Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) trassher válasza tomyoy (#4600) üzenetére


trassher
addikt

Úgy tudom bázis retro 1500 pénz. A plakáton legalábbis ez volt.

Redmi Note 7

(#4602) pohár válasza trassher (#4601) üzenetére


pohár
félisten

Retro party lesz???

Én szerintem meg 1k, ahogy szokott lenni minden buliban :))

Jó éjt tom, kenjed neki ;] :C :R

Tessék parancsolni :))

Csak este lesz retro, az afterparty rendes buli lesz!! :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4603) pohár


pohár
félisten

Áhh ma 2-ig Bárány volt a Bázisban :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4604) trassher válasza pohár (#4603) üzenetére


trassher
addikt

A képen minden rajta van amit beraktál :)

Redmi Note 7

(#4605) pohár válasza trassher (#4604) üzenetére


pohár
félisten

Nah látod milyen ügyes gyerek vagyok :D
Nem lesz rossz party, jaj de gyilkos lesz ;]
A II. DS Party se volt kutyafüle, hát akkor itt mi lesz, jaaaaj :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4606) trassher válasza pohár (#4605) üzenetére


trassher
addikt

Remélem ott lehetek mert a másodikról lemaradtam

Redmi Note 7

(#4607) pohár válasza trassher (#4606) üzenetére


pohár
félisten

Éééén nem, ATOM VOLT!!!!!!!! :D :C :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4608) trassher válasza pohár (#4607) üzenetére


trassher
addikt

Osztálytársam is volt. 3 hónapig kb a diktafonos cuccokat nyomatta amiket felvett :D

Redmi Note 7

(#4609) pohár válasza trassher (#4608) üzenetére


pohár
félisten

Én a fényképeket nézegettem, meg a videót amit csináltak azt néztem rongyosra a gépen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4610) pohár


pohár
félisten

Nah léptem aludni, jó éjt mindenkinek!! :R :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4611) raskolnikoff válasza buherka (#4585) üzenetére


raskolnikoff
őstag

ahogy mondani szoktad: read only :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4612) tomyoy


tomyoy
senior tag

Reggelt!!!

nyiknyiknyiknyik

(#4613) Str8 sk8r válasza tomyoy (#4612) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nah itt aztán pezseg az élet... :O :( :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4614) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

Jó reggelt jányok!

Na megpróbáltunk ma venni Keldor-al hóláncot.. HÁT AZ ISTENVERTE VÁROSBA SEHOL NEM KAPNI 205/65 16"-osat.. Teszkóba még azt sem tudták milyen autó a VW Jetta.. VICC!

[ Szerkesztve ]

#### I <3 Deutschland ####

(#4615) pohár válasza |*HayHa*| (#4614) üzenetére


pohár
félisten

VW Jettatok van???
Fene a pofátokat :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4616) Str8 sk8r válasza |*HayHa*| (#4614) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lehet valami komolyabb autósboltban kéne szétnéznetek...pl: homosita... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4617) pohár


pohár
félisten

Nah kavics megvette a jegyeket!!! :C :C :C :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4618) Str8 sk8r válasza pohár (#4617) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lakisoft-ot meg banolták... :Y ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4619) |*HayHa*| válasza pohár (#4615) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Ja az van.. Feka..

#### I <3 Deutschland ####

(#4620) sNORh válasza Str8 sk8r (#4618) üzenetére


sNORh
addikt

lol
Mifolyikitt gyöngyösöööön? odafigyejjetekmááá...
mért? :W

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4621) pohár válasza Str8 sk8r (#4618) üzenetére


pohár
félisten

Takarodj már...
Miért?? :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4622) RoyalFlush válasza sNORh (#4620) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Feltételezem Ezért

szerk: Mi folyik itt Gyöngyösön Rambo Változat :D

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#4629) tomyoy válasza pohár (#4617) üzenetére


tomyoy
senior tag

Helyes!!!!!!! ma mi is megvettük!!! ;]

nyiknyiknyiknyik

(#4630) sNORh válasza tomyoy (#4628) üzenetére


sNORh
addikt

teljesenmindegy.. látod már ha az ember hírdet az apróban is kibasszák.. bár én nemértem mért sok az a hirdetés, ha a regionális szobákba hirdeti..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4631) Bordoi


Bordoi
őstag

Igazán megpróbálhatnátok normális hangnemben beszélgetni, vitatkozni.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4632) <NewL>


<NewL>
addikt

hálihóóóó all:R
egy kisebb vagyont költöttem el ma :D
az összes pénzem beleöltem a szilveszteri cócmókomba:D

tegnap este megint voltam bárányon:D kisvárda atlantisz
le kéne lőni azt az embert esküszöm:D tapsol énekel,táncol,erobikozik minthogy kussolna és zenélne:)

There's an app for that

(#4633) <NewL> válasza RoyalFlush (#4622) üzenetére


<NewL>
addikt

ezért bannolni valakit,ez már förtelem
hol van az megtiltva ,h nem lehet hirdetni többször?
benne van minden ilyen topicban ,h 50hsz min és utánna újra..de ha meghirdeti hamarabb mint az 50 hsz elmenne akkor se jogos sztem a bannolás..esetleg aztmondja mindenki rá ,h paraszt vagy vmi hasonló...ááá de ilyenért bannolni :o

ez tényleg már mindennek a teteje...

