Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69250) djculture válasza NyMRooD (#69247) üzenetére


djculture
félisten

Úgy kicsit drágább de ja az is megoldás.:)

Amúgy jó lenne már egy értelmes humble bundle is igy szombaton:) Nem igaz már hogy összeszedik az összes játékot amelyek már mindenkinek megvannak ha akarta hanem:)

[ Szerkesztve ]

(#69260) djculture válasza grizlisandor (#69258) üzenetére


djculture
félisten

Nekem annyi az ár amit mutattam vettem ma már pár embernek itt a fórumon:)

(#69262) djculture válasza bladegery (#69261) üzenetére


djculture
félisten

Nemcsoda mert oda amerikai lakcim kell, plusz még a paypal-t se fogadja el csak ha úgy van kitöltve:)

[ Szerkesztve ]

(#69348) djculture válasza cskamacska (#69347) üzenetére


djculture
félisten

30 nap alatt szerintem a játék kezelését nem lehet megtanulni úgyhogy felesleges rá annak költenie aki sose játszotta. Ez ilyen beetető csomag..

(#69352) djculture válasza Crytek (#69350) üzenetére


djculture
félisten

199 forintért láttam a médiában vettem egyet én marha de 10 fillért se ér. Ennél rosszabb játék nem nagyon létezik, csávóval megyek a motoron hirtelen ott terem egy fa a semmiböl az úton meg ilyenek, én még ilyen marha hibákat nem láttam semmilyen játékban:) Háromszor sikerül már meglátogatnom benne a semmit is, nekimentem valaminek erre kirepültem a pályáról.:D rossz játék no1.

[ Szerkesztve ]

(#69361) djculture válasza Crytek (#69354) üzenetére


djculture
félisten

Két féle is van live meg steam egyiken egy nővan az elején a motoron az a live-os másikon meg két pisztoly és a motoros csávó. De mondom nem szabad kiadni érte pénzt elég megnézni az értékeléseit 0,5 pont a 10-es skálán meg a többiek,
2013-ban egy csomó játékos szakportál választotta meg az év leggagyibb játékának

Publication

Score

Electronic Gaming Monthly 0.5/10
Eurogamer 1/10
Game Informer 2/10
GameSpot 1.0/10
Official PlayStation Magazine (UK) 1/10
Official Xbox Magazine 1.0/10
Hardcore Gamer 1/15

[ Szerkesztve ]

(#69362) djculture válasza djculture (#69361) üzenetére


djculture
félisten

Bár ez a citadels is harmadik helyezett a 2013-as év legrosszabb játékok listáján.R.I.P.D. The Game meg a negyedik.Takedown: Red Sabre meg a The Walking Dead: Survival Instinct ezekhez képest a 10-es lista legalján vannak igy még játszhatóak :)

(#69365) djculture válasza albert8 (#69364) üzenetére


djculture
félisten

Azt max a steam-en vagy az onnan megszerző nepperektől tudsz venni mindenfele csak ubiplay-es van .

(#69403) djculture válasza wwenigma (#69400) üzenetére


djculture
félisten

Ja mamár az a csoda ha nincs seasson pass. Ott van a szerencsétlen far cry 4 még infó alig van róla de hirtelen a gamestopon felbukkant a seasson pass hozzá..

(#69408) djculture válasza dejaris (#69406) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem meg arra mehet a pénz hogy mindenféle konzolokra butitsák a grafikát. Van xbox360 xboxone ps3 ps4 amire biztos még kiadják a legtöbb játékot amit pc-re is, ennyi nyavaja port rengeteg erőforrással járhat. Destiny-nél pl meg is mondták hogy pc finomhangolásra már nem fog jutni erőforrás, igy később fog elkészülni pedig pc-n készitik a cuccost:) Akkor lesz jó ha a régi konzolokat elkezdik hanyagolni.

[ Szerkesztve ]

(#69411) djculture válasza ollie (#69410) üzenetére


djculture
félisten

Azért pl a Sega fényévekkel régebbi múlttal rendelkezik az Electronic Arts -nál, azt is hozzá irhatod:) Az Ea meg az Ubi meg sok szempontból egy cég mert egymás részványesei évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#69413) djculture válasza Mate (#69412) üzenetére


djculture
félisten

Ubi-t azt nem fogja, a francia állam a legnagyobb részvényese. Így csak úgy mentek bele annak idején a részvényeladásba, hogy az Ea-tól ugyanakkora részvény pakettet kaptak viszonyzásul.

[ Szerkesztve ]

(#69421) djculture válasza ollie (#69420) üzenetére


djculture
félisten

Nem lehet csodálkozni mikor egy gta4 episode is konzolokra 10k mai napig:) Ott több éves cimeket is sok ezrekért el lehet adni. Múltkor 576-ba vette a komám mondtam neki ez pc-re komplettbe 1000 forintomba került.

