Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) demars válasza radi8tor (#30200) üzenetére


demars
addikt

Igazad van!
Nálunk nincs vérvétel üzemorvosnál!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30202) radi8tor válasza demars (#30201) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Üzemorvosi vizsgálat amúgy sem elég alapos. Sokan azt hiszik a "teljes vérkép" azt jelenti, hogy mindent néznek a vérben. Ez a gyakorlatban 20 érték. Ezen kívül még szoktak kb 8-10 értéket nézni vérből, 20-at vizeletből.

⭐ Stella

(#30203) fant0mi válasza demars (#30201) üzenetére


fant0mi
addikt

Minket csak leb@., ha nem friss laborral es tudoszurovel megyunk be.
@radi8tor: bovitett nagyrutin es vizelet van beikszelve, de van meg egy csomo vizsgalat, ami nem lesz megcsinalva.
Gondoltam, hogy csak kek toll kell... ;)

(#30204) demars válasza fant0mi (#30203) üzenetére


demars
addikt

Tüdöszürö nálunk is kötelező évente. Meg néha vizeletet is kérnek...
De úgy beleültettétek a bogarat a fülembe... Elmegyek a dokihoz és kérek egy kivizsgálást!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30205) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Látom mindenki a GDP-vel van elfoglalva. ;]

⭐ Stella

(#30206) fant0mi válasza radi8tor (#30205) üzenetére


fant0mi
addikt

Csak arra tudok gondolni. :)

(#30207) demars


demars
addikt

Káosz van bent!
Egy emberke tartós beteg, egy felmondott ( még a héten jön)...
:(

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30208) radi8tor válasza demars (#30207) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Két ember mínuszt már nem visel el a gyár?

⭐ Stella

(#30209) demars válasza radi8tor (#30208) üzenetére


demars
addikt

Ez sajnos nem... Így is két nyugdíjas melózik havi 15 napot... Sajnos nincs jelentkező!
Aki jön az meg sajnos nagyon "alulképzett" ... :(
Gyártunk és megy a vonal, de futkosás, kiabálás, stb van folyamatosan...
Nincs áthelyezhető létszám, mert aki "zsákoló, válogató" nem biztos, hogy alkalmas egy milliárdos gép kezelésére...
Indul Ausztriában a szezon... ettől tartottunk a kollégákkal és beigazolódni látszik...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30210) radi8tor válasza demars (#30209) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na igen, a bérek miatt mennek el. Kár, hogy még mindig itt tartunk ~27 évvel rendszerváltás után.

⭐ Stella

(#30211) demars válasza radi8tor (#30210) üzenetére


demars
addikt

Igen sajnos... A bérek valahogyan nem követték az árakat... Ezt én is jól tudom, de sajnos nekem az a dolgom, hogy megoldjam a "cég" nyomorát!
Próbálok folyton kompromisszumokat kötni, de végtelenségig nem lehet húzni az emberek agyát... előbb utóbb betelik a pohár és lépnek!
Ami dühít, hogy nem veszik komolyan a vezetők... Még mindig megoldottunk mindent. Gép még nem állt emberhiány miatt...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30212) fant0mi válasza demars (#30211) üzenetére


fant0mi
addikt

Addig nem is fogjak tul komolyan venni, amig a kormotokre nem eg a melo. Ha minden meg van oldva ugy is, hogy emberhiany miatt mar honapok ota rikacsolsz, akkor legyint, mert meg lehet oldani ugy is...
De ha nem oldod meg (nem tudod megoldani), akkor meg te vagy a hulye/alkalmatlan/stb. Es a vegen teged cserelnek le, mert nem tudtal szrbol varat epiteni.
Aztan mikor sulyos eroforrashiany miatt nem tudsz egy megrendelest elfogadni (sulyos esetben a mar meglevo megrendelest teljesiteni), akkor rajonnek hogy igazad volt. Aztan meg nem is biztos hogy kap szakkepzett munkaerot. Es egyre valoszinutlenebb.
Ismeros, nagyon ismeros.

[ Szerkesztve ]

(#30213) demars


demars
addikt

Üdv Urak!

