Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97116) djculture válasza Predator2 (#97115) üzenetére


djculture
félisten

Nem éri meg egy 5 perces kitérőt adó single dlc van (tomb of the lost adventurer) a többi multis..

[ Szerkesztve ]

(#97122) djculture válasza Predator2 (#97120) üzenetére


djculture
félisten

Egyböl észre fogod venni mert felugrik egy ablak amint belépsz hogy a fizetéssel az adott terméknél hiba adódott vagy megveszed újra vagy törölnöd kell a merevlemezröl...

(#97125) djculture


djculture
félisten

Tök jó hogy nemrég még azt mondták a hitmanhoz minden dlc ingyen lesz most megint szokásosan segget csináltak ezek is a szájukból.. Lesz az alapjáték 30 euro/dollárért ami három helyszint tartalmaz csak 6 küldetéssel utána meg jón 30 euroért a többi helyszin havonta 1-1. Vagy meglehet venni 60 dollár/euroért az egész játékot előre.

(#97153) djculture válasza Csapoati (#97149) üzenetére


djculture
félisten

esélytelen mert agyonig lelesz védve

(#97155) djculture válasza DrTechnoid (#97154) üzenetére


djculture
félisten

35 nap irja is, meg is kell élni...

[ Szerkesztve ]

(#97180) djculture válasza tomsolo (#97179) üzenetére


djculture
félisten

Lesz az még 1990 is egyik se ér többet..

(#97203) djculture válasza bul07 (#97202) üzenetére


djculture
félisten

Tudod jól hogy az origines az a játék de ott szintén vissza lehet kérni a lóvét, persze gondolom rengeteg órát tett bele amíg jól működött így ez a lehetőség nem játszik ...

[ Szerkesztve ]

(#97222) djculture


djculture
félisten

"A Golgom Games 2013 decemberében indította útjára a Mansion Lord nevű projektjét, melyre egy hónappal később össze is gyűlt a kért összeg. Ám ez nem volt elég a csapatnak és nyitottak egy PayPal számlát, melyre 2014 augusztusáig lehetett küldeni pénzt. Végül kicsit több mint 30 ezer dollár gyűlt össze összesen a két számlán a Golgom Games pedig épp hogy csak leszámolta a pénzt, felszívódott. A hivatalos oldal már lejárt, nem elérhető rajta semmi, a Kickstarter oldal már egy éve nem frissült, a közösségi oldalon sincs friss bejegyzés. A honlap Michael Wong nevére volt regisztrálva, akinek két bejegyzett lakcíme is van, az egyik Kaliforniában, a másik Texasban. A Kickstarter azonban nem tud mit kezdeni a helyzettel és az elégedetlen adományozók ostromára csak egy sablonlevéllel válaszolt, melyben kifejtik, hogy nekik mint üzemeltetőnek nincs közük ahhoz, ki milyen projektet indít."

(#97233) djculture


djculture
félisten

Okt 8-10 között 2000ft-os kupon:

[ Szerkesztve ]

(#97240) djculture válasza eami (#97238) üzenetére


djculture
félisten

ingyen volt nem budle:)

(#97243) djculture válasza Heavyrain (#97242) üzenetére


djculture
félisten

Állitólag egy őskorban játszódó köztes far cry teljes rész... Gondolom meg irigyelték a primal hunt meg a jurassic world film szauruszait. Most ezek ömlenek a vizcsapból is.

[ Szerkesztve ]

(#97249) djculture


djculture
félisten

Star wars battlefront ajánlott gépigénye...

Operációs rendszer: Windows 10 64 bit
Processzor: Intel i5 6600
Memória: 16 GB RAM
Videokártya: nVidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon R9 290 4GB
HDD: 55 GB

(#97252) djculture válasza cyberkind (#97251) üzenetére


djculture
félisten

Lesz valami fotórealisztikus beállitás szerintem annak kell a 16 giga ram.

