Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  DURON TUNING? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HILO


HILO
csendes tag

Hi Adott egy Abit KR7A-133R lap és egy 1200-as AMD Duron az érdekelne hogy meddig lehet/szabad húzni ?? Kinek meddig sikerült (esetleg más lapokban is)

HILO

(#2) guest


guest
veterán

1400 felett nemigen fog menni, vízhűtéssel talán
de elméletileg 1500 a felső határa

prohardver vendég

(#3) twollah válasza HILO (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb ha vennél egy Thunderbiröt vagy egy XPt?

(#4) karib válasza twollah (#3) üzenetére


karib
addikt

Duron tuningnál azért kevés egyszerűbb van :)

Szorzózár kinyit, szorzót lejjebb tolni, max FSB-n meghajtani, majd úgy 1400-1500 közé fel lehet pakolni. Természetesen egy kis plusz fesz sosem árt.

Department of Redundancy Department

(#5) HILO


HILO
csendes tag

Kedves:twollah persze hogy egyszerübb lenne XP-re váltani(legjobban én szeretném)de ha egyszerüen most nincs GEMPA akkor nincs mit tenni marad a tuning:(

HILO

(#6) LordX válasza karib (#4) üzenetére


LordX
veterán

Hát igen, van egyszerűbb, pl. szorzólock nélküliek (PMMX, K6-2) :D

Csak ne ECS K7S5A-val próbálkozzatok. (Csak FSB állítás a tuning BIOS-szal :( ) Azért egy AHCLA 1200@1333 kijött...

(#7) gyozi


gyozi
aktív tag

A tomshardware 1525-öt hozott ki, de tuti, hogy egy válogatot darabból! Az Anandtech-en nézz körül, ott tuti hogy van leírás, hogy miként kell tuningolni a Morgan-t!
Egyébként ha úgy, mint a Spitfire-t, akkor csak össze kell kötnöd függőlegesen az L1-hidakat és szorzózár nyitva!

(#8) guest


guest
veterán

Pontosan! Csak itt 5 db-ot .

prohardver vendég

(#9) guest


guest
veterán

Istenem, Duron tuning... Imadnivalo kis dogok, orok hala ertuk az AMD-nek. :)
Duron600@1G

prohardver vendég

(#10) twollah válasza HILO (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Kedves HILO!
Arra nem gondoltal, hogyha nem sikerul a tuning a
proci meg urik a levesbe akkor ugyan ott vagy, hogy venned kell egy uj procit?

(#11) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

És egy 950Duron (spitfire) az meddig megy? Érdemes egyáltalán kinyitni a szorzózárat?
Mert ha pl 7.5*133=1000 (kerekítve:)-on futtatom, azzal mennyivel lesz gyorsabb?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) gyozi


gyozi
aktív tag

Nekem 1133-an stabilan megy: Duron 950+Abit KT7A v1.3 (8,5*133)! Aki meg nem hiszi, az jöjjön el! :)

(#13) gyozi


gyozi
aktív tag

Ja, és ez legalább +10%!-os gyorsulás, ami szerintem a 133-as FSB-nek tudható be!

(#14) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

És el tudom rontani a procit? Megéri megpróbálnom?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Meg te mivel kötötted össze? Egyszerű HB-s cerkával?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) gyozi


gyozi
aktív tag

Szerintem érdemes megpróbálni, elrontani csak akkor tudod, ha rosszul kötöd össze a hidakat! Az a lényeg, hogy FÜGGŐLEGESEN KELL összekötni őket! Az egyetlen hátulütője a dolognak, hogy az gép csak úgy indul el 133mhz-s Fsb-vel, ha indításnál resetelek egyet. De hát ez nem gáz! Egyébként milyen alaplapod van?

(#17) gyozi


gyozi
aktív tag

Igen, grafitoztam! Rotringgal csináld, mert avval pontosabban tudod összekötni őket, igen kicsi a hely!

