Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pali79


Pali79
aktív tag

Elsősorban tapasztalatcsere céljából nyitottam ezt a témát.
Ma már nem számít újdonságnak, hogy egy laptop+kontroller párossal zenél valaki. A kínálat is igen bő, már 20.000.-Ft alatt lehet kapni kontrollert, a határ pedig a csillagos ég. Más témákba olvastam elvétve, hogy itt is vannak többen akik ilyen kütyüt használnak. Szeretném ha egy helyen összeszednénk a tapasztalatokat, ki mit és mire használ, mik az előnyök, hátrányok, esetleg mit használt korábban, mire fog váltani hamarosan.

(#2) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Hello,

Nemreg vettem hasznaltan egy Reloop DJ 2 Interface Edition-t. Sajnos egyket mikrokapcsolo mar cserere szorul de egyebkent robusztus es megbizhato eszkoznek tunik. Igen olcson hozza lehet mar ezekhez jutni (45000, ami elsore soknak tunhet, de beepitett hangkartyaja van).

Barkinek kerdese van szivesen valaszolok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) Pali79 válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Pali79
aktív tag

Hali!
Végre valaki! Majd ha elkezdted használni, és lesz tapasztalat róla kíváncsi lennék mélyebben is rá.

(#4) Döglött Róka válasza Pali79 (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igy mutat:

A fules Pana RP-DJ600, a szempont az volt hogy, arban ne legyen veszes es forgathato legyen. Kemeny 12000 forintot kernek erte es ahhoz kepest meglepoen jol szol.
A hangfalak nem nagyok, creative SBS580, 41W. De legalabb fa a melynyomo es itthonra a sarokban boven eleg.

Leginkabb drum and bass-t keverek, de nagyon elhalodott a zeneismeretem, ugyhogy csak kesobb veszek fel rendes mixet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) Jorus


Jorus
nagyúr

Bejelentkeznék én is némi Native Instruments motyóval. Jelenleg ezek vannak, amikkel zenélgetek:
- Traktor Kontrol F1 (2 darab)
- Traktor Kontrol S2 MKII
- Traktor Komplete Audio 6

Így néz ki az itthoni konfig:

Van mellettük egy Behringer DDM4000-es keverő, Egy Onkyo a közepeknek, egy Stage Line STA-700-as végfok a magasoknak, egy Ecler XPA-11000-es a mélyládáknak.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7) Döglött Róka válasza Jorus (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Fu ez eleg massziv cucc. Gratula:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.