(#97256) djculture válasza sixpak (#97253) üzenetére


djculture
félisten

Ha nem akarod maxon nyomni 8 is elég lesz, ha kell a photorealisztikus beállitás akkor legyen 16 giga ramod meg lehúz még a 40gigához 15 giga textúrepackot hozzá móka.. Twitteren ezt irták.

[ Szerkesztve ]

(#97259) djculture válasza sixpak (#97258) üzenetére


djculture
félisten

Elvileg úgyvolt hogy az AMD adni fogja a kártyáihoz de most hogy megint kiszervezés folyik és RADEON lesz a vga üzletáguk fene tudja.

(#97275) djculture


djculture
félisten

[link]
Hét ez elég unalmasnak tünik..

[ Szerkesztve ]

(#97276) djculture válasza RedMan (#97273) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem nem mert csak az adott boltban meglévő 10k feletti játékokra költhető

(#97294) djculture válasza Źşë' (#97293) üzenetére


djculture
félisten

Az lesz . De far cry lőfegyverek nélkül elég érdekes lesz..

(#97298) djculture válasza -=Vacsek=- (#97295) üzenetére


djculture
félisten

Vásárláskor kiveszed a pipát hogy nem kéred...

(#97324) djculture


djculture
félisten

[link] Riot kitiltotta a G2A-t minden League of Legends rendezvényről.

(#97334) djculture válasza Dilikutya (#97333) üzenetére


djculture
félisten

Semmit mert nem is kell utána adózni a hong kongi törvények szerint. Hong Kong adórendszere territoriális, tehát csak a Hong Kongi tevékenység eredményét adóztatják 16,5%-os kulcssal, külföldre értékesítés esetén nincs semmiféle adózás.. Kína nem hiába hagyta meg miután az Angolok visszadták, legnagyobb off shore paradicsom. Azt is figyelembe kell venni ha egy ottani cég átvág akkor semmi esélyed a pénz vagy cucc visszaszerzésére ..

[ Szerkesztve ]

(#97338) djculture válasza Csapoati (#97337) üzenetére


djculture
félisten

Megvannak de már azt hiszem 8 alatt el se indulnak, se hiba üzenet se semmi Most 10 alatt még nem néztem.

[ Szerkesztve ]

(#97342) djculture válasza tomsolo (#97340) üzenetére


djculture
félisten

Azért elég betyár méretű szóval a motor már szerintem next gen lett. Még nem néztem de az előző az valami ratyi volt ps2-es grafikával. Ha tényleg változott a motor az így először készűlt játékok szokása hogy fél állapotban jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#97353) djculture válasza genndy (#97346) üzenetére


djculture
félisten

8.0 -án próbáltam akkor még nem volt 8.1 mikor vettem, nekem nem indult el az tuti nem mondtam volna ha nem így van. 8.1 már akkor megy oké.

[ Szerkesztve ]

(#97356) djculture


djculture
félisten

Lassan a wc-s néni is hitman absolution fog kiosztani minden vendégnek..

(#97358) djculture válasza tomsolo (#97357) üzenetére


djculture
félisten

Legalább annyira fontos mint neked a héten melyik c64 -es pixelharcos játékot vetted meg 5000-ért történeted. Ha az a marhaság elfér itt akkor ez is..

(#97360) djculture válasza micafighter (#97359) üzenetére


djculture
félisten

137 KB (141 008 bájt) a kép nem egy panoráma kép több száz megában:) Szoktam ügyelni erre mert én is fosadék géppel (athlon 64 2800+ 2 giga ram)is szoktam fórumozni ami a rengeteg képtől képes megállni mint a cövek..

[ Szerkesztve ]

(#97368) djculture válasza csaba951 (#97367) üzenetére


djculture
félisten

Viszont lesz season pass hozzá dobozosba is. Ez is haladás..

