Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dreadnought

Hozzászólások

(#1) Z10N


Z10N
veterán

Meg nem lattam topikot a Dreadnought-nak. Majd, ha keszul osszefoglalo akkor modositjak ezt a hsz-t.

Hivatalos oldal. Jelenleg tart a closed alpha es lehet jelentkezni a beta-ra.

Kaptam meghivot. Eddigi tapasztalatok jok. Bar meg ugye csak kezdeti fazisban van minden. Phenom2 x6 + 7870 +8GB 1080p epic beallitason 35-45fps (benchmark 35fps) es elvezhetoen megy szaggatas nelkul.

Zart beta jelentkezes. Akit erdekel privatban keressen meg es felvesszuk egymast az in-game-chat-n.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Köszönöm a beta linket!:-)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#3) zozyk


zozyk
addikt

Hello.
Játszik valaki ezzel a játékkal? :B

(#4) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha kapnék rá meghívót...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) weres78 válasza zozyk (#3) üzenetére


weres78
senior tag

Én ma már eljutottam odáig, hogy jó sokat vártam csatára.

(#6) zozyk válasza weres78 (#5) üzenetére


zozyk
addikt

Toltam pár kört most este,viszonylag hamar csatába kerültem (nem volt 1 perc egyszer sem a várakozás)

Küldtem friend invite-ot. :)
Holnap ha van kedved,tolhatjuk pár kört.

[ Szerkesztve ]

(#7) hitvanyalak válasza zozyk (#6) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Lehet tudni, hogy a béta meddig tart? Mert én ma kaptam meg a meghívót, de egy hétig nem leszek otthon.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8) zarew


zarew
senior tag

Ez a legpörgősebb totyikja ? Mert bénázom.

(#9) zarew válasza zarew (#8) üzenetére


zarew
senior tag

Hurrá frissítettek , nem megy rendesen mindig kilép a játék aktívból.Várok nehány napot míg leülepszik.

(#10) Sonja


Sonja
veterán

Giveaway: 5000 keys for the Dreadnought beta

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) vaakuum válasza Sonja (#10) üzenetére


vaakuum
addikt

játszik ezzel még valaki?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#13) zarew válasza vaakuum (#12) üzenetére


zarew
senior tag

Hogy hogy még? El sem indult igazán. Játszogattam,de valahogy eluntam....Meg amikor ráértem volna nem ment...

(#14) vaakuum


vaakuum
addikt

Az mitől függ, hogy melyik hajóra rakja ki a zászlót a hangárban (az alsó sorban a hajóikonok jobb felső sarkában?) Az a zászló mit jelent? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#15) laskr99


laskr99
addikt

Na open beta a játék. 1 meccsben folyton meghaltam. DE eddig stílusra tetszik.

(#16) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Látom nem igazán idnult be még a Dreadnought topik. Ilyen kevesen játszák?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#17) keneseig


keneseig
tag

Tegnap raktam fel.Nekem eddig tetszik.A support osztály úgy érzem nem kap elég XP-t.Egyedül voltam a csapatban vele, healeltem mint az állat aztán utolsó hely a végén.Remélem ezen még változtatnak.

(#18) keneseig


keneseig
tag

Veterán-nál nem tudom mit takar az auto pay maintenance?Ott már rongálódnak a hajók?

(#19) keneseig


keneseig
tag

Meg a DX 12 most működik avagy nem?Játékon belül off-on van de nem is lehet váltogatni.Aztán lehet előbb rájövök,mint itt válaszolna valaki a kérdésekre. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) keneseig


keneseig
tag

Valaki írhatna akit beszippantott a játék aztán ha tudunk mehetünk együtt.

(#21) keneseig


keneseig
tag

Senki nem játszik?Amúgy ingame Pharaa a nevem.

