Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19151) csoda120 válasza darál0w (#19149) üzenetére


csoda120
tag

jaja.
Gondnoksecurity :DDD

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19152) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jó estét!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#19153) Pulsar válasza (Darkwood) (#19152) üzenetére


Pulsar
veterán

szevasz.. milyen a wii-s világ? :DDD

(#19154) pohár válasza Pulsar (#19153) üzenetére


pohár
félisten

mit adtál már el ennek a jóembernek? :Y :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19155) Str8 sk8r válasza Pulsar (#19153) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szeva repcsi...nagyon kéne a segedelmed...döglődik a laposom, és te sokat látott ember vagy ezen területen... :R ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#19156) Pulsar válasza pohár (#19154) üzenetére


Pulsar
veterán

éééé?? én semmit :DDD

(#19157) marsu válasza Str8 sk8r (#19155) üzenetére


marsu
addikt

Már tavaly is mondtam, hogy szívesen rendbe rakom neked ...

:)

Press any key to continue ...

(#19158) poffsoft válasza marsu (#19157) üzenetére


poffsoft
addikt

Ugye-ugye, milyen fontos a tagolás...

Szívesen kibetűzném neked, vagy szívesen ki-be tűzném neked..

szívesen rendbe rakom neked, vagy szívesen, rend, berakom neked :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19159) (Darkwood) válasza Pulsar (#19153) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ave!

Jó, de néha nem úgy reagál a mozgásra, ahogy kéne...

+ nem értem, hogy miért ugrál a menüben a "kurzor"?!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#19160) Pulsar válasza (Darkwood) (#19159) üzenetére


Pulsar
veterán

húzd el a függönyt, vagy húzd le a rendőnyt... :DDD

(#19161) Pulsar válasza pohár (#19154) üzenetére


Pulsar
veterán

na ma elmentem a Te ötletedre ettem egy dupla Wopper menüt.. vazz.. dúúúrva cucc :DDD a krupli felét ott is hagytam :DDD Köszz a jó ötletet! :R :R

(#19162) pohár válasza Pulsar (#19161) üzenetére


pohár
félisten

legalább sajtos dupla whoppert ettél? :D
asszem +60ft a sajt, de leszarom :DDD egy olyan menüvel jól tudok lakni, egyszer kértem egy extra nagyot valamikor délután 4-5 táján, egész nap nem ettem semmit, na mondom ezt betolom :D
hát majdnem meghaltam a végén, a +2dl kóla és a plusz krumpli megfektetett :D

nincs mit, legközelebb menj egy kínaiba, és keress szezámmagos csirkét :K pirított krumplival a legjobb, a debreceni Fórumban már törzsvendég vagyok, én 10% kedvezményt szoktam kapni, így fizetek 1360ft-ot, de viszont ha délben ebből bekajálok, 6-7 óráig teli vagyok vele :Y :C és nagyon finom ráadásul :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19163) (Darkwood) válasza Pulsar (#19160) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Hogy erre hogy nem gondoltam... :U :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#19164) darál0w


darál0w
Jómunkásember

estét. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19165) Mawyx válasza pohár (#19162) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kedvezménnyel 1360ft egy ebéd és csak 6-7ig vagy tele vele és akkor még tolnod kell egy vacsit? Milliomos vagy-e, avagy nem kerestek munkatársat? :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19166) darál0w válasza Mawyx (#19165) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

6-7kor ebédelek ember :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19167) Mawyx válasza darál0w (#19166) üzenetére


Mawyx
senior tag

jó, a lényeg, hogy ennyiből nem jön ki egy napi kaja, mert még tolni kell hozzá egy reggelit/ ebédet/vacsit/ki minek nevezit :U
Tegnap én is 1600ot fizettem, de ebben benne volt páromnak egy szelet pizza és egy közös pohár üdítő és az én kajámnak a fele megmaradt, mindjárt tolom is befele majd lassan. Csak mérgelődök, hogy drága minden :U
Párom elment nyaralni, kb 2hétig nem látom :O :O

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19168) darál0w válasza Mawyx (#19167) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én mostanában rockabilly chickenből rendelek....1300FTbol elvagyok 1 napra....

vagy rendelek két 25centis ujféle bagettet vagy a régi hor road 50est...+ mellé pia....egész nap elvagyok vele...

reggelzini nem szoktam....ebédre 1 25centis+ pia, vagy az 50es fele és pia...vacsira meg a másik fele...
probáljátok ki :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19169) pohár válasza Mawyx (#19165) üzenetére


pohár
félisten

ja ez csak addig volt míg suliba jártam, a szomszédba van a kajálda a Fórumban :D
de most költözik a suli, így csak akkor tudok ott enni ha moziba megyek, vásárolni, vagy arra járok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19170) Mawyx válasza pohár (#19169) üzenetére


