Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11882) djculture


djculture
félisten

pong nem lesz? :C

(#11885) djculture válasza ayo (#11884) üzenetére


djculture
félisten

Szerepjátékosoknak aranyat ér.

(#11933) djculture válasza Balazs_ (#11927) üzenetére


djculture
félisten

Előző hónapban volt teljes játék pc gurunál a gtr evolutionnal együtt

(#11973) djculture válasza Polllen (#11971) üzenetére


djculture
félisten

Én nem csodálkozom mert a vége kb olyan mint egy film amikor elfogy a pénz a forgatáskor:) Nem gyengén fel is háborodtak a vásárlók:) Pár hónap és budget kategóriás lesz, kivéve ha ezer dlc-vel nem tápolják meg:)

[ Szerkesztve ]

(#11997) djculture válasza Crytek (#11996) üzenetére


djculture
félisten

Havi több mint 1300+pénzért vip elérésként már adhatnak

(#12000) djculture válasza Crytek (#11998) üzenetére


djculture
félisten

Elvileg adnak de kitudja milyeneket, majd megtudod:) Én pl azért nem fizetek elő ilyen pc guru /gamestar újságra se, mert rengeteg szemetet adtak amit a tescoba /corába 500ft os budget packba megtalálhat az ember. Ha normális valamit érő teljes játék van benne akkor megveszem.

(#12002) djculture válasza cskamacska (#12001) üzenetére


djculture
félisten

Maga az újság az horror kategória. Ott kezdődik hogy kb 2005 be vettem utoljára és most hogy két hónapban is volt értelmes játék megvettem. Hát kb felére redukálódott és televan reklámokkal az egész. Gamestar gondolom ugyanaz de ahoz még értelmes játék se volt az ut3/gears of war óta ami már volt vagy 2-3 éve.
Most is a scarface van ami a mai gépeken összeomlik folyton plusz a hang néha eltünik recseg van minden. Tescoba dvd tokosba volt 2 éve 500ft ért:)
2005 ig én is vettem a gamestart a gurut is meg a gamer-t is mikor egy darabig az volt. Régen 3cd volt ezekhez azután lett 1 dvd majd 2 dupla dvd. Mostanában meg mint látom egy dupla dvd árválkodik magában.

[ Szerkesztve ]

(#12004) djculture válasza BigBlue69 (#12003) üzenetére


djculture
félisten

Na az meg...igazi giga szívatás volt :C

(#12006) djculture válasza Youri (#12005) üzenetére


djculture
félisten

Azt már megoldották pc guru is előfizethető online pc re ipadra meg androidra. Dehát az kb olyan számomra mint egy jó csaj helyett a guminő.. :D Híreket akarok olvasni online nem ilyen havi szinten frissitett elavult cuccokal telelevő dolgot fogok olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#12008) djculture válasza cskamacska (#12007) üzenetére


djculture
félisten

Egy felpatchelt példány volt a dvd-n ami csak önmagával kompatibilis az biztos.

De amúgy nagyobb botrány volt abból hogy a pc melett egyre nagyobb terjedelművé vált a konzolos játékok bemutatása.

"Dönteni kell, hogy exkluzívak szeretnénk lenni, vagy PC-sek. Előbbit többen igénylik. Hidd el, ha valaki, akkor én megértem a PC-s elkötelezetteket, mert számomra is ez az igazi szerelem, de ahogyan korábban írtam, más szelek fújnak. Már nem lehet csakis a PC-re fókuszálni, csak akkor, ha nem akarunk többé GS-t. Ez van. "

Mondjuk a gs-t azt kell mondjam én magasból lesz... Felénk még kapni se lehet csak 20km-re lévő városba. Pc guruért meg bemegyek a helyi áruházba és van. gs nek nem kell a pénz. ennyi. A postán mikor egyszer kérdeztem mondták hogy a gs-t terjesztő cég nem terít ám bárhova ha kell nekem akkor fizessek elő.

