Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#547) MadarasTESCO


MadarasTESCO
csendes tag

Sziasztok!

Volt egy játék, valamikor a 90-es évek közepe táján játszottam vele. 2D-s volt (ez nem meglepő annyira) elég nagy pixelekből állt, manapság hányni lehetne tőle. egy macskát kellett irányítani. az első pályán be kellett ugrani egy emeletes ház nyitott ablakába az utcáról, míg egy kutya ide-oda rohangált és el kellett ugrani előle mert különben elvesztettem egy életet vagy ilyesmi. amikor beugrottam az ablakon, akkor a második pálya egy szoba volt ahol több féle feladatot kaphattál, a szobától függően, vagy le kellett 3 vázát verni a szekrény tetjéről, amit egy b*szott nagy pók védett, vagy le kellett lökni egy ketrecet valamilyen bútorról és el kellett kapni a belőle kiszabaduló lepkét, vagy meg kellett enni egy rakás alvó kutyának a kajáját. sőt volt még néha egy olyan fícsör is hogy egy lebegő seprű magától összesöpörte a szart ami a padlón maradt a lábaid után. a következő pályákig talán csak 1x jutottam el, és ha jól emlékszem valami akváriumban kellett összegyűjteni valamiket, és ki kellett kerülni a kis úszó elektromosságokat (lehet h rosszul emlékszem, kb 16 éve játszottam vele). na mind1 azután, az utolsó pályán, a végén asszem az volt hogy egy nőstény macskához kellett egy nagy szív alakú pályán eljutni, és ha ez sikerült akkor nagy love volt. na kb ennyi a játék, de egyszerűen nem emlékszem a nevére és hiába írtam be akármit a keresőbe guglin, nem találtam meg, pedig próbáltam már számtalan varit. pl.: pixel macska, cat love, egy macska egy régi pixeles 2d-s játékban, de semmi. ha valaki felismert a játékra az elbeszélésemből, kérem tudassa velem a játék címét. előre is köszi, további kellemes nyarat :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.