Mawyx
senior tag

kajálni is a fórumba jársz :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19171) darál0w válasza Mawyx (#19170) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

reggelira beveri az avatarod :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19172) Mawyx


Mawyx
senior tag

Magyarázom hol kéne leparkolni melyik utca merre egyirányú. Jön vissza hogy nem volt igazam, ő pont fordítva végigment az utcákon és lehet menni. Hát b+ mondom akkor most változott, de idegesített, kimentem a másik utcáig megnézni, ne osszam az észt a többi turistának rosszul, 2 tábla is kint ficeg mint eddig,a behajtani tilos meg a kötelező haladási irány, ezek meg végigmentek mindenhol fordítva :U :W
ilyenkor szoktam én akkor is ha egyébként elférne a 2 kocsi egymás mellett, beállok szépen középre és megvárom amíg az okostojás szépen kitolat az egyirányúból :U Persze amint végigmentem anyázás közepett végigmegy akkor is fordítva :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19173) darál0w válasza Mawyx (#19172) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

velem ma az az eset fordult elő, h tegnap elmagyaráztam 2 néninek telefonon hogyan is talál be a cégünkhöz...elmondtam nekik, h Miskolc Plaza mellett...nagy üvegépület...el sem leeht téveszteni, de azért mondok 1 címet is...(xy tér 1.)

ehelyett kaptam reggel egy hívást....egy aranyos csaj a groupama biztosítobol ( plazatol jo másfél km...:D), h egy néni odaadta nekik ezt a papírt, h engem keres ott...:D ( xy utca 1. :DDD )

hát.....elmentem értük kocsival...de tiszta vicc amugy :D

egyszerűen mondtam el nekik persze, mert nem miskolciak...de jol elkeveredtek :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19174) Mawyx válasza darál0w (#19173) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi is mentünk már turistákért jóég tudja hova is :DDD
Mások ráhajtottak a rakpartra, onnan meg nincs kiút egy darabig, aztán nézték hol a hostel :D
A Duna jó viszonyítási pont, de pont a másik oldalra helyezte, mondom Budán vagyunk most nem Pesten, persze hogy így fordítva vett mindent amit mondtam neki :DDD De ott ment a parton, nem tűnt fel neki a víz hogy melyik oldalon van? :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19175) darál0w válasza Mawyx (#19174) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na igen...de Bp. más helyzet :D

én GPS nélkül pesten elveszek...állandoan belefutok vmi utépítés, elterelés...stbbe...aztán ha nem lenne a kütyüm...mostmár ugye teloba is ;] ;] , akkor jopárszor eltévedtem volna.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19176) csoda120


csoda120
tag

Szép estét.
A srác lábát skubizzátok: http://www.napiszar.com/
Csak erős idegzetűeknek!!!! :(

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19177) Mawyx válasza darál0w (#19175) üzenetére


Mawyx
senior tag

ezek is azt mondták, hogy valahol le akartak fordulni, ott nem lehetett, aztán már el is vesztek :DDD
milyen telód van, hogy gps van benne? annyira nem értek az ilyen modern kütyükhöz. gps nélkül én se megyek sehová :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19178) Mawyx válasza Str8 sk8r (#19155) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem is újra kellett telepíteni, nem volt más megoldás.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19179) zolisx4 válasza csoda120 (#19176) üzenetére


zolisx4
őstag

Jó estét.
Minek a lábát kell nézni :F
Ja megvan csak lejjebb kellett tekerni :K

[ Szerkesztve ]

(#19180) darál0w válasza Mawyx (#19177) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

velem is mindig ez van...megyek, de arra nem lehet ,amerre tudom az utat és végem :D

nokia 5230. :)

meg van külön GPSem is...az meg adatlapon a kocsim után :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19181) darál0w válasza csoda120 (#19176) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

durca :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19182) Mawyx válasza darál0w (#19180) üzenetére


Mawyx
senior tag

6 sornyi cucc felsorolva :DDD
és hogymegy ez a telós gps, fizetni kell a használatáért, vagy mint egy rendes gps, egyszer megveszi az ember és az megvan? mennyi egy ilyen teló gps-sel?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19183) darál0w válasza Mawyx (#19182) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tele vagyok cuccal...:D

beépített GPS van...de a teloban be van kapcsolva minden szar (netre csatlakozás meg mittomén)...szal ki kell kapcsolni mindent a GPSnél és csak a beépített vevőt kipipálva hagyni és akkor telejsen ingyenes...:)

hátránya, h a nokia maps nem gyengén hiányos...( az IGOhoz képest egy kalap szar sztm...de aki először lát GPSt, az meg lehet vele elégedve), de végülis eljuttat oda ahova kell...

