Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Csá!

Tegnap de. egy vírusnak köszönhetően összedőlt anyám gépén a Win98SE,így kénytelen voltam felrakni új rendszert,és ugye manapság már csak XP-t érdemes.
Fel is tettem,megy minden flottul,de van egy kis gond.
Az e-mailek.
Nem csináltam formázás előtt semmit a géppel,csak az egész HDD tartalmát kimásoltam az egyik 80-asomra.Most kéne valahogy visszarakni a maileket az Outlook Express 6-ba,az import menüpontot nézegetem,de nem veszi be a dolgokat.
Megvan minden könyvtár,a file-ok nevei a könyvtárak nevei is egyben,kb 40 megás file-ok.A file-ok .DBX formátumban vannak.
Mivel lehetne ezeket visszarakni a progiba?
Lécci segítsetek,estére már kellenének..

(#2) biker válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


biker
nagyúr

én ugy szoktam, hogy nyitok egy ugyanojan nevű mapát az uj oprenceren, aztán kilépek azoutlkból, mjd bemásolom a helyére a régit.
ennyi...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) _Volkovy_ válasza biker (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hova kell őket másolni?

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Mondjatok már valamit,lécci..

Az import-al nem megy,ha külön bemásolom a könyvtárba,nem megy.

A saját gépemen(szintén XP Pro)megy,mint a karikacsapás ugyanígy csinálva..

(#5) vfo7 válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


vfo7
senior tag

Az Outlook Express Eszközök/beállítások/Karbantartás fülben nézd meg, hogy a Tárolómappa gomb alatt milyen elérési útvonalat mutat és ott keresd. Az XP-ben a Documents and settings/Rendszergazda/Local Settings/Application Data/Identities/{73DBF11F-1DD3-4430-A100-363B3BCCF575}/Microsoft/Outlook Express helyen találod, a win 98-nál nem tudom pontosan.

Aki csak a lábával siet, hibázik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.