Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Eszem megáll.Amióta megjelent warezben az ISO,az egész PH fel van gajdulva.A moderátorok nem győzik irtani a hülyeséget.
Aki nagyban warezol,az úgyse a PH-n fog keresgélni(meg annak már megvolt tegnap előtt:D),akit meg érdekel a Doom3 letöltésének helye,az úgyis megtalálja.Erre itt így,ilyen formában semmi szükség nincs.

(#2) Frigo


Frigo
őstag

Most minden eggyes nagy játékhoz nyitni fogsz egy ilyen topicot?Már várom 2 hónap mulva a ''fejezzétek már be a Half life 2-es örjöngést''.:(

(#3) Out


Out
addikt

Kutyat nem erdekli a D00m 3.......

Aldom a napot amikor letoroltem a windozt, tegyetek ti is ezt :D

[Szerkesztve]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4) _Volkovy_ válasza Frigo (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Amennyiben akkor is elszabadulnak az indulatok,és repülnek a BAN-ok,akkor igen.

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Na, ezt jól megkaptad! :D

A témához: Az, hogy a warezt törlik az oké, de, hogy élménybeszámolót se lehessen írni, kicsit túlzásnak tartom (még akkor is, ha nem jelent még meg a játék), ezzel az erővel sok másik topicot is be lehetne zárni. Kiváncsi lennék, hány moderátornak és házigazdának van már meg a Doom3. Kicsit álszenteskedésnek érzem a dolgot.

Példa: (Engusz, bocsánat!) Colin 4 topic, Engusz 2. hsz-e, 2 nappal a hivatalos megjelenés elött tölti le a játékot. (Mondom példa, biztos van még rá precedens.)

2. példa: Doom3 beta topic. nem nagyon lett zárva, pedig az a verzió is full illegális.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Mindenki tudja az alapelveket és ennek ellenére már 4 topicot bezártak...
és sajnos most is folytatódik a hülyeség... aki az eddig történtekből nem tanult az megérdemli a BAN-t...

[Szerkesztve]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#7) I_Am válasza Viktor77 (#5) üzenetére


I_Am
veterán

Bekapcsolod a telodat vagy feljössz egy pillanatra msn-re?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) Alvin_ti4200 válasza Viktor77 (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Csatlakozom

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Oké,essetek nekem,warezrulez.

(#10) Biaggio válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Egyetértek veled, csak külön témát nem akartam ennek nyitni.

Idézek az alapelvekből:
''Wareztevékenység'', vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám közzététele, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
használatára buzdítás, segítségkérés ezek beszerzésében, használatában


Hogy valaki játékélményekről ír, elmondja, hogy már tölti a játékot DC-ről, megvan a Suprnova.org-on vagy cracket talált a www.játékmásolásvilág.com-on, hogy ez mennyire warez, azt bízzuk a moderátorokra és fogadjuk el az ő ítéletüket.

Lehet, hogy néhány eset elkerülte a figyelmüket, sőt, ők sem tévedhetetlenek, de ha mindenki önmérsékletet tanúsít és figyel rá, mit ír le, akkor máris haladunk egy jobb PH felé:)

(#11) Wildmage


Wildmage
senior tag

Szerintem ezt itt hagyjuk abba, mert értelmetlen vita lesz belőle! Várjuk meg mondjuk a hivatalos megjelenési dátumot(1-2 nap) és aztán nyissunk egy doom3-as topicot. Ezután meg mindenki tartsa magában hogy eredeti-e a sajátja vagy nem. Ezért ne vesszenek már össze régi barátok!:(((

[Szerkesztve]

(#12) engusz válasza Viktor77 (#5) üzenetére


engusz
veterán

Azóta változott minden. Csak semmi warez. Főleg, miután a szomszéd srácnak volt ebből egy kis ügye. De hosszú történet.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) Viktor77 válasza engusz (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Igazából a bezárás-nem bezárásra akart példa lenni.

