Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#301) Grafirka válasza Nissifer (#299) üzenetére


Grafirka
őstag

Ezt a kondenzcsikos dolgot jo tudni :D En is keresek egy "ritka ozet" egy ideje.Szetnyilztam mar mindent de sehol nem talaltam.

(#302) Nissifer válasza JoceeHunt (#300) üzenetére


Nissifer
tag

Az átlagos állatok is "derengenek", azonban 20-30 méteres csíkot csak a rare animal-ok produkálnak.

(#303) JoceeHunt válasza Nissifer (#302) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Na ezt nem tudtam :), bár mindegy is mert már csak egy rare bitefish-t kéne szereznem, minden más megvan.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#304) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem egy bajom van, de az elég bosszantó.

Amikor odamegyek valakihez, és elfogadom a felajánlott küldetést, a játék ki is írja, hogy frissül a térkép, és megjelenik rajta az adott feladat, de ez mégsem történik meg. Semmiből nem derül ki, hogy merre kéne menni, hol kéne keresni az adott elintézni valót.

Csak nekem nem teszi a térképre a jelet?

(#305) Đusty válasza antikomcsi (#304) üzenetére


Đusty
addikt

Ráteszi de azt ne a környéken keresd hanem jóval távolabb is lehet, azaz ha tele van a térképed még, akkor nem fogod tudni melyik az új, de ott lesz.

(#306) kris75


kris75
aktív tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a tegnap megjelent egy dlc, ez benne van a collector csomagban? Üdv
Krisztián

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#307) djculture válasza kris75 (#306) üzenetére


djculture
félisten

Az maga a gyűjtői kiegészítés "ncludes the Legend of the Mammoth missions (‘Duel of Beasts’, ‘Hunt the Hunters’ and ‘The Trapped Elder’), Blood Shasti Club, Storm Cloud Owl Skin, Flame Fang Sabretooth Skin, Ash Back Mammoth Skin, Wenja Hunter Paint, Crafter’s Perk, Hunter’s Perk, Gatherer’s Perk, and Bomb Pack."

Ez amit ir mind megvannak külön, csak hát egybe megint meglehet venni (szokásos ubiplay marhaság)

[ Szerkesztve ]

(#308) Đusty válasza djculture (#307) üzenetére


Đusty
addikt

És ebből ami küldetés az csak a mammut dlc? A többi az csak a tárgyak stb. hülyeség?

(#309) djculture válasza Đusty (#308) üzenetére


djculture
félisten

Igen csak az az egy küldis dlc van...

(#310) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Azt mondja meg nekem valaki most vettem meg a játékot elkezdtem, tetszik nagyon az elején vok még. Viszont van 1 küldetés mikor először kéne használni a baglyot. Viszont ha a Z-t megnyomom mindig csak az égő bunkóra vált át és nem hívja a baglyot. Mit kell nyomni hogy hívja? Z-t ír a menü de más csinál vele.

PSN: szuhi

(#311) vendingo válasza sz.atesz89 (#310) üzenetére


vendingo
veterán

Y.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#312) orc88


orc88
őstag

Nem tudom mennyire warez / ütközik a szabályzattal, de van egy tuti dlc unlocker. Szívesen belinkelem ha kell. Csak 1 .dll-t kell cserélni hozzá, nem bannoltak ki senkit miatta.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#313) antikomcsi válasza orc88 (#312) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem inkább ne linkeld be, nehogy baj legyen belőle. Ha valakit érdekel a dolog, küldd el neki privátban.

(#314) Htibimor válasza orc88 (#312) üzenetére


Htibimor
senior tag

Ejnye! De...

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#315) orc88 válasza Htibimor (#314) üzenetére


orc88
őstag

Rendben, bocsi! :B :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#316) Đusty


Đusty
addikt

Miért van az, hogy egy idő után nem gyúlnek a skill pontok?

(#317) duronx válasza Đusty (#316) üzenetére


duronx
senior tag

lehet hogy kimaxoltál mindent

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#318) Đusty válasza duronx (#317) üzenetére


Đusty
addikt

nem

(#319) Đusty válasza Đusty (#316) üzenetére


Đusty
addikt

Már nem érdekes megtudtam.

