Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Dominator blogja

Hozzászólások

(#1) Dominator


Dominator
aktív tag

Gondoltam, ha már az elmúlt kb. egy hónap alatt lelkes újoncból fanatikus taggá gyúrtam magam, és hát a lehetőség is adott, kipróbálom ezt a hobbyt, mert miért ne? Lehet ez a kár egy próba is: van-e egyáltalán olyan érdekes az életem, hogy tudjak róla rendszeresen írni? Talán ha megtalálom, majd idekopizom azt a 8 oldalas irományt, amit még 2003. november elején alkottam, mintegy megörökítve szenvedéseimet életem első szakítása után egy hónappal.

(#2) Dominator


Dominator
aktív tag

Na akkor következzen az első értelmes hozzászólásom, az estétől idáig:

beszéltem Vele telefonon, amiben nincs semmi érdekes, hiszen majdnem minden nap beszélünk. Szerintem a nagy V-ből ki lehet találni, kire gondolok. De persze nem félreértendő, nem vagyunk együtt, csak én gyötröm magam miatta napi 25 órában. Hát igen, ''a szerelem vak, süket és halmozottan fogyatékos'', ahogy Ő szokta mondani. Szép mondás. Róla (és most sajna nem tudom tovább hangsúlyozni a nagy ''R'' bötűt) nem kezdek el ódákat zengeni, mert a Ri/OS 3 összezuhanna, mint egy felfújt. A lényeg, hogy... ragadjon a bélyeg. A nőügyek topicban említettem eleget. Ha valami változás történne életem folyamának ezen párhuzamos síkján, úgyis megtudjátok, feléve hogy elolvassátok, már ha egyáltalán érdekel bárkit is.
Szóval a beszélgetésünk bearanyozta a nap hátralévő részét és a holnapi napomat is előreáthatólag. Nem is tudom miért, csak egyszerűen az általános jókedv tört rám utána.
Most voltam fürdeni, hajat mostam és fogat is, szóval most megtisztulva érzem magam, kívül-belül egyaránt. Lehet hogy jó ez a blog, kimondhatok sokmindent, amit egyébként talán nem.
Megállapítottam, hogy amióta a suloból hazaértem, semmi értelmeset nem csináltam, csak rohadok a PH előtt, megittam másfél üveg szénsavas ásványvizet, aminek termálfürdő szaga van, meg gyúrtam egy kicsit. csak keményen :D
Most majd mindjárt befejezem ezt az utoldó karakterekkel és megyek olvasni az ''Am kürzeren Ende der Sonnenallee'' c. meseszart, mert holnap doga :(
A végszó pedig legyen !Muffpaszta!
Vége az első napnak

(#3) Dominator


Dominator
aktív tag

Ja, még egy megjegyzés az első naphoz: beszart a vinyóm, aztán helyrejött, de a vindózer már nem működik :(
De szerencsére itt van a tökéletes megoldás: Knoppix LiveCD :DD És még az mp3-aimat is tudom vele hallgatni, felismeri az mp3 lejátszómat, szóval arra is tudok pakolni. Egész nap erről ment a gép. Jó kis oprendszer ez.

[Szerkesztve]

(#4) Dominator


Dominator
aktív tag

Nem történt ma semmi különös, de ha nincs is mit írni legalább azt a semit hadd örökítsem ide. Néztem Vészhelyzetet, tanultam gitározni, meg éppen dolgozok is. Meg telefonáltam is :)) Jaaaaj, mindig úgy érzem, az a napom fénypontja, amikor meghallom a hangját. Főleg, ha vidám :DD És ez jó. Ma volt szüleim 18. házassági évfordulója, gratula nekik. Most, hogy már így belemelegedtek ebbe az együttélés dologba, jöhet további... sok év.

(#5) Dominator


Dominator
aktív tag

Most folytatnom kell a munkát.
A héten meg kell csinálnom a vinyót.
Azt hiszem valami iszonyat nagy hülyeséget csináltam, de erről majd később...

(#6) Dominator


Dominator
aktív tag

A francba vészesen közeledik a német középfokú nyelvvizsgám :O

[Szerkesztve]

(#7) Dominator


Dominator
aktív tag

Most elkezdhetném ragozni, hogy az életem Nélküled szart sem ér,
de amíg van mit inni
és van mit hinni,
''köszönöm, megvagyok!''

(#8) Dominator


Dominator
aktív tag

Na most kajáltam egy jót, szal most kapnak a teknősök is, ne éhezzenek. Hatkor telefonálnom kell, remélem, még tudok vele beszélni.

