Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#401) maszi99


maszi99
őstag

Akkor nyomok 1 civil éltbeli küldit... :K
Azt este visszatérek (ráállok) erre a kötélszerzős dologra...
Remélem addigra valaki megszán és dob valami segítséget hozzá :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#402) duronx válasza maszi99 (#401) üzenetére


duronx
senior tag

Far Cry Primal Végigjátszás #5 THE VR 8:30tól nézz bele :)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#403) Kacsa75

Szervusztok Kedves Fórumtársak!
Kérlek Benneteket segítsetek ha tudtok.
Kijátszottam a játékot kétszer,utána elindítottam a lehető legnehezebb,extra nehéz szinten,amit csak felajánl a játék.
Kisvártatva rájöttem,hogy ez nekem így roppantúl nehéz és ismét egy új játékot kezdtem normál beállításokkal.
Az új játék kezdete óta nincs meg a "jelző köröm",ami a zöld élet csíkok felett szokott megjelenni a bal alsó sarokban.
Szeretném tisztelettel kérdezni,hogy ez most hiba és inkább próbáljak új játékot kezdeni,vagy lehetséges,hogy én nyomtam el valamit és vissza lehet emelni a képernyőre egy-két gomb lenyomásával?
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Isten áldjon Titeket!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#404) vendingo válasza Kacsa75 (#403) üzenetére


vendingo
veterán

Mini map-ra gondolsz? Van olyan játék amihez nem jár a minimap. Kezdj másikat, vagy állíts nehézséget, ha lehet.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#405) Kacsa75 válasza vendingo (#404) üzenetére

Szervusz Kedves Uram!
Először is köszönöm az időd és a segítséged.
Külön köszönöm a kijavítást.
Igen a mini map-ra gondoltam.
Az a gondom,hogy az eddig kétszer végigvitt játétok ugyan abban a beállításban játszottam ki,mint amin most van és az előzőeknél ott volt a mini map.
Megfogadom a becses tanácsod és újra indítom Uram.
Még egyszer köszönöm Neked.
Isten áldjon,minden jót kívánok Neked.

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#406) vendingo válasza Kacsa75 (#405) üzenetére


vendingo
veterán

Ha jól emlékszek, akkor az egyik Patch-ben jött a survival játékmód, ott több mindent is lehet állítani új játék kezdetekor, és mindegyikhez van egy rövid leírás, hogy az egyes játékmódok milyen nehezítéssel járnak.
Szerintem te egy olyat állítottál be, amihez nem jár a Map. Esetleg játék közben a beállításokban nézzél rá, hogy állítható-e a nehézség. Normál módban állítható, survivalban nem tudom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#407) Kacsa75 válasza vendingo (#406) üzenetére

Szervusz Te Úr!
Szívből köszönöm ismét!
Este otthon megnézem mit tehetek.
Isten áldjon meg Téged!!!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#408) maszi99


maszi99
őstag

Ez nagyon Űber.... :))
gondoltam megkeresem a félkarú barlangját.... csak úgy találomra ahol a térképen láttam...
Félkarút nem találtam ben ... de kitakarítottam a barlangot ... meg összeszedtem amiket kellett...
Jövök ki mert írja hogy : "cave complette".... majd visszavezényel ugyanoda ezzel a küldivel: "burn the izila camp" :U
Hát ez a küldi mint megnéztem a videókat közel se ott van :(
Na akkor most sorjában... a félkarút nem találtam ahol kellene lennie... teljesen más barlangban voltam, és utána teljesen más küldetést kaptam ami nem ott van ahol annak kellene lennie amely barlangban jártam....
Ez még semmi ... mikor eltávolodom folyamat visszadobál hogy a barlangos küldit újra kell nyomni mert nem lett teljesítve.... holott mikor kiírta teljesített távoztam a barlangból...
Kissé nyakatekert lett a KATYVASZ :W
bármit teszek visszavezényel a barlangba.......

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#409) Grafirka válasza maszi99 (#408) üzenetére


Grafirka
őstag

Ilyen kuldeteses hibaba szaldtam bele a minap. Az egyik "Urki" megbizast teljesitve visszatertem hozza es mikor belepek a kunyhojaba akkor ismet elindult a kuldetes elejen , mar latott animacio es kezdodott elolrol az egesz.Vissza kellett mennem es meg kellett oldjam ismet az egeszet elolrol.( a 3 koves kuldetesrol van szo )

(#410) maszi99 válasza Grafirka (#409) üzenetére


maszi99
őstag

Hagytam az egészet... és csináltam teljesen más dolgokat...
Majd mikor egyre nehezebben haladtam a játékban és bosszankodtam a nehézségen...
Valami oknál fogva visszavezényeltem a hősömet "Takkar" az alapbarlangba...
Láss csodát mindent tudtam azonnal fejleszteni :)) ugyanis lassan bármit szedtem össze mindenre full telítettséget írt a rendszer...
Most hogy megoldódtak a fejlesztések felpörgött a játék..... a varázslónál levő lórúgás piák azok nagyon durvák :U
Normál esetben szerintem nagyon súlyos kórságokat lehetne összeszedni efféle véres katyvaszoktól.. :Y még szerencse hogy ez csak játék ;)
Most akkora kedvet és lendületet kaptam hogy teljesen újraértékelődött a játék a szememben...

