Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29851) buherka


buherka
addikt

Léptem asszony mellé tesókáim...további jó kockulást :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29852) buherka


buherka
addikt

(#29845) kavicssli...oké tesó én rendelek egyet nmagamnak :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29853) kavicssli válasza buherka (#29851) üzenetére


kavicssli
addikt

:R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29854) <NewL> válasza buherka (#29851) üzenetére


<NewL>
addikt

meglesz :)

There's an app for that

(#29855) <NewL> válasza kavicssli (#29853) üzenetére


<NewL>
addikt

jó a samsung?

(nem akarod lecserélni egy E65re? :)) )

There's an app for that

(#29856) pohár


pohár
félisten

Ééééés megjöttem :DDD Volt Kordás póker a Lovardában?? :Y
Nekem is kéne pókerezni egyet, csak élőben :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29857) <NewL> válasza pohár (#29856) üzenetére


<NewL>
addikt

tavaly volt még asszem,de nagyon ratyi kezdőnek 10-12 zseton volt mindenkinek :DDD

There's an app for that

(#29858) Darth_Revan válasza pohár (#29856) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Javaslom, hogy olvasgasd ezt a fórumot, sok hasznos infó van it :) Pl az is ,hogy megszűnt a Jász utcai koli.

(#29859) <NewL>


<NewL>
addikt

Egyik haverom oda a Gamf-ba lakott 1 évig ,lehet ismerted/ismered.
Hanyadéves vagy?
asszem mérnökinfón volt

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29860) Darth_Revan válasza <NewL> (#29859) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A suliban lakott? ejjha :Y

Most leszek "harmad" éves mérnök infón. (Bár 1-2 tárggyal el vagyok maradva :O )

[ Szerkesztve ]

(#29861) pohár válasza Darth_Revan (#29860) üzenetére


pohár
félisten

Ööööö figyelj csak, mi volt még a gólyatáborban?? :DDD
Akkor hogy a picsába lakok első évben?? :DDD

Jah és köszi a linket, még ma este áttanulmányozom :DDD Amúgy ki szerkeszti?? Valami sulis tanár vagy ki? :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29862) <NewL> válasza Darth_Revan (#29860) üzenetére


<NewL>
addikt

vagy tudja a baj,de állandóan a gamfot fujta
Kósa Balázs : [link]
Erdős Péter ? : [link] ő még oda jár asszem

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29863) <NewL>


<NewL>
addikt

na m1
kabbe gyíkok én leléptem :DDD
Szép álmokat mindenkinek

ja és ha valaki holnap este irogat ide az egy ... :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29864) pohár válasza Darth_Revan (#29858) üzenetére


pohár
félisten

Jesszus, most olvasom, hogy 3-án kell beköltözni az elsősöknek :S Mit a lótúrót csinálunk mi péntekig akkor? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29865) pohár válasza <NewL> (#29863) üzenetére


pohár
félisten

Hát én fogok mert nincs kivel menni bulizni :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29866) Darth_Revan válasza pohár (#29861) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát, vagy a Homokbányára raknak vagy a másik 2 koliba :B Többnyire diákok látogatják a fórumot, de néha-néha benéz 1-2 tanár is.

<NewL>: Sajna nem ismerem őket :(

(#29867) pohár válasza Darth_Revan (#29866) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, jó lenne ha nem abba a két ultrahokiba raknának :DDD
Amúgy most elutasították a felvételimet a koliba, mert hiányosan küldtük a jelenkezési papírt... :((( Utóbb kiderült, a 15 ÉVES (:DDD) húgomról nincs iskolalátogatási, és nem hiszik el hogy tanul még, pedig 18 év a korhatár, még ha a régi rendszerbe lennénk, akkor is 16 lenne a korhatár, akkor is tanköteles lenne... :U
Szóval kérünk iskolalátogatásit, és reménykedek, hogy nem a másik kettőbe kerülök, hanem a Homokbányára :))
És miért kell a többiek előtt beköltöznünk??? Ezt nem értem :S Jah és hogy lehet belépni az ETR-re, vagy mi a szöszre?? :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29868) Darth_Revan válasza pohár (#29867) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Gondolom azért, mert kell egy kis idő, hogy megismerjétek a helyet :D
Amúgy 1. éveseknek az iskola felvesz minden tárgyat és véletlen szerűen csoportokba osztják az embereket. Minden csoportnak (szakmán belül) ugyanaz a tárgyai vannak, csak más az órarendje. Szóval lehet, hogy egy nap 10 órád lesz és már csütörtökön haza tudsz utazni, de lehet, hogy még péntek délután is lesz órád és ezen nem tudsz változtatni. Nekem anno 2 nap is olyan volt, hogy reggel 7:45-tól este 18:35-ig voltak órák. :U
Az ETR-hez pedig kapsz egyedi felhasználónevet és jelszót a regisztrációs héten. (jelszót meg tudod változtatni belépés után, de a felhasználónevet nem. A felhasználónév nem csak az ETR-hez fontos, mert a legtöbb nagy ZH-ra és minden írásbeli vizsgára a neved mellett az ETR felhasználónevedet is rá kell írni)
Amint megvan a név+jelszó, itt tudsz majd belépni.

