Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Sziasztok!

Bemutatnám az Endwar cimű játékot amit a UbiSoft engedett szabadon,a Tom Clancy-s bemutatja a III.Világháborút!

Megérkeztek az első konkrét információk a Tom Clancy nevével fémjelzett, kizárólag next-gen konzolokra készülő stratégiáról, az EndWarról.
A játék fejlesztésének vezetését nem más, mint Michael de Plater végzi, aki a Creative Assembly csapatából került át a Ubisofthoz olyan játékok után, mint a Total War-stratégiák. Minőségre tehát biztosan nem lehet majd panasz.
Az alternatív harmadik világháború három fő résztvevőjének bármelyikével harcba fogunk tudni szállni: így lehetőségünk lesz választani a U.S. Joint Strike Force, a European Enforcers és a Russian Spetsnaz csapatát. A három kampány totálisan eltérő lesz a fejlesztők szerint - mindegyik hadjárat izgalmas eseményeket tartogat számunkra: az amerikaiakkal például először fel kell majd szabadítani az Egyesült Államokat egy "új" D-Day keretében, mely a keleti partokon lesz esedékes. Michael elmondása szerint sokáig nem voltak biztosak a dolgukban, s igencsak vonakodtak egy konzolos stratégia elkészítésétől, ám az X360-ra megjelent The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth II sikere után, már nem voltak kétségeik afelől, hogy ők is meg tudnák csinálni azt, amit az Electronic Arts a Gyűrűk Ura világában játszódó RTS-sel.
Az EndWar-ban minden környezeti elem pusztítható lesz, a játékos pedig tizenkét szakaszt tud majd harcba küldeni egy időben, melyek mindegyikét speciális képességekkel, mottóval és a címmerrel szerelheti fel. Állítólag meglepően jól szerepel a mesterséges intelligencia is: a csapatok tagjai automatikusan fedezékbe vonulnak, s ki-kikacsingatnak helyükről a biztonság felőli meggyőződés végett. Ha egy katona megsérült, társai védett helyre húzták, elkerülve így, hogy további találatokat kapjon. Az irányításról egyelőre semmit nem tudunk, remélhetőleg kapunk erről is némi épkézláb infót még a jövő évi megjelenés előtt.
Video:Endwar

Képek:[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Michael de Plater, a Ubisoft párizsi diviziójának egyik munkatársa szerint ha a munkálatok jól haladnak, novemberben bárki tesztelheti majd az EndWar bétáját.
"Úgy hisszük, hogy hamarosan bárki kipróbálhatja majd az EndWar bétáját, s olyat tapasztalhat meg, amit eddig stratégiában még nem volt lehetősége. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy legkésőbb novemberben sor kerüljön a nyílt bétatesztelésre" - mondta Michael, aki megjegyezte továbbá: a Tom Clancy által megteremtett harmadik világháborús atmoszféra sok másik projekt alapját képezheti majd a jövőben.

Sajna csak PS3-ra és Xbox-ra lesz,PC-re nem! :F :W :W

[ Szerkesztve ]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#2) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

A megjelenés 2008 május 31-ére esik!

Plettykák szerint!

Jah és bízzunk benne hogy lesz PC-re is!!! :R :C

[ Szerkesztve ]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#3) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Ugy hallodtam,hogy lesz PC-re,de PC Dome hírei szerint nem lesz!!
De gamestar szerint meg lesz.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#4) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

senkit nem érdekel?
Ez is fura nekem,mert ez gondolom jó game lesz!
III. Világháború az UbiSoft-tól. :C :Y

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#5) Valty válasza HDR renderin (#4) üzenetére


Valty
aktív tag

Halli!
Engem érdekel minden, ami Ubisoft, de úgy hallottam, hogy ez csak xbox-ra lesz, és októberben jön. :)

(#6) fpeter07 válasza Valty (#5) üzenetére


fpeter07
veterán

engem se érdekel

(#7) HDR renderin válasza Valty (#5) üzenetére


HDR renderin
senior tag

sztem meg nem csak Xbox-ra lesz,gamestar szerint lesz PC-re is!!!

Meg még egy pár cikk szerint!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#8) Valty válasza HDR renderin (#7) üzenetére


Valty
aktív tag

Hm...
Remélem igazad van, és tényleg lesz Pc-re is :)

(#9) nagyi09


nagyi09
csendes tag

nah Hy remélem télleg lesz pc.re mert sztem atom game lesz :) :)

Gigabyte GA P31-S3G Intel Dual Core 2.5 +Hyper TXT 2 +Nvidia G 9600 GT + 4x 1024 Giga Ram+660 giga SATA II

(#10) nemo0217


nemo0217
csendes tag

Azt hallotam hogy lehet hangal is irányitani a játékot.Pl.:1. csapat ide

Némó

(#11) OnSeT


OnSeT
őstag

Megjelent a gém.