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#411) HEAHEA


HEAHEA
tag

Sziasztok!
Lenne 2 kérdésem:

1. Nemrég frissült a játék, azt tapasztaltam, hogy a vadakat nem tudom irányítani az adott helyre,mint korábban. Viszont a bagoly irányításakor már igen, akkor reagál az adott gombra. Próbáltam a billentyűzet kiosztást visszaállítani, de nem hozott eredményt. Csak nálam van ez így, vagy a frissítésben van bug? Mit tanácsoltok?
2. A térképen lévő kék rombuszok, mint barlangrajzoknál, mit kell csinálni, hogy aktiválódjanak? Odamegyek a sziklafalhoz, látszik hunter mode-ban a falfestményen a piros tenyérlenyomat és az odavezető piros lábnyom, és aztán...?

(#412) orc88 válasza HEAHEA (#411) üzenetére


orc88
őstag

A rombuszoknál ha jól tudom le kell lőni a sziklafalról az Izila maszkokat.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#413) HEAHEA válasza orc88 (#412) üzenetére


HEAHEA
tag

Az izila maszk, az a kék háromszögben három fekete pötty, azt tudom. Rosszul fogalmaztam kettős rombusz, az egyik takarva van, nézd meg a térképen mire gondolok.
A vadak irányítása nálad jó?

(#414) orc88 válasza HEAHEA (#413) üzenetére


orc88
őstag

Nem tudom mik azok :P
Az irányítás rendben van, meg minden más is. :F

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#415) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! Valaki meg tudná mutatni PS4 en share playben a játékot?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#416) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Ismerősöm megvásárolta a játékot. Mivel a héten dolgozik, így Uplay-ról letöltve én is játszanék 1 kicsit.
A kérdésem a következő!
Letöltöttem a játékot, és látom a haverom mentését.
Ha én kezdek 1 új játékot, akkor lehet majd váltogatni az Ő játéka és az én játékom közt?
Vagy érdemes megvárnom míg végig viszi, és utána próbálkozzak?
42%-nál jár a játékkal, így nem szívesen próbálkoznék az új játékkal, ha a régi mentés veszik...

:R

(#417) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán értem a végére és azt kell mondjam, megérte az érte kiadott pénzt! A karakterek kidolgozottsága és háttértörténetük (ha mondhatjuk így) teljesen rendben volt, a küldetések változatossága pedig olyan amilyen, de tekintve, hogy milyen korba és világba helyezték az egész játékot szerintem ebbe nem érdemes belekötni. A falu fejlesztése és a skill rendszer is jól működik, bár számomra kissé szokatlan volt a nagy gyűjtögetés és fejlesztgetés, főleg úgy, hogy egy Far Cry játékról beszélünk. Easter egg is akad benne bőven, kettőhöz nekem is volt szerencsém, de ezek felfedezését meghagyom Nektek. Pár Outpost vár még elfoglalásra ill. Bonfire és teljesen végeztem vele, közel 18 óra alatt.

forrras2: Bár nem próbáltam még a New Game lehetőséget, de szerintem felülírja a már korábbi mentett állást. :F

(#418) forras2 válasza Sarkadi (#417) üzenetére


forras2
őstag

Az automentést tuti, hogy törli... Csak vajon a kézi mentéseket törli-e?
Mert ha nem, akkor nincs probléma... Bár mentést a gépemen nem találtam sehol sem. Mert ha lenne a gépen mentés, akkor nem lenne probléma, mert akkor tudnám, hogy az Ő gépén is van mentés, akkor pillanatok alatt vissza lehet állítani a mentéseket!
Azért köszönöm :R

(#419) Sarkadi válasza forras2 (#418) üzenetére


Sarkadi
tag

A mentéseket itt találod: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames

(#420) forras2 válasza Sarkadi (#419) üzenetére


forras2
őstag

Ahham, köszönöm!
Szóval Haveromnak meg vannak a saját mentései.
Akkor annyi a dolga, hogy legközelebb mielőtt elindítja a játékot, innen kimásolja a mentéseket.
Majd jöhet a játék indítás. Ekkor ide letölti a felhőből a mentéseket. Utána a kimásolt mentéseket vissza rakja, felülírja, és már tud is játszani a saját mentésével.
Akkor ezt is megoldottuk, köszönöm a segítséget! :R

(#421) forras2


forras2
őstag

Jelentem, new game-nál a kézi mentések megmaradnak! Úgy hogy minden rendben! :))

(#422) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! Nagyon off, és nem konkrétan a Primalhoz kapcsolódik a kérdésem, hanem a Far Cry 3-hoz, csak sajnos az a topik eléggé kihalt...
De szerintem a Primalnal is hasonlóképp működnek a dolgok UPlayen.

