Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Thrawn


Thrawn
félisten

Calibre - Is It U

szerk: Na ez sem egyszerű zene :D
Paul B - Solar Unreal

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#452) BITBOYS válasza Thrawn (#451) üzenetére


BITBOYS
addikt

Thrawn!
Esetleg tudnál olyan helyet ahol külön számok vannak? Szeretném gyakorolni a keverést, a minőség annyira nem fontos.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#453) Thrawn válasza BITBOYS (#452) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem nagyon, de Youtuberól is le lehet szedegetni a videókat, abból meg ki lehet varázsolni a hangot.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#454) BITBOYS válasza Thrawn (#453) üzenetére


BITBOYS
addikt

Okok, megnézem mit tudok kezdeni vele.
Köszi :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#455) Verus


Verus
senior tag

Ébredéshez:
Appaloosa - Travelling :)
Blame - Hold the sunshine

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#456) mikoljan


mikoljan
tag

Sziasztok,

Amióta megnyílt ez a topic, immál-ámmal követem, mert ifjú korom egyik kedvenc műfaja volt. Ma már csak lelkes amatőr hallgatója vagyok.

(A magyar drum and bass kultúra története: [link])

Ha már ébredés és három a magyar igazság (#455 ;) ), akkor:

Seba - Soul 2000

- - - We Enter Into The Future - - -

(#457) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Anorganik, ha felgyorsítod még jobb :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#458) Verus


Verus
senior tag

4hero - Morning Child (L.A.O.S. Remix)
Csak egy kis könnyed ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#459) Kareszovics válasza Thrawn (#437) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az a helyzet, hogy erről a Red Mist-es miről nem bírok lejönni, főleg az első pár percnek van iszonyatos hangulata. :)

Leszedtem a többit is majd meghallgatom azokat is. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#460) Thrawn válasza Verus (#458) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez már rég a kedvencek listámon van :)

Kareszovics: Nálam napok óta ment körbe körbe, most csak azért nem szól mert nem a saját gépemnél vagyok :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#461) brownus válasza Kareszovics (#459) üzenetére


brownus
veterán

nekem is tetszenek, amit ma hallgattam munkába menet az különösen: red_mist_radio - moody & haze (19.11.07)

jók még a fuzed funk mixek is, ami nekem spec. nagyon bejön: Fuzed Funk-Through the years show (12_29_07).mp3

[ Szerkesztve ]

(#462) Makaveli


Makaveli
senior tag

Huhhh, hát elkezdtem tanulgatni ezt a D'n'B táncot. Egy táncfajta megy belőle elég jól. Csak még sokat kell tanulnom.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#463) Kareszovics válasza Makaveli (#462) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát én is el nézegtem, amit ezek a srácok csinálnak, de én már "öreg" vagyok hozzá.

Mi még spontán "ugráltunk" rá egy jót és kész, senkit nem érdekelt, ki hogy rakja az ikszet. :DDD (főleg hogy akkor még nem is volt)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#464) Makaveli válasza Kareszovics (#463) üzenetére


Makaveli
senior tag

Értem.

Bár most ahogy voltam gimibe gólyatáborba mindenki vágta X-táncot. Lány, fiú, szóval mindenki...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#465) brownus válasza Makaveli (#464) üzenetére


brownus
veterán

jót mosolyogtam múltkor a fiatalokon a mokacukába, mert annyira rákoncentráltak a táncra, hogy nem hiszem, hogy élvezték volna a zenét:d

én dülöngéltem jobbra-balra, meg bólogattam a fejemmel oszt jóvan:d

(#466) Shodan válasza Makaveli (#464) üzenetére


Shodan
addikt

sok divatmajom. ők nem a zene miatt járnak ilyen helyekre, csak hogy megmutathassák ugrabugra tudásukat. nem kell közéjük tartoznod.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#467) BITBOYS válasza brownus (#465) üzenetére


BITBOYS
addikt

"én dülöngéltem jobbra-balra, meg bólogattam a fejemmel oszt jóvan:d"
:DDD
Én is így táncolok, szinte mindenre. Mondjuk a break az tetszik, csak az meg full részegen megy :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#468) brownus válasza BITBOYS (#467) üzenetére


brownus
veterán

ha nagyon bejön a muzsika akkor még a szemem is becsukom:D ha még nitro is van a szervezetben... akkor ugrálok is :U :D

én olyan vagyok, hogy nem tudok két dologra figyelni:D vagy zene hallgatás van vagy tánc, ezért csak dülöngélek meg bólogatok... és élvezem a zenét

persze ha valami mulatós zene van egy lagzin pl. és be vagyok rúgva akkor megy a tánc és lánypörgetés, de az más kategória:)

[ Szerkesztve ]

(#469) BITBOYS válasza brownus (#468) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ilyenkor soha nem merem becsukni a szemem, tartok attól, hogy elszédülök :)
Viszont mozogni kötelező egy ilyen helyen, ülve pl. nem bírnám.
Többféle stílust is szeretek, dnb,breakbeat, psy. Érdekes dolog egyik buliból a másikba átmenni és ott újra felvenni a ritmust:)

Lagzin pedig általában menekülök, egyszerűen nem tudok arra a zenére mit csinálni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#470) Thrawn


Thrawn
félisten

Electrosoul System - Moving in Transit

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#471) brownus válasza BITBOYS (#469) üzenetére


brownus
veterán

dehogynem, alkohol lenni barát!! csak sok kell belőle :d

ejj, de mennék már egy jó kis paraszt lagziba, igazi vidéki lagziba!

