Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DRIFT CITY

Hozzászólások

(#1) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

A Drift City egy GT-stílusú MMORPG játék, ahol a "Organization of Mittron Development" (OMD) egyik sofõrje lehetünk. A játék grafikája kb. Anime szinten van, tehát nagyon látszik hogy rajzolt, de kis idõn belül megszokható, és nagyon hangulatos.

A játékban az új NFS-eket vegyítették a Crazy Taxi, TDU, és a GTA-k világával, végül ezt megfûszerezték azzal hogy onlájn akár több ezer ember ellen is versenyezhetünk, vagy kocsikázhatunk a városokban.

Elõször csinálunk pár "A-tól B-be küldit" van amikor csomagokat kell szállítani (akár kamionnal is), van hogy embereket, de az is elõfordul gyakran hogy egy gazdag srácnak kell hazavinni a frissen vett méregdrága kocsiját…

Késõbb beléphetünk "CREW"-ekbe amik tulajdonképpen bandák, akár lehet "CREW" versenyeken is menni, amikor a két csapat versenyzik egymás ellen.

A játék fizikájának szinte semmi köze a valósághoz, de billentyûzettel tökéletesen írányitható.
Az autók természetesen sérülnek,és tankolni is kell, ha versenyen teljesen összetöröd a kocsid, bejön egy szuperhõs aki megjavítja a kocsid :DD

Hogy ne csak tuningolt autók rohangáljanak, ezért van forgalom is "civil" autókkal.

A DRIFT CITY ingyenesen letölthetõ a játék [ hivatalos oldaláról !]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#2) Gergello


Gergello
addikt

Érdekes, holnap kipróbálom. Remélem ezzel nem járok úgy mint a Projcet Torque-val, hogy gyönge hozzá a kis laptopom és billentyűről játszhatatlan.

(#3) semmike17 válasza Anti-Hero (#1) üzenetére


semmike17
csendes tag

én is most töltöm

az én kutyám gyere ide

(#4) Drift_Elek23 válasza Anti-Hero (#1) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

nekem a képekről tetszik,bár picit szokni kell a grafot

A tuning a lelke mindennek

(#5) .volkovy.


.volkovy.
tag

Rajtam kívül senki se játszik ezzel? :)
Pedig elég sok magyar van..
luuizz, éppen lvl57.

(#6) KOjack


KOjack
csendes tag

Hello.
Játszik még ezzel valaki?
Most kezdtem el, és jól jönne némi segítség. Találkoztam 1 magyarral, de ő még nálam is kevesebbet tud arról mi micsoda.
Valaki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DRIFT CITY
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.