Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62497) djculture válasza marcusa (#62496) üzenetére


djculture
félisten

Akinek bejön ez a játékmód annak mindegy hogy néz ki meg milyen mentési rendszer. Azért ilyen stílusú játékból elég kevés új cím van. Engem szerencsére nem izgat ugyis lesz game of the year kiadás is. Egyik oldalon 15 dlc- van feltüntetve hogy később jön..

[ Szerkesztve ]

(#62503) djculture válasza ollie (#62495) üzenetére


djculture
félisten

Azt eddig is kellett mégis dollárban számolt... Amugy szerintem ha megis alkotják ezt nem lesz hosszú életű mert én se meg más se fog euroért venni ott semmit.

(#62509) djculture válasza bullseye (#62508) üzenetére


djculture
félisten

3,61 euro-t von le ugyhogy itt is megy a szokásos konvertálom meg rávágok taxot dolog..

[ Szerkesztve ]

(#62511) djculture válasza Crytek (#62510) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem meg legjobb sehogy nem venni..Az ilyen szivatásokra én azt válaszolom hogy hzzák le magukat a wc-n, meg is irtam nekik hogy illene azt kirni amennyibe kerül a cucc nem levonogatni össze vissza mindent. Nyomtam egy refundot, el is fogadták. Ez még rosszabb mintha kiirnák hogy ennyi euro. Ugylátom az összes rászokott a szabad rablásra mostanában., tax is össze vissza van.

[ Szerkesztve ]

(#62527) djculture válasza Mate (#62524) üzenetére


djculture
félisten

Gépigénye az egekben van az biztos, nekem a bf4 high beállitásban simán megy ezen meg állitgatni kellett a grafikát mert a madaras résznél (ahol megtanulhatja mindenki hogy egy kalickába mozgó madárnak sose fogy el a tolla :D)rendesen beszaggatott..

(#62558) djculture válasza ZsZso (#62557) üzenetére


djculture
félisten

ebböl a cdgalaxis ahol tényleg van is, 576-ban már évek óta nincs...

[ Szerkesztve ]

(#62561) djculture


djculture
félisten

Nem vagyok egy nagy ac rajongó de ez elgondolkodtatott:

Assassin's Creed® IV Black Flag™

$15.59

Meg ez se rossz annak akinek nem lett kupon:

THIEF

$22.49

[ Szerkesztve ]

(#62565) djculture válasza ZsZso (#62562) üzenetére


djculture
félisten

Gamersgate csúnya gonosz mobiltelefonos verziója.. Thiefet lehet bekéne próbálni próbaként vettem egy poker night -ot 0,75 dollárért ugyse volt meg sikerült simán.

[ Szerkesztve ]

(#62569) djculture válasza ZsZso (#62568) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja nekem tetszik a játék, gépigénye van rendesen a benchmarkba nem sok nagy számot látok ha lefuttatom az már tuti. Elég vga igényes

(#62578) djculture válasza maross (#62572) üzenetére


djculture
félisten

Nem volt vele problémám de szntén elég amatör oldalnak érzékeltem..

(#62584) djculture válasza JoolsNOS (#62583) üzenetére


djculture
félisten

Ja dettó, én is amiatt vettem meg, nem nagyon érdemes amugy a bundle dolgokat tartalékolni indiegala is 90 napig garantálja kód működését. Mondjuk nekem ez az oldal elebve nem tetszett itt irtam is, de valaki linkelte hogy ez a 505 games kiadó mellékvállalata ez.

(#62589) djculture válasza SenorGrande (#62586) üzenetére


djculture
félisten

PLEASE ACTIVATE YOUR KEYS AS SOON AS POSSIBLE! Our support ends 60 days after purchase..

Már 90 nap sincs csak 60.

Még 2013-ban biztos hogy 90 nap volt.