Itt ítéletidő van! Tombol a szél szakad az eső... :((
23:00 kor ettem gyorsan két szendvicset, reggel (kb 7-kor) megyek vérvételre ( radi8tor1 javaslatára :P )
Remélem elég ennyi idő, hogy az értékek ne legyenek falsok!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30214) radi8tor válasza demars (#30213) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

No, akkor már csak vizet igyál.
Örülök, hogy rászántad magad. :B

Itt pont most kezdett el szakadni, de talán már esett korábban is csak nem hallottam kopogni az ablakon.

⭐ Stella

(#30215) demars válasza radi8tor (#30214) üzenetére


demars
addikt

Igen, csak vizet iszok... Ugyan nem mondott semmit se a doki, hogy hány órával előtte ne egyek, csak saját elgondolásból jött az ötlet, hogy ennyi elég... :DDD
Kicsit parázok, kb 17 éve nem böködtek tűvel... :(

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30216) demars válasza radi8tor (#30214) üzenetére


demars
addikt

Túl vagyok rajta... :K Az egész kb 1 perc volt, de lehet, hogy annyi se...
Előző hsz ben balgaságot írtam... Utólag jöttem rá! Tavaly jártam a derekammal dokihoz, ott alkalmanként 5 szúrást kaptam... Meg kb 5 éve volt egy foghúzásom, ott is kaptam... :P

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30217) lakisoft válasza demars (#30216) üzenetére


lakisoft
veterán

Nagyon a majré, mint a tényleges "tűtúra". :R ;]

(#30218) demars válasza lakisoft (#30217) üzenetére


demars
addikt

Az... Elég alacsony a fájdalom küszöböm... Meg utálom az egészet ahogy van...
:((

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30219) fant0mi válasza demars (#30218) üzenetére


fant0mi
addikt

Tegnap este Discoveryn volt egy új sorozat, a Nem tudod megnyalni a könyököd. Abban volt, hogy hogyan tudod becsapni az agyad, hogy kevéssé érezd a fájdalmat.
A páciens kapott egy szurit a felkarjába, a doki megkérte, hogy köhintsen. A páciens köhintett, és a köhögés pillanatában adta be a doki a szurit. Alig érezte, mert a tűdő felől érkező köhögő jel megelőzi a vállad felől érkező fájdalom jelet. Érdekes volt. Mondjuk fogdokinál ínybe kapott szurinál biztos meg nem moccanok, nemhogy köhögcséljek. :)
Aztán volt egy olyan, hogy csipesszel csípették meg a páciens kezét, fájdalomokozás céljából. Hát fájt neki nagyon. Aztán egy megfordított távcsövön (vagy megfordított üvegpohár fenekén át nézve) nézte a páciens a saját kezét, ahol fájt neki. Rögtön nem is fájt (annyira), mivel sokkal kisebbnek látszódott a keze a fordított távcsövön át, az agya túl távolinak érzékelte, mintha nem is az övé lenne, és nem is fáht neki. Ez utóbbit lehet én is kipróbálom.

Tv-adások időpontjai [link]

(#30220) demars válasza fant0mi (#30219) üzenetére


demars
addikt

Érdekes dolog ez az agy... ;)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30221) demars


demars
addikt

Már csak egy óra van hátra... :C

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30222) radi8tor válasza demars (#30221) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már csak 10 perc. :)

⭐ Stella

(#30223) Pulsar


Pulsar
veterán

Már csak 31óra és kezdődik az éjszakázás :D

Szép napot mindenkinek :R

(#30224) fant0mi válasza Pulsar (#30223) üzenetére


fant0mi
addikt

Már csak 19 óra és kezdődik a 24. Aztán legközelebb majd csak egy hétre rá kell menjek (de majd nyugtával dícsérem). Isteni! :D

(#30225) demars válasza fant0mi (#30224) üzenetére


demars
addikt

Hello srácok!
Most keltem! :K Indulok a dokihoz, aztán még pihenek egyet!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30226) demars válasza radi8tor (#30214) üzenetére


demars
addikt

Na voltam leletér és dokinál is. Kb 1,5 mp után azt mondta, hogy nincs semmi bajod, szervusz!
😁

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30227) fant0mi válasza demars (#30226) üzenetére


fant0mi
addikt

Szuper! :)

(#30228) radi8tor válasza demars (#30226) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha alapos kivizsgálás volt, akkor ez jó hír. :K
De gondolom érezted volna, ha menned kellett volna már oda korábban.