Megvettem Steamen a Far Cry 3-mat. Nekem már volt egy AC játékom UPlayen, így Simán ment a Linkelés. Viszont! Nem tudjátok véletlenül ha Multiban szeretnék játszani, akkor Hogy lehet megváltoztatni a Legacy Username-t? mert hiába változtatom a sima Usert, a Legacy Fixen marad a Guest.....563...

Előre is nagyon köszönöm. és Bocsánat az OFFÉRT.

[ Szerkesztve ]

(#423) orc88 válasza Walter_White (#422) üzenetére


orc88
őstag

Legacy-t nem lehet, az örökre úgy marad, hogy legyen egy név amivel bármikor megtalálják azt az accountot a többiek.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#424) Walter_White válasza orc88 (#423) üzenetére


Walter_White
senior tag

Guest..... és még a Multiban is azt irja ki a Lobbyban... másnak rendesen a választott "nevét"... vagy az olyan hogy Én a Guestet látom, mások meg a Usernevemet?- amit megattam UPlayen? (értelmetlen lenne)

(#425) Grafirka


Grafirka
őstag

Elnezest ez nagyon amator kerdesnek tunik de , a FC primalt hogyan lehet uninstallalni ? Az add remove programban nem jelenik meg a jatek exe. A jatek konyvtaraban nem letezik uninstall FC-Primal exe. Ubisoft game launcherben vagy egyeb rejtett mappakban ami a far cry primalra vonatkozik sehol nem talalok egy uninstallt.

[ Szerkesztve ]

(#426) duronx válasza Walter_White (#424) üzenetére


duronx
senior tag

https://club.ubi.com/bejelentkezés
jobb felső piros nyíl/ fiókinformáció/ ACCOUNT INFORMATION alatt változtattam meg

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#427) orc88 válasza Grafirka (#425) üzenetére


orc88
őstag

Nekem a vezérlőpultban a programok és szolgáltatásoknál ott van a listában.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#428) monosz válasza Grafirka (#425) üzenetére


monosz
őstag

Ha nagyon nem megy,akkor így:

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#429) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Tegnap megvettük a játékot
Letöltöttük majd indítás után ez a kép... vagy kékhalál

Ötlet?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#430) vvega30 válasza zsloti (#429) üzenetére


vvega30
senior tag

Milyen kártya? Driver frissítés volt? Esetleg reinstall game, bár tuti nem az a gond.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#431) zsloti válasza vvega30 (#430) üzenetére


zsloti
senior tag

Radeon HD 7870
Elvileg aegujabb szoftver van rajta
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#432) orc88 válasza zsloti (#431) üzenetére


orc88
őstag

DDU-val driver letakarítás, majd újra rakás, esetleg Uplay kliensben a játéknál fájl ellenőrzés.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#433) zsloti válasza orc88 (#432) üzenetére


zsloti
senior tag

Letakarítva-feltelepítve de semmi változás:(
Ellenben felhúztam magam és felraktuk az én gépemre ami egy őskövület(intel g840 proci 4giga ram és egy gtx 430 as vga) ...közepes grafikán 50-60 fps el megy:)
Viszont itt nem ülhet a gyerek egész nap :)
Zs

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#434) orc88 válasza zsloti (#433) üzenetére


orc88
őstag

Amd 15.7 es drivert probald meg, az mindenre jo volt :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#435) Hajdi válasza zsloti (#429) üzenetére


Hajdi
senior tag

Anno, mikor engem ilyen kép fogadott, akkor a vga ment tönkre. Esetleg egy csere a két gép közt és nézd meg mit produkál. Ha a te gépeden is ugyanez a kép fogad, akkor a kari adta be a derekát.

