Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32151) kavicssli


kavicssli
addikt

Buher!Mellesleg jövőhónapba a cégtől kapok majd ajándékutalványt 10.000ft és majd abból finanszírozom a COD5 gammát! :D :DD

(ez most jutott eszembe) :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32152) Enton válasza kavicssli (#32145) üzenetére


Enton
addikt

Pont ez a tuti hogy sima singleplájer amibe a netről tudsz letölteni mások által kreált lényeket ellenfélnek illetve kajának!:D

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#32153) kavicssli válasza Darth_Revan (#32150) üzenetére


kavicssli
addikt

:Y

én egy COD gyűjtői limitált szériás cuccra azért vevő lennék! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32154) buherka válasza szalai56 (#32146) üzenetére


buherka
addikt

Akkor te már fél lábbal a sírban vagy :D ...na jó csak vicc volt :B

Hát az tény hogy te vagy itt a rangidős :R :R :R PH. rangok id v. oda :U

(#32147) Amoroso ...mennyire melegszik?

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32155) kavicssli válasza pohár (#32149) üzenetére


kavicssli
addikt

Ha a STALKER az angol nyelvű? De gondolom ez a Klír Szkáj :D és műxik is!Mert akkor "vevő" lennék rá :D :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32156) pohár válasza Darth_Revan (#32150) üzenetére


pohár
félisten

Venne a faszom ennyiért játékot :DDD
Még a Steam accom is lopott :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32157) Darth_Revan válasza kavicssli (#32153) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát nemtom abból lesz-e, de pl az új STALKER-ből lesz egy elég komoly Gyűjtői Kiadás (És kivételesen most az USA-ban élők maradnak ki a jóból, mert csak Oroszországban+EU-ban fogják forgalomba hozni...ment is az amcsik részéről a sírás miatta :D )

Idézet, hogy mi van benne:
"Exkluzív katonai táskába csomagolva, felvarrható STALKER jelvénnyel és artbookkal, plusz térkép és matrica" (meg még van pár apróság)

(u.i.: Magyarországon a STALKER Gyűjtői Kiadás is magyar szinkronnal lesz ellátva)

[ Szerkesztve ]

(#32158) pohár válasza kavicssli (#32155) üzenetére


pohár
félisten

Hallod, fogalmam sincs :DDD
Ha kell, megadom az FTP elérhetőségét :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32159) kavicssli válasza Enton (#32152) üzenetére


kavicssli
addikt

Talán még a Diabló 3 amivel sokat szeretnék játszani de mivel a diabló 2vel sosem játszottam igy félek 1 kicsikét tőle!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32160) Darth_Revan válasza pohár (#32158) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A magyar változat még nem jött ki.

(#32161) kavicssli válasza pohár (#32158) üzenetére


kavicssli
addikt

Jöhet Privibe! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32162) Amoroso válasza kavicssli (#32155) üzenetére


Amoroso
aktív tag

Haver kipróbálta ukrán , vagy orosz nyelven, láttam egy kicsit, a game jó, de csóri gyerek mentés helyett újratöltötte a pályát mindig :)

(#32163) buherka válasza pohár (#32149) üzenetére


buherka
addikt

Én már leszedtem a 4. évad 1-2 részét, de a 2.-hoz nincs még felirat...Viktor még nem csinálta meg... :U

(#32151) kavicssli...én csak kaja jegyet kapok :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32164) kavicssli válasza Darth_Revan (#32157) üzenetére


kavicssli
addikt

:Y :C Nagyon komolyan hangzik!
Mondjuk itt a cd galaxiy honlapján a Call Of Duty szériáról semmit nem találtam!Ccsak COD1 és COD2 :U :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32165) Darth_Revan válasza kavicssli (#32164) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pontosabban kb ez van a STALKER Clear Sky Gyűjtői Kiadásban :) (A táskáról sajnos nem találtam képet)

(#32166) pohár válasza buherka (#32163) üzenetére


pohár
félisten

Viktorpiktor? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32167) buherka válasza pohár (#32156) üzenetére


buherka
addikt

Hát kb...tököm venne ennyiért játékot :D
100K-t egy szutykos játékért...van itt lóvé...Adót a parasztnak!!!

