Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#701) k-adi válasza Gaboman (#699) üzenetére


k-adi
nagyúr

Utolsó mondatod eléggé hülyeség.. Nem azért unalmas, mert nincs tutorial (nekem nem is kell, mert már ismerem az FC sorozatot) hanem mert kevés benne a tartalom. Ahelyett, hogy rengeteg pénzt és energiát pazaroltak egy Wenja "ősnyelv" kitalálására (van róla dev video, nézd meg mennyi munka és pénz van benne.. :U ), inkább adták volna azt a pénzt a programozóknak és lenne még több küldetés, stb. :K

[ Szerkesztve ]

(#702) Feri1977 válasza mad1 (#700) üzenetére


Feri1977
senior tag

..igen...sokat tudtál segíteni...az első hozzászóló talán, ami miatt lehet vissza rakom a játékot..bár felette is már írta segítséget mit hogy kell..de te többet segítettél..vannak még rendes emberek..számomra káosz volt a játék és nem értettem..most már nektek/neked köszönhetően újra érdekel...felteszem megint, az elkezdem előlről, sajnos ritkán van időm játszani, de majd haladok ahogy tudok. köszönöm!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#703) mad1 válasza Feri1977 (#702) üzenetére


mad1
veterán

amikor meg idomitasz mutatja azaz kiirja hogy kraftolj csalit(tabbal) majd kozepso eger gorgot lenyomva dobod el neki,
Bocsanat az nem tab rosszul emlekeztem hanem Q betu.

Ne szemetelj ! = Steam

(#704) Sensut válasza tesztuser (#690) üzenetére


Sensut
őstag

A barlangokból (is) bármikor kijöhetsz gyors utazással, de csak akkor érdemes, ha már felfedezted azt. Vagyis amikor megvan a falfestmény és a kéz ereklye - általában ezeket kell megtalálni bennük. A fő barlangos küldetések pedig jelölik a pontokat, ahova el kell érned, csak néha nem látszanak ezek a pontok, mert valami takarja. És aláírom, hogy az a barlang a legnehezebb az egész játékban, ott én is sokat tököltem, de aztán csak sikerült átjutnom.

Amúgy ezt a rész egyáltalán nem hasonlítanám a shangri la-ra, mert azt a részt utáltam volt :) . Hogy az egyik FC rész hasonlít a másikra, az természetes. Meg az is, hogy sokszor ugyanazokat az ikonokat használják. Mindegyik sorozat ez teszi, még a COD vagy a GTA is, hisz ettől "sorozat" és nem kell újra meg újra megszoknod vagy megtanulnod a játékot az ilyen apróságok miatt. Az ilyen jelek és ikonok a márka rendszerét szolgálják és nem a világ részei, amit épp az új rész hozott. A kampó csak kampó lehet és alatta a jel az egyik egyezményes Far Cry jel és nem csak a 3-as vagy a Primal rész jele. Én ezekért a dolgokért egyáltalán nem írnék le ennyire egy játékot. Hogy nem tetszik vagy nem az én stílusom, az már más tál tészta. Ez egy sandbox játék aminek van egy játékmenete ahol nem egészséges terminátorkodni, mert akkor oda az élmény. Talán ezek a játékok állnak legközelebb a valósághoz, ahol gondolkodni is kell ahhoz, hogy túléljünk. És hogy az outpostok szarok? Az a játék akció részének a lényege, a stratégia az egészben. Úgy elfoglalni, hogy ne vegyenek észre bagollyal, egyedül vagy ahogy akarod. Le is lehet rohanni, de annak semmi értelme, mert nem erről szól a játék. Persze ehhez kell szeretni azt a régi játékstílust, amit úgy neveznek, hogy "stratégia".

[ Szerkesztve ]

(#705) Gaboman válasza Sensut (#704) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jól látod te is, ez nem egy hentelős játék de ez nem is baj, pont az a jó benne hogy bujkálni kell, becserkészni az ellent!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#706) Anulu79 válasza Gaboman (#705) üzenetére


Anulu79
addikt

Így van! Ráadásul ha odalopózol a másik mögé akkor teljesen más módon is lehet vele végezni ami elég tetszetős szerintem. :DDD

(#707) k-adi válasza Gaboman (#705) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem egy hentelős? Hanem akkor mi? Meg lehet oldani úgy a küldetéseket, hogy közben ne gyilkold le a fél tábort? Mert én nem emlékszem ilyen küldetésre, sőt lopakodósra se (pl. cod mw1 pripyat pálya).

