszor... :((( például dvdmax és pár emberke...ők "bontatlan" filmeket árultak használtan amit előtte fóliáztak... :((

Újévi szerzemények:

(#497) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nekem ez jutott mára:

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#498) Rumcsaka válasza Vikthor (#497) üzenetére


Rumcsaka
tag

:C
A Senki című steelbok nekem is foglalásba van téve az xpressen... ;)

[ Szerkesztve ]

(#499) belinho válasza makkmarce (#492) üzenetére


belinho
senior tag

Én is kaptam már nem egy ilyen fóliázott cuccost, pedig nem egy helyen vásárolok.
Szerintem itt nem maguk a boltok fóliáznak, hanem már lehet közvetlen a forgalmazótól kapják így meg a lemezeket- tokokat. Lehet olcsóbban kijön mint a gyári fólia, ezért eleve így csomagoltatják őket.
Kufártól vásárolva pedig benne van a pakliban, hogy a nagyobb haszon reményében, otthon házibarkács módon újrafóliázza és bontatlannak hirdeti.

[ Szerkesztve ]

(#500) makkmarce válasza belinho (#499) üzenetére


makkmarce
őstag

boltból volt mindkettő, kufárnál érteném a koncepciót. Kizártnak tartom, hogy összeragasztózva, a tokot és lemezt összekarcolva csinálnák, ha nem valaki ügyködne vele.
valami gagyi ragasztóval nyomkodták vissza, hogy ne álljon el a fólia, és ragasztós volt a tok is. Gondolom így kerülnek fel ncore-ra a filmek, de azért akkora tirpákot, hogy meg se veszi legalább azt az 1-et..

okoskodom, tehát vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.