Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Dilikutya válasza Notes (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

kérdés 1: szoktál játszani?
kérdés 2: hány éves vagy?
ugyanis anno 1992-ben és 1994-ben a Doom első 2 része nagy előrelépés volt a játékok terén, gyakorlatilag ezzel, illetve a még korábbi Wolf3D-vel kezdődött a ma annyira elterjedt FPS műfaj... nálunk pl általános suliban voltak ezek nagyon népszerűek, olyan 96-97-98 környékén, az utolsó 3 évben amikor volt már számtech óra. nekem egyik legelső PC-s játékélményem (meg a Prince of Persia, Stunts, Commander Keen, Prehistorik stb), és még sokan vannak igy akik ezzel kezdték a játékipart. tehát aki kicsit is foglalkozik játékokkal és nem ismeri a Doomot az burokban nőtt fel :D az eltelt évtized alatt sztem elég sok ember játszott vele, hogy azok most mind kiéhezve várják a game-et :) persze ha neked kimaradt a 486-os korszak, akkor érthető ha nem nagyon találkoztál vele. de anno 97-98 környékén még sok embernek volt 486-os gépe, mivel a P1-P2 még drága volt. hmmm régi szép idők. igazán jó játékot akkor láttam utoljára, pedig nekem az a korszak nem is tartott sokáig, mert nemsoká volt korszerű PC-m már, de azóta se nagyon láttam olyan jó játékokat mint DOS/386-486 alatt.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.