Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) WindyJoe


WindyJoe
aktív tag

Köszi mindenkinek, sikerült találnom egész közel egyet.
:R

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#2102) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Keresek 1.3-as Swifthez (a 2003-ig gyártotthoz) katalizátort. Használható állapotút, reális áron.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2103) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Eladó 1 db. TP-Link gyártmányú, TF-3239DL típusú, PCI csatolós hálózati kártya. Hibátlanul működik, sértetlen, nincsen egyéb tartozéka. A windows 10-el gond nélkül működik.
Személyesen átvehető Egerben, csere is érdekel.

(Lehet kapni boltban is, ott 1500 Ft.-tól indul az ára!)

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2104) Out


Out
addikt

Nálatok is esik a hó? :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2105) Serricon válasza Out (#2104) üzenetére


Serricon
senior tag

:K

(#2106) jozefgucci1 válasza Out (#2104) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk nem esik hanem fehér pamacsok esnek az égből ! :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2107) Out


Out
addikt

Akkor este a szokott helyen (Eged hegy teteje) szánkóverseny, aki túléli az lesz a nyertes :D

A francba, már 25 éve nem szánkóztam szerintem. Hogy rohan az idő.....

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2108) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Üdv mindenkinek.
Vennék 160 Gb-os körüli, SATA csatolós winchestert. Természetesen hibátlant.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2109) djbahool


djbahool
senior tag

(#2110) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Eladó 1 db. Fujitsu Siemens Esprimo E5600-as, asztali számítógép. Fejlesztettem rajta, ezért már nem mondanám gyári állapotúnak. Külseje a korának megfelelő állapotú, de szerintem nem vészes. Halk működésű, stabil gép. Internetezéshez, irodai programokhoz, Windows 7/10-hez jól használható.

A gép adatai:
processzor:AMD Athlon 64 3700+ (64 bites)
memória: 4x512 MB DDR 400
HDD:80 GB, Samsung
DVD:LG DVD író/olvasó
Videó: integrált/ Geforce 7300 LE 128 MB (dual DVI és S-Video kimenetes, PCI Express csatolós))

Személyesen átvehető Egerben. Garancia, jótállás nincs rá.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2111) szjoci


szjoci
őstag

Pár eladó holmi a teljesség igénye nélkül:

Zyxel NSA310 hálózati meghajtó, média szerver, NAS - 10500Ft
Xiaomi MiBand 1S pulzusmérős okoskarkötő - 6790Ft
Microsoft Lifechat fejhallgató - 2500Ft
és még pár apróság...

Hirdetéseim

[ Szerkesztve ]

(#2112) Toncsi


Toncsi
aktív tag

Sziasztok!

Egerben tudtok ajánlani igényes autóhifi műhelyt? Olyat, aki ajtó szigeteléssel, rezgéscsillapítással is foglalkozik.

(#2113) Vevőjelölt válasza Toncsi (#2112) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Egerben én csak 2 autóhifi műhelyről tudok. Az első az ACR boltja a Volán telep mellett, a másik pedig Felnémeten van az Egri úton, de hogy pontosan hol azt nem tudom.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2114) Tamoo válasza Vevőjelölt (#2113) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Van ott több is. :)
Például: [link]
Azt nem tudom üzemel-e még, én kb. 12éve voltam utoljára. :D

(#2115) Toncsi


Toncsi
aktív tag

Köszi a tippeket, utánuk nézek.

(#2116) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ami felnémeten van( Hifi Miki ) azt én kerülném vagy csak végső esetben mennék hozzá ! Kétszer voltam ott és egyszer sem elégedetten távoztam !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2118) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki szállás kiadással foglalkozik? Hó végén megyünk egerbe 2-3 napra, és szállás kellene. Ha esetleg van akinek van kiadó apartmanja dobjon egy PM-et. Okosba mehet felőlem. Lényeg a jó ár:)

(#2119) Szkipi válasza Vesztor87 (#2118) üzenetére


Szkipi
tag

Tudok ajánlani egyet, szép helyen az egri vár lábánál, korrekt ár és reggeli is jár hozzá :)
[link]

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#2120) Vesztor87 válasza Szkipi (#2119) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Köszönöm, sikerült találni közben :-)

(#2121) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Felmerült közben olyan kérdés, hogy tudnátok olcsó de jó kajálós helyet ajánlani? Nem kell 5*-os étterem, tálca tologatós menüs kajálda bőven jó, olyat keresek ahol bemegyünk, kajálunk gyorsan, és olcsón jót, nem egy felkapott drága étterem. A lóvét inkább a szépasszonyvölgyi pincesoron hagynánk xd

(#2122) T0rnad0 válasza Vesztor87 (#2121) üzenetére


T0rnad0
addikt

Aranysíp esetleg...