[ Szerkesztve ]

(#62592) djculture válasza Rendo84 (#62590) üzenetére


djculture
félisten

Ha lefordítod oda van irva : Kérjük aktiválja kulcsot a lehető leghamarabb mert reklamációt a vásárlás napjától számitva 60 napig fogadunk el. Tehát ha teszemazt a hetvenedik napon észleled hogy nem aktiválható a kód akkor igy jártál.. Amúgy meg jártam így azért kezdtem erre figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#62597) djculture válasza maddionmax (#62595) üzenetére


djculture
félisten

Online dolgok-nál nem nagyon szokott működni a törvény eleve, gyakorlatilag jó egy éve eu-n belül csak olyan szoftver használatot lehetne értékesíteni aminek a használati jogát el is lehet adni.. Látsz te erre lehetőséget a steam-nél vagy bárhol ? Már ez eleve egy eu-s jog sértés...

[ Szerkesztve ]

(#62628) djculture válasza Csapoati (#62622) üzenetére


djculture
félisten

2. Nem játszható mert 4 karakter van a játékban és ugy van megcsinálva az ellen száma hogy szükség is legyen mindegyikre. Egy karakterrel vért lehet izzadni hogy ne egyenek meg a zombik. Hétvégén este fel nyomni fogom ha gondolod, még két ember kell és végigdaráljuk kb 1 óra az egész.

[ Szerkesztve ]

(#62631) djculture válasza reelc (#62629) üzenetére


djculture
félisten

Ja 1 dolláros csomagban lévőp játékokat eddig 4-5 euroért adogatták annyit nemért

(#62642) djculture


djculture
félisten

Humble halálán van minden esetre, reggelre majd csak megjön tőlük a link:)

(#62681) djculture


djculture
félisten

Gamersgate :

(#62693) djculture válasza Crytek (#62690) üzenetére


djculture
félisten

Megvolt már az akövetkező a héten már háromszor is. Ma is 103%-ot sikerült 4 játékhoz is megalkotni egy másikhoz meg 0%-ot :)

(#62697) djculture válasza Sify (#62696) üzenetére


djculture
félisten

ipon, digitálisan aranyáron megy.

(#62715) djculture válasza marcusa (#62706) üzenetére


djculture
félisten

ASUS GTX660Ti meg i5 inkább már a középkategória felső része. Amugy nekem sincs bajom vele belehet állitani hogy jól fusson ssa meg tessalation ez amit utálnak a régebbi vga-k.

[ Szerkesztve ]

(#62720) djculture válasza maddionmax (#62717) üzenetére


djculture
félisten

Pedig lesz belőle goty garantáltan mert már szrják kifele a dlc-ket.
Igy kezdetnek van:

The Predator Booster Pack dlc
◦Bow Balancing Level 3 (Massively reduces aiming time)
◦Sawtooth arrows (10)
◦Food (10)
◦Gold (750)

THIEF The Bank Heist DLC (ez jár a dobozoshoz készlet erejéig)
◦Unlock the gates to the Bank
◦Test your thieving skills in this heavily guarded and treacherous place.
◦Outsmart security measures found exclusively in this mission
◦Search for the Bank’s unique loot and many other secrets!
◦A true homage to the Bank mission in Thief II: The Metal Age

The Opportunist Booster Pack dlc
◦Quiver Capacity Level 3 (Increases the maximum capacity of arrows)
◦Choke arrows (10)
◦Poppy flowers (10)
◦Gold (750)

The Ghost Booster Packdlc
◦Lockpick Quality Level 3 (Massively increases lockpicking sensitivity)
◦Water arrows (40)
◦Rope arrows (20)
◦Gold (750)

THIEF The Forsaken - Challenge Map DLC

The player can play “The Forsaken Challenge Map” in 3 modes:
◦Chain & Gain
Gather valuable loot as fast as you can to keep the chain timer alive and increase your chain count.

Earn points with each valuable collected. Obtain them in quick succession to increase the points multipliers.
◦Special Loot Hunt
Special Loot has been hidden somewhere in the environment. Use the Hot & Cold indicators provided to locate each one.

When a Special Loot is collected, the next one becomes available. Hunt down and steal as many as you can within the time limit.

Collect coins to increase the time on the clock and earn additional points.
◦Chain & Gain Limited
Same as the Chain & Gain, but with an overall time limit.