[ Szerkesztve ]

(#12012) djculture válasza Agyzuzo (#12010) üzenetére


djculture
félisten

Én a cd vagy pc gamest bírtam, sokat vettem mindkettőt. Egyikbe /cdgames?/ mindig bennevoltak az aktuális játékok végigjátszásai.. Játékok is jók voltak hozzá mindig.

(#12101) djculture válasza Polllen (#12099) üzenetére


djculture
félisten

Pont tegnap gondoltam hopgy megkellene venni a multi miatt, fear 2 multija még rendesen pörög.

(#12104) djculture válasza Polllen (#12102) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja most megnézve pl a fear2-n is csak 2 szerver van tegnap este vagy 10 volt. Persze ranked szerver már sehol sincs az unranked szerverek mennek.
A fear3 az meg jóval gyengébb minden téren mint a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#12155) djculture válasza cskamacska (#12152) üzenetére


djculture
félisten

Ez nem újdonság bf3-at dlc vel fém dobozzal meglehetett venni 9rugóért, most 10 rugóért vesztegetik a csupasz verziót.

[ Szerkesztve ]

(#12222) djculture válasza ollie (#12216) üzenetére


djculture
félisten

Jó isten csoda hogy nem a PONG-ot adják már... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12224) djculture válasza ollie (#12223) üzenetére


djculture
félisten

Nem az a baj vele hogy régi és is játszok pl a commandos sorozattal jóformán naponta de az legalább nézett ki valahogy. De a fallout 1 az tetvisz szint már, manapság a telefonokon jobban néz ki egy game.
486 os korszak idején nyomtam kb vele de már akkor is randa volt, még egy diablo1 is jobban néz ki.
Evvel az erővel akkor viszamehetünk az ultima szintjére vagy a szöveges kalandjáték c-16 on szintre.

[ Szerkesztve ]

(#12226) djculture válasza lordjancso (#12225) üzenetére


djculture
félisten

Nem vita nekem ez a véleményem másnak meg más.
Ha valaki akkor kb én nemigazán foglalkozok a graffal /quake1,red alert1-2, diablo1, commandos sorozat,heroes might and magic..játékokkal mai napig játszom/, de azért kőkorszakba 2012 ben nem akarok visszamenni.

[ Szerkesztve ]

(#12313) djculture válasza oriic (#12312) üzenetére


djculture
félisten

Jaj milesz akkor...világvége.. :DD Én beregeltem azután majd egyszer megnézem ha épp eszembe jut. Addigra ugyis elindul.

[ Szerkesztve ]

(#12315) djculture válasza oriic (#12314) üzenetére


djculture
félisten

Értem én csak vicceltem. :K Amúgy az ilyen béta cuccokat ráhagyással kell kipróbálni mert eleinte csak izom szívás. Semmi se szokott benne működni. Az ember a haját kitépi.

(#12324) djculture válasza Bluerainbow (#12323) üzenetére


djculture
félisten

Semmire se jó mind duplikált kód

(#12327) djculture válasza Bluerainbow (#12326) üzenetére


djculture
félisten

Akkor mákotok volt nekem a beirásod után vagy 50 -et próbálva mindre duplicated product code szöveget nyomatta.:)

[ Szerkesztve ]

(#12391) djculture válasza bijesz (#12390) üzenetére


djculture
félisten

a 15 ezerért előrendelhető diablo3-hoz képest az nem is drága:)

Pc guru vásárlást ebben a hónapban se úszom meg, Amnesia: The Dark Descent - Extended Edition lesz benne magyarítva dlc vel. steam-en nem regelhető mondjuk de nemérdekel.

[ Szerkesztve ]

(#12469) djculture


djculture
félisten

Ja ezért jó a fear2 just caust2 serious sam3 stb dobozos kiadás is. Nem kell lekinlódni a steam szerverekről a játékot simán fel lehet a lemezröl telepiteni pár perc alatt, és mehet a game.

[ Szerkesztve ]

(#12485) djculture válasza ollie (#12482) üzenetére


djculture
félisten

baldurs gate 2-ben van ezer+ bug a mai napig mégis a legjobb rpg. Fater nyomja, mindig mondja hogy milyen bugok voltak. Elhagyják a fegyvereket maguktól meg eltünnek beakadnak küldetések van ott minden.