[ Szerkesztve ]

(#472) BITBOYS válasza brownus (#471) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hop hop hop, csak az az úr!Hogy kicsit on is legyek :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#473) P@trick


P@trick
tag

Ez nekem nagyon bejön: State of Mind - Different Strokes :))

mod: rosszlinket másoltam be :U

[ Szerkesztve ]

semmi

(#474) Kareszovics válasza Makaveli (#464) üzenetére


Kareszovics
addikt

Figyelj, ez olyan dolog, hogy annakidején (10 éve) itt Mezőtúron azt se tudták mi az a dnb. :)

A generációk önmagukhoz képest mindig fejlődnek és ifjúság szintjén 10 évről beszélni... nem is egy generáció... :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#475) [lAyCsI] válasza BITBOYS (#467) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ezaz!
lowrider rulzz :D

-= No way back from Here =-

(#476) [lAyCsI] válasza Thrawn (#470) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nagyon csípem Elektrolelket:)
kedvencem

Csak javítottam a linket :)
Ez a szám is a kedvenc listámban van már jó ideje :K

[ Módosította: Thrawn ]

-= No way back from Here =-

(#477) P@trick


P@trick
tag

Valaki nemtudja véletlenül mi annak a Pendulum számnak a címe ami egy trombitajátékkal indul, és utána végig szerepet játszik benne? :)

semmi

(#478) [lAyCsI] válasza P@trick (#477) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

maybe

-= No way back from Here =-

(#479) BITBOYS válasza [lAyCsI] (#476) üzenetére


BITBOYS
addikt

nyemjönbe :(
szerk: a link nyemjönbe

Verus: istennővagy, bejött ;)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#480) Verus válasza BITBOYS (#479) üzenetére


Verus
senior tag

Ez ugyan az amit linkelt csak másik :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#481) [lAyCsI] válasza BITBOYS (#479) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

eltoltam, szkuzi
csak 1x http-vel jo lesz:)
így

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#482) BITBOYS válasza [lAyCsI] (#481) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ma hazamegyek és keverek valami jó kis dnb-t. :Y
Tök szuper kedvem van így péntek 17:21-kor :C

Ezt én is szeretem :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#483) [lAyCsI] válasza BITBOYS (#482) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

dáren rulzz,
néha engem is elkap, van hogy elkezdem hallgatni és 1-2 hétig semmi más nem megy a verdában... eléggé el tuggya vinni az elmét:)

-= No way back from Here =-

(#484) BITBOYS válasza [lAyCsI] (#483) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bizony :K
Cause 4 Concern
Cause 4 Concern

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#485) P@trick válasza [lAyCsI] (#478) üzenetére


P@trick
tag

Igen ez elsz az :) Köszi :))

semmi

(#486) Thrawn


Thrawn
félisten

Ezt most jó hallgatni járólapozás után :)
Omni Trio - Night Train

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#487) Verus válasza BITBOYS (#479) üzenetére


Verus
senior tag

Ugyan, ne túlozzunk azért :D

Thrawn: LTJ Bukem - One In Ten
Ez is pihentető ám ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#488) Thrawn válasza Verus (#487) üzenetére


Thrawn
félisten

Valóban hejcegnő :D

Fokozzuk még: Goldie - Innercity Life

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#489) Verus válasza Thrawn (#488) üzenetére


Verus
senior tag

Nekem ne brummogj :P

Fokozható, bár ez elég populáris: Pendulum - Hold your colour

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#490) Thrawn válasza Verus (#489) üzenetére


Thrawn
félisten

Én csipogni meg fütyülni tudok :D

Még mindig lazulós, de a mozgás már benne van: High Contrast - Tread Softly

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#491) Verus válasza Thrawn (#490) üzenetére


Verus
senior tag

Én meg hejcegnő vagyok és azt mondom tudsz :P

Kicsit reggaes, érdekes: Shy FX - On The Run

Kicsit más irányba mentem már el azt hiszem :U

Hm: Shy FX - Simple Tings

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#492) BITBOYS válasza Verus (#491) üzenetére


BITBOYS
addikt

Verus! Szép az avatarod :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#493) Thrawn válasza Verus (#491) üzenetére


Thrawn
félisten

Igenis hejcegnőm, brummogok :D

Most nem tudom meghallgatni, de tudom melyik szám ez.
Cserébe, ha már Shy FX: Shy FX - Feelings :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#494) Verus válasza Thrawn (#493) üzenetére


Verus
senior tag

Parancsára :D

Valahogy ez jutott róla eszembe: High Contrast - Love Sick

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#495) Thrawn válasza Verus (#494) üzenetére


Thrawn
félisten

Parancsolsz? :D

Még mindig nem tudom meghallgatni, de azért:
High Contrast: Everything's Different

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#496) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Látom szépen megszórtátok a topikot. :)

Ha már Shy FX akkor megunhatatlan - Shake your Body

Ezt a zenét meg most találtam, de nagyon bezsongatott:

Modified Motion & Faction - Magic Man

Szép napot Nektek; este tolok egy igazi oldskul kedvencet, remélem YouTube is úgy akarja. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#497) Verus válasza Thrawn (#495) üzenetére


Verus
senior tag

Nem csak élek a hatalmammal ;)

Viszont ez: PFM - Danny`s Song :K

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#498) Thrawn válasza Verus (#497) üzenetére


Thrawn
félisten

Igenis hejcegnőm :D

Visszahallgatom a tegnapiakat, egy pár számról lecsúsztam.
Addigis: The Sentinel - Pulses of life :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#499) Verus


Verus
senior tag

Csak pihentető jelleggel: Kruder & Dorfmeister - Earl Grey _The Lick

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#500) Thrawn


Thrawn
félisten

Hm, találtam egy régi klasszikust:
DJ Marky Mark - EZ Rollers - Though At The Top

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.