Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ez miez?

Hozzászólások

(#1) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

beteszek egy dvd-t, furcsa hangja van... kinyitom és ez volt benne:


nem a toll, a szivacsgyűrű. pontosan a cdk dvdk belső, átlásztó méretében van. vagy egy hengerdvd-ben volt leszorító, aztán vhogy belekerült, vagy bentről jött ki.

vki meg tud nyugtatni, h ez nem bentről jött ki?

- no es importante -

(#2) Flashy válasza Sixkiller6 (#1) üzenetére


Flashy
veterán

szerintem nem tudunk megnyugtatni. belőle szedted ki, akkor bentről jött ki, nem? :D amúgymeg sok mindent úgyse tudsz tenni bárhonnan is jött, még ha a meghajtó része volt eddig, akkor se valószínű hogy vissza tudod hekkelni bele. ha működik ezután is akkor vond meg a válladat.

(#3) Sixkiller6 válasza Flashy (#2) üzenetére


Sixkiller6
őstag

biztos h bentről jött ki, csak kérdés, h előtte hol volt? bent a mechanikában, vagy csak ráragadt egy dvdre és azzal ment be?
de még garos a dvd-íróm, így ha tutira az ő tartozéka, akkor csere...

- no es importante -

(#4) Winner_hun válasza Sixkiller6 (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

A toll is benne volt? :D:D:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) mg105


mg105
senior tag

ez valami átalakitó-rom, hogy beraksz egy dvd-t, és ilyen jön ki belőle? érdekes...
alulról vagy felülről jött?

(#6) Sixkiller6 válasza mg105 (#5) üzenetére


Sixkiller6
őstag

a tálca belső részén volt...

- no es importante -

(#7) WuDu


WuDu
tag

Látsz rajta ragasztási nyomot? mert akkor bentről jött ki :)

Amugy nemhiszem, hogy tartozék lenne, mivel a korong forog ugyi, ez a vacak szivacs meg nem birná ki...De lehet hogy tévedek, de eddig 20-22 CD meghajtót szedtem szét és azokban nem volt...Rossz DVD olvasót még nem volt szerencsém ''kibelezni'' :))

Amugy mukodesi elve az olvasónak: berakod a korongot a tálcára, az beviszi, motor felemeli a tálcáról és hozzászoritja a tetején egy hengerhez. Motor elkezd forogni = korong forog = henger forog, LED csuszkál ide oda... Na tehát, csak egy helyen lehetne benne a szivacsod, az pedig a henger, de akkor azon meg megcsuszhatna a korong...

[Szerkesztve]

(#8) harry


harry
veterán

Vazz, miez a tulpara. haver vett egy 10es csomag DVDt, annak a tetején volt, h leszorítsa őket. pár napja még nekem is itt hentergett az asztalon, de már kidobtam. Gondolom a lemezhez tapadt, és véletlenül ez is bekerült.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9) Sixkiller6 válasza harry (#8) üzenetére


Sixkiller6
őstag

na, erre vártam...
nem szoktam hengeres dvd-t venni.
asszem megnyugszom, thx

- no es importante -

(#10) mg105 válasza Sixkiller6 (#9) üzenetére


mg105
senior tag

szerintem is hagyd a franca, ha jo a dvdrom, akkor nincs mit idegeskedni!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ez miez?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.