Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32051) kavicssli válasza buherka (#32047) üzenetére


kavicssli
addikt

Sziasztok!Azt tudom én is hogy a Daemon Toolsal lesz valami bibi de az ttnem tudom micsoda :F :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32052) kavicssli


kavicssli
addikt

Na még gyorsba lövök aCOD4el aztán Go meló és a tietek vagyok! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32053) <NewL>


<NewL>
addikt

Egyik haverom hirdet egy telefont ami még megsem jött neki,meg lehet nem is lesz már a vodánál,lol a gyerek?:D

There's an app for that

(#32054) kavicssli válasza <NewL> (#32053) üzenetére


kavicssli
addikt

ebből szoktak az átbaszások kialakulni! :o :((( :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32055) <NewL> válasza kavicssli (#32054) üzenetére


<NewL>
addikt

nem olyan gyerek
de akkor is,a semmit miért hirdeti? :F
mondtam neki vegye le!

There's an app for that

(#32056) buherka válasza kavicssli (#32051) üzenetére


buherka
addikt

Töröld le a picsáb@ a Daemon Tools-t, mert addig szerintem cseszik alindítani a játékot.
A registry-ben van valahol egy Daemon .dll file, amit észrevesz a Crysis és azért nem indítja, mert azt hiszi hogy kalóz verziód van... :D
Amúgy magyar vagy angol kiadású :U ?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32057) kavicssli válasza buherka (#32056) üzenetére


kavicssli
addikt

A crysis magyar nyelven települt fel! :D
Na majd holnap letörölöm ezt a daemon g3cit :DDD

Na mostmár tényleg indulok!Addig toborozzad a népet! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32058) lakisoft


lakisoft
veterán

Cső srácok!!! Végre lejutottam ide is :D

- Árad -

(#32059) kavicssli válasza lakisoft (#32058) üzenetére


kavicssli
addikt

Na én meg most léptem de leszek :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32060) buherka válasza kavicssli (#32057) üzenetére


buherka
addikt

Na kiváncsi leszek, hogy sikerül e elindítani :U , remélem bejön amit mondtam :D

Én itt vagyok :C ...toborzom a népet...habár megvan a Prison Break 4. évad 1-2 része és azt meg akarom nézni ma este :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32061) buherka válasza lakisoft (#32058) üzenetére


buherka
addikt

Cső főni :R
Helyzet?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32062) lakisoft válasza kavicssli (#32059) üzenetére


lakisoft
veterán

okés :D

- Árad -

(#32063) lakisoft válasza buherka (#32061) üzenetére


lakisoft
veterán

Meló van ... ám de sok ... :D amúgy minden okés.
Még a horgász vizsgámat is el kellett napolni a meló miatt.

itt mi újság? és otthon nálatok?

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#32064) buherka válasza lakisoft (#32063) üzenetére


buherka
addikt

Csak nem benn vagy a cégnél?

Én a céges gépet takarítom...több, mint 11GB szemét van rajta :W
Nesze neked rendszergazda :(( :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32065) Winner_hun válasza buherka (#32064) üzenetére


Winner_hun
félisten

format c:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32066) pohár


pohár
félisten

Huhúú én holnap költözök a koliba :DDD
Féktelen ivás :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32067) kavicssli válasza pohár (#32066) üzenetére


kavicssli
addikt

NA sikeresen bejöttem én is! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32068) kavicssli válasza Winner_hun (#32065) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia Winner!Téged is ritkán látni errefele! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32069) buherka válasza Winner_hun (#32065) üzenetére


buherka
addikt

szia földi :R :R :R

tudod...meséltem, hogy minden le van tiltva ezen a szemét gépen, ráadásul Win.2000-es van rajta.
Manuálisan törlöm ki az Internet Temporary file-okat...csak így tudok szabad helyhez jutni.
Ebből van csak 8GB-nyi :o

Amikor bejöttem a melóba 5 percenként lefagyott a net...na mondom megnézem mennyi szabad hely van a vinyón :U
64kb :Y :Y :Y ...fasza nem?
Jó hogy van egy renszergazdánk is :((

