Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121221) djculture válasza Źşë' (#121219) üzenetére


djculture
félisten

Mennyire drágult meg amúgy? Mert pont néztem hogy jött róla email mindenféle szar táblázatokkal hogy mi mennyibe fog kerülni..

(#121224) djculture


djculture
félisten

Az szép akkor jobb ha hanyagolom...

(#121240) djculture


djculture
félisten

Na már a gamersgate felhasználási feltételei is megváltoznak vpn-t használ valaki akkor lefogják tiltani az adott fiókot.

(#121250) djculture válasza Crytek (#121249) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon követem a történéseket de nekem nem komoly vga-d volt? Most meg valami igp.röl hadoválsz..

(#121290) djculture válasza i2k (#121283) üzenetére


djculture
félisten

31123mb az új verzió, a 8010megás eredeti eltörpül mellette.

[ Szerkesztve ]

(#121342) djculture válasza Csapoati (#121340) üzenetére


djculture
félisten

Minden játék olcsóbb ott :)
Shadow of the Tomb Raider Croft Edition-t én is valószínűleg ott veszem 89 euros steam ár már túlzás..

(#121395) djculture


djculture
félisten

flatout ultimate carnage win10 alatt ezzel működik, gondolom a nevétől függetlenül más live-os játékhoz is jó.. [link]

(#121527) djculture


djculture
félisten

Sniper Ghost Warrior 3 -ból kilett már gyomlálva a sok hiba? Érdemes pénzt adni érte?:)

(#121711) djculture válasza Crytek (#121698) üzenetére


djculture
félisten

Én 5 percig bírtam a szinkron hangok burleszkbe illőek, meg az a futás...

(#121768) djculture


djculture
félisten

Na újabb rendszer Bethesda.net.. fallout újabb része csak ott lesz megvehető.

(#121770) djculture válasza cyberkind (#121769) üzenetére


djculture
félisten

Akkor sok játék kifog maradni mert már az uj call of duty-t is rebesgetik a rage 2-t és a doom uj részét is hogy igy jön ki pc re. Lehet a kiadó minden játékát csak saját rendszerben adja majd ki... Én se örülök neki megint egy új fiókot kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#122327) djculture válasza morfondőr (#122326) üzenetére


djculture
félisten

Ja engem is érdekel a játék de egyelőre nem igazán győzött meg hogy annyira megérné a fullos verzió:
7 challenge tombs
7 weapons, outfits, and skills
Multiple narrative side missions
1 of each of the above will be exclusive to the Season Pass

Azért árban se gyenge 89 vs 59 euro 29 ezer vs 19 ezer jó magyar forint. Tudom lehet venni olcsóbban buzi oldalakról amelyeknél retteghet az ember mikor veszik el lopott kártya ügylet miatt... Az a baj az új játékokra nagyon rávannak állva a bankkártya tolvajok.

[ Szerkesztve ]

(#122480) djculture válasza Dilikutya (#122479) üzenetére


djculture
félisten

Ja a live helyett jött az Xbox live ami ugyanúgy működik pc esetén offline csak felkell tenni. Amúgy ez a soundtrack mizéria engem jobban zavar. Gta iV esetén is a steam-es kilett herélve...

[ Szerkesztve ]

(#122808) djculture válasza gyimger (#122807) üzenetére


djculture
félisten

Már régen is rétegjátékok voltak ezek. Én magam is maximum a the walking dead-ot szerettem tőlük de azt is max a season two-ig utána egy halom trágya lett...

(#122864) djculture


djculture
félisten

Vicces.. már a videókat is külön pénzért adják... [link]

(#123032) djculture


djculture
félisten

Ez az új AC se fogja megváltani a világot...

(#123122) djculture


djculture
félisten

Vampyr magyarítás [link] Készitők facebook fiókja: [link]

(#123129) djculture válasza i2k (#123128) üzenetére


djculture
félisten

Nemsokára úgyis ingyen lesz már két részt a parist meg a sapienzát ingyen adják a steam-en és úgy hallani jön a három meg a négy amikor kijön az episode 2... Game of the year verzióhoz meg jár a outfit bundle meg a blood money-os dlc is tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

(#123809) djculture


djculture
félisten

Tele a net hamisitott vga-val.. [link] Ezen is mi lehet valami gtx 670 állítólag..

