Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) bimbiri válasza ubulke (#15) üzenetére


bimbiri
tag

Valami hasonlókra gondoltam a hiányok között:
(Már nem is vág a témába, de ez most egy pörgő topik. És hátha benéz egy hasonló gép tulaja vagy egy szakértő.)

3 ECS gép között hezitálok. Esetleg HP azur renew jöhet szóba ebben a kategóriában. Illetve a használt gépek. A kategória jelen esetben a 150-160e+ÁFA. Az felhasználása: PHP+MySQL, word, excel, acces, powerpoint bemutatók, netböngészés és email. Hálózat menedzsment (Novell, win és linux), router programozás, CNC vezérlések készítése. Ezek alatt elbírjon egy MP3 lejátszással és unalmas perceimben egy-két filmmel is elboldoguljon. Win oprendszer futna rajta (jogtisztán), és linux ha szükséges.
Semmi játék, semmi 3D.
USB2 vagy FireWire felületen csatolnék hozzá DVD írót ill további vinyókat. Ragaszkodnék a jelenlegi külső bill/egér pároshoz(Logitech cordless desktop MX). De ehhez legalább 1 PS/2 port kellene. USB nyomtató és scanner. De ezek fcsak fixen az otthoni íróasztalomon. Wlan is jó lenne, mert UTP kábel se lógjon az ágyban, ha reggel olvasom a híreket.

ECS A531: Nem tudom mire elég a proci. Nincs soros, párhuzamos port, PCMCIA bővítés, PS/2 port, FDD.

ECS A535: Nem túl nagy a proci, de szerintem elég lenne. Nincs soros, párhuzamos port, PCMCIA bővítés, PS/2 port, FDD.

Ezekben van WLAN, 2év gari.

ECS G320: Nem tudom mire elég a proci. Nincs PCMCIA bővítés, FDD, WLAN.

Ebben van soros, párhuzamos port PS/2 port, 2 év gari.

HP azur renew: van benne minden, kivéve WLAN és USB2. Viszont bizonytalan az eredet és az akku állapota. És a garancia is kényes.

Használt gépek: Változó a tartalmuk, de jellemző a WLAN és az USB2 hiánya.. De nincsen hozzá áfa visszaigénylés. A garancia és az akku állapota is bizonytalan. Ha egy új akkut is be akarok zsúfolni az árba akkor az a gép teljesítményének rovására megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.