Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Eladó vodás LG G6: [link]

Z Fold 4

(#2202) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Huawei Nova: [link]

Z Fold 4

(#2203) updog


updog
senior tag

Eladó Ibanez RX170D, húsz éves gyönyörű gityó.

Topiklakóknak ingyen elviszem Egerbe.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2204) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Üdv.

Vennék Egerben 80-160 GB körüli SATA HDD-t. Hibátlan állapotút keresek, reális áron.
(Esetleg érdekelhet még NAGYON olcsón néhány bad sectoros HDD is.)

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2205) djbahool válasza Vevőjelölt (#2204) üzenetére


djbahool
senior tag

Asszem van egy 80 as maxtor, este megnézem....

(#2206) T0rnad0


T0rnad0
addikt

i7+ :[link]

Z Fold 4

(#2207) Out


Out
addikt

Üdv!

Tudja-e valaki, hogy hol lehet kapni Egerben búvárszivattyúhoz való szűrőkosarat? És ha tudja, akkor árulja is el nekem ;]

Az OBI-ban voltam, ott külön kosár nincs.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2208) T0rnad0 válasza Out (#2207) üzenetére


T0rnad0
addikt

Sajnos nem tudom, de esetleg egy-két telefont megérhet: [link] és [link]

Z Fold 4

(#2209) Out válasza T0rnad0 (#2208) üzenetére


Out
addikt

Köszi, hétfőn érdeklődök majd náluk :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2210) T0rnad0


T0rnad0
addikt

LG G6 eladó: [link]

Z Fold 4

(#2211) GIJoe


GIJoe
addikt

Srácok tudnátok nekem ajánlani vmi PC shopot helyben, ismerőssel rendeltük procit ramot, és igen csak BIOSt kéne frissíteni h menjen a Ryzen 5 2400G a AB350M Pro4 alaplapban... :R

(#2212) jozefgucci1 válasza GIJoe (#2211) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Komfort az Árpád úton , ott bent Petit keresd és ő nagyon rendes .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2213) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Sziasztok
Kérdésem lenne lesz szüreti fesztivál vagy ilyesmi mert nem tudok semmi infót néztem Eger honlapján de ott nem láttam ,szeptember ,október körül . Vagy hamarabb rendeznek ilyeneket?

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#2214) jFox


jFox
őstag

Eladó egy Clevo M761S típusú notebook.
C2D T7300
3Gb DDR2
250Gb HDD (100/100)
Jó állapotú akksi.
Ár : 15k

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2215) Agyasima


Agyasima
senior tag

Segítsetek!

Ezt a benzinkutat honnan a nyavalyából lehet megközelíteni? Legutóbb nem sikerült megtalálni. :)

Köszi! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2216) jozefgucci1 válasza Agyasima (#2215) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia !

Ez a sas úton a város felől jobbra be egy udvarban van a malommal szemben . itt a képen a Fensterm oldalán kell bemenni az udvarba .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2217) Agyasima válasza jozefgucci1 (#2216) üzenetére


Agyasima
senior tag

Köszönöm! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2218) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

NAGYON régi, nagy méretű, fekvő gépház Acorp ATX tápegységgel ingyen elvihető Egerben.
A műanyagok besárgultak, a hátoldalán van némi rozsda (nagyon kevés), szóval igazi antik darab.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#2219) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy-két eladó cuccom: [link]
PH-tagoknak 10% kedvezmény :K

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#2220) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Villanyszerelőt keresek családi ház újravezetékezésére (csőben megy), fi-relé + biztosítótábla kialakítására, szerelvényezésre.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2221) jozefgucci1 válasza updog (#2220) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ment pü .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2222) updog


updog
senior tag

Megy valaki Bp->Egerbe kisteherautóval a héten (bútorszállítás kérés céljából, nyilván nem ingyen)? :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2223) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Úgy látom nem nagyon aktív a topik de hátha tudtok segíteni :)
December 30-Január 1 Egerben leszünk és szeretnénk elmenni egy pincészethez borkóstolóra. A Bolykit néztük ki, viszont az két ünnep között zárva van :(
Tudnátok esetleg más jó helyet ajánlani? :)

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2224) jozefgucci1 válasza bugizozi (#2223) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia !

Jézus csak a Bolykit ne az a legalja .A rengeteg rendezvény miatt nyomatja a tömegnek a szar borait . Még jó , hogy zárva van . Ha javasolhatom akkor StAndrea pincészet Egerszalók vagy Thumerer Noszvaj .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2225) bugizozi válasza jozefgucci1 (#2224) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi a gyors választ, ezekről hallottam már hogy jó :R
Egerben nincs esetleg? Ott lesz a szállásunk és senki sem akarna vezetni :D

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2226) jozefgucci1 válasza bugizozi (#2225) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Egerben rengeteg a szar bor , mert mindenki ki akarja szolgálni a sok túristát . A Gál Tibor pincészet pl nagyon jó vagy ott van a Sike pincészet és ha már völgy akkor max a Juhász ,de ott is vannak savas borok .Ettöl függetlenül a korábban írt két pincét érdemes lenne meglátogatni , mert minőségben nagyon ott van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2227) bugizozi válasza jozefgucci1 (#2226) üzenetére


bugizozi
őstag

Értem, köszi az ajánlásokat! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2228) Out


Out
addikt

Üdv!