Z Fold 4

(#2123) jozefgucci1 válasza T0rnad0 (#2122) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Vagy ott van még a Merengő étterem is ! Ez a maklári úton van a sarkon .Igazi kockás abroszos . Van menü és a frissensültek is nagyon jók !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2124) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Köszi srácok :R Ha Szegedre jöttök és infó kell írjatok, megpróbálok segíteni én is :R :R

(#2125) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Van köztetek nagy pincészet látogató? Most milyen áron mennek a borok /kimérősek, hazavitel céljából/? Anno vagy 5-6 éve voltunk ott, akkor elég jó árban, 5-600 ft körül vt emlékeim szerint. Köszi.

(#2126) jozefgucci1 válasza Vesztor87 (#2125) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Még mindíg 500Ft/L az általánosan elfogadott ár !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2127) Vesztor87 válasza jozefgucci1 (#2126) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Azta, az nagyon jó. Hihetetlen hogy a bolti ár mennyivel drágább. Azért is kérdem, mert szülők voltak ott talán 1, vagy 2 éve, azt most mondták hogy egy ezres körülről indultak a normálisabbak... mondom ennyivel csak nem lett 3-4 év alatt drágább. De akk nem. Itt szegeden borfesztivál van most, hát kb. 2-300 ft a kóstolásnál decije...

(#2128) jozefgucci1 válasza Vesztor87 (#2127) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Borfesztiválon itt is 300/dcla minimum ,de van ami 700ft is megvan az más kategória !A völgyben a kisebb pincékben 500Ft/l az induló ár.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2129) Vesztor87 válasza jozefgucci1 (#2128) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Jah, mondjuk a helypénzt ki kell termelni. Szerintem hozunk vagy 10-15 litert haza :C

(#2130) jFox válasza Vesztor87 (#2129) üzenetére


jFox
őstag

Mi a Bocsa pincészetből szoktuk beszerezni a nedűt. :) Jó és nem drága. Ott is 500Ft/l.
Andornaktálya felől ha mégy be Egerbe ott van jobboldalt az autókereskedések után. 2-3 nagy fém tartály van az udvaron. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2131) Vesztor87 válasza jFox (#2130) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Köszi:)

(#2132) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!

Hamarosan megyek Eger, Mátraháza, Gyöngyös környékére kicsit kikapcsolódni.
Hova érdemes mindenképp elmenni a környéken?
Gondolok itt, strand, múzemum, látványosság, étterem, stb.
Köszönöm.

20 éve a Prohardveren

(#2133) jFox válasza odrif (#2132) üzenetére


jFox
őstag

Egerben ha szereted a bort, mindenképp ajánlom a Szép asszony völgyét. Hangulatos borpincék vannak. :K
Minaret, Egri vár gondolom meg vannak.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2134) T0rnad0 válasza odrif (#2132) üzenetére


T0rnad0
addikt

Strandra szerintem ne Egerbe menjetek, Egerszalókra vagy Demjénbe [link]
Egerben ahogy előttem írták, a vár, Minaret, Szépasszony-völgy (sok pincével), Bazilika.
Nyugisabb a borozás Csernus dokinál vagy a Bolyki-völgyben.
Egertől fél óra autóval Szilvásvárad, egy napotok biztos elmegy rá :)

Z Fold 4

(#2136) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Kirándulás közben bekeveredtem Egerben a Dobó istván utcáraa Harangöntő utca felől, elmentem a behajtani tilos tábláig, rájöttem, hogy nem tudok elmenni jobbra sem, ezért megfordultam. ezután szólított meg egy ember, hogy ide nem szabad bejönni, ha látta a kamera, sokba lessz. Nem volt viszont azon a részen semmi tiltó tábla. Tudtok a környékről valamit?