(#18) gyozi


gyozi
aktív tag

http://www.anandtech.com/printarticle.html?i=1345
Ez meg egy link, ahol részletesen leírják, hogy hogyan kell csinálni!

(#19) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Az a reset nem lehet véletlenül a tápegység miatt ?

A 133MHz NAGYON sokat dob még akkor is, ha az órajelet nem növeled.

Nekem Duron800 megy 1001 MHz-en 154 fsb-vel (Infineon RAM).

Láttam viszont konfigleírásban Duron950@1130-at, úgyhogy azt elég szépen lehetett húzni.

read-only mode on the forum

(#20) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Hú köszi szépen akkor meg fogom próbálni csak szerzek egy nagyítót... :)
Egyébként KT7A, 950Duron, 384 ram (márkás, CAS2 válogatott) 400W-os táp...
Na köszi szépen még1x akkor holnap rajzolgatni fogok :)
Jah még valami: hányszor húzzam át a 2 ''pont'' között? 4-5x elég?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Annyinak elégnek kell lennie.
Én egy vonalzó mellett húzgáltam és hát műxik több mint egy éve

read-only mode on the forum

(#22) Dalai Láma válasza Bocha (#20) üzenetére


Dalai Láma
őstag

A 3dgameman.com-on van egy videó a műveletről. Most néztem meg, nem mutatja, hányszor. Úgy, hogy elég vastag legyen, de ne érjenek össze a vonalak. Annyiszor húzogasd ahánynál úgy látod, jó lesz!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#23) MaTT


MaTT
aktív tag

Én egy 7B-s cerkát meg egy nagyítót használtam.Jól ki kell hegyezni,aztán összekötni.Ez elég puha cerka így elég egyszer.A rotringokkal az a gáz hogy van amelyikben kevés a grafit, így nem vezetik az áramot.
Sok sikert!

Keep the rubber side down!!

(#24) AtHoS válasza MaTT (#23) üzenetére


AtHoS
nagyúr

''A rotringokkal az a gáz hogy van amelyikben kevés a grafit, így nem vezetik az áramot.''

Ebből is látszik, hogy itt is Márkásat kell venni :)

read-only mode on the forum

(#25) MaTT válasza AtHoS (#24) üzenetére


MaTT
aktív tag

Felsorolnál pár nem noname rotringot, hogy legközelebb tudjam milyet kérjek? :)

Keep the rubber side down!!

(#26) gyozi


gyozi
aktív tag

ATHOS!!
Szerinted a táp miatt kell resetelnem? Miért?

(#27) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Nah, próbálkozásomat siker koronázta :)
4B-s cerkával próbálkoztam (tök jó, Tescoban Faber Caster márkájú cuccos 250HUF, 1db 4B-s, 1db 3B-s és egy tök c0ol radír van a packben :) ). Először gyengén húzhattam meg mert nem ment, de aztán hála egy női kéznek, sikerült :D (egyébként vonalzóval csinálta). Úgyhogy most a 950es fut 7.5*133= 1000-n, de lehet még meg fogom tolni.
Köszi mindenkinek a segítséget!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#28) karib válasza Bocha (#27) üzenetére


karib
addikt

Gratula :)

Amúgy töketlen ember tuning nélkül is hazavághatja a gépet, sőt szerintem elég gyakran elő is fordul - ennyit a nagy antituningosok beszólásairól. Persze mindent csak ésszel szabad csinálni...

Department of Redundancy Department

(#29) AtHoS válasza gyozi (#26) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem kicsi a teljesítménye és itt nem biztos, hogy a Wattok száma a kevés, hanem lehet, hogy a megfelelő amper érték alacsony.