Amúgy idén nem tudom miért, de mindenkinek pár nappal később kell költöznie...eddig sose kellett szerdán(?) költözni.

[ Szerkesztve ]

(#29869) pohár válasza Darth_Revan (#29868) üzenetére


pohár
félisten

Hát de akkor is az apjk fasz@t :DDD Remélem nem a két retekbe tesznek :) :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29870) Darth_Revan válasza pohár (#29869) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Másik 2 kolit sajnos nem tudom, hogy milyen :(

Egy-két tipp:
Sokan úgy vannak vele, hogy a vizsgás tárgyakból egyáltalán nem tanulnak, csak pár pontot összeszednek, hogy mehessenek vizsgára...nah pl ha ezt csinálod Fizika 1 és Digitális Technika 1-nél akkor kapáltak, mert kevés esélyed van vizsgán átmenni. Ebből a 2-ből mindenképp tanulj minden gyakorlatra és igyekezz megajánlott jegyet szerezni ,hogy ne kelljen vizsgáznod. Digit 1 vizsga talán még meg is csinálható sok tanulással, de Fizika 1 vizsga kb esélytelen, ha nem voltál középiskolában végig 5-ös Fizikából és matematikából. Ha nem is sikerül összeszedni megajánlott jegyet Fizika 1-ből, akkor is mindenképp küzdj, hogy minél több pontot számítsanak be vizsgára! (több kis ZH lesz évközben Fizikából, összesen azt hiszem 100pontot érnek, ezekből kell 20 pontot elérned, hogy vizsgára mehess, az e fölött gyűjtött pontok 50%-át beszámolják a vizsgába ami nagyon-nagyon jól jöhet! 65ponttól van megajánlott 3-as)

(Fizika 1 vizsgán a bukási arány vizsgánként kb 90-93% :DDD Digit 1-nél azért picit jobb az arány, de az se könnyű)

(#29871) pohár válasza Darth_Revan (#29870) üzenetére


pohár
félisten

Ne bazz :S Kell fizika mérnök infora???? :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29872) Darth_Revan válasza pohár (#29871) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1. félévben Fizika 1, 2. félévben Fizika 2 (modern Fizika) van :U

(#29873) pohár válasza Darth_Revan (#29872) üzenetére


pohár
félisten

Fizikából végig gyenge hármas voltam, de úgy hogy puskáztunk mindig, szal az bukó lesz lehet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29874) Darth_Revan válasza pohár (#29873) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát, ha a számolási példákat nem is tudod, még akkor is van esélyed. Csak akkor meg az elméletet kell jól megtanulni.
Matekból meg jól gyúrjál, mert Analízis 1+a Számítástudomány matematikai alapjai se könnyű :U

[ Szerkesztve ]

(#29875) pohár válasza Darth_Revan (#29874) üzenetére


pohár
félisten

Mind1, majd elválik mi lesz velem :D Meg hátha lesz segítőkész fizikás a koliban :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29876) pohár


pohár
félisten

Öcsém matekból kettesre érettségiztem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29877) tomyoy


tomyoy
senior tag

hello hello:D

nyiknyiknyiknyik

(#29878) rdi válasza pohár (#29876) üzenetére


rdi
veterán

Én meg megbuktam nyelvtanból.... ilyenek ezek a zinformatikusok :)

Fej! Tor! Potroh!

(#29879) rdi válasza rdi (#29878) üzenetére


rdi
veterán

Ma nagyon csibék vagytok :))) mindenki aluszik már :)

Fej! Tor! Potroh!