Amúgy a DC++-os topicban már leírtam, nálam is voltak ám. Szerinted érdekelte őket a másolt cd? Látták, hogy nem ebből élek, nem nagyüzemben csinálom, szartak rá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) tr00p3r


tr00p3r
őstag

szerintem a PH 75%-nak, ha mindenki a szívére teszi a kezét, van ''illegális'' biztonsági másolata otthon. legyen az újonc, moderátor vagy házigazda! nem hiném, hogy mindenki a Rockefeller család leszármazotja és mindenre van pénze. szóval egy picit talán túlzás a BAN azoknak akik tényleg csak azt mondják el, hogy milyen a gém. sokak erre vártak szó szerint éveket! most ''megjelent''! a HL''-nél ugyan ez lesz. higyjétek el kb ill. max 2 hét és nem lesz tele egy fórum sem vele. addig kell csak ''kibírni''!

természetesen a direktlink publikálása vagy még rosszabb:azok nyereséget akarnak ebből szerezni meg vegyék tudomásul, hogy ez a fórum nem erre van. tartsuk be a szabályokat! ezeket az egyéneket meg szónélkül BAN-olni lehet és kell!

(#15) bLaCkDoGoNe válasza engusz (#12) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Engem érdekelne... Még ha off is.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16) Biaggio válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Biaggio
őstag

Mesélnél/mesélnétek erről? Akár nem ebben a topikban, de érdekelnének a tapasztalatok, a ''mi van, ha megjelenik a BSA/rendőrség/házkutatás'' téma.

(#17) tr00p3r válasza Viktor77 (#13) üzenetére


tr00p3r
őstag

na, miről maradtam le?

(#18) khalox válasza tr00p3r (#14) üzenetére


khalox
őstag

Legyen inkább 99,5%, az kb. reális.

(#19) czollnerg


czollnerg
aktív tag

nagy dobra verik, de sztem nem is olyan nagy szám....

(#20) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Itt most nem általánosan a warezról van szó.Hanem arról hogy a Doom3 kihozta mindenkiből az állatot.:D
Az a user,aki már ötször jött vissza más neveken?Ugyan már..

(#21) tr00p3r válasza khalox (#18) üzenetére


tr00p3r
őstag

na jó, nem akartam megbántani senkit sem azzal, hogy ezt feltételezem az egész PH-ról. igen a te értéked reálisabb!

(#22) Dilikutya


Dilikutya
félisten

a játékélmény leírása mióta számit wareznek? amennyiben nem ad linket honnan szerezte be, sztem semmi kifogásolható nincs benne. amúgy ez a nagy antiwarezolás nem csak annak tűnik, hanem nagyon is álszenteskedés. jólvan ne linkeljünk be warez linket (alapelvek) de nem is kéne mindig mindenkire ráfogni hogy warezol (pl.: Carnivores 2 topic ahol egyből lehurrogtak vkit aki ezt kereste, pedig legálisan is elérhető már)
nem értem hogy nyamvadt élménybeszámolók miatt miért kell máris cseszegetni valakit. amig tényleg csak leirja hogy ilyen meg olyan abban mi a baj. kit érdekel honnan van meg neki, nem az a lényeg. ugyis mindenki tölti lefelé 1000L sztem... aki nem ezt teszi az vagy hazudik vagy festi magát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) scang


scang
senior tag

:):O:O:O:O:O
nem tudom sírjak vagy nevessek rajtatok???

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#24) tr00p3r válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


tr00p3r
őstag

ja, az egy f@szkalap volt. de majd éri meglepetés!!!! :)) (remélem) amúgy ebben igazad van!

(#25) Szőrös  válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


Szőrös 
veterán

kikérem magamnak ...belőlem nem hozta ki az állatot .sőt nem is nagyon érdekel D3 ( persze valszeg kipróbálom ) de nem izgat túlzottan.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#26) Viktor77 válasza Biaggio (#16) üzenetére


Viktor77
titán

BSA topic, 1-el feljebb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) Viktor77 válasza Dilikutya (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Igazad is van, meg nem is.

De pl. a Doom3 esetében, bizony mindenki warezol aki élménybeszámolót ír.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) Ra3 válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Ra3
őstag

szerintem a moderátoroknak sem kötelességük napra pontosan tudni hogy egy adott sw mikor jelenik meg, igaz a d3 kivételes eset,de akkor is... nem biztos hogy ha nekiállnék valakivel beszélgetni két nappal a megjelenés elött egy 10000 euros cad sw-ről tapasztalatok kapcsán (nem warez témában) akkor kivágnának.
ezt most véletlen tudják...

