Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy akkorp házat 8000Ft-ért(csak azért irom hogy utaljak a minőségre)
Aztán nem sokkal ezután rájöttem hogy rossz ötlet volt ezen spórolni az új gépemnél.
Szeretnék venni egy enermax tápot ,és azt szeretném megkérdezni mennyire hátrány az accorp ház vagy teljesen mindegy?
Avagy rossz ház nagyon jó táp milyen ötlet?
üdv

(#2) balkó válasza gorlin (#1) üzenetére


balkó
aktív tag

Tök mindegy, milyen házba teszed.

(#3) balkó válasza gorlin (#1) üzenetére


balkó
aktív tag

Sokkal jobb ötlet egyébként, mint a drága ház, olcsó táp, illetve drága ház, drága táp. :))

(#4) hobizoli válasza balkó (#3) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nekem is egy Acorp van, egy beige szinu Feel-V, de a gyari 400W-s Huntkey tapja helyett en is inkabb egy Enermax-t hasznalok benne:DD....

:C



hobizoli

több drón kell ;P

(#5) Richard válasza gorlin (#1) üzenetére


Richard
őstag

Mondjuk szerintem egy vágást meg kell ejtened a tápegységtartó alján ha nagytoronyról van szó, ugyanis a 2. venti így a lemezen fexik és semmit nem szív..... Ezek a régebbi ACOR-ok még nem készültek fel ezekre a 2ventis tápokra. Nekemis meg kell végnom szvsz a Codegen 7002-met...:D

(#6) gorlin


gorlin
őstag

egy hónapja vettem a házat,akkor szerintetek tudja a 2 ventis dolgot?
A másik kérdésem az lenne melyik a jobb az egy 12 cm es vagy a 2 nyolcas?Melyik a halkabb?
Tudom hogy volt már róla szó de meggkérdezem mert 20e ft azért sok, tényleg nagyon halk az enermax táp,ebben a kategóriában ez a legjobb?

(#7) [w]


[w]
őstag

engem roppant mod erdekelne, hogy a regebbi tipusu acorp hazakrol van-e vmi lista, esetleg katalogus?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8) Richard válasza gorlin (#6) üzenetére


Richard
őstag

Hát meg kell nézned! Ha egy olyan lemez tartja a tápod amire az alja a tápnak teljes egészében ráfexik akkor nem 2venti ready:DDD
Az enermax tápok közül az Aktív PFC-sek halkak, de a passzívak se lehetnek wmi hangosak.

üdv.: RicHarD

(#9) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Hogyne lenne érdemes! A háznak nem sok köze van a géphez, van aki az ágyra rakja a konfigot! De a tápnak annál több...

(#10) burgatshow válasza hobizoli (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

A 400W Huntkey-el vigyázz nekem egy olyan küldte el az elöző alaplapom (szét égette az alaplapi tápcsatit olyan barnára :DD). Egy Feel 4-ből lett átszerelve egy morexbe, azóta egy csíftek megy benne.


[Szerkesztve]

(#11) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Én egy óccsó de új és ezért még esztétikus (fogjuk rá) Codegen csodába cuccoltam bele, de amint lehetett a 350W tápját cseréltem 360-as Chieftecre. :)

A 350W Codegen kb egy szinten volt a 300W-os Azona-val. LOL.

(#12) gorlin


gorlin
őstag

a,És mia vélemyétek arről hogy az enermax 2ventis(8cmes)?
b,Ez most jó vagy nem jó?
c,Nem jobb ha egy 12 cm-es venti van?
d,És ebbe az árba tényleg ez a leghalkabb(20000Ft) ,vagy egy Zallman,Chieft, jobb választás?



A válaszokat várva köszönettel:Gorlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.