Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35016) maximilian4 válasza twine (#35011) üzenetére


maximilian4
addikt

Ott van a videóban hogy a "plan" az volt h felküldi a ködréteg vagy felhőréteg fölé, ahol tiszta az ég és süt a nap...hát nem jött neki össze, de az ötlet is elég baromság volt. Gondolhatta volna hogy mi lesz a vége (jegesedés stb.). Ennek ellenére 70 m-nél eltűnt a gép és több száz métert ment vakon felfele. Épp eszű ember feladta volna és leszáll, majd átgondolja hogy mekkora retard volt. De ez 400m-t nyomja felfele a fagyos ködös trutyiba, ráadásul a horizontális sebesség is változik, nem korrigálja, már nem is az udvar fölött a gép. Inkább annak örüljön hogy nem zuhant rá senkire. Közel 200km/h-val megüt valakit felülről egy ekkora gép, ott komoly sérülések lehetnek. Az ilyet eltiltanám a drónoktól. Ha történik vakami, mi az ilyen barmok miatt leszünk megbélyegezve.

Amúgy én is kezdő vagyok, de ehhez agy kell, semmi több.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#35017) Geller72 válasza maximilian4 (#35016) üzenetére


Geller72
veterán

Sajnos egyet tudok érteni azzal, amit leírtál. :(. Nem beszélve arról, hogy dobálja neki a hibaüziket már felfelé, de nem tanul belőle annak ellenére, hogy tud róluk. Amikor meg megvan a baj, szerintem nagyon lassan hozza vissza, sokkal gyorsabban le kellett volna hozni. Ha lent -5 C volt, akkor 400m-en 4x0.65C-al kevesebb még. Mimimum. Mindezt 100%-os páratartalom mellett ugye eléggé kiszámíthatóan jegesedés követi. Én sem értem az ilyet. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.