Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fáj a derekam piszkosul... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Mi a helyes székmagasság? Hogyan üljek? Tényleg kellene az az óránkénti 10 perces szünet?

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát, nekem gerincferdülésem van, elmentem ilyen gyógytorna szerűségre, megtanultam, toltam egy ideig, aztán szépen lassan elfelejtettem a gyakorlatokat. Utána vagy két évvelé elkezdtem gyúrni, na akkor veszettül fájt a hátam, de nekem izmok kellettek minden áron, a hülye fejemmel. Még fájt egy ideig, de mostanában szinte semennyit nem fáj, mert a suliban a padon csak aludni szoktam. :) Most a szünetben meg azért mozgok... :D

I am having fun staying poor.

(#3) viharhozo válasza Vikthor (#1) üzenetére


viharhozo
addikt

Ahogy igy elgondolkodom, eleg sok helyzetben faj a derekam, viszont a szekemben sose. Rendes derektamaszos szeked van?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#4) lol válasza Vikthor (#1) üzenetére


lol
senior tag

(#5) Vikthor válasza Drizzt (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ilyen nyugis suliba jársz? :)) nemtudom, de vhogy nem jön össze nekem ez a ''jól'' ülés. Helyezkedek jobbra-balra, kinyújtom a lábam, hátra rakom sehogyse akar jó lenni. Ötlet?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) Vikthor válasza viharhozo (#3) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen olyan. milyen szögbe állítod, hogy jött be neked?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7) Drizzt válasza Vikthor (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Menj el a hátológusghoz, nem ugrik be a neve, de a rheumatológusra gondolok, hanem másra. :) Ő elmondja, mi a helyzet, lehet beirat gyógytornára, aminek javítania kell. Próbálj meg mindig ''kihúzva'' ülni, nemtom. :) Ilyesmi.

I am having fun staying poor.

(#8) SpiT


SpiT
tag

Olyan székben ülj, ami kicsit jobban meg van döntve hátra és sok súlyt levesz a derekadról!

Winbond BH-5 rlz ;]

(#9) válasza Vikthor (#1) üzenetére



addikt

Próbáltál olyan térdelős széket?
Elméletileg erre találták ki.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10) viharhozo válasza Vikthor (#6) üzenetére


viharhozo
addikt

Teljesen default beallitason van.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#11) Vikthor válasza (#9) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen, de abba el szoktam esni, mert kell mozognom jobbra balra... kábelekért meg mittomén mi a rákér még, szal motognom kell néha székkel együtt, jó nincs rámragasztva vagy ilyenek, de gurulok...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12) Vikthor válasza viharhozo (#10) üzenetére


Vikthor
nagyúr

azaz? mi a szög? leméred?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Sztem 1 vagy 2 kezelés egy jó csontkovácsnál simán ''kigyógyít'' a bajodból. Nekem legalábbis pikkpakk sikerült megszüntetnie a derékfájásomat 2 kezeléssel.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) Batman


Batman
őstag

Hali!
Mérlegeltem és úgy döntöttem zárom e topicot , mivel nekem is sok mindenem fáj jelen pillanatban és ha nyitnék mindegyiknek topicot nem hiszem hogy jo szemmel néznék.
Találtam 2 topicot amibe bele illik sőt a Tetőtől talpig-ban bármilyen testi problémáról lehet vitatkozni, ezt akár gyüjtő topicnak is nevezhetnénk.
Ha van bármiféle ellenvetésed akkor a jogos mod. topicban szivesen válaszolok mindenre.


Bővebben: link
Bővebben: link


üdv
Batman

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Fáj a derekam piszkosul... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.