Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neander


neander
csendes tag

Ez a proci+lap 45-50 bruttóból kijön.
(Feltéve, hogy egyáltalán kapható Tbred magos 1700+, én még nem nagyon láttam!)

Szerintetek megéri? Vagy érdemes várni még a Bartonra?

Ennél nagyobb teljesítményre nem nagyon van szülségem, de azért ha kicsit többért időtállóbb gépet kapok, akkor elgondolkodom.

minden véleményt köszi!

(#2) Phantom Lord válasza neander (#1) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

Bartonra ne várj. Megéri, ha tényleg T-bred magos az XP, viszont ha nem az akkor 40-nél többet semmiképpen sem ér.

(#3) guest


guest
veterán

tghrt

prohardver vendég

(#4) guest


guest
veterán

Hoppabocsi, veletlen volt.
Szoval honnan lehet tudni, hogy tbred magos egy proci? Mert a zold vs. barna elmelet mar eleg reg megbukott, nem?

prohardver vendég

(#5) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem Palomino 1600+ meg k7s6a van, és meg vagyok vele elégedve!

De nem bírom a ddr-t 333-mon hajtani:(, pedig beállítottam az alaplapon a cpumempci clk:
13316633-ra van állítva.

I am having fun staying poor.

(#6) borsi válasza neander (#1) üzenetére


borsi
tag

Vegyél 1 1600+ Palominot, amíg lehet kapni! Én 2 hete vettem 18bruttóért. 1900+ sima ügy feszemelés nélkül, csak a ramom nem bírja. Amúgy AGOIA a steppingje?(lehet hogy hülyeséget írtam)

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#7) karib


karib
addikt

Tbredeket kétfelé kell választani. Van az első szériás, ami jelenleg 2200+ ízben kapható, és köztudottan szinte túlhajthatatlan.

Aztán van a második szériás, jelenleg 2400+, 2600+, nemsokára 2700+. Ezek alaposan át lettek fésülve és egész jól húzhatóak. Értelem szerűen erre a változatra kell vadászni, az első szériásat pedig elfelejteni.

A 2. szériás T-bredből 1800+ LESZ a legkisebb, de egyelőre nem tudni mikor jelenik meg, sőt azt sem, hogy eleinte nem az első generációs T-bredekből csinálják-e majd a ''kicsiket'', és csak a ''nagyok'' készülnek majd a frissített maggal. Előfordulhat, nem tudni.

Annyi biztos, hogy itthon még nem nagyon vannak 2. gen. T-bredek (jé, itt is minimum a Rev2 az igazi...), tehát inkább jó szériás Palominót kell venni és kész. Majd ha tucatjával lesznek 2. gen T-bredek, akkor lesz érdemes arra pályázni - majd az ''új'' 1800+ lesz a legizgibb, főleg a várhatóan kedvező ára miatt. Amúgy T-bredet hűteni nem lesz semmi, mivel kisebb a mag felülete... De erről legalább fel lehet ismerni a T-bredet: vékony téglalap formájú pofája van, nem olyan négyzetes, mint a Palomino. Viszont a T-bred Rev1 és Rev2 pofára ugyanúgy néz ki, majd a kódokból lehetünk okosabbak a verziót illetően (ezt sajnos az AMD nem teszi közzé, így várni kell egy kicsit, amire kiokulunk...).

Nekünk pl. egy AGOIA szériás 1600+ kivisz kb. 1800 MHz-et tisztán, felnyitott szorzózárral és kellően magas FSB-vel (pl. 200) egész izmos, és nem is kerül sokba...

Department of Redundancy Department

(#8) Qorthral


Qorthral
őstag

Sztem nem egy rossz választás.
Karib: kerek 2000nél tartasz! Grrraaaatulaaaaa!!!!!!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#9) karib válasza Qorthral (#8) üzenetére


karib
addikt

Wow :DDD

Department of Redundancy Department

(#10) emvy


emvy
nagyúr

Nekem pont ez van. (AMDXP1700+, ECS K7S6A.). Egész nyáron egyszer sem fagyott. (nem azért mert olyan meleg volt hogy nem tudtam lefagyasztani :o )

while (!sleep) sheep++;

(#11) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Nos én ezen a hétvégén erölködtem egy ilyen deszkával. Nem ment Readon 7500, 8500-zal, savage4-gyel viszont ment readon VE-vel amit azért akarok kivágni mivel a a powermagic sikeresen nonémdzsiforsz szintű képminőséget hozott ki belőle!;]

Utánam a kondenzcsik!

(#12) neander válasza karib (#7) üzenetére


neander
csendes tag

Kösz a hozzásólásokat!

Szóval vegyek inkább most, nem érdemes az újabbakra várni.

(#13) Barton válasza neander (#12) üzenetére


Barton
senior tag

Vegyél inkább ECS K7VTA3 PCB 3.1-et nagyon atom ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.