There's an app for that

(#4634) Str8 sk8r válasza <NewL> (#4633) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...azért valahol meg kell húzniuk a határt a modiknak is, különben boldog-boldogtalan össze-vissza írogatna mindenhova... :Y ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4635) sNORh válasza Bordoi (#4631) üzenetére


sNORh
addikt

miért lett törölve a hsz? kajak nemvolt benne egetrengetően csúnya beszéd.. máshl megy a szülőzés...
kaptálmár őzhusit? :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4636) adalbert1


adalbert1
veterán

Hello Mindenkinek!
Az elmúlt pár napban sikerült nem gyengén bezabálnom minden nap... Volt póker tegnap és tegnap előtt is, össz-vissz olyan 5k plusz.
Ma meg valami lightos ivászat lesz a téma pár gyerekkori haverral. :)

(#4637) Bordoi válasza sNORh (#4635) üzenetére


Bordoi
őstag

Volt néhány nem oda illő szó, illetve megelőzvén a vita elfajulását.
Azt gondolom, hogy lehet normális hangnemben is vitatkozni és nem a seggnyalókkal dobálózni.

Mod: nyalis.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4638) Str8 sk8r válasza adalbert1 (#4636) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nekem tegnap sikerült bekapkodnom unokabratyóéknál...2 üveg Napoleon megvolt... :Y ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4639) sNORh válasza Bordoi (#4637) üzenetére


sNORh
addikt

"em a seggnyalókkal dobálózni." akkor most miis van?
hamár hüjülnisem lehet, akkor miért ne folytatnám a "nem ide illő hangnemben" történő fórumozást... nincs értelme..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4640) Bordoi válasza sNORh (#4639) üzenetére


Bordoi
őstag

Jaaaa te azt csak viccből írtad?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4641) |*HayHa*| válasza Bordoi (#4637) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Ezt megkapta.. Le lettél nyalisozva Snorh :D HÁÁÁHÁÁ :D

#### I <3 Deutschland ####

(#4642) Str8 sk8r válasza |*HayHa*| (#4641) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát az őzhús? ;] ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4643) Bordoi válasza Str8 sk8r (#4642) üzenetére


Bordoi
őstag

Arról szó sincs, szerinted hozott? :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4644) adalbert1 válasza Str8 sk8r (#4638) üzenetére


adalbert1
veterán

Uhhh, az nem lehetett egyszerű... :DDD
Én még nem tudom mi lesz a "menü", valszeg. valami whiskey ami épp otthon van egyik haveromnál (mondjuk vele ketten tudunk pusztítani ezerrel, ketten már többször nyomtunk le liter whiskeyt ilyen otthoni ivászat keretében), utána meg szétnézünk a városban.

(#4645) sNORh válasza Bordoi (#4640) üzenetére


sNORh
addikt

nem, seggnyalásból...(nemtom mi értelme lenne, attól nem leszek előrébb.. nemszokásom..)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4646) |*HayHa*| válasza Str8 sk8r (#4642) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Nem ér annyit semelyik modi sem :)

#### I <3 Deutschland ####

(#4647) Bordoi válasza sNORh (#4645) üzenetére


Bordoi
őstag

Egyébként te szoktál emlékezni arra amit írsz :F

csak akikkel televan a modtopik.. nyalis népség..

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#4648) sNORh válasza Bordoi (#4647) üzenetére


sNORh
addikt

szoktam.. akkor nem emlékeztem volna a húsra, azért írtam..
akkor egyél inkább egykis csibehamburgert.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4649) |*HayHa*| válasza Bordoi (#4647) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Na ennek ma is egy kis bannocska lesz a vége :D

Megkérek mindenkit hogy kúltúráltan adjatok mindig igazat a Moderátoroknak. Köszönöm..

#### I <3 Deutschland ####

(#4650) <NewL> válasza Bordoi (#4640) üzenetére


<NewL>
addikt

a smáj leek arra szolgálnak ,h a mondat hangulatát megmutassák

azért nem szoktak válaszolni a postjaimra,mert igazam van:K..mint mindig:D

I AM : ez zene! váááá de szép

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.