[ Szerkesztve ]

(#12490) djculture válasza Youri (#12489) üzenetére


djculture
félisten

Én ilyet megse vennék... Elfogy a lehetőségek száma mivan?

(#12493) djculture válasza ruti (#12492) üzenetére


djculture
félisten

Ea-nál azt tudom hogy havernak az egyik játékát már resetelni se hajlandóak.. Csávó kivágta a kukába és többet nem vesz tőlük semmilyen játékot. Én a helyébe visszaküldtem volna kettétörve a lemezt.

[ Szerkesztve ]

(#12508) djculture válasza BigBlue69 (#12506) üzenetére


djculture
félisten

Most kéne valami gépágyús smiley hogy már ennél is a dlc-vel kezdik egyböl. Remélem ebböl is kivágják a fele játékot hogy utána eladják 20db dlc be.

[ Szerkesztve ]

(#12554) djculture


djculture
félisten

Medal of Honor, COD Black Ops, Star Wars Old Republic lopott kulcsok vannak megint forgalomban állitólag... Hanyagolni kell ezek vásárlását.

[ Szerkesztve ]

(#12603) djculture


djculture
félisten

Kemény , az merült fel hogy minden átutalásos és netes bankon keresztül való vásárlásra is adót fognak kivetni. Gyorsan véget érhet a hazai bankon keresztül való pár euros játék vásárolgatás ha ezt meglépik.

[ Szerkesztve ]

(#12607) djculture válasza bijesz (#12606) üzenetére


djculture
félisten

Pont a kis összegű vásárlásoknak lesz annyi, ugyanis tranzakciónként lesz adott összeg állitólag. Teszemazt veszel a steam-en ötdb 3 euros játékot külön arra ötször fogsz fizetni adót.

[ Szerkesztve ]

(#12611) djculture válasza ooooobi (#12608) üzenetére


djculture
félisten

Ja de már a rádióban is erröl volt műsor az előbb, ha ez így marad lehet külföldön bankszámlát nyitni .

(#12664) djculture


djculture
félisten

Megkésett áprilisi tréfa: [link] Újra kiadják a quake 4 et amerikában europában, de minek nemtudom:)

[ Szerkesztve ]

(#12666) djculture válasza TazLeacher (#12665) üzenetére


djculture
félisten

Valve konzol hírek függvényében eljöhet az az idő hogy a konzol meg a pc szépen összefog mosódni. De amúgy igazad van:)

(#12673) djculture válasza albert8 (#12671) üzenetére


djculture
félisten

Simán megér nekem tetszik, pc guruban volt magyarul pont az előzőben.:) Mondjuk aki csont rpg re vágyik az kihagyhatja, pont az a jó benne hogy nem annyira nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#12679) djculture


djculture
félisten

Ja nem az de legutolsó patch rajta van, multi meg ugysincs benne így tökmindegy.

(#12705) djculture válasza Crytek (#12701) üzenetére


djculture
félisten

1-2 volt az igazi, a hármas egy torzszülött

(#12749) djculture


djculture
félisten

cd galaxison megint van egy két jó dolog:) 2 990 Ft-ért elgondolkoztatott a mafia 2 ráadásul steam-re regelhető.

(#12751) djculture válasza KubanitoS (#12750) üzenetére


djculture
félisten

Jobb az ha megvan lemezen nemkell letöltögetni meg visszakinlódni a backupból folyton ha gépcsere van. Bevágom a lemezt és annyi, max 10 perc és játszok. Bár a mafia 2 ilyen szinten nem is gond, de egy rage lehúzása már horror kategória lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12801) djculture


djculture
félisten

Még jóhogy nemkezdtem bele, pedig olvastam hogy mit irtatok. Még a végén letiltanák a fiókom ilyen 50 centes játékokért. Róka fogta csuka.. ha egyszer már ingyen kiadták a kulcsokat akár rendszer hiba miatt is a jó nénikéjüket tiltogassák:) Ez olyan mintha véletlen nem ütné be a boltba a csaj a pénztárgépbe a cuccot és fél uton hazafelé menet letartóztatnának lopásért.