[ Szerkesztve ]

(#69457) djculture


djculture
félisten

Az utolsó 48 órára visszatért az összes akció a gamersgate oldalon:

(#69485) djculture válasza Edorn (#69483) üzenetére


djculture
félisten

Már rég javitották a nagyobb mint 7 dollárosba bennevan mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#69491) djculture válasza Hokunda (#69486) üzenetére


djculture
félisten

Elvileg igen de én nem vettem meg. Multkor 990ft volt a tescoban az egész napoleon dobozosba mikor az arma3 szintén annyi volt de megvoltam akkor is nélküle. Nálam típikus sor lenne..

(#69499) djculture


djculture
félisten

Ez a kemény, megint megtaláltam a világ legjobb játékát ;] ..: [link]

(#69504) djculture válasza Dilikutya (#69503) üzenetére


djculture
félisten

Az mert egyes oldalakon 15 dollárért nyomják.

(#69563) djculture válasza huskydog17 (#69562) üzenetére


djculture
félisten

Annyit bőven megér.

(#69567) djculture


djculture
félisten

gamersgate-n még 13:00 óráig 5 dollár az f1 2012

(#69569) djculture válasza Crytek (#69568) üzenetére


djculture
félisten

Neked akkor is drága lenne ha ők fizetnének ;] Szerintem ennyit megér eleve jobb mint a 2013-as amit agyon butítottak.
Egyébként a sanctumok is leárazva az összes hülyeség hozzá meg az alapjátékok:) Sanctum 2 Season Pass 2 dollár ennyiért még sehol se láttam:)

[ Szerkesztve ]

(#69611) djculture válasza DokiBaxxi (#69610) üzenetére


djculture
félisten

Oda van irva : WARNING! This product is region locked and it can be activated only in: RUSSIA

(#69616) djculture válasza szami777 (#69615) üzenetére


djculture
félisten

Persze mert egy régióban vagyunk a black ops 1-2 kidásánál a lengyelekkel. Ezt mindig a kiadó határozza meg. Minden kiadásnál külön külön, fallout new vegas esetén pl orosz régióban vagyunk 1c-s kiadás kapható itthon is dobozosban..

[ Szerkesztve ]

(#69621) djculture válasza maross (#69617) üzenetére


djculture
félisten

[link]
no comment :)

[ Szerkesztve ]

(#69657) djculture


djculture
félisten

[ Szerkesztve ]

(#69688) djculture válasza i2k (#69683) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a kettes rész az igazi. Bár a hármasból csak az első két kiadást láttam az szégyen volt a sorozatra nézve, ez jobb már?

[ Szerkesztve ]

(#69719) djculture


djculture
félisten

[link]
Huszezredik orcs-os játék :)

[ Szerkesztve ]

(#69725) djculture válasza Mr.White (#69724) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon mindenhol 30 euro felett van..
Minden nyavaja multinál amúgy vagy 2 hónapig levolt árazva a dobozos 1000-2000 forintokra.. Ki is fogyott a cdgalaxis 576 meg mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#69750) djculture válasza zone (#69746) üzenetére


djculture
félisten

Nem ott csak nyelv lokalizáció van, olyan mint az origin ott is ez van.

(#69761) djculture válasza JoolsNOS (#69760) üzenetére


djculture
félisten

Minden ilyen early izé egy hülyeség, olyan mintha zsákbamacskát venne az ember ..

(#69791) djculture válasza Balazska15 (#69787) üzenetére


djculture
félisten

Scania Truck Driving simulator

(#69801) djculture válasza xavix13 (#69800) üzenetére


djculture
félisten

Amilyen gány munka év végére a sima kiadás annyi is lehet :)

(#69808) djculture válasza DokiBaxxi (#69807) üzenetére


djculture
félisten

Nem érdemes vele kínlódni mert televan a net lopott arma3 kódokat áruló egyénekkel.

[ Szerkesztve ]

(#69831) djculture válasza tkesy (#69830) üzenetére


djculture
félisten

Nagy cucc stalkerek is ilyenek meg az ac3 is, vannak segédprogik amivel kilehet terjeszteni több magara a folyamatokat.

(#69846) djculture válasza DeFranco (#69845) üzenetére


djculture
félisten

How to fix Bioshock 2 crashes

Lately people have seem to have been having trouble getting Bioshock 2 to work. If the game is crashing on you do the following.
1.Unistall GFWL from your computer and redownload the latest version here:
http://www.xbox.com/en-US/LIVE/PC/DownloadClient
2.Unistall Bioshock 2 and then reinstall through Steam (Obviously).
3.Download BS2 version 1.5 from here and place it in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\BioShock 2
http://www.fileplanet.com/209922/200000/fileinfo/BioShock-2---Patch-v1.5
4.Install the patch and make sure it installs, when you run the game and get to the menu you should see v1.5 in the lower left hand corner
5.Delete any corrupted saves located in the local BS2 folder on your comp. (Essentially all saves are considered corrupted at this point so just delete the folder)
6.Right click on BS2 in your library, go to properties, set launch options and paste "-dx9" BE SURE TO INCLUDE THE -
Assuming the problem is not your computer you should be able to run the game just fine from there. I can vouch for myself as after following these steps I was able to play for two hours with no problems at all before quitting. If you have any issues though

(#69850) djculture válasza DeFranco (#69847) üzenetére


djculture
félisten

Steam fórumon volt ez, én nem tudhatom mert nincs meg a játék a steam-en.