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32070) kavicssli válasza buherka (#32069) üzenetére


kavicssli
addikt

nem elég neked a 64kb? :DDD

Holnap délután nyomhatunk 1 kis COD4et megint ha gondolod!Lassan leszünk elegen hogy nyomjunk valami darát is! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32071) buherka válasza kavicssli (#32070) üzenetére


buherka
addikt

Nekem elég lenne, de a win-nek nem igazán :D
Már csináltam 6GB-nyi szabad területet manuálisan...de még így is csak 65%-nál tartok...alakul :U

Igen... jó lenne, ha többen is lennénk a szerón :U . Mondjuk ez a mai bújkálós shipment pálya baromi jó volt. Néha akkorákat röhögtem, amikor le akartál késelni, én meg arcon lőttelek...mondjuk azért lenyomtál :R
Ha holnap ketten leszünk az sem baj...mondjuk holnap estére megint jövök melózni, szóval aludnom is kell valamit :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32072) kavicssli válasza buherka (#32071) üzenetére


kavicssli
addikt

én reggel alszok de pl 17.00-18.00 fele magasággában összefuthatunk megint majd!

Alig várom hogy kijöjjön novemberbe a COD5 nyami nyami! Mellesleg khhm hááát izé ni az alaplapom tunning szempontjából 0 :D

Ma tudtam meg hogy a az év hátralevő részében valamelyik hónapba megint műteni fogják a szemem! :( 4 hónap táppénz és sok sok szenvedés!!! A héten meek majd az operáló orvosomhoz mert elvileg már időpontot kapok a műtétre! :( ...és addig feleslegesnek érzem azt hogy a gépre költsek

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32073) szalai56 válasza buherka (#32069) üzenetére


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek.
64 kb egy teljes géphez elég --> C64 :)) mindenre elég volt. :Y

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#32074) buherka válasza kavicssli (#32072) üzenetére


buherka
addikt

Én ma is bringával jöttem melózni, meg holnap is azzal akarok jönni...így hamarabb kell elindulnom. Pont 18:00-kor szoktam indulni, de előtte szoktam szundizni.
Na mindegy majd üzenek, hogy milyen állapotban vagyok ;)

Hát igen a deszkád nem egy über-tuningos darab :B :U . Azok a deszkák, amin integrált VGA van azoktól sokat nem lehet elvárni ezen a téren.
Amig nem szaggat a játék, addig sz@rd le ezt a dolgot szerintem.
Arról nem tudsz, hogy a COD5 is ugyan ezzel a grafjkus motorral készül, mint a COD4...mert ugye akkor nem lesz nagyobb hardver követelmény. Rohadtul, nincs kedvem VGA-t cserélni, még jó ideig. Nagyon meg vagyok elégedve a 8800GT-vel minden téren.
Ipon.t felhívtam az XFX9600GT ügyében...nem tudják, hogy milyen bundle játék van a dobozokban. Kérdi a gyerek a telefonban, hogy nem tök mindegy...mondom -nem te hülye :(( , nekem COD4-es kell :D

Szemműtét az gyó :( ...és addig semmi kockulás, vagy ilyenkor mi van?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32075) buherka válasza szalai56 (#32073) üzenetére


buherka
addikt

Szép estét utak királya :R :R :R
Nekem is volt még C64-em...egész napokat játszottam át, annak volt igazi varázsa. Pedig mekkora pixelhábórú is volt az ;]
Nem is tutom hány joy-t törtem el mérgemben :B ...meg mindig szét kellett szedni és megpucolni a mikrokacsolót...állandóan szar volt :D

Melóban vagy? Most mit csináltok?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32076) szalai56 válasza buherka (#32075) üzenetére


szalai56
senior tag

Helló.
Éppen adminisztrálok, aztán megyek kifelé. Festünk, termózunk --- szokásos meló. :)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#32077) kavicssli válasza buherka (#32074) üzenetére


kavicssli
addikt

A COD5 játék motorja 1:1be a COD4re épül :D Habár ahogy nézegettem azért változik a rendszerkövetelménye a játéknak majd! :D
Mondjuk ha a a COD 5 is 1440*900 fullon fog menni azt hiszem 1-2 évig tuti nem kell gépet cserélnem! :D :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32078) kavicssli


kavicssli
addikt

Buher nézd csak meg ezt a cikket!