(#97370) djculture válasza csaba951 (#97369) üzenetére


djculture
félisten

Nem egy olcsó cucc, de legalább meglehet majd venni megjelenéskor, egy tokba lesz egy steam-es kód és ennyi...
Steam-en mondjuk gondolom még drágább lesz ennél.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#97401) djculture válasza i2k (#97400) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi Lagzi Lajcsi is örült a gazdagságának mégse akart semmiért fizetni mert minek.. ;]

Battlefront konzolos ügybe lesz megint anyázás:

A Digital Foundry technikai analízisnek vetette alá a ‪#‎StarWars‬: ‪#‎Battlefront‬ bétáját. Így derült ki, hogy PS4-en 900p-t, Xbox One-on 720p-t tud.

[ Szerkesztve ]

(#97428) djculture válasza tomsolo (#97427) üzenetére


djculture
félisten

még a videó is fejfájást okoz annyira gagyi.. :D

(#97430) djculture válasza Dilikutya (#97429) üzenetére


djculture
félisten

Ja 0.04-et kapsz értük (leszámolva az adót) szorozva a 6 darabbal lehet nyerni kemény egy 0.01 eurot, világüzlet komám! :D Cserébe egy újabb szemét játék ragad az ember könyvtárában.

[ Szerkesztve ]

(#97440) djculture


djculture
félisten

battlefront season pass 50 euro lesz a teljes battlefront (ultimate edition) meg 120euro.. Lassan kitalálják hogy egy játékért fizess 10 milliót

(#97464) djculture


djculture
félisten

crew run béta kulcsok:

PYVJPLQN2MNT

MUKRX17TEVLV

KVCJUTL9NAUT

(#97468) djculture válasza GoZoL (#97466) üzenetére


djculture
félisten

(#97500) djculture


djculture
félisten

tomsolo boldogítására következzék a havi Gamestar címoldala:

(#97502) djculture


djculture
félisten

[link] Ezzel még december közepéig lehet játszani utána elfog tűnni..

[ Szerkesztve ]

(#97530) djculture válasza Crytek (#97520) üzenetére


djculture
félisten

Három ugyse warezolsz egy cracket se használsz igy neked tökéletes lesz a nvidia experience hamisitott szoftver jelentő szoftvere.. Meg az se számit ha esetlek a banki műveleteidröl, mit mikor vettél egyebek az nvidia majd értesül. Mert decembertől ezt akarják kötelezővé tenni, a drivert csak úgy lehet majd letölteni is ha az experience szoftverrel csinálsz egy külön fiókot a gépeden amivel az nvidia mérnökei bármikor beléphetnek a te gépedre.

"GeForce Experience telepítése létrehoz egy némileg korlátozott, rejtett helyi adminisztrátor felhasználót (UpdatusUser) a Windows operációs rendszeren belül, amely biztonságtechnikai szempontból egyáltalán nem kedvező. Ez a felhasználó intézi a háttérben a szolgáltatások működését, ellenőrzi a telepített játékokat, ezen belül is, hogy melyik tört és melyik hivatalos verzió, illetve menedzseli a Shield eszközök jelenlétét a másodpercenkénti ötszöri ellenőrzéssel, továbbá lehetőséget ad a számítógép távoli elérésére."

[ Szerkesztve ]

(#97536) djculture válasza section9 (#97534) üzenetére


djculture
félisten

Óriási probléma, megveszel valami filléreset utána legföljebb pár nap múlva refundolod.

(#97550) djculture válasza Crytek (#97548) üzenetére


djculture
félisten

Nem is csoda, mikor a kuponokkal kereskedtek (a weboldalukon külön meg lehetett pl az elhíresült dirt 2 kupont is) az minden volt csak nem hivatalos tevékenység...

(#97558) djculture válasza Pocok256 (#97557) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem már akkoriban is leírtam hogy konfigtól függött, teljesen random volt hogy fagyott e vagy nem. Én is láttam fagyni olyan gépen hogy egy ház ára. (2 db titan volt benne meg 64 giga ram és egyebek). Egy másik havernál meg 100k-s gépen médiumban futott. Nem hiába vonták vissza az értékesítését annak idején..
Valami fszom stream effekt volt benne ami gyakorlatilag csak ps4-en működik normálisan, ezt sikerült nekik mittomén mennyi hónap alatt kiszedni. Konzolon is voltak bajok amúgy xboxone se bírta a batmobilos részt..