Szerintem azért, mert a gép bekapcsolásánál kell a legnagyobb teljesítményt produkálnia a tápegységnek és ha a szükséges érték alá esik valamelyik feszültség vagy áramerősség, akkor gondok adódhatnak. Amikor meg már a resetet kell nyomni, akkor bizony nem kell maxon járnia a tápnak és mivel nincs teljesen leterhelve így már nyújta a megfelelő feszt és a hozzátartozó áramot.

read-only mode on the forum

(#30) Ga válasza AtHoS (#29) üzenetére


Ga
tag

Üdv!
Duron 650 + Abit KT7-em van több,mint másfél éve. Néhány gondolat:
A 133-as fsb nem ér többet, mint a 100 + PCI freq. memóriasebesség, kivéve, ha 133-nál támogatja a +33%-ot. Hiszen ugyebár sdramról lévén szó, az fsb sávszélessége még a +PCI után is bőven meghaladja az SDR SDRAMét. Esetleges +késleltetés adódhat az aszinkron működésből (+1 órajel), a szinkronhoz képest, de ez teljesítményben alig mérhető.

A resetelgetés nálam is gyakori feladat volt, mert nem volt megfelelően összekötve az összes L1-híd. Ennek okán ugye nagyobb volt vmelyik ök. ellenállása, és így az alacsony, vagy magas feszültségszint nem volt rajta egyértelmű, ezért volt, hogy akár 4-5 resetre volt hajlandó néhány szorzó elindulni. A nem elindulás oka általában: az egyik híd nem érzékeli a magas fesz.szintet, és így egy jóval magasabb szorzót érzékel (attól függ, melyik híd a gáz).
A bekapcsolásnál valószínűleg a táp akadályozza meg a szorzó beállítását, hiszen még nem tud olyan teljesítményt/feszt biztosítani, hogy a gyenge összeköttetést átvigye, ilyenkor kell általában bekapcs. után 1 reset.
Ja még1: tapasztalat alapján a VCore-t kapják a hidak, így nagyobb VCore hatására a resetelgetés megszűnhet, azaz lehet, hogy vkinél 800-on csak viszonylag magas VCore esetén hajlandó elindulni, pedig a proc. alacsonyabb fesznél is elfutna...

UI: hiába jó a +33 fsb, mikor a gagyi via KT133 chipset még 105 fölé sem képes menni (140 MHz RAM) újabban, meg gyik a memokezelése, ha több van/különbözőek a modulok. Futott anno infineonnal 124 MHZ FSB-n is (kb. 166 MHz RAM), de az agp, meg néhány kártya már nem szerette (41 MHz PCI).

Üdv
Ga

(#31) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Na akkor látjátok a grafit ilyen trükköket is tud művelni. Fene a száját :)

A szinkron meg aszinkron hajtásról meg annyit, hogy láttam már valahol róla tesztet és az aszinkron enyhén szólva gyengébb volt mindenhol, mint a szinkron.

Aki teheti az inkább szinkronban hajtson.
Bár azt is írták, hogy gyorsabb a memória 133Mhz-en Cas2-vel, mint pl 150Mhz-en Cas3-mal.
Azért erre is lehet figyelni.

read-only mode on the forum

(#32) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Hát nemtudom, szerintem gyorsabb 133al mint 100al... a TB-ket sem véletlenül kezdték nyomni 133al (csak 1400ig volt tb szóval 100assal is meg lehetett volna oldani szerintem). Meg nekem is gyorsabb kicsivel, szóval :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#33) Ga válasza Bocha (#32) üzenetére


Ga
tag

Azt ne felejtsd, hogy az FSB az Alpha EV6 busz, ami ddr, és ha sdr RAM van mellette, akkor szinte tökmind1, hogy 100 v. 133-on fut a proci.
Üdv
Ga

(#34) LordX válasza Ga (#33) üzenetére


LordX
veterán

Nem te voltál az, aki mindenáron belénk akarta verni, hogy ha a memória SDR-en megy, akor az FSB is? :)
Egyébként tényleg sokat befolyásol, de azért a proci nem csak és kizárólag a memóriával komunikál..