Az egyetlen félig lopakodós küldi, ami inkább csak megfigyeléses volt, az egy villagers-mission, amikor a sírrablókat kell "elkapni" (és lehentelni a táborukat miután visszaköveted őket :)) )

@Anulu79:
A takedown mozdulatok jók, de u.a. mint az előző részben. Összesen 4 típus + 1 ledge + 4 levegőből ráugrás animáció van. A "shard dobás" is u.a., csak az előző részben dobókés volt de az animáció itt is megegyezik.
(sőt, a nyúzás mellett a növények levágása, begyűjtése is u.a.)

Igazából tud valaki nekem olyan karakter animációt mondani, ami nem az előző részből lett lopva? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#708) Gaboman válasza k-adi (#707) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az a saját dolgod hogy hogyan oldod meg, én egy csomó tábort megcsináltam úgy hogy íjjal simán levadásztam őket, elbújtam és megkerültem a tábort majd újra leszedtem egyet!
Aztán meg ott vannak a bombáid, pl:méhkaptár, ezzel is lehet ölni az ellenséget.
Tudni kell vele játszani, és a 80%-ban bujkálva öltem, persze van amikor nem és szétcsaptam őket!
A FC4-ban is ugyan úgy játszottam, mint egy vadász, ennyi!
Mondtam már az nem a játék hibája ha ezt te nem tudod megcsinálni!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#709) vendingo


vendingo
veterán

Ha teljesen más lenne minden benne mind az előző részekben, akkor nem far cry néven jelent volna meg.

Nem tudom minek háborogsz ennyit a játék miatt, úgy csinálsz, mintha fizettél volna érte. Aki megvette az azért, mert érdekelte a téma, játék.

Ennyi erővel a battlefield sorozat is gagyi, mert az utolsó 4 rész gyakorlatilag ugyan az, csak másképp van színezve.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#710) Gaboman válasza vendingo (#709) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Úgy is hiába mondod neki! :N

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#711) k-adi válasza vendingo (#709) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem kell hogy teljesen más legyen nyilván, de azért ne 90%ban egyezzen már :D

(#712) Nerazim


Nerazim
őstag

Szisztok!
Bloodfang Sabertooth -ot hol/hogy lehet szerezni már körbe jártam szinte az egész pályát h megtaláljam de vagy jól eldugták vagy nem adja ki nekem. Néztem videot h elvileg egy missionban van benne a falutól nem messze, de nekem nem jelenik meg az a mission vmiért.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#713) Nerazim válasza Nerazim (#712) üzenetére


Nerazim
őstag

Na megoldódott. A vadász nőci adja ki a missiont, addig nem jelenik meg. Most már csak úgy dorombol, mint egy kiscica :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#714) k-adi válasza Nerazim (#712) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, el kell jutni addig a pontig amíg a vadásznő adja a küldetést mindhárom elite állathoz.

(#715) Nerazim válasza k-adi (#714) üzenetére


Nerazim
őstag

Igen, örültem is mint majom a farkának, hogy végül csak kiadta a missiont. :DDD Egyébként ezt a csapda nem teljesen tiszta nekem, ha kivetem a csapdát és belesétál a dög, akkor egyből elkezdem gyimakólni vagy rohanjak a következő csapdához és állítsam fel minél hamarabb?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#716) mad1 válasza Nerazim (#715) üzenetére


mad1
veterán

Csapda sebzi a legjobban,de azok nelkul is le lehet csapkodni mindet.De jah szaladj a kovetkezohoz,amugy 1xre csak 1et csinalj mert elfogyhat az alapanyag.

Ne szemetelj ! = Steam

(#717) tesztuser válasza Nerazim (#713) üzenetére


tesztuser
kezdő

Ez volt az, ahol egy barlangba kellett bemenni, és ott kellett levadászni? Mert 1x próbáltam ezt a küldetést, de ... nem tudtam továbbmenni és alakadtam a barlangban.

(#718) tesztuser válasza Sensut (#704) üzenetére


tesztuser
kezdő

Nekem ezek "mission" küldetések voltak, tehát nem olyan tárgy keresős, hanem általában levadászni kellett volna valamilyen nagy dögöt. Nem is azzal volt baj, hanem az egyik szikláról a másikra való eljutással, nekem az nem ment...

(#719) 7om


7om
tag

67% -nál vagyok, viszont már végigvittem a történetet, az összes mellékküldetést is, az összes barlang felfedezve.tucker skill kimaxolva a fegyverek is, már csak a daisha kezek meg karkötök totemek vannak vissza meg a felfedezetlen helyek, namost ezek fogják kitenni a maradék 32%-ot??

(#720) mad1 válasza tesztuser (#718) üzenetére


mad1
veterán

Ha ra-zoomolsz a terkepre lathatod az utat,A skyrimban volt ilyen gondom,na de ott sokszor nem is volt ut.