[ Szerkesztve ]

(#97592) djculture


djculture
félisten

steamgifts

Hey SG, unfortunately our site is down again, for similar reasons to earlier in the month. The response from our host is:

'We had to nullroute the server due to a very large inbound NTP amplification attack against your site.'

The site will come back online in the next couple of hours.

To hopefully avoid these issues in the future, we'll be moving to a new host. I'm in the process of setting up our new servers and transferring our data, and the site will likely switch to the new location in a day or two if all goes well.

(#97594) djculture válasza Crytek (#97593) üzenetére


djculture
félisten

Valami csak lesz belőle:

Server Migration
OKTÓBER 18. - CG
Hi everyone, we apologize again for the extended downtime. As mentioned in the earlier announcement, our host decided to null route our server yesterday due to an attack. After bringing it back online, they left a wide range of IP addresses still blocked, preventing a number of our users from gaining access to the site.

Due to these recents issues, and how our host has decided to handle them, we feel it's best to move elsewhere, where we'll have more room to scale, and a better infrastructure in place to respond to similar attacks. Our data is being backed up and transferred to our new host at the moment, and we're expecting to be back online in 6-8 hours from now.

(#97611) djculture válasza tomsolo (#97609) üzenetére


djculture
félisten

"A konzolos szerverböngésző, a beépített hangkommunikáció és az űrcsaták hiánya mellé most csatlakozott az is, hogy a Star Wars: Battlefront nem támogatja a privát meccseket. A játék hivatalos Twitterén tudtuk meg, hogy nem lesz lehetőségünk arra, hogy saját mérkőzéséket állítsunk fel, a bejegyzés megfogalmazása szerint azonban lehetséges, hogy később, mondjuk egy patch formájában, ez a funkció beépítésre kerül."

Szóval a battlefront kivárandó szerintem.. Csalók tobzódását előre jósolom ha igy lesz, hogy nem lehet saját meccset indítani a haverokkal.

[ Szerkesztve ]

(#97613) djculture válasza tomsolo (#97612) üzenetére


djculture
félisten

Én gondoltam rá hogy megveszem de egyre inkább unszimpatikus... Ráérek én akkor megvenni ha nem lesz miatta anyázás napi szinten..

(#97617) djculture


djculture
félisten

Úgy látom már megkapta a hazai kiadó a fallout 4 példányokat :

A játék dobozában egyetlen DVD lesz megtalálható, melyről a játék egy kis része telepíthető csak. A játék telepítéséhez és futtatásához kb 30 GB adat internetről, Steam-ről történő letöltése szükséges.

Ezzel az is bizonyságot kapott aki azt hitte hogy a dobozos nem lesz steam-es..

[ Szerkesztve ]

(#97628) djculture válasza tomsolo (#97627) üzenetére


djculture
félisten

Kettes meg a oldalnézetes hülyeség része is annyi.. Az egyes kinézete már annak idején 2003 ban is horror volt. .

Szerk: de úgy látom a kettes is csak disznek jó:

This game is not meant for modern windows and will not work. The most I got out of it is about 30 minutes of play time, this is from instant crashing every time I opened the menu or sometimes just at start up

[ Szerkesztve ]

(#97631) djculture válasza Crytek (#97630) üzenetére


djculture
félisten

Annyi esélyt látok mindkettőre mint hogy megverjük a norvégokat Oslóban..

(#97670) djculture


djculture
félisten

GTA V online nem működik steam-en, a dobozos meg működik... Áll a bál, steam error 1000.50 dob. Valami fsza frissítésnek köszönhetően,,,

[ Szerkesztve ]

(#97672) djculture válasza echterion (#97671) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom de lassan felfogják függeszteni a támáját annyi anyázásos téma lett nyitva..

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.