viszont ha csak a beépített GPS vevőt használod, akkor igencsak sok idő mulva vesz jelet...2-5 perc. nemtudom mitől függ.

léynegében elviselhető :D

maga a telo nekem bejön...előtte 6120classicom volt...~1 szinten vannak sztm :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19184) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na joccakát. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19185) Mawyx válasza darál0w (#19184) üzenetére


Mawyx
senior tag

jó éjt

uhh, akkor egy gps- hez szokott ember kb a haját tépi tőle
nekem eddig még csak egyszerű telefonos telefonjaim voltak, semmi flanc, épphogy bluetooth van a jelenlegiben is, semmit nem tud, de cserébe szép :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19186) Mawyx


Mawyx
senior tag

guta megüt, hogy nem tudok ftp-zni, a régi rendszeren voltak a jelszavak, de már mindent végigpróbáltam, legalább egyik helyre be kéne tudni lépni, hogy lássam,h ogy egyáltalán megy, de nem megy, úgyhogy vagy mégse tudok egyetlenegy jelszót se huszadjára se, vagy vmiért nem megy az ftp dolog az új gépen

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19187) darál0w


darál0w
Jómunkásember

rebdzsi! péz befizetve bnő szerint :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19188) Pulsar válasza darál0w (#19187) üzenetére


Pulsar
veterán

uff all! :R

megjött a zs Dara... :DDD

(#19189) darál0w válasza Pulsar (#19188) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor jovan :D

mehetsz a tescoba a raklap energiaitalodért, ha kenyér már van :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19190) Pulsar válasza darál0w (#19189) üzenetére


Pulsar
veterán

áh, már nem akciós, szóval nem kell...
jaaajj ezt akarom már mesélni neked pár napja... :D

kaptam egy fogyókúrás gyógyszert Szlovákiából Adipex retard névvel :DDD retard... :DDD

(#19191) darál0w válasza Pulsar (#19190) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

vigyázzá...váratlan mellékhatások léptek fel nálam is amikor szedtem a fogyigyogyit...

fél ora kínkeserves "gyömöszölés" után állt csak fel a bér...vagy nem :B :B :DDD

és ez nem volt benne a mellékhatások között....és tuti, h a gyogyszer volt, mert amikor abbahagytam egyből nem volt gond :D

az Adipex meg leeht vmi zsírt jelent...a retard meg ugye "csökkent"ő:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19192) Pulsar válasza darál0w (#19191) üzenetére


Pulsar
veterán

ezt szedted Te is?

nabazz... :D pedig azt írja, hogy fokozódó szexuális vágy... :DDD
mondjuk az az igazi kibaszás.. vágyat növel, de a szerszám meg nem működik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19193) Pulsar


Pulsar
veterán

Tényleg, Ti nagy guruk vagytok.. milyen telót vegyek?
olyan 40k-t akarnék rákölteni....
néztem most ezt az xperia X1-et.. csak azt mondják, már régi cucc...
nem tudom...

(#19194) tomyoy válasza Pulsar (#19193) üzenetére


tomyoy
senior tag

olyat amivel lehet telefonálni, a különbözetet meg utald át :U

:DDD

nyiknyiknyiknyik

(#19195) poffsoft válasza darál0w (#19191) üzenetére


poffsoft
addikt

retard inkább valami fékezettet /lassút/kitartót jelenthet...
lagalábbis a betaloc zoc retard nem a csökkentés miatt, hanem a 24 órás ß-blokkolása miatt retard (plusz wiki: retardált=visszamaradott, "lassú" :) )

repcsi: Érdekes, gugli első!!! találata retard-ra a "Adipex retard" ;]
Nagyon sokba lehet a marketing...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#19196) darál0w válasza Pulsar (#19192) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem. nem ezt szedtem. de ezzel is előfordulhat :D

fokozodo vágy, nem működő bré. na az a szopás :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19197) darál0w válasza poffsoft (#19195) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jovan:D

okoskodjá :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19198) darál0w válasza Pulsar (#19192) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

keress vmi androidos telot...:)

és mondjuk legyen HTC ;]....bár az nem 40 :D

spica

vagy itt a mini :)

ezek "olcsok" és jok...:)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19199) poffsoft válasza darál0w (#19198) üzenetére


poffsoft
addikt

android megtanult már magyarul?
Az az egy nem tetszett a nexus one-ban...

[ Szerkesztve ]

(#19200) darál0w válasza poffsoft (#19199) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ezt nemtudom.

de gyanítom, h igen :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.