(#35) karib


karib
addikt

Emberek, FSB-t tessék olyan magasra tolni, amíg csak lehet. NAGYON sokat számít. 133 sokkal jobb, mint a 100/100 vagy 100/133 (CPU/RAM). Mondjuk én inkább a 155-öt használom :D

Department of Redundancy Department

(#36) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Halljátok, vmi mégsem jól lett összegrafitozva, mert a 8as szorzót nem viszi :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#37) Ga válasza LordX (#34) üzenetére


Ga
tag

:)
Ez azért természetesen nem jelenti azt, hogy mindent jól tudok :). Főleg egy év után...
A proc-egyéb eszközök kommunikációjáról csak annyit, hogy szerintem a többi eszköz, videokártyák, vinyók, hálókártyák már az idő 99%-ában BM módban futnak és DMA-val, így ők is inkább a RAM sávszélességet használják.
A proc-eszközök között max. néha futnak vezérlőinfók, parancsok, meg az, hogy mit hol talál a memóban.
Szóval a lényeg a RAM clock, ami lehet szinkron, +33% (ami közt sztem nincs szignifikáns sebességkülönbség, bár ezt chipsetje válogathatja).
Tényleg, tud vki erről vmi adatot, infót? (mármint, hogy mondjuk a 150 MHz RAMclock esetén mennyi a különbség a szinkron (150/150) és azt aszinkron (112/150) konfig között, természetesen SDR-ről van szó, hisz DDR-nél már egész más a helyzet) Karib?
Volt, hogy anno fontolgattam a KT133->KT133A cserét, de ahogy körülnéztem a szinkron hajtott memóriával 1-2% volt a max., amit ki tudtak hozni +-ban az aszinkronhoz képest.

Üdv
Ga

(#38) #25954560 válasza Ga (#37) üzenetére


#25954560
törölt tag

DDR-nel nagyobb a kulonbseg? Ha a proci 133-at kap, akkor erdemes a RAM-ot 166(333)-on jaratni?

(#39) LordX válasza Ga (#37) üzenetére


LordX
veterán

Volt itt egy guest valamikor, aki mindenáron belénk akarta verni ezt a hülyeséget...

A szinkron-aszinkron kérdésről annyit tudok, amennyit saját magam tapasztalhattam:
Via KT133+Duron600 (1 hónapig egy 1200 is): Simán nyomta a 100/133 aszinkront, gyorsabb is volt (SDR :) és nem is volt nagyon választási lehetőségem)
Sis 735+Duron1200: A 100/100 SDR és DDR memóriával is gyorsabb a 100/133-nál! De jóval (10%, mondjuk már nem emléxem számokra)...
A Sis chipsetek nem szeretik az aszinkron módokat, az OCW fórumon is lehetett olvasni róla (most olvastam 5 perce :) )

(#40) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Méregettem egy keveset 133 és 154 Mhz-en (mindkettő szinkron volt):

154: PCmark2002 CPU: - Mem: 2337 HDD: 1633
133: PCmark2002 CPU: - Mem: 2028 HDD: 1697

154: Sandra2002 CPU: 2769/1374 Mem: 1159/1152MB/s
133: Sandra2002 CPU: 2763/1371 Mem: 1002/997 MB/s

154: Quake3 1.27g 117.3 fps
133: Quake3 1.27g 110.2 fps

154: 3DMark2001se330 default 1024x768x32 3144
133: 3DMark2001se330 default 1024x768x32 3079

Valamilyen okból kifolyólag a PCmark cpu tesztjénél az audioconversion rész nem fut le rendesen, így nem kaptam CPU pontszámot (valamelyik Audio codec a ludas, mivel a 3dmark2k1 demo része sem indul el audio hibára hivatkozva)

Gép: AbitKT7A+Duron800@1000+512MB RAM (CL3-3-3)+Maxtor60GB+ AbitGef2MX400 64MB DDR

A teszteket 6.5x154 ill 7.5x133 futtattam.

read-only mode on the forum

(#41) karib válasza Ga (#37) üzenetére


karib
addikt

Most nincsenek kéznél értékek, de majd csinálok néhány gyors mérést. Pl. a 133/133 sokkal többet nyom, mint a 100/133, de még a 100/100-hoz képest is nagyobb az ugrás FSB-t (is) húzva, mint csak a RAM-ot. Ez azonban csupán gyakorlati tapasztalat.