-

(#2137) jozefgucci1 válasza T0rnad0 (#2134) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Völgyben érdemes meggondolni ki melyik borászhoz megy be , mert nem mindenütt tőkéről jön a bor :DDD
A Bolyki pincét inkább hanyagolnám . Két éve sikerült neki eltusolni , hogy ne legyen az egerfeszt után semmi , mert rengeteg ember gyomorbántalmakkal ment orvoshoz aki ott bort ivott .Akkora mennyiségben nem lehet neki bora , mint amennyit elad egy ilyen rendezvényen.

Kicsit elkanyarodtam a témától bocs . Amit még érdemes megnézni . Kopcsik marcipán múzeum a Minaret mellett .A vár a kazamatával amit most bővítettek ki .Az érseki palotába nem mennék , mert az 1800Ft-os belépő csak az igazán vallásos embereknek éri meg .Rengeteg a kegytárgy és kb ennyi .
Fürdeni ne az Egri strandra , mert ez olyan mint a halnevelde . Egymás hegyén hátán mindenki és még drága is. Inkább Demjén.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2138) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Megyünk pár naprapihenni ccél :Eger -Demjén, ha valakinek kell valamelyik cuccom holnap kb. 9-ig priviben jelezze kérem :R
Az órák nálam lesznek és a milc fotós cucc egyrésze is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2139) Agyasima


Agyasima
senior tag

Gyors kérdés, hátha éppen valaki egri erre jár: utazunk át ma Egeren és kinéztem a Corner Pizzázót, hogy megálljuk ott kajálni. Milyen ott a kaja? Különösen a burger/pizza? (Old Jacket néztem még, de nem szimpatikus egy olyan hely, ahol nem merik kiírni az áraikat a netre)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2140) Out válasza Agyasima (#2139) üzenetére


Out
addikt

Számomra benne van a legjobb 3 pizzázóban. Ajánlom még a Pizza Bombát vagy a Király Pizzát.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2141) Agyasima válasza Out (#2140) üzenetére


Agyasima
senior tag

Halihó! :)

Köszi szépen, akkor meglátogatjuk. Tavaly a Tesco kajasorát választottuk, de elsírtuk magunkat. Utálok kaját otthagyni, de nem volt választásom.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2142) jozefgucci1 válasza Agyasima (#2141) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Inkább Király Giross. Tegnap is onnan rendeltünk kaját az irodába és ketten ettünk egy adagot.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2143) Agyasima


Agyasima
senior tag

Aztán Király pizza lett belőle. Ár-érték arányban eléggé ottvan, szerintem. A Cornert azért választottuk eredetileg , mert közel van a 25öshöz. Mikor odaértünk, derült ki,hogy ott csak házhozszállításra sütnek. Szívás:-D

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2144) Out válasza Agyasima (#2143) üzenetére


Out
addikt

Két helyen vannak, nem mondtad, hogy melyikbe akartok menni (gondolom erről nem tudtatok) :) A Király is jó választás, mert finom a pizzájuk :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2145) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok! Egerben vagy környékén aug. 20-21én vennék 500w körüli notmálisabb tápot meg atx szabványú egyszerűbb fekete gépházat! Ha valakinek van jelzze privátba!

(#2146) MaciG


MaciG
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e Eger környékén (Mátra, Bükk) valami kis erdei vasút ami üzemel is? (pl Lilafüredre,stb).
A Szilvásváradit már próbáltunk, az nagyon bejött. :)

BANZAII

(#2147) T0rnad0 válasza MaciG (#2146) üzenetére


T0rnad0
addikt

Felsőtárkányban pl :)

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#2148) szjoci válasza MaciG (#2146) üzenetére


szjoci
őstag

Ahogy felettem is írták, Felsőtárkányban is van kisvasút. Pindurkát hosszabb utat jár be mint a szilvási, de látványban elmarad tőle. Ettől függetlenül ajánlom :).
Lillafüred sincs messze ha kocsival vagytok (1 óra alatt meg lehet járni), és azért ott egy egész napot lazán el lehet tölteni: kisvasút, libegő, kalandpark, csónakázás, vízibicikli, Szent István-barlang, a Palotaszálló és az alatt a park és vízesés is gyönyörű.

(#2149) MaciG


MaciG
addikt

Köszi mindkettőtöknek, megnezzuk ezeket

BANZAII

(#2150) khorvat


khorvat
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.