Ne szemetelj ! = Steam

(#721) Nerazim válasza mad1 (#700) üzenetére


Nerazim
őstag

Ruhát hogyan kell csinálni? Ez kimaradt nekem.

(#718) tesztuser
A tábortól nem messsze a hegy lábánál haladva elérsz egy hegyláncolatot ott lesz egy bejárat (ahol megjelenkik a sabertóóth ikon, ott kell végig menni egy barlangva ahol egy winját szétmarcangol a cicus. Innen kezdve kell végig követni a nyomokat, de a legvégén egy másik barlangban ejted el végül.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#722) mad1 válasza Nerazim (#721) üzenetére


mad1
veterán

Craft menu jobb also sarok,de ugyis latod ha meg van a hozzavalo.

Ne szemetelj ! = Steam

(#723) Nerazim válasza mad1 (#722) üzenetére


Nerazim
őstag

Akkor még lehet nincs meg a képességem hozzá, mert még nem adta ki nekem

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#724) Sensut válasza 7om (#719) üzenetére


Sensut
őstag

Nem ez számít, hogy kivégezted a fő sztorit, hanem az, hogy hogy állsz a skill pontokkal? A skill táblán van egy csomó lehetőség, ami sorban aktiválódik a szerint, ahogy haladsz a sztorival (vagyis a fő küldetésekkel, de még nem szerezted meg az összeset). Ezek a skill pontok megállnak 1500?:-nál. Ez azt jelenti, hogy a portya véletlenszerű küldetésekért már nem fogsz kapni semmit, hanem csak egy-egy teljes skill pontot fogsz kapni ez után a megjelölt (vörös) küldetésekért. Tehát, ha még van a SKILL táblán lehetőséged fejleszteni, akkor nem a potya random feladatokkal foglalkozz, hanem a megjelölt vörös küldetéseket teljesítsd, ami 1 skill pontot jelent egyből. Ha mindez megvan, akkor jöhet a nagy finálé :)

(#725) 7om válasza Sensut (#724) üzenetére


7om
tag

Na rosszul írtam, az összes karakter ki van maxolva a skill menüben, a térképen az összes naracssárga feladat megoldva, már csak pár kérdőjel maradt a map-on meg egy fegyver nincs még unlockolva takkar-nál az utolsó.Asszem végetért a játék. :(

(#726) Nerazim válasza 7om (#725) üzenetére


Nerazim
őstag

Udamot kinyírtad? :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#727) 7om válasza Nerazim (#726) üzenetére


7om
tag

Persze, végigmentem a sztorin, de csak 72%-ot ír.Üres a térkép.:(

(#728) Nerazim válasza 7om (#727) üzenetére


Nerazim
őstag

Most nincs előttem a játék ,de ahol kiírja h mennyi százalék van még hátra ha jól emlékszem századpontosan kiírja. Azt tudod megnézni szvsz ha egy kérdőjelest még felfedezel akkor változik -e valamit a százalék.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#729) 7om válasza Nerazim (#728) üzenetére


7om
tag

Szerintem ez a vége, akkor lesz 100% ha összeszedem "daisha kezek meg karkötök totemek vannak vissza meg a felfedezetlen helyek".

(#730) 7om válasza 7om (#729) üzenetére


7om
tag

:D Változik, már 75%-nál vagyok.

(#731) tesztuser válasza 7om (#729) üzenetére


tesztuser
kezdő

Nekem volt olyan, hogy egy küldetés után a közelben több narancsszínű(?) ikon jelent meg, amik további küldetések voltak. Ezek előtte még nem voltak ott a térképen! Lehet, hogy a másik küldetés elvégzése, vagy a hely közelsége aktiválta az újabb helyek megjelenését.

A térképen már sehol nincs kérdőjel például?

A "Crafting"-ban is lehet upgrade-elni, nyilván a saját barlangban (létszám: 300?) is az összes nevesített szereplő megvan és kimaxolva a lakhelyük?

B-menü, állatok? Mind meg van szelidítve?

A százalékon én is gondolkoztam, nyilván a készítők ebbe beleszámítják a fentieket valamilyen súlyozással (pl. összes karkötő 3%, összes crafting max-on 7%, összes állat szelidítve 8%, stb). Ezekből összejöhet 25-30% is, a többi pedig a küldetésekből.