COD5 multi beta

movie

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32079) <NewL> válasza kavicssli (#32077) üzenetére


<NewL>
addikt

min. gépigénye
egy ilyen géppel full grafikán el lehet majd a world at warral is játszani,addigra nekem is cserélnem kell,remélem csuszni fog a megjelenés ;] :DDD

There's an app for that

(#32080) kavicssli


kavicssli
addikt

Friss hírek a Call of Duty 5-rõl, melynek alcíme World at War lesz. Mint azt már eddigi hírekbõl megtudtuk, a csendes ócéánon fog játszódni, és Call of Duty 4 engine-en fog futni. Amit eddig nem tudtunk, azok a következõ apró részletek:
Orosz katonaként átélhetjük, hogy hogyan foglalták el Németországot annakidején. A játék lelke új különlegességeket is tartalmaz mint például házak illetve falevelek tûzregyújtási lehetõsége. A Call of Duty sorozatban az elsõ alkalommal lesz Co-op Modus a multiplayer-ben, ami együttmûködést kínál 4 játékosnak. Lesznek jármûvek, és squad-okra alapozott elemek, valamint néhány dolog is át lesz véve Call of Duty 4-es vezióból. Képeket részletekben találjátok.

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32081) buherka válasza szalai56 (#32076) üzenetére


buherka
addikt

Azt hittem, hogy "gépkarbantartés" megint ;]
Ezt inkább télre hagyjátok, hogy ne kelljen kinn tohadni a hidegben...lényeg, hogy ne szakadjatok meg ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32082) kavicssli válasza <NewL> (#32079) üzenetére


kavicssli
addikt

és ez milyen garfikai beállitásokat igényel?
640*480 low 25 fps :W
Sose szerettem ezeket a minimum gépigényes cuccokaT4 :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32083) buherka válasza kavicssli (#32077) üzenetére


buherka
addikt

Akkor jó, mert még talán a FarCry2 és a Crisys2 is el fog döcögni a gépemen.
Nagyon nincs kedvem százezreket megint költeni a gépre :( ...úgy vagyok vele, hogy ameddig kibírja a mostani konfigom, addig játszok, azt csá.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32084) kavicssli válasza buherka (#32083) üzenetére


kavicssli
addikt

Voltam bent az 576 boltba Debrecenbe beszéltem a sráccal hogy amikor előrendelhető lesz a COD5 szóljon és irjon fel a listára!Elvileg a magyar premier előtt pár nappal aki előrendelt rá már majd nyomhatja! :D

Mellesleg erre a Co Op cuccra kiváncsi vagyok!Majd nyomhatju ketten buher a gammát! :D :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32085) buherka válasza kavicssli (#32078) üzenetére


buherka
addikt

Ez a videó nagyon ott van, mármint a Beta.
Hogy vinnyognak a sárgák, amikor nyomja a tüzet a csóka az arcukba.
Lesznek itt olyan Multi háborúk, hogy csak na ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32086) pohár


pohár
félisten

Hííjjjjajjjj, őszi szünetben lesz mivel tolni ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32087) kavicssli válasza buherka (#32085) üzenetére


kavicssli
addikt

Az a baj hogy szerintem hanyagolni fogom a COD4et pedig már most tudom hogy az a szívem csücske! Igen ez a modern hadviselés! Nem a régi cuccosok! :D

Lesz valami jó program ebben a hónapban fent Pesten? Úgy felmennék pacsizni veled! :))