"The Man Who Sold the World"

(#436) zsloti válasza Hajdi (#435) üzenetére


zsloti
senior tag

Hm.. Az az érdekes hogy egy csomó játék ami jobban terheli a videokartyat (pl:fallout 4) tökéletesen megy full grafikan
Azért egy próbát megér
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#437) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

Ma kaptam ajándékba PC-re Farcry Primal-t...2 DVD-s bontatlan verzio....uplay is feltelepült...csináltam neki klienst....minden pöpec...konfigom az aláirásomban látható.....uj driver van fent (de régebbivel is ugyanez a gond)

szóval elinditanám...töltő képernyő 5 mp-ig aztán villan egyet a kép mindig az uplay-es főöldalra dob.....könyvtárból kikeresve az exe-t vagy asztalrol parancsikonból...vagy uplay felületről a "játék" gombra nyomva is ugyanaz.........

ha egyszemélyes a játék....akkor mi a reteknek ez a uplayes marháskodás hozzá...meg a netkapcsolat miért kell ennyire ? (steam-et sem használtam eddig soha.....ezt a uplay-t meg főleg nem....énmár csak ilyen maradi vagyok hogy feltelepitem és szeretnék játszani...... :/ :)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#438) kp59 válasza GEIL (#437) üzenetére


kp59
aktív tag

Esetleg próbáld meg offline módban elindítani. Tiltsd le a hálózati kapcsolatot (vagy húzd ki a modemből a kábelt) és a játékot elindítva válaszd az offline játékot. Én így játszottam végig (mondjuk nekem ment volna hálózatosan is csak hát én is régimódi vagyok).

A géped amúgy bőven elegendő hozzá.

(#439) GEIL válasza kp59 (#438) üzenetére


GEIL
addikt

Köszi a tippet...kiprobáltam....ez a szöveg fogadott... :((( :((( :(( :( :Y tehát az első inditáshoz online kell lennem...de nemindul akkorsem :D a "töltőképernyő" középen bejö9n 5 mp-re aztán tolná ki full screenbe..de csak villan egyet és visszakapom a uplay alkalmazás-t...... :Y

2X ujrahuztam....file-ok ellenőrizve...kód beadva neki,, aktiválva...driver legújabbb...minden vga driver settings default..........annyi minden buherát megoldok a gépen ez meg kifog rajtam. :O

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#440) GEIL válasza GEIL (#439) üzenetére


GEIL
addikt

Ennyit látok...de sehová nem megy tovább. :((( :((( :((( ez most "online mód"

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#441) GEIL válasza GEIL (#440) üzenetére


GEIL
addikt

cd-kulcsot beirva neki mégegyszer:

Játékfájlokat "hitelesitettem" is már 3X......minden ok, de mégsem jó. :Y :W :W

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#442) vvega30 válasza GEIL (#441) üzenetére


vvega30
senior tag

Esetleg próbáld már meg másik meghajtóra telepíteni, már ha van. Esetleg másik könyvtárba?
Nincs jobb ötletem:(

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#443) GEIL válasza vvega30 (#442) üzenetére


GEIL
addikt

köszi !

leradirozom és megprobálom a program files-ba...ahová akarja eredetileg tenni :K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#444) GEIL válasza GEIL (#443) üzenetére


GEIL
addikt

sajnos ugyanaz.....amikor indulni a kéne a töltőképernyő után, akkor villan egyet mintha kidobná fullscreen-be...de csak a uplay-es alkalmazás jön vissza.....ott megint rányomok a kék "játék" gombra....ujra töltőképernyő 3-4 mp-ig...villan egyet a fullscreen és megint a uplay ablak...így körbe körbe.....mindegy neki hogy uplay ablakon nyomok "játék"ra, vagy kikeresem intézőből az exe-t..vagy program files...vagy DVD-ről..mindig ugyanaz. :W :W :W :Y :(((

Win 7 prof. 64 bit az op.rendszerem. :((

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#445) Đusty válasza GEIL (#444) üzenetére


Đusty
addikt

Próbáld meg az automatikusan elinduló, futó alkalmazásokat letíltani, azaz semmi ne fusson a háttérben az alap op rendszeren kívül, se vírusírtó se semmi.
Én a szintén uplayes division-nal jártam így, hogy megvettem de azóta se futott a gépemen egy másodpercet sem és a supportnak sem volt fogalma, hogy mitől az ötödik ugyanolyan levelük után fel is adtam.

(#446) GEIL válasza Đusty (#445) üzenetére


GEIL
addikt

köszi a tippet !

Ha lesz idő akkor este kiprobálom.....ha ugysem lesz jó, akkor feldobom a fiam gépére, bár az picit gyengébb, de most az a lényeg hogy lássam hogy azon elindulna-e vagy sem. :((( :o :K :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#447) GEIL válasza GEIL (#446) üzenetére


GEIL
addikt

Vírusvédelem és hálókártya letiltva....minden ugyanúgy történik...fullscreeen villanás és viszakapom a uplay oldalt OFFline-ban.... :((( :(( :((( :(( :O

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#448) vendingo válasza GEIL (#447) üzenetére


vendingo
veterán

A játék ilyenkor nem jelenik meg a tálcán?
Ha igen, akkor alt+enter.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#449) GEIL válasza vendingo (#448) üzenetére


GEIL
addikt

Sajnos a tálcán sem jelenik meg.... :U :o :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#450) vendingo válasza GEIL (#449) üzenetére


vendingo
veterán

Win, driverek újratelepítése?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.