És még 20 féle van készítés alatt az előrendelés szerint...
Úgyhogy egy másik játék árába belefognak kerülni a dlc-k megint...

[ Szerkesztve ]

(#62724) djculture válasza bullseye (#62723) üzenetére


djculture
félisten

Még lehet olyan is

Amúgy a gépigényre visszatérve. Mivel a legtöbb AAA játékot egyik vagy másik hardver készítő cég szponzorálja azoknak meg nem érdekük az hogy ne vásárolja meg az ember a legújabb terméküket mert ez vagy az az új játék szaggat. Így nem nagyon kell másra számítani. Régen is ez ment csak mostanában nagyon felerősödött ez a tendencia.
Mondjuk legvicessebb a Call of Duty®: Ghosts körüli hülyeségek voltak. Vegyél új nvida kártyát mert csak azon van a kutyának szőre meg vegyél ramot mert az ősrégi motort direkt ugy programozták hogy legfoglaljon magának a ramból egy területet amit semmire se használ..

[ Szerkesztve ]

(#62727) djculture válasza huskydog17 (#62725) üzenetére


djculture
félisten

Megis oldódott a memória leaked probléma ezzel a patchel. Most már high presettel megy szépen nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#62750) djculture


djculture
félisten

Most hogy mondjátok engem az Ea vezérigazgatója hivott fel ma és mondta hogy küld három brazil táncoslányt egy zenekart meg 10db titanfallt mert látta hogy ez az első játék amiröl irtam valami jót is itt a fórumon.. :DD

Hasonló hülyeségeket én is kitudok találni.. ;]

(#62760) djculture


djculture
félisten

Gamersgate-n 3 dollár de még annyiért is vicc. 2000 forintot sajnáltam a gyűjtői kiadásra annyira tré játék:)

(#62829) djculture válasza marcusa (#62828) üzenetére


djculture
félisten

Különálló játék mind a kettő rész.

(#62837) djculture válasza bajtokarpi (#62833) üzenetére


djculture
félisten

3 Font angol oldalon

[ Szerkesztve ]

(#62840) djculture válasza reelc (#62839) üzenetére


djculture
félisten

Én ismerem egy francia cég ami mindenféle mikrogépröl emulátorokat csinál és ezeket beépiti játékok alá. Legalább is így indult manapság már dosboxos mobiltelefonok opereációs rendszerére készitve, ScummVM open source játékokat is adnak ki na meg régebbi pc-s cimeket. Metal Slug sorozat van meg tőlük androidra

[ Szerkesztve ]

(#62845) djculture


djculture
félisten

Ez a rambo.. ez csúcs játék, régen röhögtem ennyit. [link]
36,99 euroba hogy kerülhet már az se nagyon értem.

[ Szerkesztve ]

(#62894) djculture


djculture
félisten

Kafa Thief dlc-k is régiókódosak...Kaptam hármat egy angliába melózó havertol mert ott ingyen osztogatta egy helyi játékáruház a kuponját aki vett bármilyen dvd filmet vagy játékot. Még jó hogy pénzbe nemkerült, kiirta hogy ebben a régióban nem elérhető :)

[ Szerkesztve ]

(#62897) djculture válasza Huma (#62896) üzenetére


djculture
félisten

Ősszel ugyis mindenki elmegy az Evolve-t nyomni, eléág nagy durranásnak igérkezik.Left4dead -os csapat csinálja elve.

(#62904) djculture


djculture
félisten

Na végre kikukázták a Batman: Arkham Origins készítőket és visszadták a sorozatot a rocksteady-nek. Előző nyavaja csapat egy patchet nem volt képes összehozni a kiadott játékukhoz igy n olyan hiba van a játékban hogy nem leht végigjátszani.

(#63007) djculture válasza leikomessi (#63000) üzenetére


djculture
félisten

Egyik se mert az amd kuponban bennevan 500 pénzért lehet venni már ezeket.. Errtöl jut szembe nekem is van egy deus ex human kódom 500 pénzért eladó hitman meg sleeping már elfogyott.

