Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) veryking válasza csibor (#50) üzenetére


veryking
csendes tag

Nemm szerintem nem:(

''Ne vedd túl komolyan az életet,nem úszod meg élve'' MSN:originalveryking@msn.com

(#52) Killer! válasza veryking (#51) üzenetére


Killer!
csendes tag

ez én voltam csak tesóm NICK nevével

Sajna pizzastom meghalt :( de nincs gáz.van új! Az MSN-em: kisstomi@hotmail.com

(#53) amegt válasza L3zl13 (#39) üzenetére


amegt
aktív tag

nem a program volt a hibás, hanem a vinyó volt szar...ezt onnan tudom, mert lecseréltem a kicsikét egy WD-re és megszűnt a hiba.
Egyébként nem csak arról a partícióról tünt a hely, amelyiken win volt, hanem a másikról is.

(#54) xtmod válasza csibor (#50) üzenetére


xtmod
senior tag

én se hiszem, hogy normális. nekem a nis2003, össz-vissz talán 45mb-t foglal. ebbe bent van az a mappa is amit a dokumentumok mappába tesz. milyen módon eszi a helyet? egyáltalán milyen vírusírtó? ha csak valami shareware, szabadulj meg tőle. :)

(#55) xtmod válasza amegt (#53) üzenetére


xtmod
senior tag

na végre, már kezdett rejtélyes lenni a dolog. :) ha az ember el kezd találgatni, hamar beelekeveredik. :D

(#56) xtmod


xtmod
senior tag

WD, az jó vinyó, többről is tudok, amelyik tíz vagy majdnem annyi évig is ment...

(#57) amegt válasza csibor (#50) üzenetére


amegt
aktív tag

mekkor a vinyód és mekkora hely hiányzik?
mindegyik partíciónál eltűnik a hely, vagy csak a windows-osról?

(#58) amegt válasza xtmod (#56) üzenetére


amegt
aktív tag

Pár nap kell, hogy megünnepeljük a 2. szülinapját a kis kedvesnek.
Még mindig elég gyorsnak számít, mondjuk csak 80 gigás, de 8mega cache van benne, szóval stabilan működik és gyors is. Egy baja van, hogy hangos, legalábbis szerintem.

(#59) xtmod válasza amegt (#58) üzenetére


xtmod
senior tag

gondolom, csak íráskor hangos, nem? nekem is íráskor, viszonylag hangos a maxtorom. most vettem mellé egy samsungot, annak nincs hangja, csak egy kicsit rezonál, de már megoldottam. :)

(#60) xtmod


xtmod
senior tag

mennyit számít mpeg kódoláskor a 8mb cache? mondjuk ha avit, divx-et vagy dv-t, kódolsz mpeg-re.

(#61) amegt válasza xtmod (#59) üzenetére


amegt
aktív tag

már végül is nem hangos, mert megoldottam a felfüggesztést egy okos megoldással...ruganyos felfüggesztést kapott.

(#62) amegt válasza xtmod (#60) üzenetére


amegt
aktív tag

megmondom őszintén nem szoktam túl sűrűn konvertálni, kódolni filmeket, vagy csak nagyon ritkán.
nekem főként akkor tünik fel a 8 mega kess előnye, amikor valami alkalmazást töltök be, játékot indítok, vagy csak tölt be a játék, vagy egyszerű windows indulkáskor.
másodpercekben mérhető a különbség egy 2 megáshoz képest.

(#63) xtmod válasza amegt (#62) üzenetére


xtmod
senior tag

nálam is ez a helyzet, persze kíváncsi vagyok meddig. mondjuk van rá 3 év gari, ha addig nem romlik el...:) különben van egy maxtorom is, 4 éves,eddig semmi baja, kopp , kopp..

(#64) csibor válasza amegt (#57) üzenetére


csibor
őstag

Csak a winről tuti a virusirtó zabálja.A prog teljes verzió.

(#65) amegt válasza csibor (#64) üzenetére


amegt
aktív tag

milyen vírusírtód van? lehet, hogy már írtad, de nem találtam...

(#66) csibor válasza amegt (#65) üzenetére


csibor
őstag

pc-cilinder2002

(#67) xtmod válasza csibor (#66) üzenetére


xtmod
senior tag

mé' nem használsz vírusírtót?? :D de tényleg. avastot, nagyon dícsérik mostanában. a nod32 is jó megodás, gyors, hatékony. (és nem eszi a helyet) :D

(#68) xtmod


xtmod
senior tag

évek óta használok vírusírtót rendszeresen, de még soha nem ette a helyet egyik sem. más gond volt velük, de ilyen soha.

