Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) erahurka válasza Vikthor (#250) üzenetére


erahurka
félisten

Nem semmi :D Bár most szerintem a fémtok szebb mint a digipakk.

(#252) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Valaki kereste a teljes Harry Potter sorozatot, most itt van 30e-ért, sztem megy az 26e-27e-be is, be kell próbálkozni. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#253) spiky03 válasza Vikthor (#252) üzenetére


spiky03
veterán

Durva azért, hogy 2000ert lehetett megvenni darabját, ha jól emlékszem. :D

De ugye ha már nem kapni és kell valakinek akkor nincs más választás.

Jah és gratula a Vissza a jövőben packhoz!:R
Jól néz ki, főleg a mellé csomagolt sok finomság;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#254) erahurka válasza spiky03 (#253) üzenetére


erahurka
félisten

Már nem árulják a Harry Potter filmeked BD-n?

(#255) spiky03 válasza erahurka (#254) üzenetére


spiky03
veterán

Ha jól láttam akkor nem az összes rész, meg pl az Xpressen 6700 egy rész.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#256) Vikthor válasza erahurka (#254) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem mert joglejártak. Itthon ez van ugye a sok szinkron meg felirat miatt is részben. Egy film kap kb 1-2 évet esetleg 3 azt kész, amíg lehet meg kell venni.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#257) erahurka válasza Vikthor (#256) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hittem ilyenkor a forgalmazó addig adja amíg akarja. Mármint hogy övéi a felirat meg szinkron jogok.

(#258) Vikthor válasza erahurka (#257) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Külföldön meg jobb a helyzet, mert megéri "tartani" lemezen filmeket a boltokban, mert van rá piac. Hazánkban sajnos alig ezer embert érint ez mármint így filmgyűjtés szempontjából, ad-hoc vevők vannak főleg az új filmekre amik megjelennek pár hónappal a mozik után, de rájuk ezt a bizniszt nem lehet alapozni.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#259) erahurka válasza Vikthor (#258) üzenetére


erahurka
félisten

Hát átlagembernek nincs is szüksége annyi filmre. Mondjuk jó karácsonyi ajándék ötlet volt venni egy DVD-t meg ilyenek.

Régen gyűjtögettem, de talán 100 filmem ha van. Aztán a DVD-BD váltásnál elment a kedvem, de ezt talán írtam már.

(#260) belinho válasza erahurka (#257) üzenetére


belinho
senior tag

Nagyjából addig adja, ameddig akarja. Legyártanak x példányt, ami ha elfogy nem biztos, hogy újra lesz, pedig lehetne. Pl: Disney-Fox nem lesz, még régebbiek sem. Paramount,Warner, Sony lehetnének, amik már régóta nem kaphatók, de hiába írtam e-mail-t is a képviselőknek egy listával, hogy miket kéne, még válaszra sem méltattak. Most a Bontonfilmnek volt egy nagy raktárürítése, így sok kiadványt be lehetett szerezni akciósan. Maradt még a használt piac, de ott meg sok a hiéna és a kufár filmgyűjtő. Megvan neki a film, nincs is szüksége rá, de megveszi, aztán többszörös áron kínálgatja. Csóri filmgyűjtő, meg akinek hiányzik és pénze se sok van, de megvenné eredetibe az meg nem tudja. Sokszor látom jó áron 10-20-asával eladnak filmeket, pár napra rá, meg a kufár ugyanott hirdeti darabokban többszörös áron.
De a kedvencem amikor az akciós 1500Ft-os filmeket hirdetik 3-4K-ba az akció után, ami még 2K-ért van nem akciósan továbbra is.