(#29880) tomyoy válasza rdi (#29879) üzenetére


tomyoy
senior tag

áh semmi most mek :R
csocsi

nyiknyiknyiknyik

(#29881) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

én nyertem. :P

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#29882) nemma válasza raskolnikoff (#29881) üzenetére


nemma
addikt

Nem is ;]

(#29883) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó reggelt mindenkinek!
Az éjszakát inkább pihenéssel töltöttem. Jobb aludni egyet a munka vége előtt.
Most megyek biciklizni. Jó a friss levegő. :)
Aztán befejezem a novellát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29884) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29885) <NewL>


<NewL>
addikt

Good Morning

Na megyek a helyemre:) malacsütés,csocsóverseny (winner),biliárd,pingpong. Evész/Ivász
Lubicskolás.
Mindenkinek ilyen jó 20-át.
De azért lehet felnézek hozzátok.
Mindenkinek jó bulizást,jó napot kívánok!

nemma te nem nyertél,te akkor keltél fel :DDD

akkor kabbe gyíkok én leléptem.
mondom Le-Lép-tem.
léptem :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29886) buherka


buherka
addikt

Cső vadócok...
Benn rohadok a melóhelyen, de 5-kor tiplizek a PH talira ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29887) tomyoy válasza kavicssli (#29884) üzenetére


tomyoy
senior tag

cső

idenézz micsoda COD4 hegyek:D

nyiknyiknyiknyik

(#29888) tomyoy válasza buherka (#29886) üzenetére


tomyoy
senior tag

cső buher!!!

hát igen ilyen ez a semmittevő élet:D:D ünnepnapon is munka van :((( :R

nyiknyiknyiknyik

(#29889) kavicssli válasza tomyoy (#29887) üzenetére


kavicssli
addikt

:Y :))

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29890) kavicssli


kavicssli
addikt

Csőcső Buher!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29891) buherka válasza tomyoy (#29888) üzenetére


buherka
addikt

Az tény, hogy csak lógatom a fütykösöm :D
Már lemostam a verdát, kipórszívóztam, kiszilikonoztam belül...most meg kockulok :D
Nemsokára jön asszony ide és együtt indulunk Pécelre :C ...de király lesz, megint pacsizok Marsu-val és a többiekkel :D
Amúgy szeretek ünnepnapon benn lenni, mert dubla lóvét kapok...eheh.. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29892) buherka válasza kavicssli (#29890) üzenetére


buherka
addikt

Szevasz bratyó :R :R :R :R :R :R
felébredtél? :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29893) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Reggelt :R

(#29894) kavicssli válasza buherka (#29892) üzenetére


kavicssli
addikt

jaja! Itthon döglök!délután dáviddal megyünk box edzésre ilyen kurv@ g3ci melegbe! :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29895) kavicssli


kavicssli
addikt

Itt van a másik gép a szobába! Elkellene adni! mindjárt dobok rá valami progi thogy megnézzem mi a faxom van benne!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29896) buherka válasza Darth_Revan (#29893) üzenetére


buherka
addikt

Szevasz :R
Nézegetem a noti hírdetésed :U ...rohadt nehéz dolgod lesz (sajnállak :((( )
Nagyon kevesen akarnak használt notit venni :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29897) tomyoy válasza buherka (#29891) üzenetére


tomyoy
senior tag

szééééép:) ma szivesen mennék én is, de verda totál:D olyan szép nap van:) :B

nyiknyiknyiknyik

(#29898) buherka válasza kavicssli (#29894) üzenetére


buherka
addikt

Ja, hogy mész edzeni egyett...jó az :C Az hogy meleg van, azzal meg ne törődj, inkább ez legyen, mint szakadjon az eső :B

(#29895) kavicssli...valami őskövület? :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29899) buherka válasza tomyoy (#29897) üzenetére


buherka
addikt

Hát ja...mesélted, és bár beadtátok a bontóba, vagy kikalapáljátok?
Én csak olyan fél 6-ra fogok odaérni, de ott leszek :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#29900) tomyoy válasza buherka (#29899) üzenetére


tomyoy
senior tag

áh azóta van új LANCIA delta 1300 :D csak nicns ithon mert tesómék odavannak dolgozni vele 2 hétig...

nem lett leadva mert szabálymódositások lettek bevezetve...szal még nekünk kel fizetni vagy 15kt h bontó átvegye+papirok....szal tök szivás......csak úgy lehet pénzt csinálni belőle h bejelentjük h ellopták....utánna kilóra leadni az oylan 40k....

nyiknyiknyiknyik

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.