⭐ Stella

(#30229) demars válasza radi8tor (#30228) üzenetére


demars
addikt

Hát extrát nem kértem, de 1,5 oldal volt az eredmény. És igen, nem érzek semmi gondot, de azért na... Mint mondtam még nem voltam...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30230) radi8tor válasza demars (#30229) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Másfél oldalnyi labor, az korrektnek mondható. :K

⭐ Stella

(#30231) demars


demars
addikt

Az utoló nyugis műszak a héten, de jó is volt ez a két nap... ( kaptam kölcsön egy embert :DDD )
Holnap viszont szabira megy egy másik, így az ő helyére is be kell állnom... :(((
Ma ( csütörötkön délelőtt), pedgi szóltak, hogy pénteken vagy következő hét elejére várható az auditor! Ez külön öröm, mikor a melóhoz is sokszor kevesen vagyunk nem még csempe meg mennyezet takarításhoz... :W

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30232) lakisoft


lakisoft
veterán

Jó estét Uraim! :R

(#30233) Pulsar


Pulsar
veterán

Jó estét kívánok! :R

(#30234) Pulsar


Pulsar
veterán

Meg jöttek a játékaim (esp8266 wifi modul arduinóhoz) úgyhogy fojtatódhat a játék :)

(#30235) demars


demars
addikt

Jó estét! :B
Utolsó éjjel a héten... :C
Viszont jövő héten szombaton ledolgozás, elvileg délutános leszek, de reggelre kértem magamat!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30236) Pulsar válasza demars (#30235) üzenetére


Pulsar
veterán

jó estét! Nekem az első :D

(#30237) demars válasza Pulsar (#30236) üzenetére


demars
addikt

No megettem a vacsit... Most jó lenne egyet eldőlni... :U
Ma legalább időben végzünk! Hétfőn kényes termékkel indulunk, szét kell szerelni mindent...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30238) fant0mi


fant0mi
addikt

Jó hajnalt uraim! Lassan-lassan egyenesbe fordul az óra mutatója, reggel 7 körül megérkezik a leváltóm remélem. :)
Jövő héten csak pénteken kell melózni, de addig minden nap lesz valami móka. Üzemorvos, labor, szemészet, audiológia.

(#30239) demars válasza fant0mi (#30238) üzenetére


demars
addikt

Hú de utálom azt amikor minden nap kell menni...!! :W
Egy nap alatt nem tudod végigjárni? Spórolsz vele egy csomó időt!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30240) fant0mi válasza demars (#30239) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja, de! Szemészet és fülészet egy napon van. :)
Minden beutalós meg időpontos már... :(

(#30241) demars válasza fant0mi (#30240) üzenetére


demars
addikt

Ez kötelező orvosi vizsgálat? Mert akkor az azzal töltött időt a cégnek oda kell adnia, mint pl véradáskor: arra is jár 4 óra! :K

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30242) fant0mi válasza demars (#30241) üzenetére


fant0mi
addikt

Igen-igen! ;)
Lejárt a szavatosságom két munkakörre. Az egyik (a nehezebb) megvan, a másik az irodás (kb legyen meg a két lábad hogy be tudj menni dolgozni) az meg nem. Hálisten nem betegség hanem bürokrácia miatt vagyok szivatva.
De jó oldala, hogy így ingyen képben leszek egy kicsit az egészségemmel. Mert egyébként drágák a vizsgálatok vay hónapokat kell várni.

(#30243) demars válasza fant0mi (#30242) üzenetére


demars
addikt

Egy labor nálam 2 nap volt! :DDD
Nincs időpont, viszem a beutalót azt megyek...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#30244) Pulsar


Pulsar
veterán

Szép estét kívánok mindenkinek! :R

(#30245) lakisoft válasza Pulsar (#30244) üzenetére


lakisoft
veterán

Jó estét. :R

(#30246) Pulsar válasza lakisoft (#30245) üzenetére


Pulsar
veterán

Viszont! :R
Meló vagy csak hétvégi fennlét? :)

(#30247) lakisoft válasza Pulsar (#30246) üzenetére


lakisoft
veterán

privát meló :).

(#30248) Pulsar válasza lakisoft (#30247) üzenetére


Pulsar
veterán

az a legjobb :)

(#30249) Joker88


Joker88
őstag

lassan megkezdjük a hetet.. :O

In loving memory of Garrett Lockhart

(#30250) Pulsar


Pulsar
veterán

Jó estét :R
Ma estém szabad, asszony dolgozik, igy én nyomom a gta online-t :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.