(#261) makkmarce válasza belinho (#260) üzenetére


makkmarce
őstag

engem az idegesít, hogy nem tartana semeddig nekik mondjuk K-európai verziót kihozni, ahol csak a papríbetétet cserélgetik. Mi a fészkes fenéért akarnak gyártani sajátot minden országban, saját kiadást. A másik megoldás se vészes, ha a tokon úgy alakitanának, hogy mondjuk egy papítokot húznánank rá a tokra, akkor nem kéne "belülre" tenni a grafikát, azért országonként egy papir case ne legyen már 2021-ben nagy feladat, a grafika úgy is kész, csak 10 szót kell kicserélni rajta. Ehelyett megy a balfaszkodás, a nyelvek összevissza keverése. Rengeteg olyan blu-ray van, ahol pl van szlovák, lengyel meg kínai meg thai nyelv, magyar sehol... de ez MINEK? mi ebben a logika? Melyik régiónak szánnak egy ilyet?
El van cseszve az egész, inkább streamelnek, de ennyi erővel le is töltögethetné az ember.

okoskodom, tehát vagyok

(#262) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Endoarm-os T2 van eladó a hardveraprón, ebből csak 1200 készült, de elég borsos ára van.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#263) Taki46 válasza Vikthor (#262) üzenetére


Taki46
tag

Link is van? :D

(#264) Taki46 válasza Taki46 (#263) üzenetére


Taki46
tag

Közben megtaláltam :)
Tényleg borsos az ára :Y

(#265) makkmarce válasza Taki46 (#264) üzenetére


makkmarce
őstag

jaja, én is azt hittem, hogy viccből van kiírva, de aztán láttam, hogy tényleg komoly, nameg a cucc is :D

okoskodom, tehát vagyok

(#266) Vikthor válasza makkmarce (#265) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ahhoz képest olcsó, mert 1500$ amazonon és ebayen is 700 GBP felett van.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#267) spiky03


spiky03
veterán

Ezt most kaptam.
Még nem néztem meg, hogy mik vannak, csak gondoltam megosztom veletek is. :)

link

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#268) belinho


belinho
senior tag

Tegnapelőtt megérkezett az új filmes polc, amit sikerült össze is raknom. Azt hittem összeszerelve érkezik, de nem,így legózni kellett, de sikerült egyedül is összerakni.
Blu-ray és DVD tok is elfér benne kényelmesen.

(#269) erahurka válasza belinho (#268) üzenetére


erahurka
félisten

Faja, hol vetted?

(#270) belinho válasza erahurka (#269) üzenetére


belinho
senior tag

Innen rendeltem, ingyenes volt a szállítás, szerintem az is benne van az árban. 4 féle színben kapható, szóval még lehet válogatni is.
Régóta nézegettem már, de ez volt a legjobb, mert csak 21cm a mélysége, így nem nyeli el a tokokat, ha teljesen hátra tolom őket. Szerelés picit macerás, ragasztgatni, csavarozni, szegelni is kellett, mert lapra szerelve jött. A csomagolás viszont atombiztos, hungarocell lappal kibélelve, külön fa merevítés, sehol nem volt lesarkazva, picit aggódtam, hogy sérülve vagy hiányosan jön, de minden rendben volt. Lehet rendelek még 1-et a DVD filmeknek is.

(#271) erahurka válasza belinho (#270) üzenetére


erahurka
félisten

Hallod ennyiért két Billy-t is lehet venni: [link]

(#272) makkmarce válasza erahurka (#271) üzenetére


makkmarce
őstag

hát, azért nem ugyanaz a kettő, a másik jobban néz ki :D

okoskodom, tehát vagyok

(#273) Vikthor válasza belinho (#268) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez jópofa, mennyi fér el benne? Az ikeás se lenne rossz, de szerintem mintha a polcok közti magasság indokolatlanul nagy lenne egy bluray tokhoz.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#274) makkmarce válasza Vikthor (#273) üzenetére


makkmarce
őstag

én a fotó alapján soronként 100-at számoltam a nem ikeásra.
Ikeánál viszont vehetsz plussz polcot, hisz darabáras termék .

okoskodom, tehát vagyok

(#275) belinho válasza erahurka (#271) üzenetére


belinho
senior tag

Nézegettem az IKEA oldalát, de egyik sem tetszett, hiába olcsóbb a BILLY, nekem nagyon magas, nem elég széles, nagy a mélysége is. A közel 30cm elnyeli a tokokat, ha hátra csúsztatnám őket, így meg hátracsúsztatva is katonás sorrendben állnak a tokok, nem nyomódnak be, nem csúszkálnak.

makkmarce!
Nekem is jobban tetszik :D , kisebb, arányosabb, mintha pont erre lenne kitalálva. Fanatikus gyűjtők még figurákat-kiegészítőket is rakhatnak a polc tetejére, vagy az üres részekre az összhatás miatt.