(#32166) pohár ...azaz :C ...Ő feliratai a legjobbak :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32168) kavicssli válasza Darth_Revan (#32165) üzenetére


kavicssli
addikt

:Y Nagggyon komoly! :R

Ilyen gyűjtői példányos illetve limitált cuccos játékokat honnan lehet rendelni!? M.o.-ra gondoltam! :R CODos nekem kellene ha lenne :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32169) pohár válasza buherka (#32167) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, The Best :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32170) buherka válasza kavicssli (#32168) üzenetére


buherka
addikt

Ha veszel COD4-es limitált verzsönt, akkor enyém a serial ;] :P ...na húzzak, már a picsáb@

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32171) Darth_Revan válasza kavicssli (#32168) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát, a STALKER-t pl itt :)

Ha jön valamiből Gyűjtői Kiadás Magyarországra, akkor azt főleg a CD Galaxisban vagy max a 576 shop-ban van esély megkapni.

(#32172) kavicssli válasza buherka (#32170) üzenetére


kavicssli
addikt

Felezünk :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32173) kavicssli válasza Darth_Revan (#32171) üzenetére


kavicssli
addikt

Mindjárt utánna nézek én 1-2 dolognak! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32174) Darth_Revan válasza kavicssli (#32173) üzenetére


Darth_Revan
veterán

hát CoD 5-ből még sima változatra se lehet előrendelni :)

(#32175) Enton


Enton
addikt

A Stalker ruski verzió még nem jött ki angolul sem az orosz meg már egy hete kint van a piacon szerintem béta tesztnek mert még az első missziót sem lehet elkezdeni mert a fószer akire mutat a térképen hogy hozzá kéne mni na za nincs sehol!:S
De amugy jó nagyon szép a graf szebb mint volt HDR + pár effekt beujult bele, dinamikus napszakváltozás, viszont nagycsomó mindent megint kihagytak:

-kocsikázás (moddal sem lehet már belerakni:( )
-étel fogyasztás mint fogyó csík a hudon tehát megint csak élettöltésre lesz alkalmas a kolbász és a kenyér
-nem lesz Pripjaty pálya nincs erőműs pálya kiegészítés a pályavezetés most egyvonalu lesz észak-dél nem lehet elmenni keletre nyugatra

A Undercovernek meg itt az első trélere ha nem látátok volna:
[link]

De hogy lenyulták az aston DBR9-e hátsó lámpáját a porséra!:(
Sztoriline-os lesz élőszereplős szinészekkel mint az U2-ben volt, beépülsz és megdöntöd a gonoszok hatalmát az agyontuningolt csili-verdáddal. Törésről nincs infóm lesz-e benne. :(
Az autosculp vagy mifene meg repült belőle!

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#32176) pohár


pohár
félisten

"Iszik, baszik, vadul, éééés sohasem tanul
Így lesz diplomááááája" :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32177) Amoroso


Amoroso
aktív tag

ÁÁÁ nem a vid az alapfesz???
A coretempben találtam ilyet. :D

Valami nem stimmel :)

[ Szerkesztve ]

(#32178) buherka válasza kavicssli (#32172) üzenetére


buherka
addikt

Odaadom egy havi kajajegyem :DDD

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32179) pohár


pohár
félisten

Fúúúújjjj kavics azt mondta priviben, ha odaadom neki a STALKER-t, akkor le fog szopni :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32180) buherka válasza Enton (#32175) üzenetére


buherka
addikt

élettöltésre lesz alkalmas a kolbász és a kenyér :DDD :DDD :DDD
Szalonna nincs benne egy kis lilahagymával? ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32181) kavicssli válasza pohár (#32179) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD

De mondtam hogy ne monddddd el senkinek! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32182) buherka válasza Amoroso (#32177) üzenetére


buherka
addikt

Dehogynem...már mondtam egyszer, hogy a VID az alapfesz...de látom, megtaláltad a megfeleő progit hozzá :K
Coretemp---azaz :C
Mennyi az alapfesz?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32183) kavicssli válasza Darth_Revan (#32174) üzenetére


kavicssli
addikt

DE pl COD1,COD2,COD4, +kiegészitők már elég szép egy csomag lenne! :D kb 17GB...Legalább is amit hétvégén a virágboltban vettem COD Pack az kb ennyi volt! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32184) Darth_Revan válasza pohár (#32179) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azért a fos bugos ruszki verzióért felesleges ennyit kínlódnia :DDD

(#32185) pohár válasza kavicssli (#32181) üzenetére


pohár
félisten

Bocsi :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32186) pohár válasza Darth_Revan (#32184) üzenetére


pohár
félisten

Nekem mind1 :DDD
De még ott a spóragenyó is, sztem meglesi azt is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32187) kavicssli válasza pohár (#32186) üzenetére


kavicssli
addikt

Iszonyat szörnyeket lehet épiteni benne vazzeg! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32188) Darth_Revan válasza pohár (#32186) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SPORE? az is 1 olyan tipikus játák, hogy ha 100% ki akarod élvezni, akkor muszáj megvenni, mivel eredeti cd kulcs kell hozzá, hogy felmenjen a netre és leszedjen adatokat amik jobbá teszik a játékéményt. (Ráadásul mivel nagyon jó játék, még az árát is megéri :) )

(#32189) buherka válasza kavicssli (#32183) üzenetére


buherka
addikt

A jó kis ócsó virágbót...annak van az igazi fílingje. Még rendelni sem kell csak egy párat klikkelni ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32190) Enton válasza Darth_Revan (#32184) üzenetére


Enton
addikt

Én ingyen is odaadom csak át kell érte jönni! és még virágbolt-indító csere is van hozzá!:D

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#32191) kavicssli válasza buherka (#32189) üzenetére


kavicssli
addikt

Pontosan :DDD :DD ;]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32192) pohár


pohár
félisten

Nah srácok elteszem magam holnapra, korán kelés lesz :S
Majd pénteken duma skacok!! :))
Addig is mindenkinek erőt, egészséget :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32193) kavicssli válasza pohár (#32192) üzenetére


kavicssli
addikt

Neked meg jó csajozást,b@szást és piálást!Ja és szappant ne vigyél a koleszba! :DDD :C :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32194) Enton válasza Darth_Revan (#32188) üzenetére


Enton
addikt

A spore a sims-eket fogja leváltani, legalábis ezt remélik a kiadónál!

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#32195) Darth_Revan válasza buherka (#32189) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem jó az a virágbót, mert még akár ez is megtörténhet :DDD (Najó, neked azért van 1 kis protekció :D )

(#32196) buherka válasza kavicssli (#32191) üzenetére


buherka
addikt

hehe...ezekhez a fizetésekhez, meg főleg :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32197) buherka válasza pohár (#32192) üzenetére


buherka
addikt

Szép álmokat neked...álmodj székeket :D

(#32194) Enton ...Ez a Spore szerintem nagyon gagyi :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32198) kavicssli válasza buherka (#32196) üzenetére


kavicssli
addikt

De a COD5öt akkor se a virágbótúl fogom megvenni hanem az 576búl :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32199) Amoroso válasza buherka (#32182) üzenetére


Amoroso
aktív tag

1.350
most 1.280-on hajtom.
:)

(#32200) buherka válasza Darth_Revan (#32195) üzenetére


buherka
addikt

Amikor Rétságon voltam a rendőrségnél akkora film másolgatás és csere-bere ment, hogy azt el sem hiszed :D
Rendőr kolega kikölcsönözte a DVD-t és már ment is a DivX konvertálás :DDD
A PS2-es és PC játékok ugyan így :P
Még a kapitányság vezetője is részesűlt a dologból, mert neki is kellet egy csomó film :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.