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32088) buherka válasza kavicssli (#32084) üzenetére


buherka
addikt

Mennyibe fog kerülni? Lesz gondolom vagy 13K a legelején :B

Ez a Co Op dolog nagyon buli lehet, azt hiszem, hogy akkor meg kell csinálni a mikrofonos dolgot, mert az úgy lesz az igazi :C :C :C
Közben dumálhatunk és nyomhatjuk a szöveget, hot kit hol puffants le ;]
Húúúúúúúú...már most tiszta nedves vagyok :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32089) buherka válasza pohár (#32086) üzenetére


buherka
addikt

Őszi szünet nekem már nincs vagy 8 éve :B , de még van 12 nap szabim :D

(#32087) kavicssli ...megbeszélem rendőr haverral, hogy bemehessünk a Parlamentbe, mert at úgy is megigértem neked ;)
De akkor úgy kéne, hogy hozd Csibét is én meg hozom Orsit, utána elmehetünk a Margit-szigetre vagy a vidám parkba aztán elnézhetünk a Hősök terére és így tovább.
Ötletekből kifogyhatatlan vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32090) kavicssli válasza buherka (#32088) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem tudom!De a COD4 megjelenékor azt hiszem 12.990ft és még most is 9990ft mindenhol!

Gyóóó alig várom hogy nyomjuk majd a COD5öt!...
De bazz!Megcsinálhatnád azt a mikrofont mert van TeamSpeak szerverünk is és feljöhetnél csacsogni rá :K :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32091) pohár válasza buherka (#32089) üzenetére


pohár
félisten

hihi :D
nekem lesz még dékáni szünet meg ilyen finomságok is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32092) kavicssli válasza buherka (#32089) üzenetére


kavicssli
addikt

Várjuk az időpontot! :U :R
Legalább a csajo is tudnak csacsogni egymással!

Na lépek kajálni majd jövök :R
Menjél Zúzzál az arcba egy kis tejberizsááááát! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32093) lakisoft


lakisoft
veterán

Jó éccakát!!! Ma még Read Only sem volt ... ááá ...

- Árad -

(#32094) tomyoy


tomyoy
senior tag

ma még nem csináltam semmit csak ettem:D és most megyek aludni:D na csocsi
ennyi kaját őőőeee

nyiknyiknyiknyik

(#32095) pohár


pohár
félisten

Csak úgy pörög a serverem :DDD
14MB/s :DDD Vagy 10 percig ennyin ment folyamatosan a feltöltés :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32096) buherka válasza kavicssli (#32090) üzenetére


buherka
addikt

ja-ja...az új játékok 13K-val szoktak kijönni...jó húzós :B , mondjuk ezt az ember nem "egyszer" tolja végig :U

Szerintem azt aTeamSpeak mikrofon dolgot úgy fogjuk megcsinálni, hogy MSN-en vagy Skype-on elmagyarátod, mert hogy full hülye vagyok hozzá az gyenge kifejezés :B

(#32092) kavicssli...van még egy rakás szabim. Azon a héten veszem ki, amikor csak szerdán melózok, mert akkor 1 hét steril...tehát egy ilyen hétvégén kell megejteni a dolgot :U
Orsi is meg akar téged és Csibét ismerni, mert már képeken látott titeket, de azért kíváncsi.
Amikor mentem vill.órát írni, benyomtam a sütőbe 3 db pipi mellet, meg egy rakás rosejblit...nekem is megy minnyá a finom kaja a bélbe ;]

Jó átvágyat mindenkinek :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32097) buherka válasza lakisoft (#32093) üzenetére


buherka
addikt

Mi van főni...ma nagyon csendben vagy...meló?

(#32094) tomyoy---ha tele a gyomor, akkor az alvás is jól esik...Szép álmokat :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32098) kavicssli válasza buherka (#32096) üzenetére


kavicssli
addikt

Na én vissza jöttem! Mellesleg október első hétvégéjén megyek majd fel Gyöngyösre! Dávidot visszük orzságos box versenyre! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32099) buherka válasza kavicssli (#32098) üzenetére


buherka
addikt

Ha megveszed a DVI kamerát, akkor jó lenne ha csinálnál róla videót, öcskös hogy zúzza az ellenfelet ;]
Na megyek a husimért

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32100) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Estét urak :)
Kicsit unatkoztam, ezért elkezdtem tanulni japánul...már be tudok mutatkozni+meg tudom mondani hány éves vagyok (meg meg is tudom kérdezni)+el tudok számolni 1-99-ig...nem is olyan nehéz nyelv :B

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.