(#9) Dominator


Dominator
aktív tag

Na beszéltem vele. Huh. Jobb az őszinteség, ezt eddig is tudtam. Bocsánatot kértem, amiért nem mondtam meg egyből, hogy igenis zavart az a két kötsög. Azt mondta, nem haragszik.
Iszonyú szarul érzem magam. Talán bűntudat, vagy csak a mindennapos életundor. Eesetleg az állandó vágyakozás miatt van, amit nem tudok elnyomni magamban. Fasz vagyok.
Odapróbáltam ma a legnagyobb konyhakést a torkomhoz. Tompa volt. Kár. Nem is érdemlem meg hogy éljek.

(#10) Dominator


Dominator
aktív tag

Francba, megint dolgoznom kell, pedig élni sincs kedvem.
Na jó, belekezdek.

(#11) Dominator


Dominator
aktív tag

Vazzeg de elfáradtam... elfáradtam, kiborultam, megkönnyebbültem (volna, de aztán mégsem) a mai nap során. Szóval eljött az alvás ideje.

(#12) Dominator


Dominator
aktív tag

Április 7-e.
Optimista korszakom eljövetele.
Ma reggel, ébredés után, majd két órával ezután, mikor ismét felébredtem, elhatároztam: optimista leszek! Most is pl. arra gondoltam, enni kéne egy kis csokit, hogy keringjen bennem némi endorfin :)
De persze nem csak erre kell itt gondolni, hanem arra is, hogy már nem fogok többé keseregni semmin, ha nem tényleg Carpe Diem fogok élni ezután, és mindig megtenni, amit helyesnek gondolok. Aztán már csak várni kell a hatást :D

(#13) Dominator


Dominator
aktív tag

Na, Erika írt egy e-mailt mire visszaértünk a bevásárlásból, azt mondja: ''Gyere be holnap''.
Mennyibe, hogy ki akar rúgni! Na mennyibe?? Ó, fakk :( De nem baj, az optimista életem első napján nem omlok össze, lehet, hogy megdícsérni akar :B Mfha. Na nem baj, ha kész lesz a honlap, akkor majd nem gityót veszek, ahenm fizetem a netet :U

(#14) Dominator


Dominator
aktív tag

Hú azta de rohadt álmos vagyok :) És még fürdenem is kell.
10-ig voltam nála, és tök jó volt. Sokat beszélgettünk és... az őszinteségét mindig annyira becsültem benne, de az talán még jobb, hogy megbízik bennem annyira, hogy elmond nekem mindent... vagyis sokmindent. Persze biztos van, amihez nincs közöm.

(#15) Dominator


Dominator
aktív tag

Hát bl0g...
Ma megcsináltam végre a rencert, sgyenlőre stabilnak tűnik. Egy hónap múlva meg majd jön az anyázás. Ma nincs is karácsony (asszem) mégis ettem mákos bejglit (asszem). Meg láttam két G&R klipet a VH1-en, az jó volt. Meg csináltam CS logo-t az mp3 játékosomra :D
Tanulgattam az Egyszer dal-t. Nagyjából ennyi. Kiderült, hogy szarrátört az asztalilámpám.

(#16) Dominator


Dominator
aktív tag

Szépjónapot!

Itt rohadok számtech órán, de a gépem elől eloopták az egeret :F
Szóval most nem ott ülök, ahol eddig, de az MSN-t ide sem tudom felrakni és lusta vagyok feltörni a windózt :D

(#17) Dominator


Dominator
aktív tag

Na mivel úgyis szabad foglalkozás van, hallgatok egy kis muzzikát :)
Limp Bizkit - Faith éppen, aztán még a mai napra összeállított kis válogatás :)

(#18) Dominator


Dominator
aktív tag

Godzilla a toronyházon? Nah, frankó!
Most ettem a mai napon másodszor. Először 11-kor némi félig nyers palacsintát, by öcsém, aztán a nap folyamán még vagy 3-4 tömény feketekávét egyszerre, amitől merevgörcs állt a kezembe és remegtem :( Nem jó. Aztán most egy melegszendvicset, és megállapítottam, hogy evés közben jön meg az étvágy.
És nem vagyok kirúgva, jeeeeeeeeeeeeeeeeee :C Na belehúzok, mert fő a bizalom!