(#22) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Látom elég halott volt eddig a topic, remélhetőleg a nyílt bétára váltásnak köszönhetően változik a dolog. :))

Egy-két órám van még csak benne, eddig béta állapothoz képest elég jó. :K

Van aki most kezdte esetleg?

(#23) ksanc válasza Daffchy (#22) üzenetére


ksanc
őstag

Én, mivel sci-fi fan vagyok, megnéztem, de ez is csak egy a sok fizessé-oszt-király-vagy-12-éves-apuci-fizeti játéknak. Unaloműzőnek jó, másnak nem, fizetés nélkül csak idegesítő, de fizetni ilyenekért nem fogok :)
Elsőre a Word of Tanks űrváltozatának tűnik, de amíg azt érdemes valódi pénz nélkül is játszani, ezt nem, anélkül esélyed sincs.

[ Szerkesztve ]

(#24) ksanc válasza ksanc (#23) üzenetére


ksanc
őstag

World of Tanks, természetesen :)

Persze, ez még Béta, de nem találok utalást arra, hogy a kiadandó változatban szintén a pénzen kívül más is számítana...
Kb. olyan, mint a Battlestar Galactica, a film No.1, de a játék csak pénztermelő a készítőknek.

[ Szerkesztve ]

(#25) keneseig válasza ksanc (#23) üzenetére


keneseig
tag

Mit is néztél meg ,hogy azt mondod ez egy p2w game?Csak mert semmivel sem leszel jobb ha fizetsz.Prém hajók biztos nem OP-k.Xp-t kapsz többet meg ingame creditet ha prémért adsz ki pénzt minden más meg csak skin.

[ Szerkesztve ]

(#26) ksanc válasza keneseig (#25) üzenetére


ksanc
őstag

Félreérthető voltam, belátom: semmi gond nincs ezzel az üzleti modellel, a GP vásárlásnál - ahogy sok ilyen játéknál - az első mondat az, hogy ezzel támogatod a fejlesztőket is.

Csak nem mindegy, hogy hetekig löveted magad rendszeresen rommá ahhoz, hogy fejleszthess, vagy betolsz egy kis zsét és 5 perc alatt megvan. A gondom ott szokott lenni, amikor aránytalanul nagy előnyökhöz jut az, aki perkál is. Ez is érthető, csak éppen hosszú távon biztos bukó. Bár sokszor nem is cél a hosszú táv :)
Mondjuk ennek elég régóta döcögnek a fejlesztésével, ahogy nézem.

(#27) keneseig válasza ksanc (#26) üzenetére


keneseig
tag

Erre annyit tudok mondani,hogy az első héten perkászás nélkül a küldikért adtak annyi aranyat,hogy tudj venni 1 prém hajót +1 hét prémet.Utóbbi ráadásul alapból több aranyba kerül mint így ez a csomag.Aztán 2-3 héten belül összejött annyi arany,hogy tudtam venni 1 hónap prémet. 5 tier van a hajóknál ebből már megvan 2db 4-es.

(#28) keneseig


keneseig
tag

Azóta összejött még egy hét prémre való arany,vagyis egyre több győzelemért kap az ember aranyat.

(#29) Zola01


Zola01
tag

Én még csak most töltöm a játékot, de találtam egy giveaway-t a Fleet Recruitment Pack-hez.
Még azt sem tudom, hogy mit kaptam, de ingyen volt. :D

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#30) Novver


Novver
senior tag

Sziasztok!

Most fogtam bele és szívesen fogadok segítséget. PC-n játszok.

Friendnek felvehettek ha szimpatikus - Novver néven vagyok mindenhol :R

Life is a game... The game is my life!

(#31) Coreprime


Coreprime
újonc

Sziasztok !

Aki esetleg játszik ezzel a gameval, azt szívesen látjuk az Fb csoportban, ahol informáljuk és segítjük egymást a játékkal kapcsolatos kérdésekben ! https://www.facebook.com/groups/1611221058908889/?ref=bookmarks
Üdv : Coreprime

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dreadnought
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.