(#69852) djculture válasza wjbhbdux (#69851) üzenetére


djculture
félisten

Kódnélkül nemigen, egyik kiadás itthon úgy jelent meg mint a fallout 3 magyarul de nincs hozzá semmiféle kód. De ugyanez volt még renegeteg játékkal pl cryostasis, haunted, lost planet colonies .. Nem izgat nagyon, így is jó meg eleve magyar feliratos mind..

[ Szerkesztve ]

(#69930) djculture válasza szami777 (#69920) üzenetére


djculture
félisten

OFFER EXPIRES 14:00 EST ON June 16, 2014.. Jó sokáig tart az akció most szerencsére:)

(#69932) djculture válasza Toxy (#69931) üzenetére


djculture
félisten

Ja szintén így vagyok azért néztem utána. :K

(#69973) djculture válasza DJGABI (#69972) üzenetére


djculture
félisten

Elfelejtheted csak uk only fiókra aktiválható mindkettő..

(#69991) djculture válasza Crytek (#69990) üzenetére


djculture
félisten

Ride to hell is a rossz játékok sorozat gyöngyszeme :K

[ Szerkesztve ]

(#69993) djculture válasza JoolsNOS (#69976) üzenetére


djculture
félisten

Ismerve a kiadót is is..de próbáld ki és megtudod :)

[ Szerkesztve ]

(#70006) djculture válasza DeFranco (#69996) üzenetére


djculture
félisten

Nem úgy volt hogy ebböl kilett patchelve ez a live nyavaja? Mert 4 hét és a live megy a levesbe..

[ Szerkesztve ]

(#70008) djculture válasza DeFranco (#70007) üzenetére


djculture
félisten

Hát csak látod hogy bekellett e jelentkezni hozzá hogy legyen mentés vagy már steamworks a cucc.. Ha bellett jelentkezni akkor csak nem lett kipatchelve. Mert a batmanoknál se kell már kinlódni a live-al ott tuti kilett patchelve.

Now Microsoft has shut down Games for Windows Live, what happens to the one use anyone had for it--buying the Minerva's Den DLC for BioShock 2? Thankfully 2K has switched over to Steamworks, updating the game and very nicely giving the add-on free to everyone who already owned the base game. For goodness' sake, play it if you haven't already.

Viszont én nem látom a steamworks feliratot az áruházi oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#70010) djculture válasza DeFranco (#70009) üzenetére


djculture
félisten

Na ez az ami megfoghatatlan akkor. Itt is irnak mindent valakinél a mentések törlése volt a megoldás másiknál a steam ujratelepitése harmadiknak a steam beta update.. [link]

Viszont látszik hogy valamit ezelle a játékkal elsz tak, mert nem egy ilyen eset van a fórumban.

[ Szerkesztve ]

(#70013) djculture válasza DeFranco (#70012) üzenetére


djculture
félisten

Eddig még nekem segített a steam fórum mindig. Két esetben voltam szopórolleren a metro2033-al meg a dwarfs-al. Nem meg ott tudtam meg hogy a commandos egyes részei inkompatibilisek a win7-8 al.

[ Szerkesztve ]

(#70017) djculture


djculture
félisten

Murdered: Soul Suspect se sikerült valami jól úgylátszik.
"A történet ugyan erős, de úgy látszik, hogy a játékmenetben a Murdered: Soul Suspect nem hozza a kötelezőt. A legtöbb teszt szerint a játékmechanizmusok nem működnek megfelelően, illetve a kötelező logikai játékok és puzzle-ök túlságosan repetitívre sikeredtek. "

Az biztos hogy ebböl az év játékát lehetett volna alkotni erre teljesen televan logikátlan dolgokkal. Már az aprón 3000-ért árulják gondolom rekord árcsökkenés lesz ebböl.

[ Szerkesztve ]

(#70019) djculture válasza bullseye (#70018) üzenetére


djculture
félisten

Amcsik már végig is nyomták 6,5 óra azt irják. Itthon 6-án jelenik meg?

[ Szerkesztve ]

(#70022) djculture válasza bullseye (#70020) üzenetére


djculture
félisten

Csak a szokásos europai szívatás.Különben sokat nem vesztesz vele mert néha szép bug jön elő, ami miatt nem lehet folytatni a játékot csak ha kilövöd:) Eddig egyszer futottam bele mikor belebújtam a jegyzetes nyomozóba:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.