Vikthor!
Kb 18-19 sima kék tok fér el fakkonként, de van közte steelbook, több lemezes vastagabb kiadás is. Lehet beférne a 20 is, de nem erőltettem, így könnyedén ki tudom venni őket.
Közel 300db filmet lehet benne így tárolni. Ahogy fentebb is írtam, ez volt a legarányosabb, a polcok közti magasság is megfelelő szerintem is, DVD esetén pedig eltűnik még az a pici rés is.

(#276) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Hang nélkül 2 lesz nálunk is kapható magyar vonatkozással.

És ez is:

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#277) belinho válasza Vikthor (#276) üzenetére


belinho
senior tag

A Démonok között 3 az ördög kényszerített Blu-ray verzióján is rajta vagyunk szinkronnal és felirattal is.

(#278) belinho


belinho
senior tag

Csak sikerült az Xpress akcióban is szerezni valamit.

(#279) spiky03 válasza belinho (#278) üzenetére


spiky03
veterán

Gratula hozzájuk. :C

Az azonosságon kívül nekem is megvan a többi.
Bad boys 1 nagy kedvenc, még kiskoromban láttam unokatesómmal moziban. Azóta meg már vagy 15x.:DDD nagyjából tudom a szövegét is. :D természetesen csak eredeti szinkronnal. Tervbe van, hogy végre itthon is megnézem eredeti nyelven projektoron. De szerintem ez is egy olyan film, hogy szinkronnal vsz jobb lesz.
TF2bol a dupla lemezes van meg.
Logant meg a megjelenés napján vettem meg a digibook változatot.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#280) Rumcsaka


Rumcsaka
tag

Hozzám is érkezett pár hiánypótló kiadás🙂

(#281) belinho válasza spiky03 (#279) üzenetére


belinho
senior tag

Az Azonosság pedig hatalmas film, ajánlom mindenkinek aki még nem látta, szerezze be.
Jött az értesítés, hogy újra készleten van, és ez az 1 példány volt belőle. A múltkor is volt, de akkor lecsúsztam róla, de most nem. A Logan-t régóta meg akartam már venni, de akkor még drága volt, de most nem halogattam tovább, mert 20th fox szóval ha elfogy nem lesz belőle.
Transformers is jó áron volt, a múltkor meg a Kihalás korát vettem meg a MM-ben, előbb- utóbb meglesz ebből is az összes. A Bad Boys-t meg 1500ft-ér már nem hagyhattam ott.
Annyiszor láttam már TV-ben, de akkor mondom legyen meg ez is.

(#282) belinho válasza Rumcsaka (#280) üzenetére


belinho
senior tag

A világítótorony nálunk meg sem jelent, de ha jól emlékszem rajta vagyunk szinkronnal. A rítus az még rajta van az én listámon is.

(#283) Rumcsaka válasza belinho (#282) üzenetére


Rumcsaka
tag

Igen a világítótorony lengyel Blu-ray kiadásán rajta a magyar szinkron...

(#284) Vikthor válasza Rumcsaka (#280) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Azta, azon a Kungfu Panda blurayen rajta van a magyar vonatkozás is? Grat hozzá és belinho neked is!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#285) belinho válasza Vikthor (#284) üzenetére


belinho
senior tag

Köszönöm!
Közben már sikerült is cserélnem 3 hiánypótló kiadást, amik már úton is vannak.
Ha megérkeznek majd csinálok róluk képet.