Videóteszt.

(#12) butch3r


butch3r
senior tag

kijátszik még ezzel a játékkal. egyelőre cask az első küldetést csináltam meg de eddig tetszik.
a hangfelismerés hát bravo helyett delta. air strike helyett move to, meg task force... one helyett seven, meg eleven (hogy az utóbbit hogy érti félre fogalmam sincs.) de ezeket eddig csak a kalibrálás során csinálta az első küldetés alatt mindent megértett elsőre... majd ha lesz időm játszom még vele azt meglátjuk a többi küldetés alatt mennyit ért meg.

másnak jobban érti a kiejtését? csak az én angolommal van baja?:))

(#13) Eagle16 válasza butch3r (#12) üzenetére


Eagle16
addikt

Én majd hétvégén próbálom ki, de nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lehet hanggal irányítani. Ha tanultál angolt, akkor azért annyira nem ejtheted ki rosszul a szavakat, hogy ne ismerje fel :))

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) pilsner


pilsner
aktív tag

64bites vista-ra nem akar feltelepülni (nem találtam róla semmit, hogy ebből lenne 32/64 bites verzió külön). valaki találkozott már a problémával, illetve tud valamilyen megoldást?

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#15) butch3r válasza Eagle16 (#13) üzenetére


butch3r
senior tag

Eagle16 : tanultam van középfokú nyelvvizsgám is (most nem az távolról sem nagy szó csakhogy azért nem házi angol) mégis olyanok csinált amiket fentebb írtam;) kiváncsi vagyok te mit tapasztalsz a 7végén, majd írd meg:)

pilsner: vistát nem néztem támogatja stb, de 64es xp-re gond nélkül fel ment, fut.

[ Szerkesztve ]

(#16) Crytek


Crytek
veterán

Első pár küldetés nagyon otvar.
WiC grafikája szebb.

Next PC Upgrade: 2022

(#17) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Gyerekek ilyen trágya irányítást,hogy csinálhattak. :U :W ,mert kb. tíz perc játék után is forgattam összevissza a kamerát.

[ Szerkesztve ]

(#18) Enton


Enton
addikt

5dik missziónál járok, eddig tetszik jó móka ez a mikrofonos dolog.
De sajnos nincs meg az a szabadság mint más rts-ekben max ha használod az egeret is. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19) Valty


Valty
aktív tag

Ez egy nagyon jó játék lenne, ha a kameramozgás rendesen meg lene oldva :W

Csak én vagyok láma, vagy tényleg nem lehet a kamerával előre/hátra/jobbra/balra
mozogni? :W

(#20) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Tölthető a credits zenéje

Az írányításon pont ezen van a hangsúly, nem tudom hogy ki emlékszik a rome total warra, ott is volt egy ilyen írányítási pozicíó, az ún. parancsnoki nézet, ahol a kamera csak a hadvezérre fókuszál, azt látsz, amit ő. itt is szinte azonos a helyzet. A gém megérte, végre elérkezett a nap, itt csücsül a gépemen a gém, megérte. 8/10

(#21) Skizz


Skizz
addikt

Nekem nagyon tetszik a játék, már elég sok küldit lejátszottam rajta, elkezdtem fejleszteni a tankokat meg a heliket. Jó pörgős játékmenet, ennyi játék után pedig már a kamera sem túl zavaró. Nálam 9/10

(#22) Valty


Valty
aktív tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a voice command, hogyan működik? Milyen utasításokat lehet adni, vagy van erre valami lista? :)

(#23) SalvadorLynx válasza Valty (#22) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Nyomod a space gombot és a felkínált opciók valamaelyikét bemondod. Amúgy who what where a sorrend, nagyon egyszerű. Én még félreértés problémát nem tapasztalatam, nagyon jól megcsinálták a hang felismerő rendszert. Nekem még a kamera mozgással sem volt bajom rendesen körbe lehet nézni. Nekem tetszik a játék, feldobja a hangirányítás. A sima rts eket én unom, ha nem lehet benne építeni és nem kell benne gazdaságot kialakítani, de ez így ezzel az irányítással szerintem szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

(#24) Valty válasza SalvadorLynx (#23) üzenetére


Valty
aktív tag

Hm...hát nekem valamiért nem megy. Amikor az elején be kell állítani, folyton azt mondja, hogy túl halk, tegyem közelebb a mikrofont :F

Pedig már bele is ordítottam :W

(#25) Enton válasza Valty (#24) üzenetére


Enton
addikt

Kapcsold be a hangvezérlőben a mikrofon erősítése opciót akkor talán már jó lesz.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) SalvadorLynx válasza Valty (#24) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Nem tudom nálad mi a hiba, de az elején én is sokat szenvedtem a mikrofonnal és pedig pusztén figyelmetlenségből. Azt hittem, hogy a tesztél a felajánlott lehetőségek közül bármit mondhatok, de nem, azt kell elismételni ami ki van írva. Előfordult, hogy azért nem értette, mert túl sokat vártam két szó között, mivel a mondanivaló kiírása néha késik.
Órdítani sem kell sőt tilos mert akkor azt mondja a kedves női hang, hogy túllépted az optimális hangerőszintet. Inkább maradj az optimális alatt, akkor nem kötekszik.