(#19) Dominator


Dominator
aktív tag

Hát ez van.. itthon rohadok. Herczmann előbb volt itt, de nincs kdvem lemenni sétálni. Már rég nem fűtenek, hiszen mindjárt itt a május. Igaz, hogy a takaró és a 3 réteg zokni sem elég most, de mindegy. És meg kell hogy mondjam: hiányzik Zsófi. Bár az elmúlt napok-hetek rágódásai alapján lehet, hogy nekem soha nem is konkrétan valaki hiányzott? Nem értem már ennek az egész világnak a működését, de főleg a sajátomét (hoppá, lejárt a POD, berakok mást) Na, kis System. Az frankó. Azt hiszem most hirtelennyében enni, majd este írok, ha lesz bármi érdemes. Na sumák.

(#20) Dominator


Dominator
aktív tag

Jééé, dehisz nekem van blogom :) Szegény kicsikét de elhanyagoltam. Szóval épp gitározgatok, eszegetek. Tanulom az Alkaline Trio-tól a Radio c. számot. Az új SOAD album nagyon frankó :D Vasárnap megyek Zsófihoz Nyíregybe, ihaj :) Bárcsak lenne okom reménykedni.

(#21) Dominator


Dominator
aktív tag

Tegnap este megkaptam az erősítőt nagybátyámtól, a neve Regent 50-G1. Nagy, szép, bár kicsit patinás, a súlya 25 kg. Ja, és az tetszik benne nagyon, hogy az integrált hangkártyával ellentétben ezen már hallani a különbséget a pickupok között Na meg az alapzajt is..., de az a második állásban maximum hangerőn is elenyésző, szóval jó lesz ez Most igen happy vagyok.

Na itt is van a ''kicsike'' :)

[kép]

[kép]

(#22) Dominator


Dominator
aktív tag

Palacsintát zabálok és várom, hogy jöjjön :O Kajába folytom bánatom.

(#23) Dominator


Dominator
aktív tag

Unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom unatkozom
na minyá lemegyek még lottózni, eljött az idő, hogy nyerjek :)
Aztán pampogok valamit 2-ig, és akkor jön Ő, Hercegnő, aki nagyon hiányzik, és most épp érettségizik és sok szerencsét neki és cuppa :)

(#24) Dominator válasza Dominator (#23) üzenetére


Dominator
aktív tag

Húbazze, aki nem olvasott nőügyeket nyáron, annak elmondanám, hogy a hölgy eltűnt, elment, stb... a második találkozásunk után. Tegnap megtudtam, hogy egy ótvar ribanc... na jó, nem vagyok hajlandó ezt így elhinni, de plmfgsr.... mindegy... nem akarok itten többet nőügyelről írni. Ennek is vége, pápá, kedves Hölgy, légy jó :)

(#25) Dominator


Dominator
aktív tag

Szóval új nap, új lehetőségek, új blog... na jó, az a régi, de vegyük úgy, hogy új.
Most éppen Hot Jazz Band-et hallgatok, ajánlom mindenkinek. Közben elkortyolgattam egy bögre csájé teát, ezt is ajánlom mindenkinek. Ez egy igen jó párosítás, amennyiben az ember szereti a zöld teát és a kellemes zenét.

(#26) Dominator


Dominator
aktív tag

Jó reggelt!
Most keltem fel, pedig az ébresztőóra, a rádió és a gépem is 6-kor indult be. Persze az ébresztőt lenyomtam, a rádiót lehalkítottam a gép meg nem csinál semmit. De szerencsére még van egy órám, nemm kell sietni.

(#27) Dominator


Dominator
aktív tag

Almát akartam turmixolni, de a csodálatos szovjet turmixgépnek ez túl nagy kihívás volt.

(#28) Dominator


Dominator
aktív tag

Hoztam palacsintát. Bár azért reggeliztem almát, és azért eszem minél kevesebb kenyeret, hogy fogyjak... de hát azt mondták, reggel lehet, mert az nap közben el lesz használva.

(#29) Dominator


Dominator
aktív tag

Most látom hogy sietve el kell indulnom készülődni, különben megint elkések... de majd ráfogom a villamospótló buszra, mint mindig.

(#30) Dominator


Dominator
aktív tag

Na, mentem suliba. Remélem, beérek.

(#31) Dominator


Dominator
aktív tag

Na, csak hazaértem a suliból.
Volt ma műhelyóra... a hülye gép nem akarta lefuttatni a programot, amit az NCT esztergán írtam, pedig a tanár szerint semmi baj nem volt vele. Nem baj, úgyis ronda lett volna, amit terveztem.