Tud valaki Egerben olyan céget, akik Lenovo laptop (garanciális) javítással foglalkozik? A google sajnos nem adott ki egy releváns találatot sem.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2229) szjoci válasza Out (#2228) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

A lenovo honlapján azt írják, hogy futár hozza-viszi. Ha lenne viszonteladó Egerben, szerintem ők is ide küldenék el javíttatni.

(#2230) Out válasza szjoci (#2229) üzenetére


Out
addikt

Sajnos ThinkPad-ről van szó, azt meg nem hozzák-viszik, hanem fel kell küldeni a szervizbe, ezért lenne jó helyben egy szerviz :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2231) szjoci válasza Out (#2230) üzenetére


szjoci
őstag

Egy e-mailt megérne szerintem a dolog, ha mást nem legalább megmondják hogy a közelben le tudod-e adni.

(#2232) Out válasza szjoci (#2231) üzenetére


Out
addikt

Az igaz, meglátom mire jutok :) Köszi!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2234) Nerazim


Nerazim
őstag

Udv. Legyszi ajanljatok egy megbizhato szerelot Egerben. Megvetel elott szeretnek odavinni egy autot allapotfelmeresre.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#2235) Szkipi válasza Nerazim (#2234) üzenetére


Szkipi
tag

Szia.
Karanyicz Felnémeten vagy Juhászék Egerszalókon, esetleg Barna Autódiagnosztika Andornaktálya.

[ Szerkesztve ]

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#2236) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Milyen helyet ajánlanátok érettségi találkozó céljából, kb. 35-40 főnek, harmincas korosztály, szeretnénk egy jót vacsorázni (nem a rántott sajt hasábbal kategória, de azért nem is kell puccolni), illetve lehetőleg utána az estét ott tölteni, lehetőleg nem dücdüc alapzajjal 300 másik ember mellett. Köszi a tippeket!

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2237) jozefgucci1 válasza updog (#2236) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A szépasszony völgyben néznék szét az éttermi pincék között vagy a nagyobb pincék mint pl a Juhász szoktak ilyeneket vállalni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2238) updog válasza jozefgucci1 (#2237) üzenetére


updog
senior tag

5 éve a Szépasszony fogadóban voltunk a völgyben, nagyon meglepődtünk, hogy 10 után nem sokkal elküldtek, és a környéken minden bezárt, be kellett mennünk a belvárosba, emiatt szét is széledt a banda. Most ezt szeretnénk megelőzni, akár valami zártkörű rendezvényre is lehetőséget adó helyen. Azért a Juhászéknál rákérdezek, hogy van-e ilyenre lehetőség, köszi :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2239) betyarr


betyarr
veterán

huhh,nem pörög túl ez a topik,de azért rákérdezek: egerben és környékén tudtok mondani olcsó és jó kajáldát? :R

(#2240) jozefgucci1 válasza betyarr (#2239) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Helló !

Merengő étterem a Maklári úton pl vagy a városban a Király pizza ahol nem csak az van vagy a HBH étterem a dobó téren .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2241) betyarr válasza jozefgucci1 (#2240) üzenetére


betyarr
veterán

köszi szépen,kipróbáljuk! :R

(#2242) jFox válasza jozefgucci1 (#2240) üzenetére


jFox
őstag

+1 a Király Pizzára. Ettem már ott párszor és nem csalódtam. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2243) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Holnap Egerben leszünk a családdal, hoznánk kimérős bort is, ilyen 6-700 Ft/l kategóriában, tud valaki ajanlani olyan pincét bárhol Egerben, ahol ennyiért van jó bor, elsősorban Medina vagy valami száraz fehér?
Illetve nagyon jókat olvasok a Kőlyuktetői pincesoron található Gönczi és Juhász testvérek pincéiről, itt milyen árak vannak nagyjából, érdemes meglátogatni a fentebb említett kimérős borokat keresve?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#2244) jozefgucci1 válasza hentes555 (#2243) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Picit visszáb olvasva már javasoltam két pincét is korábban ,de ahol én szoktam venni a bort ismerősöknek az a völgyban ha lefelé megyünk akkor a jobb oldalon az első pince . Régi családi pince és nem igen pancsolnak . A Juhász sem garancia a minőségre sajnos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2245) jFox válasza hentes555 (#2243) üzenetére


jFox
őstag

Én a Bocsa pincészetből szoktam venni. Még nem kaptam rossz bort.
Ez az Andornaktálya felé vezető úton van, a gyorsbüfével majdnem szemben.
De nem tudom hétvégén nyitva vannak-e?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2246) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok ! Tudtok abban segíteni , hogy hol tudok venni kétszer 3m-es UTP kábelt ? A gyerekem barátai jönnének át hozzá lan-ra és nincs kábelem :O :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2247) szjoci válasza jozefgucci1 (#2246) üzenetére


szjoci
őstag

Csövi! Ha kiugrasz érte, tudok csinálni.

(#2248) hentes555


hentes555
senior tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Végül a Göncziben vettünk, Egerbe beérve reggel megkóstoltam, nagyon ízlett és a kiszolgálás is abszolút rendes volt. 550 Ft/L minden és az üvegekért nem számoltak fel plusz pénzt, vettünk is 16 L-t különböző fajtákból.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#2249) jozefgucci1 válasza szjoci (#2247) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia ! Hová és mikor kellene kiugranom ? :DDD :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2250) szjoci válasza jozefgucci1 (#2249) üzenetére


szjoci
őstag

Ejj volt kollega, írok privátot ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.