[Szerkesztve]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#29) Dilikutya válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

igen, ezt én is sejtem, hogy honnan lehet. de könyörgöm ez csak egy ártatlan élménybeszámoló. de mint mondtam az is warezol aki nem ir, szal elég álszent dolog. ha warezol az az ő dolga. de volt aki nem dicsekedett el vele, hogy honna mi módon szerezte, tehát csak feltételezhető hogy warez, de bizonyiték nincs rá, szal jogilag nem megtámadható. Mindenki ártatlannak számit a jogerős itéletig :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) tr00p3r válasza Dilikutya (#29) üzenetére


tr00p3r
őstag

ott a pont! :C

(#31) Viktor77 válasza Dilikutya (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Sajnos nem csak feltételezhető ebben az esetben. Napra pontosan lehet tudni mikor jelenik meg a játék.

De Ra3-nak igaza van, vajon ha nem egy közismert játékról lenne szó, akkor mi történne a topiccal?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) AND1


AND1
őstag

Nem csodálom ezt az örületet, hisz hány évet kellett rá várni??!!!

Én pl nem tudom kipróbálni most.....még :(

Egy régi PH-s.

(#33) Dilikutya válasza Viktor77 (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

ez igaz. amugy mikor is? 3 vagy 5? ha egy kevéssé ismert game-ről lenne szó, valószinű 1-2 moderátor irna bele hogy ne warezolj, aztán zárás nélkül a feledésbe merülne. de ez a Doom3, amire 11 éve vár a játékostársadalom. szerintem nincs még 1 ilyen játék amit ennyien várnának. épp ezért egy kis beszámolót igazán bocsánatos bűnnek tartok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) engusz válasza bLaCkDoGoNe (#15) üzenetére


engusz
veterán

Talán már volt ADSL, de a srác még mindig modemmel nyomta. Persze nem fizetett elő és nem is volt jó neki egyik ingyenes elérés sem. Valakinek az előfizetését használta. Aztán az a valaki feljelentette és kijöttek hozzá. Pontosan nem tudom, hogy milyen szerv, de házkutatási parancsuk volt. Elvitték a winyóját (pedig az egész gépet akarták) és rengetek CD-t. A végén kártérítést kellett fizetnie a sértettnek és az illegális szoftverek miatt okozott kárért.

Na azóta para van és inkább demózom vagy összespórolom a játékra a pénzt. Akkor kidobáltam az összes CD-met. Pontosabban a barátnőm csinált belőle valamilyen díszt. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#35) rog válasza Dilikutya (#29) üzenetére


rog
addikt

engem meg ez az álszentezés zavar fenemód...
én is lopott szoftvereket használok, mégsem reklámozom a fórumban. (hupsz azaz most mégis)
de nem azért mert álszent vagyok, hanem mert itt ezt nem szabad(!).
vagy ennek analógiáááradkajájára (akárhogyis kell írni): pl. otthon, privátban, úgy beszélek, hogy dopeman hozzám jár jegyzetelni, ha nincs ihlete. itt viszont igyekszem lehetőleg nem káromkodni, mert ezt itt nem szabad(!).
vagy ha elhagyjuk a ph-t: nem fingok vedégségben az ebédlőasztalnál, pedig otthon ha... :B khm. izé na mindegy.. szóval, szerintem ez nem álszentség, csak a játékszabályok tiszteletbentartása.

(#36) Viktor77 válasza Dilikutya (#33) üzenetére


Viktor77
titán

5.-e Amerika, 15.-e itthon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37) tr00p3r válasza rog (#35) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát igen az etikett.
káromkodás, böfögés és fingás: nem hiába pasik vagyunk vagy mi?!

(#38) Notes válasza Dilikutya (#33) üzenetére


Notes
senior tag

Mit vár 11 éve a játékostársadalom? Dúm? Sose' láttam. Azt hiszem én lemaradtam valamiről. :P

Romanes eunt domus!