(#32) Dominator


Dominator
aktív tag

Na szép. Hadd osszam meg veletek azokat a csöpp kis információmorzsákat, amik most jutottak el hozzám egykori (nyári) nagy szerelmem, a nyíregyházi álomlány unokahúga közvetítésével:
a lányka enyhén alkoholista, és 18 évesen a 15 éves unojahúgával együtt szexelvonó terápiára járt. De nem segített rajta, így néha, amikor elmegy szórakozni, egy este 2-3 fickóval is megtoszatja magát. Persze erről a család nem tud semmit. Mint ahogy azt sem, hogy a pasija, akit már papa, mama az öcsi és mindenki a szívébe zárt, alkoholista, drogos és legutóbb brutálisan megvert egy nőt és kirabolta. De hát olyan aranyos, a hölgy biztosan ezt szereti benne :)

(#33) Dominator


Dominator
aktív tag

Jajj, de gonosz vagyok. Elmondjam vajon a kedves papának? Szerintem ha em is hinne nekem, elgondolkozna egy kicsit. Hiszen honnan tudhatok ilyeneket? Honnan tudhatom, hogy ki ő, hol lakik, mi a munkája? Hiszen sosem hallott rólam. De nem vagyok gonosz, Nem teszem meg.

(#34) Dominator


Dominator
aktív tag

Jajj, már fenyeget :D A kis csitri fenyeget, hogy a kedves unokanővére drogos-alkoholista-sittes, de imádnivaló barátja nem fogja hagyni, hogy én ilyet tegyek és meg leszek ölve :D Jajj, megijedek :D :))

(#35) Dominator


Dominator
aktív tag

Ma hallottam először a 30Y nevű zenekart. Most is ezt hallgatom, elég jók.

(#36) Dominator


Dominator
aktív tag

A világon mindenre, de tényleg mindenre 50% az esély. Arra is hogy nyerek a lottón. Vagy nyerek, vagy nem. Lelépel az úttestre, vagy elütnek, vagy nem. Nincs talán. Aki azt mondja, ''talán'', az valamit eltitkol. Szerintem.

(#37) Dominator


Dominator
aktív tag

Egyik nap mondta egy osztálytársam, hogy megy venni jegyeket a DJ Tiesto koncertre...
Szerintem az nem koncert... az inkább beszívott tömeg előtti nyilvános potmétertekergetés, illetve tologatás.

(#38) Dominator


Dominator
aktív tag

www.szandi.com

(#39) Dominator


Dominator
aktív tag

Eljött az esti zöld tea ideje. Most Emil Bulls helyett Hot Jazz Bandet hallgatok és élvezem az összhangot. Meg a nyugalmat. Szóval ez jó, na.

(#40) Dominator


Dominator
aktív tag

Ma végleg elegem lett a bindózerből. Szerintem nem normális, hogya Firefoxo, vagy a hunderbirdö, vagy akár a Winampet fél óra alatt tölti be. Szóval le lett gyalulva. Most is a másik gépnél ülök, áthoztam a modemet, letöltöttem a fontosabb progikat. Holnap megpróbálok egy image fájlt csinálni róla, hogy ha kell, abból állíthassam visza a rendszert. De most már álmos vagyok. Megiszom a teácskámat és megyek aludni.

(#41) Dominator


Dominator
aktív tag

Megcsináltam, igen, végre működik a vindóz :) Készen van a visszaállító image fájl is. Helyreállt a rend.
A tegnapi FNM-en második lettem, már második alkalommal, az Arena-ban már csak egy pont választ el (az eddigi 3 győzelem és 1 vereség (persze Zsolt :) ) mellett) az első Avon-os Forestemtől. Tegnap vettem egy zöld-fehér Ravnica Theme Deck-et, beleraktam egy Loxodon Warhammer-t, egy Seedborn Muse-t és két Blanchwood Armort aztán aláztam.
Akik a második bekezdésnél elvesztették volna a fonalat, azoknak Bővebben: link

(#42) Dominator


Dominator
aktív tag

A teknősöket megetettem, kipucoltam, hónapok óta először CS : Sourcoztam, kiosztottam pár fejlövést, hülye német könyvet olvastam, szőlőt ettem, meg sütit is, meg ennyi. Még valamit csinálok.

(#43) Dominator


Dominator
aktív tag

Minek nekem a kockahas? Ugyan... Hiszen a gömb sokkal tökéletesebb alakzat, nem igaz?
Este főztem gyümölcsteát, most rumaroma helyett fahéjat tettem hozzá, de többet kellett volna. Majd beállítom a pontos dózist. Azt már tudom, hogy kandiscukorból kettő és fél kis fa adagolókanálnyi kell, feltéve, hogy a teásbögrémbe teszem. A kacsás bögrét még nem teszteltem eleget.

