Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Fallout No.1-t vennék! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Hello eweribodi!
Wan 1 kis gáz! Most gyilkoltam végig a Fallout 2-t, és azt hiszem beleszerettem ebbe a játékba, kellene valahonnan, valamilyen formában(freeware, vagy akár megvásárlás) az ELSŐ rész, aki ebben a segítségemre tudna lenni, az kérem jelentkezzen. Köszike

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#2) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Ennyire senki???????
Na ne, biztos van valaki, akinek ott porosodik a lemez a polcán, és kedveli is, csak már szétjáccotta...
Na, GYerünk... Mi lesz már...?

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#3) anaqer válasza barbikenje (#2) üzenetére


anaqer
veterán

Az egyik régebbi PC GURU mellé ezt csomagolták, próbálj meg felhajtani egy havert akinek megvan! Boltban sajnos nem láttam már pár éve...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) fügike


fügike
senior tag

Megvan. Vagy 6x végignyomtam. Sokkal jobb a hangulata, mint a 2-nek!:))

Boci-boci tarka!:D

(#5) barbikenje válasza fügike (#4) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Igen tisztelt Fügike!
Szeretnélek megkérni, hogy valamilyen formában vegyük fel a kapcsolatot, mert ennek a játéknak igencsak örülnék. Tudod, közeleg a Karácsony és ezt figyelembe véve nem lehetne ez az idei egyik jócselekedeted, a Télapó biztos díjazná...
Amennyiben válaszolnál, a mail címem csankesz@freemail.hu

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#7) barbikenje válasza fügike (#4) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Fügike mail címedre is írtam, remélem megtalálod...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Fallout No.1-t vennék! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.