Minden platform imádja a magas FSB-t. AMD-nél egy szorzónyitás után ez triviális, és mivel így jobb lapnál az FSB a RAM tűréshatáráig húzható (most 200+ MHz egyes KT333 lapoknál!), az aszinkron RAM ráskálázásnak nem sok értelme van :)

A P4 más helyzet, a fix szorzó miatt nehéz magas FSB-t elérni, és mivel a P4 a RAM sávszélességet is sokkal jobban szomjazza, mint az AMD cuccok (ilyen az architektúra, ezért szereti a P4 a Rambust), a P4-nél többet ér az aszinkron RAM.

Department of Redundancy Department

(#42) Ga válasza karib (#41) üzenetére


Ga
tag

Üdv!
Az SDR-ről beszélünk egyébként?
Nehogy elbeszéljünk egymás mellett.
Igazából nálam az aszinkron-szinkron kérdés akkor merült fel, mikor gondolkodtam a KT7->KT7A cserén DURON procinál SDR ramok mellett.
Akkor megvizslattam az összes kapcsolódó tesztet (főleg Sandra :) ), és a saját eredményeimet, és az eredményeim (aszinkron100/133) néhol megelőzték a szinkron 133/133 eredményeket a KT133A lapoknál, nem volt kedvem ezért jópár1000 vasat kiadni.
Bár hosszabb tapasztalatszerzés után már kiderült, hogy a lap nem igazán bírja már a 100 feletti fsb-t sem (azaz a RAMot nem tudom 133 felett hajtani), és igazából nem tudom, hogy mi lehet a ludas, de szerintem a lap kezd kifulladni...
Szóval lassan kezdem bánni, hogy nem cseréltem :).
Ha karira kijönne a 3.4+ Opteron, akkor tényleg lezúznák sebességben a P4-et, viszont ha késnek akár fél évet is...

Ennyit a versenyről. Pártatlanul annyit mondhatok, hogy a 3 GHz P4 Hyperthreading-gel és egy 1066-os Rambus-szal megáldva hatalmas teljesítményre lesz képes, függetlenítve most attól, hogy intel/amd, vagy rambus/ddr ram mániákus-e valaki. És ez egy reális konfig lesz karácsony környékén, ha nem tévedek.
Természetesen nem orig 3 GHz-es P4, hanem mondjuk egy 2-2.3 GHz körüli 400-as FSb-s (gondolom mindenki reméli, hogy lesz ilyen verzió is :)

Na ennyit a cuccokról, majd szóljatok, ha valakinek lesz egy ilyenje. Ja, persze két db. 18''-os TFT kijelzővel párosítva :)

Csá
Ga

(#43) LordX válasza Ga (#42) üzenetére


LordX
veterán

A memória-sávszélesség gyorsabb, de valós élet tesztekben... Nos, nem gyorsabb, a chipset lenyeli a többletet... :(

(#44) AtHoS válasza Ga (#42) üzenetére


AtHoS
nagyúr

''Lécci nézz meg olyat, mikor ugyanolyan RAM! órajelnél szinron és aszinkron megy az fsb, ja és lehetőleg a proc órajele is ugyanaz legyen, mert az is befolyásolja a sandra memtesztjét.
Pl a korábbi 6.5*154fsb/154ram, és 8.5*116/154.5ram összehasonlítása.
Már télleg kíváncsi lennék arra, hogy mennyit számított volna ''

OK megnézem, amint tudom.