[ Szerkesztve ]

(#63009) djculture


djculture
félisten

Én az undercovert ötezerszer jobbnak tartom csak ott meg a grafikai motor a botrányos...

(#63033) djculture válasza bul07 (#63029) üzenetére


djculture
félisten

Ha megcsinálod az adatt feladatokat, pl steam-en belépsz a gala csoportba twiterezed az oldalt és követed a bejegyzéseit illetve minimum 1 dollár értékben vásároltál a galától már és az emil cimedet beirod akkor bekerülsz a kalapba akik közül valaki megnyerheti a 700 dollár steam wallet kreditet. Nem kamu csak nagy szerencse kell hozzá.. Nekem sikerült decemberben egy metro játékot nyerni így.

[ Szerkesztve ]

(#63164) djculture


djculture
félisten

Bakker fogadnom kellett volna rá hogy beindul a titanfall lehúzógépezet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#63175) djculture válasza Cheesus (#63172) üzenetére


djculture
félisten

Nem a játék miatt hanem a figura miatt.. Én is vettem egyet később a játékkal meg fociztunk egyet, nem került fel a fiókra se bárha valaki a szeméttelepen megtalálta akkor még aktiválódhatott.

[ Szerkesztve ]

(#63177) djculture válasza atomeec (#63176) üzenetére


djculture
félisten

Ha tudom elköldtem volna a kódját neked.. Én olyan kókány játéknak sőt a játékkészitők szégyenének tartom hogy nem vagyok hajlandó játszani vele, akik ezt megalkották azoknak egy szégyen oldalt kellene csinálni. Kiadtak egy nyavaja vidót ami nem is a kész játékról készült hanem egy vevőátverő kamu volt. Ez igazi gazemberség csalás..

[ Szerkesztve ]

(#63179) djculture válasza atomeec (#63178) üzenetére


djculture
félisten

Ennyiért van most:

[ Szerkesztve ]

(#63181) djculture


djculture
félisten

[link]
South Park: The Stick of Truth élő gameplay

(#63183) djculture válasza djculture (#63181) üzenetére


djculture
félisten

Épp a hitler tehenek vannak nagyon nagy, pár rohamatikus country ballada és be is döglöttek. Nagy egy a játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#63185) djculture válasza cskamacska (#63184) üzenetére


djculture
félisten

Ja most ez a divat, majd lesz maross tv is, maross tv a megoldások magazinja.. :D

(#63188) djculture válasza FollowTheORI (#63186) üzenetére


djculture
félisten

szerepjáték csak ilyen vicces keretek között

Mondj egy játékot amiben David Hasselhoff fejjel lehet szaladgálni:

[ Szerkesztve ]

(#63217) djculture válasza nubreed (#63215) üzenetére


djculture
félisten

(#63232) djculture válasza szami777 (#63220) üzenetére


djculture
félisten

Nem is tudtam hogy ennyi szemét valami is van az originen..Plants vs Zombies GOTY Edition ami értékelhető, többi puzzle meg egyéb 2 perces szórakozást nyújtó valami. Teelefonon oké lenne..

(#63244) djculture


djculture
félisten

Azta jó franckarikát most aztán tényleg beindult a szemét áradat.. ezek a filmek is, honnan a jó életböl ásták ezeket elő. Vhs korszak remekei? :D

[ Szerkesztve ]

(#63247) djculture válasza Mate (#63243) üzenetére


djculture
félisten

Valakinek biztos, nekem ezek telefonra megvannak de már ott is halál unalmas.Ezekböl a [Zuma's Revenge féle dolgokból pl van vagy 5000 féle mind ugyanaz. Worms is van ilyen./OFF]

[ Szerkesztve ]

(#63264) djculture


djculture
félisten

Lassan a finisbe ér a Watch Dogs 2014. május 27-én jön ki. Melyik a legolcsóbb ára most?

(#63268) djculture válasza szami777 (#63265) üzenetére


djculture
félisten

Steamen lesz 50 euro ugyhogy én eleve nem számitok rá, jó lesz a sima uplayes is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.