(#124638) djculture válasza i2k (#124637) üzenetére


djculture
félisten

redux 2016 os állapotában a legrosszabb játék volt amit láttam.. A régi verzió után agyon mosott textúrák ezer hiba meg volt minden. Visszakértem az árát annyira felidegesített hogy mindenben rosszabb lett mint a régi. Akkor patchelték ?

[ Szerkesztve ]

(#124758) djculture válasza tomsolo (#124757) üzenetére


djculture
félisten

Már a csecsemő felsír akkor megvan neki ez a játék. De ez nem veled való kötözködés csak tényleg így van . :R

(#124829) djculture


djculture
félisten

just cause 4... [link] Még unalmasabb még randább mint a három..

(#126964) djculture válasza gejala (#126960) üzenetére


djculture
félisten

Közben már eleve arról szól a fáma hogy a ps5 is cloud megoldás lesz. Akkor lesz az igazi durva pénzbegyüjtés ha tényleg meglépik. játékbérlés havidíj meg minden amit még kitalálnak. Gyerekektől még a bankártyát is el kell majd dugni. Youtube szupercsettel meg egyebekkel is sok ilyen történet volt mostanában. Ellopta a fater vagy muterbankártyáját és elküldte a lét a megélhetési youtubernek, de az meg nem hülye észreveszi és rendőrségi feljelentés meg minden lett belőle. Zsozeatya meg a többieknek szépen vissza is kellett fizetni. )

[ Szerkesztve ]

(#126998) djculture


djculture
félisten

F1 sorozat nagy igéretei idén is megvoltak...

(#127227) djculture


djculture
félisten

„Ha egy fejlesztő vagy kiadó úgy dönt, nem vesz részt az eladásban, azt tiszteletben tartjuk. A Paradox Interactive úgy döntött, nem vesz részt az Epic Mega Sale-ben, ezért a játékot ideiglenesen eltávolítottuk a boltból. Ha megvásároltad a Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2-t, míg le volt értékelve, az Epic ezt az árat veszi figyelembe.” Ez a cég úgynézki normálisan nem tud működtetni semmit. Működése állandóan botrányokkal tarkított. Az árak közben nem egy játéknál felmentek. Tesco edition %-ok vannak, változó árakkal etetnek.

[ Szerkesztve ]

(#128423) djculture válasza FunPro (#128405) üzenetére


djculture
félisten

Tökmindegy xboxon is ezer hibával fut a játék. A készitők kb egy alfát adtak ki a kezükböl szokás szerint. Később mire steamen megjelenik már pc-n gond nélkül fog menni :D

[ Szerkesztve ]

(#129113) djculture válasza cskamacska (#129095) üzenetére


djculture
félisten

Matolcsy urat lehet szidni... Antec High Current Pro 1300W Platinum tápomat 55- ért vettem nyáron, most 80 felett van. Memória ssd videókártyák szintén 20% drágábbak mint nyáron. Nekem beszart a lapom, még jó hogy 1 hónap alatt a gyártó döntött hogy garanciális probléma így nem kell másikat vennem 10 ezerrel drágábban ugyanazt.(májusba lett vásárolva 3 év garival)

[ Szerkesztve ]

(#129115) djculture válasza Crytek (#129114) üzenetére


djculture
félisten

Én olyan nagy ssd-t eleve nem nézek. Nem lehet eladni se ott értéktelenedik el a polcon, de vettem 17-ért 512-es silicon power a80 ssd-t M2 csatist 10 darabot 170-ért most 240 ezer lenne ugyanez. Vettem satás 860 evokat 512-es szintén 170-ért 10 darabot most 240 az is.