[ Szerkesztve ]

(#12805) djculture válasza HS 2142 (#12804) üzenetére


djculture
félisten

Kár magyarázni ez egy orbitális negatív reklám... Gmg-n is volt ilyen hogy egy játékból véletlenül 2 példányt adott egy pénzért de nem problémáztak ennyit rajta. Kijavitották és mindenkinek megmaradt mind a kettő serial. Ittmeg jóhogy nem már lenem tiltják a steam fiókot..Ők hibáztak ennyi a történet. Magyar fillérb cég lenne még meg is érteném ezt a hozzáállást.. :K

[ Szerkesztve ]

(#12808) djculture válasza ollie (#12807) üzenetére


djculture
félisten

Na mindegy mindenkinek lehet más a véleménye:)
Jóhíszeműség a neten.. aha. Az a legbiztosabb ha törlik az összes kulcsot utána meg magukat is mint fejlesztő.

[ Szerkesztve ]

(#12842) djculture válasza BigBlue69 (#12833) üzenetére


djculture
félisten

Valami képregényrajongónak biztos isten de maga a játékra én 10% ot se adnák annyira semmi.

(#12844) djculture válasza edgR (#12843) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem meg nem te határozod meg hogy mit irhatok ide.. Nekem ez a véleményem és ennyi. Nem kötelező olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#12848) djculture válasza danih (#12845) üzenetére


djculture
félisten

Nyugodtan, nem zavar. De az ilyen maradj csöndben szövegeket jó lenne hanyagolni. Én se szólok be másnak ilyen baromságokat.

(#12852) djculture válasza BigBlue69 (#12850) üzenetére


djculture
félisten

Ki sajnos, egyik kollégának bejön. Nekem gyerek szint. De mondom ez az én véleményem. Másnak meg más.

(#12909) djculture válasza BalaNce87 (#12897) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem az nem gond ha egy játék olcsón megszerezhető a vásárlók szempontjából.

(#12916) djculture válasza BalaNce87 (#12914) üzenetére


djculture
félisten

Kifundálás ja. Régen is volt pl cserélgetés, lassan már ezt is bűncselekménynek tekinti pár kiadó. Ők is ugyanúgy trükköznek amúgy. Kiadnak egy játékot amiből kivágnak egy csomó mindent és eladják teljes árúként. Majd amit kivágtak szépen szép summákért szintén árusítják. :K Steam dologra meg a játékok értékére visszatérve, egy jó játék díszdoboz vagy gyűjtői kiadása még évek múlva is sokat ér. Többi más persze hogy nemér semmit jóformán, csak annyit hogy az ember elszórakozik velük. Fiókot is kitörölhetik ellophatják, egy dobozos játékot azért könnyebb bizonyítani hogy te megvetted és a tiéd.

[ Szerkesztve ]

(#12919) djculture válasza Ilsyde (#12918) üzenetére


djculture
félisten

Az is csak ideig óráig :D

[ Szerkesztve ]

(#12974) djculture


djculture
félisten

cd galaxison megint ea játék vásár

Medal of Honor 2 990 Ft
(PC játék)
Battlefield Bad Company 2 2 990 Ft
(PC játék)
Battlefield 3 7 990 Ft
(PC játék)
Battlefield 3 kiegészítő: Back to Karkand (csak kód) 2 990 Ft
(PC játék)
Crysis 2 2 990 Ft
(PC játék)

Battlefiled lemehetne egyszer 5k -ra is kb annyit ér :)

(#12981) djculture válasza Źşë' (#12978) üzenetére


djculture
félisten

bad company 2 multija pörög még rendesen? Azon gondolkozom megkéne venni, én még mai napig a bf vietnam és bf2 -vel multizok, na meg ugye a bf4free. Bf3 látványos de ilyen videók miatt mikor a csávó előtt teleportál oda vissza a helikopter meg a tank valahogy nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.