read-only mode on the forum

(#45) Bocha válasza AtHoS (#44) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

AtHoS: az audio teszt nekem sem fut le ... én sem tudom miért, de ha nem csak nekem, akkor nem aggódom :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#46) Ga válasza AtHoS (#44) üzenetére


Ga
tag

Opp. Sorry, AtHoS! LordX-nek néztelek. Tényleg, hogy ti hogy hasonlítotok, tán rokonok vagytok? :D

Üdv
Ga

(#47) karib


karib
addikt

Gyorstesztem eredménye, melyen én is némileg meglepődtem:

Konfig: AMD Duron 1.0 (Morgan), Abit KT7E, 2x256 MB PC133 SDRAM, 80 GB Seagate Barracuda ATA IV, 400 W Huntkey táp, ATi Radeon LE.

A teszteket 1200 MHz-en futtattam, megfelelő szorzókkal az alábbi FSB-kkel ez pont ki is jön:

CPU/RAM UT +% Q3 +% SiS02Mem +%
100/100 120 0 101 0 743/ 717 0/ 0
100/133 132 10 112 11 1000/ 958 35/34
133/133 139 16 116 15 983/ 952 32/33
150/150 146 22 124 23 1108/1070 49/49

A teszt talán hajszálnyit videolimitált is volt, de nem volt kedvem szétbombázni a gépet most.

Mindenesetre elég tisztességes ugrást könyvelhet el pusztán a RAM ráskálásástól is a rendszer UT és Q3 alatt, nekem valamiért ennél kisebb jelentőségűnek tűnt emlékeimben. Szóval nem hülyeség a ráskálázás.

Viszont, ha már futtathatom a rendszert 133, sőt 150 vagy tetszőleges FSB-n, akkor azért mégis az a nyerő. Olyan meg ritkán van, hogy x FSB-nél nem bír többet a gép, de ott még a +33%-ot rá tudom rakni. Pl. az én esetemben 155-öt bír a KT7E max, erre nem tudok rárakni még 33%-ot, akkor meg a 155 szinkron a leggyorsabb :)

Persze ehhez ki kell nyitni a szorzózárat, de vérbeli tuningosnak ez nem jelenthet gondot :) Aki meg pusztán egy gyors rendszert akar kapni szorzópiszkálás nélkül, annak jó az aszinkron plusz is... persze ha nem piszkáljuk a szorzót, akkor akár vehetünk Intel procit is :DD

Tehát van ráció a KT333 és KT400, meg az ilyen-olyan kétcsatornás DDR AMD megoldásokban, de én akkor is inkább a lehető legnagyobb FSB-t hajszolom mindig, mert az a legtutibb... Persze bazinagy FSB plusz még gyorsabb RAM kezelés szép lenne, de ezt legfeljebb a kétcsatornás vezérlők tudják majd megadni.

Amúgy nemsokára jön a Chaintech KT333 cikkje, ott is végeztünk hasonló méréseket 133/166 és egyéb beállításokkal - ott már kevésbé dobott nagyot a plusz RAM sávszélesség és többet számított a nagyobb FSB.

Department of Redundancy Department

(#48) AtHoS válasza Bocha (#45) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Régebben nem volt semmi gondom vele, mert az is rendben lefutott, de nemrég (megjött hozzánk az unokatesóm) volt egy kis afférom a video és audio kódekekkel, amit sikerült megoldanom, de hát mint látni még mindíg van valami bibi. Na majd a hónap közepe magasságában nekiugrok és adok a szájának :)

read-only mode on the forum

(#49) Bocha válasza AtHoS (#48) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Régebben nekem is lement, csak én nem csináltam semmit semmilyen codecekkel, szóval szar a prog vagy nem szereti a 136os fsbt :)
Ez van... :P

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#50) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Egyébként hogy beindított mindenkit ez a topic, hogy itten teszteltek meg tanácskoztok, tök jó :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  DURON TUNING? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.