(#286) Rumcsaka válasza Vikthor (#284) üzenetére


Rumcsaka
tag

Köszi!
Igen,rajta vagyunk :K ;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#287) Vikthor


Vikthor
nagyúr

mai szerzemény:

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#288) erahurka válasza Vikthor (#287) üzenetére


erahurka
félisten

Az a Múmia neked tetszett? :DDD

(#289) makkmarce válasza erahurka (#288) üzenetére


makkmarce
őstag

nekem pár napja jött meg a classic :DDD
az utolsót véletlen rendeltem meg, namajd elválik, hogy mellényultam e

[ Szerkesztve ]

okoskodom, tehát vagyok

(#290) erahurka válasza makkmarce (#289) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hát az eredetit szinte mindenki szereti, az újnál már fordított a helyzet :C

(#291) Vikthor válasza erahurka (#288) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Így másodjára egész szórakoztató volt, na meg 2000 forint... simán belefér.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#292) belinho válasza makkmarce (#289) üzenetére


belinho
senior tag

Jöhetne már a 2. és a 3. rész is, azok is ezer éve nem kaphatók már, tuti vevő lennék azokra is.
Ahogy a Skorpiókirályt is zsákolnám, de az se kapható.

(#293) makkmarce válasza belinho (#292) üzenetére


makkmarce
őstag

szerintem azok már kinnt voltak régen. A második az még nem volt vészes(kivéve a végén a katasztrófális CGI).
A 3. viszont nem tetszett, már túltolták az egészet.
2-at itt látom:
https://bookline.hu/product/home.action?_v=A_Mumia_2_A_Mumia_visszater_Blu_ray&type=82&id=6819
meg van itt 3. is, de ez az előjegyzem dolog nem tűnik túl bíztatónak.

Sokan eljátszák, hogy már rég kifutott filmeket tesznek fel, iszonyat dühítő, azt hiszi az ember, hogy ráakadt valamire, aztán jön a pofáraesés, mikor hívják telefonon, hogy ami nincs raktáron az soha nem is lesz... nade akkor minek hírdetik? 2-3000 blu-rayt átnézni melós.
A másik kedvencem mikor magyar borítóval hírdetik, de aztán lengyel változatot kap az ember.

Közben találtam neked raktáron
https://dvdbluray.hu/a-mumia-2-a-mumia-visszater

[ Szerkesztve ]

okoskodom, tehát vagyok

(#294) belinho válasza makkmarce (#293) üzenetére


belinho
senior tag

Bookline felejtős, ami nincs raktáron az nem kapható, előjegyzés ide vagy oda.
Platina kiadásra gondoltam, ha már kijött az 1. rész, akkor jöjjön a 2. és 3. rész is, mint a Jurassic Park esetében.
Ami még raktáron van az sem biztos hogy lesz sajnos már ott tartunk.
dvdbluray szintén felejtős, import cseh kiadást árulnak 3990Ft-ér ők is.

(#295) makkmarce válasza belinho (#294) üzenetére


makkmarce
őstag

én a galaxis örzői 1-re vadászok (szinkronosra), ha esetleg látja valaki :D

okoskodom, tehát vagyok

(#296) Vikthor válasza makkmarce (#295) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ne tedd én is kintről vettem (UK) pár fontért :D Csak a GŐ 2-re kerültünk fel.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#297) makkmarce válasza Vikthor (#296) üzenetére


makkmarce
őstag

azt tudom, hogy az egyessel demonstrálta a disney, hogy lesz*rja a magyarokat, és szándékosan nem adta ki, még nagy dirrel-durral be is jelentették. Csak gondoltam hátha azóta valaki valamilyen formában.. pl egy lengyel verzióra felkerültünk, vagy ilyesmi.. de ezekszerint nem :(

okoskodom, tehát vagyok

(#298) Vikthor válasza makkmarce (#297) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem tudok róla, de ha így lenne, akkor már a polcomon lenne...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#299) Vikthor


Vikthor
nagyúr

vki kereste a teljes Harry Potter filmsorozatot, most itt van 20e forintért az első kiadás.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#300) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Légió/A pap érkezett ma ez a split Sony kiadvány 2 film egy tokban, imádom ezeket. :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.