(#69) amegt válasza csibor (#66) üzenetére


amegt
aktív tag

én személy szerint virusbustert használok és rendben van a gépem.

(#70) csibor válasza xtmod (#67) üzenetére


csibor
őstag

Nekem a nod32 nem jöt be.Ez meg teljes verzió és amugy megvagyok vele elégedve ezt leszámitva.
Ameget.Én is gondolkottam rajta invitelnél 2200Ft a liszensz,de ami van azt alaplaphóz adták.Ha rájönnék hogy lehet kordában tartani megfelelne.

[Szerkesztve]

(#71) xtmod válasza csibor (#70) üzenetére


xtmod
senior tag

arra én kíváncsi lennék, hogy miért műveli ezt.

(#72) amegt válasza csibor (#70) üzenetére


amegt
aktív tag

esetleg nincsen még egy vinyód?
mert ha van akkor telepíthetnél arra egy oprendszert és ha azzal is ezt csinálja, akkor sebtibe cserélj vírusírtót.

(#73) csibor válasza amegt (#72) üzenetére


csibor
őstag

2 Xp van a gépen,de megoldodott a próbléma.Belenéztem a prógiba és neki álltam takaritani most már csak 37Mb helyet foglal.Ráadásul még müködik is,tölem szokatlan modon:D

(#74) Rebirth válasza amegt (#1) üzenetére


Rebirth
tag

Lomtár - Empty Norton Protected Files - Purge all
és ennyi...

„A mindennapi élet tudata az Út.''

(#75) amegt válasza Rebirth (#74) üzenetére


amegt
aktív tag

nem aktuális már elég régen..., de azért köszi...:))
egyébként vinyó hiba volt, nem program beállítás...

(#76) amegt válasza csibor (#73) üzenetére


amegt
aktív tag

na ennek örülök, ohgy sikerült.:)

(#77) xtmod


xtmod
senior tag

érdekes módon tűnt el a hely a vinyómról nemrég. 2-3 nap alatt 10gb!!. a fraps-ben F9-re volt állítva a video capture, a legtöbb játéknál meg a quicklaunch, csak én nem vettem először észre:D minden gyors indításnál, elkezdte venni a videot. egyszercsak kiírta, hogy nincs hely a c: meghajtón:DD szerencsére elég hamar rájöttem, de nagyon meglepődtem elsőre, hogy mi zabálhatja ilyen hirtelen a helyet. tömörítetlen avi-ban hamar összejött a 10gb.

(#78) bdav


bdav
őstag

haver gépével van ez:
xp rendszer (asszem pro), c meghajto lenne 10 giga. namost full tele van, valami 140 mega az üres. de. minden könyvtár és fájl összege nem ériel az 5gbt se. (totalcommander is ezt irja ki, rejtettek megjelenitve) swapfile rendben, lomtár üres, norton nincs, scandisk futott, temp könyvtárakat külön megnéztem azok se visznek el sokat, tök tanácstalan vagyok. volume shadow copy rendben, rendszervisszaállítás ennyi helyet nem foglal (max. beállítás mellett is csak 1.2 gigát visz el), meg amugyis látnám a méretek összeadásából ha elvinné...

hardver adatok (fejből, nem emléxem már rájuk, nem figyeltem :) ), nForce 2 lap, alaplapi driverek telepitve, maxtor vinyo.

ha nem mondtok semmit abbol rendszerinstall lesz :( szoval akinek van bármi épkézláb ötlete az ne kíméljen (lehetőleg szoftveres, a hardver buherálása nem lenne tul egyszerü)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#79) spykee00


spykee00
csendes tag

Sziasztok!
Mai nap vettem észe, hogy az ssd c patriciójáról eltüt 20 gb hely!
58 gb van windowsnak hagyva és 16gb ot foglal a win 10 1909 es verzió.
Programfile mappák kb 8 gb meg ami még van 35 GB max több programmal is megnéztem! Tempek mindenhol törölve és download/ save mappák is.Tee size free progival is néztem. 20 gb nak lába kélt, az update mappa semmi.. lemezkarbabtartót is csináltam! virusírtó az alap win 10 es van csak! Rendszer viszaállítási fájlok törölve. egyszerüen sehol nem látom ezt a 20 gb ot ! Valaki tudna segíteni?

spykee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.