(#320) duronx válasza Đusty (#319) üzenetére


duronx
senior tag

és mi volt a megoldás?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#321) Đusty válasza duronx (#320) üzenetére


Đusty
addikt

Vége felé kb. 90 % felett már csak úgy gyűlnek a skinek, hogyha a térképen lévő narancs küldetéseket csinálja az ember az addigi xp pontos gyűjtés megszűnik. Szóval érdemes a gyűjtögetéseket kimaxolni mire ideér az ember nehogy a végén ne legyen elég skillpontja, bár szerintem így azért némileg több fog gyűlni a kelleténél. Persze ez csak azokat érdekli akik ki akarják maxolni a játékot.

(#322) Maotun


Maotun
őstag

nem lelem a szuper medvét, farkast, kardfogút :W :W :W

(#323) Đusty válasza Maotun (#322) üzenetére


Đusty
addikt

Küldetés során kapod majd meg azokat a vadászási lehetőségeket.
Balra a leghátsó előtti a kunyhója azt hiszem,az a csávó aki majdnem úgy néz ki mint egy csaj :)

[ Szerkesztve ]

(#324) Đusty


Đusty
addikt

Akinek meg van a 100% megnézné a fő barlangban a beasts falon, hogy a jobb oldali sorban mi felülről az 5. állat? Nálam csak kérdőjel van és emiatt nincs meg a 100% csak 99,69. Én a rare red bitefish-re tippelek, viszont olyan skinem meg van nem is egy úgyhogy nem értem. Szóval jó lenne ha valaki megnézné.

(#325) antikomcsi válasza Đusty (#324) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A jobb oldali oszlopban felülről az 5. ritka fehér szarvas.

(#326) Đusty válasza antikomcsi (#325) üzenetére


Đusty
addikt

Köszönöm szépen, megyek vadászni :)

(#327) Maotun válasza Đusty (#323) üzenetére


Maotun
őstag

kijövök a barlangból és balra? ott a vadász csaj van annak meg kell még egy rare dear bőr de csak 1 volt szerte a vadászmezőkön tőle nem kapok küldit szóba sem ál velem mig a qrva rare dear skin-t meg nem kapja :W :W :W
kérdés továbbra is : best tigger,mackó,farkas hogyan szelidíthető????

(#328) orc88 válasza Maotun (#327) üzenetére


orc88
őstag

A vadász csaj adja majd a küldit a fenevadakhoz :DDD :DD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#329) Maotun válasza orc88 (#328) üzenetére


Maotun
őstag

m i k o r ??? ha megkaptam a rare őzes kunyhót minden gübics, nád, bőr megvan csak a rare dear ból 1 van 2 helyett és 3 napja nem lövök csak sima bambit :U már nem is emlékszem mere volt a rare dear :U :U :U
pedig szerintem addig nem ad küldit a morcos amazon (hogy húznám karóba) kár nincs ilyen skin :DDD

(#330) orc88 válasza Maotun (#329) üzenetére


orc88
őstag

:DDD Elméletileg a rare deer is ugyan ott található, ahol a többi is, csak ritkábban fordul elő. :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#331) Maotun válasza orc88 (#330) üzenetére


Maotun
őstag

akkó ritkábban járok a dear deer felé :DD elírtam nem kicsit....

(#332) vico84 válasza Đusty (#323) üzenetére


vico84
csendes tag

Az nem csaj?
:DD

(#333) Đusty válasza vico84 (#332) üzenetére


Đusty
addikt

Először én is azt hittem de az utolsó küldetések bejátszásainál már látszik, hogy nem :)

(#334) orc88 válasza Đusty (#333) üzenetére


orc88
őstag

Valamit benéztél, mert az tényleg csaj. :DD :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#335) Đusty válasza orc88 (#334) üzenetére


Đusty
addikt

Na ne szívass a vadász? :)

(#336) orc88 válasza Đusty (#335) üzenetére


orc88
őstag

Igen, Jayma. Remélem jól írtam le.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#337) LackoMester


LackoMester
addikt

üdv.
Pár hét után újra van egy kis időm gémelni , de elakadtam, h. tudnék végigmenni azon a barlangon ( Udam canyon ) ahol mérges füstől alapból meghalok. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#338) vendingo válasza LackoMester (#337) üzenetére


vendingo
veterán

Esetleg gyógynövényes cuccal? Asszem TAB -ra jönnek elő a lehetőségek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#339) LackoMester válasza vendingo (#338) üzenetére


LackoMester
addikt

azaz, a sárga leveles ( kersztes ) cucc segitett, köszi :R

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#340) Đusty


Đusty
addikt

Ez egy baromi jó játék lett, remélem nem csak far cry 5 lesz hanem primal 2 is :)
Az se érdekel ha csak a térkép és a sztori lesz más :)

[ Szerkesztve ]

(#341) Dragon27


Dragon27
senior tag

Kéne ritka szarvas bőr,de nem találom melyik az! A Dupla íj-t szeretném megszerezni de hiányzik 2 rare deer skin a térképen hol :F

(#342) vico84 válasza Dragon27 (#341) üzenetére


vico84
csendes tag

Ugyanott ahol a szarvas csak ritkább.
Egyébként küldetés is adja.