(#44) Dominator


Dominator
aktív tag

Be kell, hogy valljam, Jack Black tud zenélni. (Nagyon nagy Ő, Rocksuli, stb...)
A Tenacious D nevű formáció Tribute c. száma az egyik kedvencem, mióta cask meghallottam. Tudnak valamit a srácok.
Szóval ilyenekern gondolkozom, miközben a fent említett szám szól... teát kortyolgatok, bár ez alacsony minőségű tömegterméknek számít, mióta magamnak főzöm a teát bögrénként. Én úgy szeretem. De erre csak akkor jöttem rá, amikor pár napja elővettem a kis teásdobozomat. Pl. gyümölcstea kandiscukorral és rummal. Vagy rum helyett fahéjjal. Most, hogy ezeket leírom, igazából csak az időt húzom. Ideges vagyok, nem is tudom miért. Illetve tudom, de nem akarom leírni, hogy mi a bajom. Nah. Na jó, a nyíregyházi lány, akit úgysem fogok egyhamar elfelejteni. Közben pedig az a két hölgy, akiket nyár végén ismertem meg. Majdcsak lesz valahogy. Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna.

(#45) Dominator


Dominator
aktív tag

Támadt egy ötletem, hogy mennyire zseniális, majd elválik. Szóval tanácsolták már, mint lehetséges randihelyet a budai várat és környékét, illetve teázókat. Na most mi van, ha kombinálnám a kettőt? Egy frankó kis termoszban felvinni a jó forró teát és mellé a cukrot, meg a hasonló adalékanyagokat... nos, csak ennyi volna. Most, hogy jön a tél, talán nem lesz túl sok alkalmam kipróbálni, de ki tudja. Jó lenne, hogy a hidegben fűtsön a tea, no meg a szerelem :)

(#46) Dominator


Dominator
aktív tag

Szép az élet, sallárom :) De tényleg. Főleg, amikor az ember egy alapvetően hardverekről szóló fórumban szinte csak a nőügyekről beszél. Hol abban a topicban siránkozom, hol a kis blogocskámban. Azt hiszem, már vagy a harmadik hölgy, akit itt említek.
Igen, Mr. X jött, látott és győzött, meghódította a női szíveket. Nekem itt már nem terem babér, ez volt az első gondolatom már pár hete is, egy kedd éjszaka, egy koliból hazafelé jövet.
Na, majd még folytatom, most épp csevegek a hölggyel.

(#47) Dominator


Dominator
aktív tag

Nem tudom... lehet, hogy mégse, siránkozás lesz a vége? Most nagyon össze kell szednem magam, úgy tűnik, Mr. X még nem nyert meg semmit.
Vajon van-e értelme megpróbálni?

(#48) Dominator


Dominator
aktív tag

És itt a válasz: igen! Van értelme, bát útálok már kárán hasznot húzni, sőt jelen esetben azt szeretném, hogy senkinek ne essen baja semmilyen értelemben... de szerintem amíg a Hölgy és Mr. X nem jönnek össze végérvényesen, addig talán van értelme remélni. Szóval most tényleg optimista leszek, és tényleg küzdeni fogok egy nő szívéért, hogy legyen valami értelme az életemnek. Na, ez elég debillül hangzik, de ez van.

(#49) Dominator


Dominator
aktív tag

Most értem haza az Auchanból, és gazdagabb lettem egy nagyon jó kis pulcsival... rájöttem, hogy szeretek pulóvert venni. Legyen belőle minél több! Meg cipőt is, persze ez már más árkategória. Meg vettem két féle teát is, keleti fűszeres zöld teát és argentín fekete teát, ma este meg is kóstolom... mondjuk a zöldet.

(#50) Dominator


Dominator
aktív tag

Második lettem az e heti FNM-en, ennek nagyon örülök. Viszont aminek még jobban örülök, hogy sikerült legyőznöm Zsoltot, ehhez hatalmas szerencsére és az ő jóindulatára is szükség volt, de most egy életre megjegyzem, hogy 8+7 nem egyenlő 13-mal. De valaim hihetetlen táp lapokat szedtem ki a nap végén a bontásból.
Más nincs, ami most említésre méltó lenne. Ja, mégis. Kaptam még egy pulóvert a tegnapi mellé, egy pólót és egy melegítőnadrágot.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Dominator blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.