(#39) Dilikutya válasza Notes (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

kérdés 1: szoktál játszani?
kérdés 2: hány éves vagy?
ugyanis anno 1992-ben és 1994-ben a Doom első 2 része nagy előrelépés volt a játékok terén, gyakorlatilag ezzel, illetve a még korábbi Wolf3D-vel kezdődött a ma annyira elterjedt FPS műfaj... nálunk pl általános suliban voltak ezek nagyon népszerűek, olyan 96-97-98 környékén, az utolsó 3 évben amikor volt már számtech óra. nekem egyik legelső PC-s játékélményem (meg a Prince of Persia, Stunts, Commander Keen, Prehistorik stb), és még sokan vannak igy akik ezzel kezdték a játékipart. tehát aki kicsit is foglalkozik játékokkal és nem ismeri a Doomot az burokban nőtt fel :D az eltelt évtized alatt sztem elég sok ember játszott vele, hogy azok most mind kiéhezve várják a game-et :) persze ha neked kimaradt a 486-os korszak, akkor érthető ha nem nagyon találkoztál vele. de anno 97-98 környékén még sok embernek volt 486-os gépe, mivel a P1-P2 még drága volt. hmmm régi szép idők. igazán jó játékot akkor láttam utoljára, pedig nekem az a korszak nem is tartott sokáig, mert nemsoká volt korszerű PC-m már, de azóta se nagyon láttam olyan jó játékokat mint DOS/386-486 alatt.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) tr00p3r válasza Dilikutya (#39) üzenetére


tr00p3r
őstag

szerintem ő irónikusan gondolta!

amúgy ez volt a kezdet nálam is: Prince of persia, Stunts, F29 Retaliator, Spear of destiny, Wolfenstien 3D, Doom már VGA-ban! elötte meg monochrom: Monkey Island!

(#41) Szőrös 


Szőrös 
veterán

hmm írtok itt a kezdeti gammákról és Elite-et meg sem említitek !? Hát ejnye de bejnye !

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#42) Dilikutya válasza tr00p3r (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

találkoztam már olyannal aki nagy gémer de a Doomot hírből sem ismeri. persze ez a 10enéves korosztályra vonatkozik leginkább

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#43) Szőrös  válasza Dilikutya (#42) üzenetére


Szőrös 
veterán

hmm hát öcsém 14 de azé ő is végignyomta Doom 1-2-t meg PoP-t meg régebbi cuccokat.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#44) Dilikutya válasza Szőrös  (#41) üzenetére


Dilikutya
félisten

az nekem nem nagyon tetszett. nem tudom melyik részével játszottam, elég szép grafikája volt már, szal lehethogy nem az elsővel. mindig összetörtem a verdát, illetve igazából azt se tudtam mit kell csinálni :D de emlékszem mikor elhagytam a bolygófelszint, elég jól nézett ki az űr és a bolygók
persze lehet bennem volt a hiba, mert ha már alapmű akkor világos hogy jó játéknak kell lennie. na szal az nekem kimaradt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#45) Kuznyikov válasza rog (#35) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Szerintem ez teljesen így van, és csak egyetérteni tudok!

(#46) steveetm válasza Szőrös  (#41) üzenetére


steveetm
őstag

És a dune-t se említette senki!!! hová lesz a világ igy:)
Üdv.: steveetm

(#47) Zimezoom


Zimezoom
tag

Elite! Király volt! De még előbb, C64-en: Mercenary! Igazi perspektivikus ''térhálós'' 3D! :C
Nagyon hangulatos volt! :P

Ja, és monokróm! :))

[Szerkesztve]

Pay attention, or pay the price!

(#48) rog válasza Zimezoom (#47) üzenetére


rog
addikt

az mekkora volt már, hogy zsebre lehetett rakni benne a repülőgépet! :))

(#49) Biaggio válasza steveetm (#46) üzenetére


Biaggio
őstag

És a Civilization? Ha ezt Sid Meier megtudja:(

:DDD

(#50) Dilikutya válasza rog (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

tudom hogy itt nem szabad. DE az még nem warezolás ha valaki megkérdezi honnan lehet valamit beszerezni. főleg ha hozzáteszi hogy akár meg is venné. és mivel sokmindent legálisan is le lehet tölteni, nem kell rögtön a nyakának ugrani hogy warezol. és az ha valaki leirja a tapasztalatait, mégha egy esetleg nem megjelent szoftverről is van szó, az sztem nem számit wareznak. amugy nézd meg az első Doom3 topicot hogy indul. a kérdés honnan lehet letölteni az alpha demót. és ott meg is mondták. és azok még mindig a PH! tagjai.
Viktor77 mondott egy érdekeset hogy egyik moderátorunk is reklámozta anno hogy a CMR04-et megjelenés előtt letöltötte. azért ez elég nyílt warezolás... most pedig bannal fenyegeti azokat akik leirják milyen a játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.