(#732) Anulu79


Anulu79
addikt

A játék dobozán oda van írva, hogy van szex is a játékban. :DDD Találkozott már valaki ilyennel? :)

(#733) Gaboman


Gaboman
nagyúr

A teljes játék ha csak a főküldetéseket nézzük 30-40% között van, a többi a melléküldetések, outpostok, keresgetésekből áll.
De ez így volt a FC3 és FC4-el is!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#734) Nerazim válasza Anulu79 (#732) üzenetére


Nerazim
őstag

Jaja nekem volt ilyen. Arcpirító volt :DDD Mikor egy ellenséges falut készülsz legyilkolni és odalopakodsz akkor van olyan sátor, ahol nagyban tömi az asszonyt a muki :P

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#735) Nerazim


Nerazim
őstag

Az ilyen pl: raredeer ezeket hogy lehet becserkészni?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#736) mad1 válasza Nerazim (#735) üzenetére


mad1
veterán

Ahogy csinalod a mellek kuldiket majd megkapod valszeg daily bagban.De pl volt olyan hogy wenja beast attackban adott be ritka skint.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#737) k-adi válasza mad1 (#736) üzenetére


k-adi
nagyúr

Rare-t csak akkor kap ha az első csajnak a kunyhója level 2 akivel találkozik a story során.

A térképen ott vannak az ikonok, néha szaladgál rare magától is. De általában Wenja Beast Quest által kapsz rare-t

(#738) 7om válasza tesztuser (#731) üzenetére


7om
tag

Az most jutott eszembe, hogy már volt a "stáblista" tehát ez a vége, a térkép tök üres csak 4-8 kérdőjel van még meg az achiewmentek maradtak még, majd ha nagyon unatkozom még játszom vele de ez így már unalmas(minden kipörgetve után) halott a zóna szinte(quest-ek nélkül értem).Amúgy csak a feladatokhoz kellő állatokat szelidítettem meg a többi még nincs unlockolva, állatok nélkül játszottam úgy izgalmasabb volt a játék.

(#739) tesztuser


tesztuser
kezdő

Dah kiszabadításához kérnék tippeket: 4 db sziklával el kellene zárnom a folyót, hogy ne fuilladjon meg.

Próbáltam tüzes nyilakat lőni a sziklákra, de semmi változás. Itt mit kell csinálni??

(#740) 7om válasza tesztuser (#739) üzenetére


7om
tag

A tűzzel el akarod párologtatni a vizet vagy hogy?:D
Oda kell úszni a sárga pontokhoz és betömni.

(#741) tesztuser válasza 7om (#740) üzenetére


tesztuser
kezdő

Ennél konkrétabb segítség kellene, mivel 1. nem midegyikhez lehet odaúszni, 2. az idő kevés.

(#742) k-adi válasza tesztuser (#741) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kezd a fejétől északra lévővel. Utána folytasd azzal amelyik közelebb van. Így lesz jó a sorrend, nekem elsőre sikerült.

(#743) mad1 válasza tesztuser (#741) üzenetére


mad1
veterán

Shiftel ussz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#744) tesztuser válasza tesztuser (#741) üzenetére


tesztuser
kezdő

Dah megmentése küldetés:

Valaki le tudná írni, hogy KONKRÉTAN MIT kell csinálni? Odaúszok valahova, ami jelölve van a térképen, és mellesleg a fejem fölött van, és...??? Semmit nem tudok vele csinálni, fegyverem nincs a vízben!

(#745) 7om válasza tesztuser (#744) üzenetére


7om
tag

Lehet az a baj, hogy nem craftoltál fürdőgatyát?!Anélkül asszem nem tud úszni takkar.
link

[ Szerkesztve ]

(#746) tesztuser válasza tesztuser (#744) üzenetére


tesztuser
kezdő

Megcsináltam végre ezt is! Korábban az volt a baj, hogy a sziklákat a magasban kerestem, mert azt gondoltam, hogy onnan fognak leesni mint a jégcsapok és eltömítik a vízfolyást. A víz alatt viszonylag könnyen megtaláltam a sziklákat, és valóban gyorsabban kellett úszni a Shifttel, kösz a tippet! Anélkül kifutottam volna az időből, így meg elsőre megvolt.

(#747) Anulu79


Anulu79
addikt

Medvét hogyan tudok szelidíteni? Hiába dobok neki húst csak a felkiáltójel jelenik meg a ”nyugtató” gomb nem.

(#748) k-adi válasza Anulu79 (#747) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ugyanúgy ahogy a többit is.

(#749) Nerazim válasza Anulu79 (#747) üzenetére


Nerazim
őstag

Ha megnyomod a B-t akkor nincs az ikonjánál lakat? Addig nem tudsz amíg el nem érsz egy szintet, meg az se mindegy milyen medve két fajta van aszem :DDD

Ui: Nem ír ki olyankor vmi szöveget, vmi bestmaster ....vmi ?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#750) mad1 válasza Anulu79 (#747) üzenetére


mad1
veterán

Jaja meg kell venni a skillt hozza.

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.