(#343) antikomcsi válasza Đusty (#333) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha a vadász nem csaj, akkor én kurvára át vagyok verve! :DDD

Ha Takar lennék még meg is másztam volna! :D

(#344) JoceeHunt válasza antikomcsi (#343) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nyugi, Thaiföldön ez normális dolog :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#345) maszi99


maszi99
őstag

2 évig játszottam 1 online játékkal most befejezem mert lassan túlnő az életemen.
Visszatérek a lemezes kézzelfogható 1 személyes (esetleg csoportos) játékokhoz amit akkor veszek elő, és ott folytatom ahol épp abbahagytam amikor épp időm van rá....
Witcherrel elvagyok de keresni akartam 1 igazán kedvemre a valót, és ez a témakör (idő) régen is vonzott...
Csak soha nem volt olyan az egész amilyen nekem tetszett volna igazán...
Néhány bemutatót, trailert megnézve igen látványos , és jól felépített a gamepod leírása alapján (ajánlják) a műfaj kedvelőinek.
Nincs még nagyon végignyálazgatni itt az összes hozzászólást... de kíváncsi lennék a személyes véleményetekre... ezzel csak úgy is fanatikusok játszanak, és ínyencek... bár előfordulhatnak olyanok is akik csak kipróbálták "lesz ami lesz" és megragadta őket a téma, játék .
Előre is köszönöm a visszajelzéseket... nem kell spórolni se a pozitív se a negatív dolgokkal sem...
Semmi nem lehet tökéletes....
Köszönöm :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#346) Dragon27 válasza vico84 (#342) üzenetére


Dragon27
senior tag

köszi :)

(#347) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok,segítséget kérnék,mert eltűntek a dárdáim és még a hely is lockolva lett,mi lehet az oka,hogyan oldhatom fel?
Köszi!

:R

(#348) orc88 válasza ScomComputer (#347) üzenetére


orc88
őstag

Uplay fájl ellenőrzés futtatása?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#349) Đusty válasza maszi99 (#345) üzenetére


Đusty
addikt

Ne tartsd vissza magad, nyugodtan vedd meg minden percét megéri. Pedig engem a kor egyáltalán nem vonzott, nem is gondoltam volna, hogy ebből ki lehet hozni bármit is. És far cry rajongó sem voltam az elsőt 15 perc után abbahagytam a másodiknál a főküldit nyomtam végig a 3-tól pedig már 100% az összes ezek tényleg tanulnak az előző részek hibáiból és egyre jobb lesz :). Szóval ez egy ritka érdekes jó, kevés bugos játékra sikerült, néha káromkodó, néha belefeledkező, néha csak gyönyörködő élvezetes játékélményt adó alkotás. A 100% nagyjából 50 órámba tellett és nagyon sajnálom, hogy vége lett. Az egyetlen küldetéses dlc viszont elég "dlc"-sre nekem gagyira sikerült, az nem nagy szám. DLC-ben eddig sem jeleskedett ez a sorozat talán az előző rész yetise volt valamirevaló. Szóval ez magasra tette a mércét (nekem a tornyok kicsit hiányoztak) és nagyon remélem, hogy lesz folytatásuk.
A scifi világába nem tudnám elképzelni ezt a sorozatot és nem is szeretem de ezeknek lehet még az is összejönne :) .

[ Szerkesztve ]

(#350) maszi99 válasza Đusty (#349) üzenetére


maszi99
őstag

most nagyon nem erre kellene a pénz... de 1 csak belecsöppent játékos akit magával ragadott a játék nekem mindennél többet ér :)
Köszi a korrekt összegzést....
Hétvégén ha tehetem meglátogatom az 576-ot :)
remélem megéri az árát.... 13 ezer pénzt azért én sokallom így hirtelenre ezért...
:R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.