[ Szerkesztve ]

(#132209) djculture válasza cskamacska (#132170) üzenetére


djculture
félisten

Rage 2-n ne gondolkozz el mert nincs nála unalmasabb játék. Ahhoz képest a just cause 4 egy isten király mega szórakoztató produktum. Én hülye meg 3 haver megvettük teljesbe, vártuk hogy lesz belőle valami a sok dlc-vel de semmi. Az állandóan kipucolt visszatermelődő ellenfelek már a far cry 2 -ben is gagyi volt pl. De van neki ezer más baja is.

[ Szerkesztve ]

(#132223) djculture válasza ayo (#132213) üzenetére


djculture
félisten

Igen de az új még annál is unalmasabb.

(#135490) djculture válasza cskamacska (#135463) üzenetére


djculture
félisten

Pedig milyen jó hogy odarak a pályára egy fél óráig futsz mert sehol egy jármű mindet elvitték. Utána odaérsz az A-B-C területre hátad mögött ugrik spawnol a csóka, puff fekszel a földön a kutya se húz fel. Ez megy állandóan. Steam refund gomb ennyi, visszatérítés 22500ft...

(#135492) djculture válasza kigyi_23 (#135491) üzenetére


djculture
félisten

Fszom tudta, régen csak úgy spawnoltak azok is a térképen mutatott helyekre. Mondjuk a hardline amit utoljára sokat játszottam.

(#135494) djculture válasza l.skywalker (#135493) üzenetére


djculture
félisten

Oké. Én egyelőre hanyagolom a játékot, a lé rekord gyorsan vissza lett irányítva. Éljen a steam.

[ Szerkesztve ]

(#135552) djculture


djculture
félisten

[link] 5600 pénz most a crysis 2-3 remaster de én még inkább grafikai butulást látok nem fejlesztést...

[ Szerkesztve ]

(#135703) djculture


djculture
félisten

Legjobb hogy kijött ez a gta felújítás erre meg is döglött pc-n a rockstar rendszere. Tán feltörték ezt is? Amúgy összességébe nem rossz, még csak a gta3 meg a vice city-t játszottam. HDR támogatás 4k felbontás, fények árnyékok. A gta 3 -ban az eső miatti sötétség idegesítő. HDR nélkül játszhatatlan olyankor a játék.

[ Szerkesztve ]

(#135766) djculture


djculture
félisten

Jó gagyi lett ez az új bf is. A grafikán kívül minősíthetetlen, eltűnt belőle minden ami értelmes volt a régi részekben.

(#136251) djculture válasza Ferke[HUN] (#136250) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom a brazil reál :) Ezt a dying light 2 meg van amibe továbblépés van amibe downgrade szerintem nekem refund lesz belőle 21ezret nem ér meg ez se. Fizika animációk visszafejlődtek. A vér az úgy eltünik nincs vágás sérülés , az elsőben nem volt ilyen. A sztori az tetszik a rpg elemek kva jók. Grafika milliós vga-n is döcög 4k-ban maxon (ASUS ROG Strix GeForce® RTX™ 3090 OC Videokártya, 24GB GDDR6X, 384-bit)

[ Szerkesztve ]

(#136257) djculture


djculture
félisten

Nekem rekord 54 perc alatt el is ment a kedvem ettől a dying ugrálok craftolok csak most zombis környezetbe gémtől. Az életemet meguntam olyan unalmas. Nekem az első se volt egy nagy szám, de azzal el lehetett szórakozni. Refund kérés elküldve.

(#136369) djculture válasza maross (#136368) üzenetére


djculture
félisten

Volt már ingyen is vagyis valami bundle-ben, onnan van meg nekem is de rá se néztem.

(#136389) djculture


djculture
félisten

Far cry 6 -on gondolkozom amíg nem kerül millióba az el elszabadult forint gyengülés miatt. Játszik még vele valaki?

(#137958) djculture válasza stellaz (#137957) üzenetére


djculture
félisten

Project Snowblind (2005) meg quake iv biztos mennek rajta meg a SiN Episodes: Emergence is. Az intel 630 nem egy bajnok, kb 2006-2007 ből még van pár játék amit visz viszonylag értelmesen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.