[ Szerkesztve ]

(#27) Jaay86


Jaay86
csendes tag

Nekem a hangvezérlés bejött. Jól megcsinálták, nem kell hozzá tökéletes kiejtés.

Ami nekem is fájó pontom az a kamera kezelése. Pontosabban a "parancsnoki nézet". Az gáááz... :(

Nálam 8/10.

Ha már így szóba jött a WiC. Melyiket tartjátok jobbnak?

(#28) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Hát a grafika meg a harc jól meg van csinálva,de szerintem túl egyszerű a játék!
Minden egység szinte magától csinál mindent ha odaírányítom ahova kell!Az irányítás meg valami nagyon tréé! :))

(#29) Eagle16 válasza Eagle16 (#13) üzenetére


Eagle16
addikt

Na ehhez vennem kell egy olyan fejhallgatót amin van mikrofon is, mert ez a ruhára csíptethető nem az igazi :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30) kovsol válasza Eagle16 (#29) üzenetére


kovsol
titán

nekem sem ilyen headsetes mikrofonom van szintén hanem laptopban ami bele van építve +20dB boosttal még halknak vélte és rátoltam +30 -t így normál hangerővel beszélve is megérti a dolgot
szobatársak a ventrilohoz már hozzászoktak hát ez viszont furcsa volt nekik :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#31) RidDiCh


RidDiCh
tag

elősször nem tetszett , de minél többet toltam vele annál jobb lett , grafika szép, effektek jók. ha mást nem egy próbát megér sztem.

(#32) Eagle16 válasza kovsol (#30) üzenetére


Eagle16
addikt

Én vettem hozzá egy ilyet: [link]

A hangvezérlésről: nekem tökéletesen működik, csak a tempón még javítanom kell, vagy pedig túl hamar engedem el a space-t...eddig mindig megértették amit mondtam, nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#33) Eagle16


Eagle16
addikt

Egy kérdésem azért lenne. A saját hangomat mindenképp hallanom kell parancs kiadása közben? Kicsit idegesítő, régebbről úgy emlékszem hogy ez nem így volt. Nem lehet úgy megoldani, hogy a hangfalakból/fejhallgatóból ne halljam a saját parancsaimat?

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#34) RidDiCh válasza Eagle16 (#33) üzenetére


RidDiCh
tag

én nem halottam a hangomat parancs kiadása közben :F

(#35) kovsol válasza Eagle16 (#32) üzenetére


kovsol
titán

nekem a BF2 höz a commander editionhoz adtak ilyet csak arra Battlefield2 volt írva :)
amugy most már sikerült rendesen belőni a dolgokat és szépen felismeri, bár tegnap lett meg a játék így még csak 5 pálylát toltam le vele, de eddig nem rossz

nekem csak a tutorialnál hallatszódott a hangom, game közbe nem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#36) Eagle16 válasza RidDiCh (#34) üzenetére


Eagle16
addikt

Hmm...akkor a hangkártyával kell valamit csinálni, gondoltam hogy ennek nem így kéne működnie...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#37) Valty válasza Eagle16 (#36) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát nálam is így működik a dolog, viszont én még a szuszogásomat is hallom :DD

(#38) kovsol


kovsol
titán

a hangkártya beállításoknál a mikrofont a lejátszásnál le kell tiltani csak a felvételnél engedélyezzétek és akkor fölösen nem játsza le a dolgokat :)

May the Force be with you!

(#39) Eagle16 válasza kovsol (#38) üzenetére


Eagle16
addikt

Köszi, ez bevált :C :R

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#40) szilva01


szilva01
őstag

Egyelőre még csak a frakcióválasztásnál tartok, de nagon zsír a játék! :DD :C

(#41) MONKESZ


MONKESZ
csendes tag

Ez ugye működik hagyományos, egér kattintgatós+billentyűs irányítással is?Nem csak ezzel a ratyi voice commandal, mert, ha csak azzal, akkor nem kell :(

(#42) Ateszzero válasza MONKESZ (#41) üzenetére


Ateszzero
őstag

:K :K :K :K :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.